166745
  • flashpointer
    #156948
    Múlt héten indítottam egy trial accot, ami kellemes meglepetés votl hogy 60 mega letöltése után futtatható volt a program, a többi ment background downloaderrel. Ami meg a kellemetlen hogy a kezdőterületen megtudtam számolni a poligonok számát és jött a róka rudi. Nem is az a teljesítmény hogy 10millióan játszanak vele, hanem hogy ezt egy 10éves grafikával még úgyahogy szinten tudják tartani
  • Caliph
    #156947
    megmondták hogy bekeményítenek:)
  • devlking
    #156946
    5.3 köv héten jön. 2 héttel előbb, mint kéne. Beszarás.
  • devlking
    #156945
    5.4-re valami ilyesmit terveznek.
  • Susarc
    #156944
    az a baj,hogy az ilyen húzott karik még jobban rombolják az élvezetes játék szinvonalát.....
    én is lépésről lépésre tanultam meg játszani ha a kezembe adták volna az elején akkor mi értelme lett volna az egésznek?

    én most is mint a régi rendszerre szavazok ahol ratingenként lehetett venni az epik cuccokat és aki nem hozta a megfelelő fejlettségi szintet az egyszerűen nem öltözött! az az igazi motivációs erő!
  • Pio
    #156943
    A Blizzard ellenben nem különösebben foglalkozik a dologgal, 0-24-ben ezzel van spammelve a trade chat minimum 1 éve.
    De ez, hogy már nagyobb klánok vezéreit is próbálják bevonni a buliba... O_o
  • Susarc
    #156942
    nos ez már évek óta elvan baszva.....de az is,hogy mennyire el lehet húzni a szezon elején aztán csak ülsz az eredményen azt hali....

    ami PIO rating vásárlását illeti az összes ilyen embert kibannolnám 1-2 hónapra és elvenném a rangját!
  • Pio
    #156941
    Mindössze annyi a dolgod, hogy vegyél rajtam keresztül 2400-as boostot! :D
    Be is tettem a klánszabályzatba, hogy minden tagnak kötelező. :D
  • Fehercsoki
    #156940
    De honnan tudjátok hogy az ő tört szervere milyen? Hogy tudtok neki így tanácsot adni?
  • PiszkosFred
    #156939
    Pedig siman lehet haladni, sot... Csak ne egyesevel, hanem a fel zonat behuzva. Arrol nem is beszelve, hogy instanceok instant hivnak ha megunod a kveszteket.
  • antiqueA
    #156938
    Mond valamit az a szó, hogy protection? Ha te prottal damage-t akarsz osztani.... Hát na, nem találok szavakat....
  • devlking
    #156937
    Elkezdtem rbgzni a héten oQueue-val. Azért az elég undorító, hogy 1500-on a 100-al nagyobb ratinges team ellen nyerve 11 pontot kap az ember. Nyilván így fogom felvinni fél órás gamekkel.
  • Pio
    #156936
    Hijnye, nem kispályáznak már ezek az RBG boost spammerek. Ilyen levél várt a postaládámban:

  • kakaoskalacs
    #156935
    Akkor meg van oldva a dolog. Maradj Arms-on.

    Nekem Fury warriorom van meg vagyok vele elégedve, Prot nem vonzott mert Tankolni nem szeretek, Arms meg unalmas volt. Fury-nál meg ugye 2db 2kezes a kézben aztán darálás :))

    Mondjuk embere válogatja kinek mi jön be de tudomasom szerint Arms jobb dps-t ad.
  • robi3
    #156934
    legtöbben a protot ajánlják és ahogy nézem a játékosokat azok a legerősebbek de valahogy nem találok náluk olyan dinamikus támadó rendszert mert armsnál megvan és gyorsan ölök vele de prottal nem találtam rendes támadásokat amiket fel lehetne építeni egymásra. legalább is prottal defensive stancot nyomtam de azon belül nem voltak jó támadások a battléset használom armshoz de a prot kiveszi belőle a jó ütéseket. mondták a furysat is de 3.-at nem akarok kezdeni.
  • Gyogyito
    #156933
    Mind a három más beállítottságot, harcmodort igényel. Én a protot javasolnám, de ha nem jött be, akkor ne erőltesd, mert elveszi a kedvedet a játéktól. Az arms jó választás, én is azon szinteztem ( a prot mellett )és nem volt semmi gondom vele.
  • robi3
    #156932
    bocs hogy megint ezzel nyaggatlak titeket de nem tudok dönteni hogy warriorhoz: arms, fury vagy protection. armsot úgy ahogy ismerem de azt mondják hogy az az ami nem ér sok mindent, protectet próbáltam de nem nagyon érvényesültem benne fury meg nem tudom.
  • tarti19
    #156931
    Ez még akkor is akkor látod, amikor fázisváltások vannak egy bossharcon.
    Ji-Kun, Twin Consorts, vagy előzőleg Grajal s etc.
  • Fehercsoki
    #156930
    Mint írtam, nem ismerem a players.hu-t, de ha ő van mögötte akkor gyakorlatilag bármelyik megbízható, viszont PH-n gyorsabb szerintem, ott nincs rendelésfeldolgozás, csak írsz neki és már küldi is a számlaszámot.
  • HunnernesKonge
    #156929
    Tulajdonképp az a megbízható ember az, aki a players.hu mögött is van :)
  • Fehercsoki
    #156928
    Egyébként érdemes csupán csak a dmg donet nézni, hiszen az számít.(vagy másik addont használni ami a combatban eltöltött időt nézi)
  • Fehercsoki
    #156927
    "meleeknek sokat kell ugrálni" ezt úgy értem, hogy tol valami olyat a boss ami miatt nem tudják folyamatosan ütni.
  • Fehercsoki
    #156926
    Recount dpst úgy számolja hogy dmg done / aktív idő(amikor ténylegesen ütöd a bosst), tehát ha például egy boss fighton te csak akkor ütöd a bosst amikor éppen minden cd-t el tudsz tolni aztán pedig nem csinálsz semmit csak állsz egy helyben akkor elég valószínű hogy dps-ben első leszel damage doneban pedig utolsó. Ezért van az, hogy mondjuk amikor a meleeknek sokat kell ugrálni, akkor dpsben elsők, mert amikor ütik a bosst sokat tolnak, viszont a rangedek akik bár folyamatosan ütik a bosst, kevesebb dpst tolnak mégis dmg doneban elsők.(ez csak egy példa)
  • kakaoskalacs
    #156925
    Valaki elmagyarázná miért van az ,hogy Recount-on nezem , Damage Done-ba 3. vagyok, DPSben meg első , nem az a logikus ,hogy akinek nagyobb a Damage Done , az az elso DPS?

    Tökre nemértem :D
  • Fehercsoki
    #156924
    Például ez a hirdetés. De mások is vannak akik 5k-ért adják a GC-t.
  • LaliK
    #156923
    Kérhetnék linket?
  • Fehercsoki
    #156922
    PH-n van megbízható ember aki szintén 5k-ért árulja a GC-t.(nem tudom a players milyen)
  • LaliK
    #156921
    Valaki rendelt már a players.hu-ról? Mennyire megbízható?
    Szerk: GC-t szeretnék
  • tigeroo
    #156920
    interface > advanced tooltip vagy valami ilyesmi, énis kerestem anno mert zavart az új verziókban hogy nagyon zanzásított lettek a spelleírások
  • Fehercsoki
    #156919
    Törtön nincs.
  • robi3
    #156918
    Sziasztok! ebben nincs valami olyan beállítás hogy mutassa hogy mennyit sebeznek a skilljeim mint LOTRO-ban mert oké hogy elolvasom hogy 20 rage meg vérezni fog tőle de hogy meddig vérzik meg mekkorát vesz le a pontjaiból.
  • Fehercsoki
    #156917
    De 3 giga után kb. játszthatónak írja és amikor belogolsz az aktuális területet tölti le.
  • Fehercsoki
    #156916
    A downloader tudtommal nem nézi az accot, hiszen nem a launcherben kell belogolni.
  • flashpointer
    #156915
    Mennyit tölt le most a lvl 20as trial acc a downloaderrel? :P
  • Tatyla
    #156914
    próbáld ki a neverwintert elég jó kis hiánypótló :)
  • tigeroo
    #156913
    de szerintem egy életreszóló dolog volt az hogy wowozhattam és bár a bc előtt pár hónappal kapcsolódtam be, nagyon jó évek voltak, emlékszem gimiben végigkísért ezáltal (Lich king évében érettségiztem, 2006 végén meg belekóstoltam a wowban elsősként). Hihetetlen nosztalgia visszagondolni és annyi szép emlékem van erről a virtuális világról hogy talán ha (ezen a fórumon kívül) másnak elmondanám hülyének nézne. De ez van, kicsit rossz látni hogy mi lett a wowból, de már ez egy második generációs wow, nem nekünk szól akik mondjuk warcraft 3 lore miatt is jöttek ide... :)
  • tigeroo
    #156912
    énis így vagyok vele, a wow után annyira ..hát nemis az hogy beszűkültem mint gamer, hanem annyi mindent adott a wow hogy ma már semmi nem köt le. mostanában lolozom énis, de annyi.
  • Fehercsoki
    #156911
    Valaki írna pár szót a paladinról és druidról?(5.2/5.3-ban milyenek, pvpre érdekelne és minden talent ágazaton)
  • LaliK
    #156910
    Hát jön a Hearthstone! D:
  • flashpointer
    #156909
    Én utána EVE-eztem, na az elég összetett és tetszett is, csak sajnos az idő amit rá tudnék szánni az oda elég kevés, meg elég kicsi a magyar community.
    Mostanában meg War thunder meg CIV4 !
    titanról jöhetne némi infómorzsa mostanság