166745
  • dregnarr1 #157188
    Ah! Szóval az összes vanity petet (anno csak kísérgette a karaktert) átalakították a pet combat miatt, ha jól értem. Akkor nincs gond, lényeg, hogy minden karakter cipelhet magával egyet.
  • Fehercsoki
    #157187
    Amúgy megnéztem elvileg vörösből csak ez van, szóval marad a farmolás.(vagy AH)
  • Fehercsoki
    #157186
    Nincs sima pet meg harci pet:) Egy féle pet van, ami harcolhat is és követhet is téged.
  • dregnarr1 #157185
    Értem, köszönöm!
    A Baradin Fox jónak tűnik, bár ahogy olvasom, talán úgy 2000 év múlva sikerülne is kifarmolni:)
    Ha a harcipetek közül is be lehet állítani hogy az egyik kövessen téged, akkor talán az is jó lesz (gondolom ezek méretre kisebbek lennének, mint a baradin.
  • Fehercsoki
    #157184
    Szerintem amúgy ne ezt a rókát akard kifarmolni(az alacsony drop miatt), biztosan van olyan róka amit harcban is be lehet fogni.(és akkor az fixen ott van csak kell valami megfelelő szintű pet amivel levered)
  • Fehercsoki
    #157183
    A harcipeteket bármikor elő lehet hívni és akkor követnek téged.
  • Lazarus
    #157182
    http://www.wowhead.com/item=64403/fox-kit#screenshots
  • dregnarr1 #157181
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem a petekkel kapcsolatban. Elvileg vannak vanity pet-ek a játékban, vagyis olyan petek, amik csak úgy mászkálnak a karakterrel, nem harcolnak.
    1. Ezek konkrétan a pokémoncsatás harci petek, és egyet közülük kiválasztva mindig mellettem lehet egy, bárhova is megyek, vagy teljesen más kategóriát képeznek?

    Konkrétan egy vörös rókát szeretnék magam mellett tudni 24/7, de ehhez nem szeretnék huntert indítani. Így van valamilyen lehetőségem ennek véghezvitelére, vagy felejtsem el?

    Köszönöm a válaszokat!
  • tigeroo
    #157180
    most magyarul
  • Susarc
    #157179
    SODAPOPPIN-nak AMHAI már összesen 57.000 USD /13.000.000ft/ ot ajándékozott:P
  • roland4
    #157178
    mi a véleményetek erről az oldalról? :D árba olcsóbban kijön mint ha külön venném, és rendelni is lehet ami nekem pont számít :D
  • LaliK
    #157177
  • Balazs15
    #157176
    hi

    mennyire jo a worgen rogue???mert a +1% crit elöny sokat nem ér a human Every Man for Himself-je ellen..????kezdjek humant ? :D
  • Fehercsoki
    #157175
    PH-n nézz szét.
  • roland4
    #157174
    hol tudnám most megvenni olcsón a teljes wow-ot? (mop, cata, battlec. + gc) Ha új játékos vagyok akkor kapok ingyen 30 napot?
  • antiqueA
    #157173
  • Lazarus
    #157172
    kombó fail. feladom
  • Lazarus
    #157171
  • picket
    #157170
  • Lazarus
    #157169
    Érdekes döntés, van valami infó miért döntöttek így?
  • Fehercsoki
    #157168
    Amúgy 5k egy GC, szóval mindenképp jobban megéri.
  • Fehercsoki
    #157167
    Nem, a blizzard úgy döntött, hogy mostantól csak úgy fogadja el a pénzed ha az előbb átmegy viszonteladókon akik leveszik belőle a hasznukat.
  • Akuman
    #157166
    Hello
    Valaki megtudná mondani hogy van e még opció bankkártyás befizetésre? vagy csak gamecard. Az elöbbit nemtalálom sehol
  • Caliph
    #157165
    múltkor pont ezt beszéltük cimbivel az egyik helyi szórakoztató egységben,elnézve hogy azokért a kis justin bieber hasonmásokért döglenek a csajok akiket anno a taigetoszról rúgtak volna le a születése után:D és igen,ezek viszik tovább a géneket :D
  • antiqueA
    #157164
    A gond csupán annyi, hogy mikor külföldiek nyomják ugyan ezt a saját nyelvükön (nem angolul), akkor azt te nem érted, így nincs is problémád velük és csak az jön át, hogy csak a magyarok csinálnak ilyet, holott ez nem így van. A világon mindenütt egyre több a nyomorék.
  • MaRee
    #157163
    De, de nem azért mert megverik duelben egymást Ezt bizonyos Vér István mondta nekem :D
  • tigeroo
    #157162
    mert az irl haverok nem így beszélgetnek pl?
  • Vincentcloud
    #157161
    http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Throne_of_Thunder/dps/

    Szerintem nerfeljék a protpalákat mert Dark Animuson ők vannak az első helyen, vagy a windwalker monkokat mer Horridonon ott van egy
  • Fehercsoki
    #157160
    Na megvan mi folyik itt, nem mindenkit egyenlő itemlvlre skáláz hanem teljesen random választ ki embereket akikből félistent csinál, és ezért van az, hogy van aki 18k hpval és van aki 60k hpval rohangál...(és a sebzés is a hpval arányosan nő...)
  • MaRee
    #157159
    Mai értlemes beszélgetés Orgrimmar előtt:

    "irl lecsaplak homárfasz
    találkozzunk a keletinél"

    Nosztalgikus Bloodscalp hangulat áradt szét bennem, ez a játék és a magyarok soha nem változnak
  • MaRee
    #157158
    Szerintem a BM hunterek kifejezetten kemények most.
  • PiszkosFred
    #157157
    Ertem amit irsz, de nem ertem a hisztit. PVE-ben nem teljesen mindegy, ki milyen jo? A lenyeg, hogy a boss dogoljon meg. Volt amikor a magek is sirtak, mint a furdoskurva, mert a hunterek taroltak. Aztan jottek a cement samlik, majd a rugok, aztan a fury warrik. Meg manapsag a lockok es a magek. Meg a fene tudja mi lesz legkozelebb.

    Majd kap most lehet a mage egy pici nerfet, aztan mire az emiatt kitoro hiszti vegeter, jon a kovetkezo nagyobb update, es uj class kerul a dps tronra. Aztan megint ujabb.
  • Fehercsoki
    #157156
    De itt nem pár %ról van szó, ez kurva nagy különbség... És amúgy mage MINDIG op volt, nem csak most...
  • PiszkosFred
    #157155
    Hat de PVE-ben nem tok mindegy? Ha te vagy a mage, akkor is jo mert doglik a boss, ha a party/raid tarsad a mage, akkor is. Te igy is, ugy is profitalsz. Ha top1 vagy a recountban, akkor is viszed a szajret amire van kereted, ha top10, akkor is :) (ha csak nincs valami hulye szabaly nalatok erre).

    Jon majd a kovetkezo peccs, es ujabb class fog a dmgmeter elen allni. Ezt csinalja a Blizzard 8-9 eve mar. Naluk az a balance, hogy 2 havonta egy-egy classt buffolnak, az lesz a meno, aztan jon a kovetkezo. Mire korbeer a folyamat, mindenkinek lesz epeen screenje/videoja egy-egy bosscsatarol, ahogy o a kiraly :)
  • Fehercsoki
    #157154
    Nem rég kapott kb. +35% frostbolt dmget, szóval igen.
  • HyperMonkey
    #157153
    Froston is? Na ez meg már a szánalmas kategória.
  • HyperMonkey
    #157152
    Hunter, affli lock milyen most pve-ben? Más kaszt nem is igazán érdekel.
  • Fehercsoki
    #157151
    Fire a legjobb, de mindegyik talenten top dps a mage.
  • HyperMonkey
    #157150
    Egy blood DK megöléséhez meg kell vagy 4 ember. Ez sincs rendben. Sosem volt és sosem lesz. Ezért nem érdekel engem a pvp. De jogos, pve balance sincs. Nem vagyok képben mage ügyben (sosem szerettem), de most az arcane a nyerő megint?
  • Fehercsoki
    #157149
    Hát nem tudom régi itemek azért annyira nem jók ám.