166745
  • flashpointer
    #156988
    amit írtam áprilisban expired, ezt a panda trialt hogyan kell aktiválni?
  • MaRee
    #156987
    Köszi.
  • Fehercsoki
    #156986
    10 nap panda trial ha még nem használtad el.
  • flashpointer
    #156985
    pár hónapja minden frozen accra adtak vagy egy hét game timeot, nem tudom él e még
  • MaRee
    #156984
    Van most valami lehetőség, hogy eddigi előfizetők valahogy ingyen játsszanak pár napot? Catánál volt utoljára befizetve az acc.
  • Prody
    #156983
    :D
  • Fehercsoki
    #156982
    Cement sámán viszont nagyot csap:O
  • Fehercsoki
    #156981
    Nem azt mondtam, hogy tökéletes a pvp, csak azt, hogy most jó irányba mozdult el. Monkként 2 trinketem is van, de még ígyis lazán kapom a chain CC-ket(root,fear,cyclone), és ez elég aggasztó=/
  • tigeroo
    #156980
    azért geciszép egy hsz-ben 2 lincshangulatkeltő szó "skill + retail" :D

    gondolom a guildjében az aktuális hc raideket farmolják, arénában is verhetetlen már
  • devlking
    #156979
    Te biztos ugyanazzal a játékkal játszol, mint én?
  • Lazarus
    #156978
  • Prody
    #156977
    mióta kell skill a retailhez?
  • Vincentcloud
    #156976
    Ja, kicsit furcsa is hogy a blizz jól csinált valamit
  • Fehercsoki
    #156975
    Egész jó lett az új patch, most nincsenek olyan brutális burstök pvpben, több skill hozzá.
  • Fehercsoki
    #156974
    Players.hu-n 5k, ennél olcsóbb nincs.
  • kisfigi
    #156973
    Sziasztok !
    Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg nem-e tudtok valami aktuális akcióról, hogy a MoP-ot olcsóbban meglehessen szerezni?
    Lehet az akár olyasmi mint a resurrect a friend szerű official, vagy csak valami boltban!
    Előre is köszönöm!
  • Zenszkij
    #156972
    egyébként a Blizzard legnagyobb erőssége a stratégiai játék, alig várom a Warcraft 4-et, de a SC2-vel is nagyon jól elvagyok
  • Lazarus
    #156971
    Nekem spec dio3 akkora csalódás volt hogy már nincsenek elvárásaim a blizzard játékokkal kapcsolatban
  • Fehercsoki
    #156970
    BC meg WotLK még csak hozzáadott a játékhoz, cata viszont nagyot változtatott=/
  • Prody
    #156969
    Wotlk idők tényleg királyak voltak :)
  • Fehercsoki
    #156968
    Szerintem BC jobb volt, még ANNYIRA WotLK sem volt rossz, catával viszont túl nagyot vállaltak, értelmetlenül.
  • tigeroo
    #156967
    lécci neh
  • Prody
    #156966
    :(
    Kár, hogy elég sok embernek még mindig CSAK AZ jön be, ami 1.12-ben volt. És a community is olyan, mint akkor. Akik 1.12-re vágynak, azok nem csak a játékmenetet hiányolják, hanem az akkori mentalitást is. Nem a mai Nicki Minaj-on felnőtt gyerekeket (nagyrészt).
  • tarti19
    #156965
    Természetesen bejött, mert új volt az embereknek s bekajáltak mindent... Aztán a világ olyan mértékben fejlődik, hogy évente jönnek az újabbnál-újabb igények s velük a próbálkozások.
    Azért az ember csak választási lehetőség elé kerül, ha nem csak 2 termékből tud választani, hanem 6-7 féléből.
  • Prody
    #156964
    Nem csak a wowra gondoltam ember, hanem az egész világra nyílván :D Akkor úgy fejezem ki magam, hogy a RÉGI IDŐK sokkal jobban bejöttet nekem. Ja és vicces nézni, hogy ennyire komolyan vesztek... Én is akkor kezdtem
  • PiszkosFred
    #156963
    Sajnos az mar csak a te veszteseged, ha ennyit tudsz az egeszrol.

    Meg van 20 percem, kerlek mondj egy mmot manapsag, ahol beszelgetnek az emberek. Mert akar hiszed, akar nem, ez nem wow specifikus dolog, pont a magad fajta trollok terhoditasa miatt alakul igy az emberiseg online kommunikacioja. Neha mar jobb, ha kussol az ember, mint sem hallgassa a sok suletlenseget es marhasagot (es akkor meg finoman fogalmaztam). Es ez ennel csak rosszabb lesz.
  • Prody
    #156962
    Volt szerencsém sajnos ezzel is játszani
  • tarti19
    #156961
    Azt se tudja miről beszél:)
    Szomorú, hogy csak benyögi ide, de nem sokat futhatott neki a a hc tartalomnak vagy a challenge módnak.
  • Prody
    #156960
    Ez tényleg erdemi. Farmolj Tot-ot :D
  • Prody
    #156959
    Most is barrens-ben vagyok csapattal... Nem, nem instához. Csak úgy. Én utoljára ezt TBC előtt tapasztaltam, sőt, az emberek beszélgetnek is egymással.
  • PiszkosFred
    #156958
    Sajnos a "tortszero" miatt fogalmad sincs mirol beszelsz. Ez nem gond, jo szorakozast, akarmerre is van az a csudavilagod, csak ne akarj akkor erdemi tarsalgast folytatni egy wow topikban. Koszi.
  • Prody
    #156957
    1x-es vanillán tolom néha, ahol többen vannak Eastern Kingdom-on és Kalimdor-on, mint valaha eredetin.

    A többi mmo tényleg fos. És nekem ne csak egy darab insta legyen nehéz meg az RBG...pfff... Tudod, valakit érdekel a fejlődés is és warriorral kihívás. Mindemellett, ha napi 1-2 órát tolom, akkor nem 1 kibaszott hét kifejlődni 60ra. Most nézzük meg a fejlődés részét a mai Wow-nak és hogy miket kell csinálni. Ugyanazok a dolgok ismétlődnek minden egyes kieggel...

    A farmolás tényleg annyira változatos, olyan okos vagy :)
  • PiszkosFred
    #156956
    ....a hunwowbudapest serveren :)
  • PiszkosFred
    #156955
    Egy honap alatt tobb penzt hoz meg midnig a wow, mint barmely mas f2p/b2p a mmo a teljes karrierje alatt. Meg szep, hogy keszul hozza content, amit orommel fog megfizetni megint annyi millio jatekos, amennyiert olni tudnanak a konkurencianal. Ezt lehet szeretni, nem szeretni, de a wow meg most is aranybanya, a keleti szerverek lekapcsolasa utan is.

    Van meg a jatekban jo par ev, aztan majd ez is vegeter, ahogy minden mas a vilagban, es mar cska mint az egykori klasszikus legendara fognak emlekezni az unokaink, ha addig nem pusztul meg mindenki.

    A "Titan" kapcsan akkora mar most az elvaras a kozosseg reszerol, hogy abba fog belebukni. Drukkoljunk, hogy ne igy legyen.
  • devlking
    #156954
    Gondolom heroic tot-ot, challenge módokat farmolsz. Esetleg arena/rbg ladder elején vagy. Aki akar az talál magának nehéz contentet a játékban.
  • Zenszkij
    #156953
    az emberek pont azért hagyják abba, mert időpocsékoló a játék, minden fosért hónapokat kell szenvedni, napizni, bg-zni, még több content még több marhaság, ha felgearelődsz jön az új content azt hajíthatod a geared a picsbe, sokan ebbe untak bele, és ez a kieg minden csak nem casual barát
  • Prody
    #156952
    Sok értelme van.
  • Fehercsoki
    #156951
    Úgy értik hogy több content fog jönni.
  • Prody
    #156950
    Bekeményítenek... Aha :D Annyira nehéz most is a játék
  • flashpointer
    #156949
    Mellesleg ennyi pénzből amit a wowwal kerestek olyan titánt rittyenthetnének amitől mindenki összefosná a bokáját vagy 10évre (és most nem a grafikára gondolok), kíváncsi vagyok mennyire telik tőlük.