166745
  • Lazarus
    #156908
    Igazság szerint sajnálom rá az időt, közbe meg szívesen játszanék vele néha, de arra a mennyiségre meg a pénzt sajnálnám. Amióta abbahagytam nem igen találtam olyan játékot ami úgy le tudna kötni mint ez tette, az új mmo-k teljesen gagyik, nincs semmi varázsuk, pedig jópárat kipróbáltam. Pl itt ez az új neverwinter... folyamatosan az az érzésem hogy hiányzik belőle valami ami megfogna és arra ösztönözne hogy folytassam.
    Maximum a minecraft és a dota/lol az ami nyújt egy minimális játékélményt mostanság
  • Lazarus
    #156907
    2-3 havonta felhúzok egy karit 20-ra starter editionnel :P
  • 1Darton1
    #156906
    Mivel ingyen van, így nincs sok akadálya, hogy játszunk. Heti pár óra kikapcsolódásra még mindig jó.
  • Prody
    #156905
    Én 1x-es vanilla törtön :D Legjobb bazze! Mintha 2005-öt írnánk.
  • flashpointer
    #156904
    Itt még van aki játszik? :D
  • robi3
    #156903
    köszi
  • Lazarus
    #156902
    Játszottam én is törtön és a jelenlegi livehoz szinte már semmi köze sincs. Inkább a szerveren kérjél tanácsot mert gyakorlatilag teljesen más játékkal játszol mint akik itt
  • robi3
    #156901
    igen, bocs azt nem tettem hozzá hogy törtön játszok
  • Panzeradler #156900
    Törtös
  • Fehercsoki
    #156899
    Fú hát nagyon el vagy tévedve akkor mert ilyen szerver nem létezik.
  • Zenszkij
    #156898
    6 éve warrior a mainem ;)
  • robi3
    #156897
    ezt tapasztalatból mondod vagy le van írva valahova?
  • robi3
    #156896
    Monster
  • Fehercsoki
    #156895
    Melyik szerveren játszol?
  • Zenszkij
    #156894
    pvp arms, pve fjuri,de ha fejlődsz és haladni akarsz instatankolás ergo prot
  • robi3
    #156893
    régen játszottam már és akkor is hunterrel most szeretnék 1 ütős warit de nem tudom melyik talentfára lenne érdemes gyúrni, még csak most kezdtem tehát 1 pontot dobtam az Arms-ra. fury igazából azért nem tetszik mert az angyon támadó jellegű a protect az meg túl pajzsos ez az arms meg olyan átmenetinek tűnik.
  • Fehercsoki
    #156892
    Ha van egy random gamer egerem akkor be lehet modifierekkel bindelni a gombokat? Pl. nyomom a shiftet az egér egyik gombja mellé az külön legyen.
  • devlking
    #156891
    Nem. Barrens 3.0, 1 új bg, 1 új arena, új scenariok, heroic scenariok, brawler guild 2.0 lesz benne.
  • Fehercsoki
    #156890
    5.3-ban akkor nem lesz új raid?
  • devlking
    #156889
    ~ 3 havonta jön patch. Minden második tartalmaz raidet.
    Szeptember - release
    November vége - 5.1
    Március eleje - 5.2
    Június eleje - 5.3
    Szeptember - 5.4

    2 Raid között fél év.
  • Fehercsoki
    #156888
    Milyen fél év? Nem rég jött az 5.2 és már itt az 5.3 pár héten belül.
  • devlking
    #156887
    Most ugye fél évenként jön új raid. Így 5.4-nek köv márciusig kéne tartania, max rádobnak 3 hónapot, és már jön is az új kieg. Még így is jobb, mit a többi kieg utolsó raidjének az időszaka volt.
  • Fehercsoki
    #156886
    De az utolsó raid igen.
  • White QVAS
    #156885
    Évek óta hangoztatják, hogy szeretnék, ha a patchek között nem telne el túl sok idő, ugyanis abból sosem sült ki semmi jó. Ugyanez igaz a kiegek megjelenése közötti időre.

    Személy szerint nem is baj. Isten óvjon minket attól, hogy hónapokig semmi újdonság ne legyen.
  • devlking
    #156884
    Nem 5.4 lesz az utolsó patch.
  • Fehercsoki
    #156883
    Egyébként nem haladnak kicsit túl gyorsan a patchekkel? Hamarosan jön az 5.3, pedig még csak 7 hónapja jelent meg a játék és ezen kívül már csak az 5.4 lesz.
  • HyperMonkey
    #156882
    Nem régóta próbálom, és csak négyszer néztem be just for fun, és hogy lássam mire számítsak. De ilvl470-ben félig pvp-s félig kék cuccokban esélytelen.
  • HyperMonkey
    #156881
    Hát csak próbálgatom még, de nem annyira komolyan mert még csak ilvl470-ben vagyok, és mind pvp cucc. Van 4db ilvl476-os pvp epix, a többi cuccom 450-es meg 463-as.
    Csak úgy érdekelnek a taktikák. majd ha legalább ilvl48x környékén leszek, nekiállok komolyabban.
  • Lazarus
    #156880
    Mióta próbálod ezt a küldit megcsinálni?
  • HyperMonkey
    #156879
    Néztem jópár videót a lock zöld tűz küldi utolsó boss-áról és azt láttam hogy van aki nem LoS-olja ki a CB-ot, hanem elnyom valamit és megússza 54k bekapott sebzéssel. De mit nyomhatott el, nem értem. Twilight ward lófaszt se ér ehhez, a sacrificial pact-ot meg nem nyomta el (és az se segít sokat). Feláldoz a démonod 25% HP-ját és ennek a 400%-át elnyeli a pajzs. Egyszer kipróbáltam de úgy is benyeltem 300k-t.
    Nem tudom mivel védte ki a CB-t.
  • HyperMonkey
    #156878
    *(amit ugye vagy LoS-olni kell vagy sacrifice pact-al kivédeni)
  • HyperMonkey
    #156877
    Na már csak a főellenséget kell kinyírnom a lock zöld tűz küldiben, viszont valamit nem értek…

    Kiírja középre hogy a démon castol Chaos Bolt-ot (amit ugye vagy LoS-olni kell sacrifice pact-al kivédeni). De az enemy cast bar ilyenkor soul fire-t mutat hogy castolja, nem chaos bolt-ot, majd egyszer csak valamikor castolja de nem akkor amiko írja. Nem értem ezt.
  • Fehercsoki
    #156876
    Úgy mint a videón.
  • HyperMonkey
    #156875
    Tudom van róla 1000+1 video, de azt szeretném tudni hogy Te hogy csináltad meg. Mégis jobb első kézből hallani mint egy guide-ból.
  • Fehercsoki
    #156874
    Youtubeon van róla videó. Geart meg gyűjts még szerintem.
  • HyperMonkey
    #156873
    jöt=jött

    olnom=tolnom

    How I love my keyboard...
  • HyperMonkey
    #156872
    Akkor akár itt, akár whisperben légy szíves jó sok mondatban adhatnál tanácsot a BT bossokhoz. Nekem priviben is jó, csak ne sajnáld a betűket :)

    Az első boss-t próbálam, azt a fejet ami a láthatatlan labirintus után van, de nem jöt össze, ilvl457-ben próbáltam csak hogy lássam. De amikor visszamentem megint le kellett olnom a labirinust. Remélem nem úgy van, hogy eljutok valameddig és ha később vissza kell mennem mert akkor nem sikerült, újból mindent. Az első boss után csak ment a game egy állapoot nem?
    Szóval ilvl, spec, talent, taktika, minden jöhet.

    Előre is köszönöm.
  • Fehercsoki
    #156871
    Igen.
  • HyperMonkey
    #156870
    Van itt valaki aki megcsinálta már a lock zöld tűz küldit? Még nem vagyok ott gearben hogy nekifogjak BT-nek, csak kíváncsi vagyok. Talent, spec ilyesmi. Sok helyen sokfélét írnak, de azóta jött patch stb.
  • devlking
    #156869
    Felhúztam 8 éves lockot, hogy újra raideljek vele egy kicsit. 21 lfr bossból 0 loot eddig(coin nélkül, az kell normalra :p).
    FUCK YEA.