166745
  • empikupi
    #157308
    Én is,sőt a guildem is playersen veszi,és tényleg semmi gond nincsen.

    Bátran ajánlom mindenkinek!

    Tény,hogy nem a leggyorsabbak,de ha kérdezem őket emialben,facebookon,vagy telefonon mindig korrektül válaszolnak. Sok embert irányítottam már hozzájuk,de aki remeg azért,mert késnek pár napot,azoknak tényleg nem ajánlom. Olyan is volt,hogy egy barátom tényleg sokat várt a termékre (mondjuk az rift gc volt) és kompenzációként visszautalták az egyik játék árát. Szóval iceakos ide,bimbi oda,playerstől sokan tanulhatnának ügyfélkezelés címszóval.
    És ami a legjobban tetszik,hogy ha nem tudsz várni,akkor ott a lehetőség arra,hogy bármikor visszakérheted a pénzedet,pedig hivatalosan 30 napjuk lenne bármilyen visszafizetésre.


  • tigeroo
    #157307
    gondolom mert már törzsvendég vagy:)

    amúgy persze, én sem aggódom, igazából ha megkezdődik a tanév akkor tudok majd többet wowozni (mostis albiba csak felugrottam csótányírtani stb. jövök-megyek még)

    arathor horda mennyire népes most amúgy? 1 éve nem voltam ott
  • LaliK
    #157306
    #157286

    Nálam nem akkora probléma hogy késnek pár napot. Szeptember 20.-án lejár a GC-m, megrendeltem még tegnap a következő 60 napot. 100%-ig biztos vagyok benne hogy szeptember 20.-ig, elküldik. Nem érdekel hogy mikor.

    Mellesleg ŐK szoktak felhívni engem hogy mikor jön a rendelésem és ha sokat késnek még elnézést is kérnek.
  • tigeroo
    #157305
    előtte bimbitől meg skilltől vettem a dolgokat, akostól még nem.
  • Fehercsoki
    #157304
    Ugyanúgy megbízhatóak ők is, legalábbis nekem és sok más embernek még nem volt gondja. Biztos iceakosnál is megesett már a késés...
  • Prody
    #157303
    Nem ertem ha van egy 100% megbizhato es gyors ember, mi ertelme van valtani masikra? Olcsobb es?
  • Fehercsoki
    #157302
    Én PH-n PÜ-t küldtem, arra rögtön válaszoltak mindig.
  • tigeroo
    #157301
    hát most ma írt hogy ma vagy legkésőbb pénteken megkapom a kulcsot, ha nem kapom meg akkor szombaton kérem vissza a pénzemet, nem szeretek várni. mondom - lehet jók őkis, de nálam első benyomásnál bukta az egész

    az nagyon nem tetszett hogy egyidőben elküldtem a kérdésem facebookon a players.hu oldaluknak + a magán email címére amit hardverapron van feltüntetve a profiljánál. facebookra válaszolt végre készségesen, a 2. emailemre meg annyit írt vissza hogy "honnan tudom ezt a címét?"

    ha megelőlegeztem a bizalmam azzal hogy már elutaltam a pénzt akkor rohadtul ne kérdéssel válaszoljon a kérdésemre...

    ph kommenteket olvastam, teljesen hihetetlen de mindenki korrekt visszajelzésről tett leírást, ha nem bírnak várni a vevők akkor visszaküldik nekik a zsét, csak sokszor basznak válaszolni + késik a cumó

    iceakos viszont 10 percen belül válaszolt, legközelebb csak nála, az már tuti.
  • titani
    #157300
    hát Players.hu : megrendeltem 13-án. befizettem 14-én délelőtt a számlájukra /a honlapon raktáron jelzés a WoW gc-re/
    Ehez képest ma 28-adikán délután küldték . a kétnap +12 nap lett
    mire megküldték , de sürgetni kellet egy e-mail és egy telefonnal még!
    Soha többet onnan !
  • undY1ng #157299
    Hát igen... pont egy éve amikor potom 5000 hufból meglehetett venni az egész Cata-ig a wowot, azonnal megvettem.. akkor lehet azért, de most viszont már nem szürke a "Panda 10 day trial", ez mitől lehet? Eddig nem tudtam rákattolni...
  • Fehercsoki
    #157298
    Hát ezt jól kifogtad, de ha megnézed az értékeléseket mondjuk árgépen akkor láthatod, hogy ilyen az összes boltnál előfordult már.
  • Fehercsoki
    #157297
    Megesik, hogy néha nagy a készlethiány(de ezt facebookon folyamatosan írják is és nem hitegetnek senkit!) és akkor sok rendelés gyűlik össze és hát gondolom nincsenek olyan sokan, hogy ez ne okozzon gondot. Nem védeni akarom őket, de velem mindig korrektek voltak.
  • mukika
    #157296
    Off: Players.hu-t senkinek nem ajánlom, spoilerben részletek. Livekodok.com viszont pontos, gyors, megbízható.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt egy rendelésem náluk, aminél nem sikerült a 48 órát betartani. Rákérdeztem, hogy mi újság, ekkor azt mondták, hogy talán +48 órán belül kiküldik a kulcsot (természetesen a weblap szerint raktáron volt a termék). Besokalltam és töröltem a megrendelést. Azt mondták, hogy természetesen ezt lehet, és 5-6 munkanap max. és megérkezik hozzám a visszautalt összeg.

    Vártam 10 munkanapot és semmi nem történt, és ekkor kezdődött a hazudozás, hogy ők rákérdeztek a banknál és még 5-6 nap max. és megérkezik biztosan, de nekik 30 naptári napjuk van az összeg visszautalására amúgy is. Eltelt megint az idő és semmi nem történt. Ismét írtam, illetve figyelmeztettem őket, hogy vészesen közelítünk a 30 nap felé, ekkor azt írták, hogy igyekeznek és köszönik a türelmem.

    Ma járt le volna pont a 30 nap, így délelőtt ismét írtam nekik, hogy ne kelljen már végigjárni a nehezebb utat, örülnék neki, ha ma megérkezne az összeg a számlámra. Eltelt 10 perc és kaptam a mailt, hogy az átutalás megtörtént, 1 órával ezelőtt pedig megérkezett.

    Szóval hazudoznak, nem tartják be az időpontokat és ráadásul lekezelőek, bunkók.

  • Marfy
    #157295
    iceakos abszolute megbízható, tőle nyugodtan vehetsz bármit.
    Amit megkapta a pénzt küldi a kódot emailben, max 4 óra.
    Az a -500Ft nem éri meg a fölösleges idegeskedést, hogy ugyan megkapod-e valaha a kódot.
    A players.hu egyik emberétől vettem (volna) GC-t a PH-n.
    Napról napra csak igérgetett, vége felé már nem is válaszolt az üzenetekre. Majd két hét elteltével kaptam egy SimCity kódot.
    Szóltam, hogy köszönöm, de nem ezt rendeltem. Újabb két hétbe telt mire megkaptam a GC-t. Akkor már nem is érdekelt az egész, időközben iceakosnak szóltam hogy kellene GC. Elutaltam a pénzt és két órán belül már játszottam. Ennyit róluk.
  • Lazarus
    #157294
    Vettem tőle régen, megbízható és nem húzza az időt napokig
  • tigeroo
    #157293
    a prohardveren vmi iceakost találtam, de ő meg livekodos...
  • tigeroo
    #157292
    linket kaphatok? :$ megnézem már h ott miujság
  • HunnernesKonge
    #157291
    pH-ra sokkal jobban figyelnek. Én is ezt tapasztaltam.
    Egyik alkalommal a weblapjukon keresztül rendeltem, nem jött meg időben a GC írtam levelet, 10perc múlva kaptam egy választ, hogy 2-3 napon belül küldik a kódot, meg is kaptam. Korrekt volt, de prohardveren vegyetek úgy a biztos. :)
  • Fehercsoki
    #157290
    Mondjuk én PHról vettem, lehet hogy arra jobban figyelnek.
  • Fehercsoki
    #157289
    Nekem eddig mindig betartották a 48 órát.
  • LaliK
    #157288
    Az csak dísz :D
  • tigeroo
    #157287
    jah kösz, szóval a "raktáron" dolog itt is csak hányaveti dolog:D
  • LaliK
    #157286
    5-6 GC-t rendeltem már. Semmi baj velük, csak egyszer sem sikerült betartani a küldési dátumot. Szeretnek ilyen 4-5 napokat késni. Lehet telefonon is érdeklődni.

    Szerk: De ennek ellenére a következőt is onnan fogom rendelni, csak 1 héttel azelőtt hogy lejárna a GC-m :D
  • tigeroo
    #157285
    players.hu-ról rendelt már valaki gc-t? volt bármilyennemű negatív tapasztalata?

    paypalon utaltam, kaptam értesítőt hogy elkezdik feldolgozni a rendelést, de mindjárt letelik a 48 óra, és emailre sem válaszolnak...
  • PiszkosFred
    #157284
    Hat, az emlitett zonakban ahol anno 2-3 fps mellett ment jobb napokon a csiki-csuki gyilok, ott nem hogy nincs mar pvp, de a zonak is teljesen masak :)
  • flashpointer
    #157283
    Lehet úgy tartják a játékosszám csökkenést türhető szinten hogy us-eu nagyon erősen fogy meg fele kihalt, de kínában meg brazíliában meg ilyen helyeken meg egyre több az új belépő, egy régiós lebontást is szívesen megnéznék.
  • Marfy
    #157282
    Nincs már a pvp-n se semmi. Hol vannak már a régi Crossroads és Tarren Mill vs Soutshore pvp raidek...
    Én hét év után gondoltam, hogy csak kipróbálom a pvp szervert, hátha valami újat ad a játékok, de nem. Most már az LFG miatt ki sem kell menni a városból, úgy érheted el a maximum szintet. Szintezés alatt egyszer öltek meg, azon kívül semmi, még embereket sem látni, pedig nem is egy kihalt szerveren vagyok.
  • Fehercsoki
    #157281
    Nem számít, hogy nem használtad soha, nem ez az egyetlen elvárás, volt valami dátum azt hiszem tavaly május körül, ha az után aktív volt az accod akkor nem használhatsz SoRt(ugyanis ez a régi accok visszahívására van főleg!), ha akkor nem volt feltöltve és azóta sem akkor használhatod.(a dátumra keress rá, de én valami ilyenre emlékszek)
  • undY1ng #157280
    Hát ja, elég szívásos... Lehet jobb lenne 1 hóra befizetni?
  • tigeroo
    #157279
    bloodscalpon voltam énis vanilla-bc idejében, most arathoron tengődöm (pvp realmhez meg öreg vagyok énmár)
  • Zenszkij
    #157278
    nem, mert nem lehet, hacsak külföldi számlát nem skennelsz be a te címeddel, külföldi lakhelyeddel, neveddel, ergo csöcsszopó a helyzet
  • Lazarus
    #157277
    lakcímedet átírod más országra (nem tudom újabban jár-e ban érte)
  • undY1ng #157276
    "This account is not eligible to use a Scroll of Resurrection." :(
    Pedig nem használtam még soha... Van rá valami megoldás?
  • Zenszkij
    #157275
    Hát akkor sok választás nem maradt. Ragnaros.
  • edd87
    #157274
    Gondoltam :D Lich King óta nem wowoztam, Bloodscalp nevezetű borzalomra nem megyek, pedig sokan mondják a régi klánból de nincs az a Isten.
  • devlking
    #157273
    Szerintem túl sok lesz az az elvárás.
  • edd87
    #157272
    Sziasztok. Szeretném újra elkezdeni újra a játékot, és a kérdésem az, hogy melyik realmen lenne érdemes elkezdeni, ahol még viszonylag normálisak az emberek és a magyar játékosoknak sincs rossz híre.
  • ddany7
    #157271
    wari szar 5.3ban, 5.4ben nem tudom milyen lesz. retrivel meg lehet szepeket csinalni, azt valasztanam
  • Fehercsoki
    #157270
    SoR-t Mo-n el lehet fogadni. Starter Editionbe lvl 20ig tudod felhúzni, pénzért bármikor át tudod vinni a másik accodra.
  • undY1ng #157269
    Köszi, sztem kipróbálom.. van egy catás accom, de ha starter editionba felhúzok egy palát teszt erejéig, azt gondolom nem vihetem át a catás accomra.. (?) Továbbá haver küldött egy scroll of ress-t de az ország miatt sajnos nem tudtam elfogadni, mert anno Mo.-t jelöltem be. :( GOndolom nincs semmi "átjáró", h megoldható lenne ez a scroll of ress..