166745
  • devlking
    #157028
    Aki költözni akar, az most tegye. :p

    If you’ve been thinking about switching realms or making other changes to your character, now’s the perfect time—because this week all character services are 50% off. To get started, simply log in to Battle.net account management. For more information on how each service works, check out the links below.

    Character Transfer—Move your character to a different realm

    Faction Change—Change a character’s faction (from Horde to Alliance, or from Alliance to Horde)

    Race Change—Change a character’s race (within the same faction)

    Appearance Change—Change your character’s appearance (optional Name Change included)

    Name Change—Change your character’s name

    Sale ends June 10th 2013!
  • MaRee
    #157027
    Akkó Ragnaros lesz, köszi.
  • Fehercsoki
    #157026
    Ragnaros pvp, Arathor pve, Bloodscalp halott, Twisting Netheren is van pár magyar de oda ne menj mert rossz ott lenni, sok a török.
  • MaRee
    #157025
    Tudna valaki szervert ajánlani amin van ember? Kezdem úgy érezni, hogy single playert játszom :D Hol van most a legtöbb magyar?
  • Fehercsoki
    #157024
    Nyilván 500as itemlvlel nem kell a quest moboktól meg a 450re tervezett HCktól félni, én nem erről beszélek.
  • devlking
    #157023
    Nekem pont az ellenkezője tűnt fel (persze egy adott gear után (kb 500+ ilvl)). 2-3 ütés egy mob a szabadban monkal meg dkval is. Heroicban annyira nem kell healelni, hogy az nevetséges. Raidben sem izzadtam még halálra magam (mondjuk csak normal megaeraig ment eddig le a nagy casualkodásban :D).
  • Zenszkij
    #157022
    Ezzel a CC-vel maximálisan egyetértek, tönkretette a játékot, hogy folyamat kapom warriorral a stunt, a rootot, a hurricanet, a feart, a hexet, a polymorphot, a mind controlt, a frost novat, a turn evilt stb. Élvezhetetlen a játék, ráadásul full plateben meg se karcolom a clottyos healert. Túl sok a hp és kicsik a sebzések.
  • Fehercsoki
    #157021
    PVE szempontból nekem az nem tetszik amit a petekkel/tankokkal meg úgy általánosságban a mobokkal műveltek. A mobok túl nagyokat csapnak, a tankok túl sok sebzést kapnak(egyáltalán nincs meg az a feeling hogy te bírod az ütéseket...), a petek pedig úgy dőlnek el mind a dominók, már 1-2 mob is nagyon leszedi a hpjukat.
  • picket
    #157020
    wololo

  • PiszkosFred
    #157019
    Lehet. En healerkent kis*ggeltem sok eve palaval a Commander rank tizenvalamennyit, a maradekhoz mar nem volt se ido (illetve a konkurencianak mindebbol tobb volt, mint nekem, pedig meg melobol is ment a bg) se energia, igy azota evek ota mint potyafrag csak szorakozasbol pvpzek. Igazi hullamvasut, egyszer jo, egyszer szar.

    PVE szempontbol viszont kifejezetten tetszik ami a pandaval jott. (kiveve a repus dolgokat, de hat valamit valamiert)
  • Fehercsoki
    #157018
    Szerintem BC meg WotLK jó volt.
  • PiszkosFred
    #157017
    A PVP 8 eve szar, sose lesz olyan allapotban, hogy mindenkinek jo legyen :) Erdemes rakeresni "Wildor" nevre a topikban, hogy lasd, mikor eppen mit b*sztak el a kiegekkel...
  • Fehercsoki
    #157016
    Igen cserébe a pvp szarabb mint valaha... Mindenhol nagy sebzések és nagy healek, cloth és plate között nincs különbség, CC túl sok van, nagyot borultak a szerepek amiket az egyes kasztok betölthetnek. Catával nagyon elrontották, hogy nagyot akartak változtatni, azt kellett volna csinálni, mint BC-vel meg WotLK-val, csak hozzáadni, minimálisan változtatni.
  • PiszkosFred
    #157015
    Nagyon sok tartalom jott a pandaval, a scenariok kifejezetten fun kategoria, a sztorik is interaktivabban lettek, stb. Persze ezt hiaba mondod az "okosoknak", azok zsigerbol frocsogik a betanult mondokajukat... pedig ha jobban megnezik, tenyleg egesz jo lett a kieg. Bar k*rva melos is, az is ketsegtelen, mire az ember elindul 90en...
  • MaRee
    #157014
    Ez volt az, köszi!

    Egyébként a furcsa japános stílustól (ugye nem ezt szoktuk meg) eltekintve elég stíl kis kieg. lett, a sztori is tetszik, már amennyit láttam belőle így 88. szinten.
  • PiszkosFred
    #157013
    http://www.wowhead.com/news=206813/mists-of-pandaria-pre-raid-gear-guide
  • Susarc
    #157012
  • MaRee
    #157011
    Cata óta nem léptem be, nem igazán tudom most, hogy mi merre.

    devlking: köszi
  • devlking
    #157010
    Ja igen, trove of the thunder king ládából hetente egyet tudsz lootolni, úgyhogy többet ne is keress.
  • devlking
    #157009
    Heroic, a boss killekből kapott justicet átváltani honorra (orgri/sw), és honor geart kiszedni. Közben amíg sorban állsz, isle of thunderen ládát keresni, illetve rare spawnokból kulcsot (ezzel bemehetsz egy solo scenarioba ládákat lootolni coinért). Ha megvan ilvl460, meg a coinok, akkor jöhet lfr, és minden bossra elhasználni a coint.
    Ha ez nem tetszik, akkor fullos honor gear upgradelve már elég throne lfrhez.
  • Fehercsoki
    #157008
    2004 óta wowozol és így elakadtál?:)
  • MaRee
    #157007
    Múltkor láttam egy cikket frostshockon, ilyen Blizzardos segítség volt a friss 90eseknek, hogy merre kell kezdeni a gear gyűjtést, raidelést, stb.

    Valaki nem tudná ezt nekem előszedni valahonnan, vagy a cikk nevét megmondani, mert nem találom sehol sem.
  • flashpointer
    #157006
    Kár hogy a játékos-adatbázisokhoz nincs ilyen hozzáférés.
  • devlking
    #157005
    Diablo 3-al érdemes összevetni.
  • Lazarus
    #157004
    az igaz
  • flashpointer
    #157003
    Azért a trendek mögött megnézném a számokat, mert lehet hogy a 0-t verdesi a grafikon de ígyis simán lepipálja a többit
  • Lazarus
    #157002
    törölhető a topik
  • MaRee
    #157001
    EGyedül a random dungival szopok, mással nem, csak megjegyeztem, mennyire kihalt lett a szerverem. Egyébként élvezem a játékot most, enyhe nosztalgia, nem logoltam be kb 1 éve.
  • PiszkosFred
    #157000
    Nem a kepessegeidet vontam ketsegbe, azt lesz*rom, no offense. De amiota megint leultel jatszani - olvasva a kommentjeidet - sz*psz folyamatosan. Megeri ez neked? :)
  • MaRee
    #156999
    Mi nem megy? 2004 óta játszok wow-val. Lusta vagyok elmászni questelni, mikor egy óra dungeon farmmal ezerszer annyi xp jön, azért várok csak.
  • Fehercsoki
    #156998
    Érdekes nekem még kora reggel/délelőtt is max 5 perc.
  • PiszkosFred
    #156997
    Nem megy ez neked :) Keress masik mmot!
  • MaRee
    #156996
    Vicces ez így.

    Amúgy a lfg tool az cross realm? Mert kb 50 percenként hiv be 84 es szinten random dungiba (pedig tank vagyok), és már csak 500.000 xp kéne a 85höz Nem hiszem el, hogy ilyen kevés ember játszik.
  • tigeroo
    #156995
    nekem megvan a pandaria de ősz óta nem toltam vele nincs is nagyon ingerenciám hozzá.
  • flashpointer
    #156994
    Hát nem tudom hol lehet még az a 9millió ember, lehet kína brazília 8,5 milla eu+us fél misi
  • MaRee
    #156993
    Melyik szerveren van élet? Vagy haldoklik a wow?
  • flashpointer
    #156992
    Belestem ragnarosra tegnap este, az a főváros sem volt túlzsúfolt a 40emberrel :D
    Repkedtem 15 percet ennyi elég is volt további 2 évre :)
  • Fehercsoki
    #156991
    Elég régóta halott az a szerver.
  • MaRee
    #156990
    Én is rátaláltam, mondjuk nem túl izgalms most a Xavius, /who parancs alapján egész pandariában van most kb 30 ember, Orgrimmarban meg 8
  • flashpointer
    #156989
    u meglett