166745
  • Hisper
    #157348
    Ha játszottál már illetve megvannak a kiegek is akkor nagyjából minden nagyobb pach -kor küldenek 7 free napot hátha újra előfizetsz.
  • devlking
    #157347
    "PLATE" cipő...
  • Susarc
    #157346
    hogy lehet megszerezni a trialt?
  • Hisper
    #157345
    tegnap még normálisan fel lehetett jutni, ma a free napok miatt aki tud ,tuti raid-el
  • WiLDoR
    #157344
    na mondom, 10 day trial, kicsit benézek egyet, hiszen új patch van, erre ez fogad -.-
    haldoklik a wow, már csak 8 millió előfizető van /cry...



    ...inkább asszem' alszok egyet mégiscsak...
  • Hisper
    #157343
    fél órás queue..remek
  • Fehercsoki
    #157342
    Na most "csak" 5200 a GC:D
  • Fehercsoki
    #157341
    Na mikor jön már a 10 nap trial új patch miatt?:O
  • devlking
    #157340
    Nemtipp.
    Akinek megvan még régebbi patchből 7 napos trial, az már nyugodtan rányomhatja megint az accra.
  • Lazarus
    #157339
    csak írd be a dalszöveget gúgliba ami szól elején
  • s0n1c
    #157338
    Hálás lennék, ha valaki megmondaná, milyen muzsika szól a videó alatt.

    http://www.youtube.com/watch?v=O5hPazMNVCw&list=FLkX9LOviQwnW03CXEB8QS1Q

    Köszi.
  • undY1ng #157337
    Köszi, hát egyelőre még igen, elvagyok a trialokkal, főleg 2x panda trial után.. :D
  • Prody
    #157336
    Nem jobb, hanem 1.12.
  • Lazarus
    #157335
    :DDD
  • LaliK
    #157334
    Játsszál inkább azon a fantasztikus tört szervereden, tuti azért vannak ott is milliók mert jobb mint az eredeti :DD
  • devlking
    #157333
  • Prody
    #157332
    Kezdtem egy Draenei paladint, ütöttem egyet és kiléptem.
  • Fehercsoki
    #157331
    Ha nagyon trialozni szeretnél akkor javaslom várd meg szeptember 10-ét, hiszen utána nem sokkal jön az ingyen 7-10 nap az új patch miatt.
  • Fehercsoki
    #157330
    Igen az.
  • undY1ng #157329
    Lehet egy hülye kérdésem lesz, de ugye a SoR FAQ-ban azt írják, hogy:

    "To be eligible to receive a Scroll of Resurrection, your friend must have a full (non-Starter Edition) World of Warcraft license that used paid game time in the past and was not active after March 4th, 2012."

    Tehát ha én tavaly augusztusban vettem meg (amikor 5k-ért cataclysmig fel lehetett upgradelni), és azóta használtam már a panda 10 day free trial-t, akkor felesleges a blizznek írnom egy ticketet, hogy nem tudom használni a SoR-t?
  • shaba23 #157328
    Ok, bár nincs ilyen ismeretségem, mert eddig simán fizettem, de ahogy Fred is írta, a jelenlegi tartalom már nem nagyon éri meg a pénzt, gold meg van.
    De akkor körbenézek, hátha.
  • Fehercsoki
    #157327
    Akik árulnak goldot azok általában adnak goldért GC-t, kérdezd körbe az ilyen helyeket.
  • shaba23 #157326
    Magára az olcsóbb helyre is kíváncsi lennék :)
  • Fehercsoki
    #157325
    Az nagyon soknak tűnik:O Drágább helyeken is 60k:O
  • shaba23 #157324
    80k goldért találtam Arathoron GC-t, tud valaki ettől olcsóbbat?
  • MaRee
    #157323
    Legjobb időszak volt.
  • devlking
    #157322
    fucking Hennie
  • eXequtoR
    #157321
    A régi hikomat playereknek ( like meh ) egy kis nosztalgia! :)

  • undY1ng #157320
    Ha csak RDF-ezel (ahol már ugye a csapattársak szinte mindegyike a heirloom azaz fejlődős cuccokban van) már nagyon gyorsan lehet fejlődni!
  • tigeroo
    #157319
    a blizz törekszik elvileg arra hogy az aktuális highlvl mindig ugyanannyi idő legyen elérni

    amúgy ha lich kingben (meg a wowban) járatos vagy akkor szerintem 1, esetleg 2 hét

    nekem tegnap jött meg a gamecard, de nemigazán tudom mit csináljak, a klánom megszűnt, 44 ilvl-es sámival állok hogy mit is lehetne csinálni, de már a spellekre is alig emlékszem, egy éve pandáztam vele... :D napi questezni, goldot farmolni unalmas jelenleg, karihúzás lesz sztem nekemis a dologból
  • edd87
    #157318
    Sziasztok.Köszönöm az eddigi válaszaitokat.De még lesz kérdésem, mert lich king óta hozzá sem szagoltam a wowhoz és ahogy elnéztem sok minden változott. Mennyi idő egy karaktert 1-90 felhúzni?
  • LaliK
    #157317
    Pl itt mindig ez volt a helyzet. Pár hónapja volt FCM allisoknak... így kevesebb lett az allis, de a horda ugyanúgy maradt. De azóta már van egy hordás altom :D
  • PiszkosFred
    #157316
    ennel*
  • PiszkosFred
    #157315
    Hat, van ennek meg sokkal szarabb arany is a realmek kozott. No meg, ha igy nezzuk, meg ezzel egyutt is a 12. legnagyobb horda letszamu szerver a sok tucatbol euban :)

    http://wow.realmpop.com/eu-outland.html
  • Fehercsoki
    #157314
    De ahol ennyire szar az arány ott osztogathatnánk mondjuk ingyen faction changet, már csak azért is hogy az ottani játékélményt javítsák.
  • PiszkosFred
    #157313
    Amit az alliance itt megenged maganak az kriminalis, es verlazito.

    Isten ments, hogy vitatkozzak, sot, jomagam is teszek ezert :), de azert azt ne felejtsuk el, hogy a horda is tett ezert Outlandon az elmult evekben. Egyik sem jobb a masiknal. Annyi csak a kulonbseg a ket oldal kozott, amit te is irtal, hogy 2:1ben van az ally a hordahoz kepest, de stilust tekintve ugyanaz.

    Kizart, hogy osszevonnak minket, igy is alig lehet bejutni a serverre jobb napokon estenkent. Ha van kis esze a blizznek, akkor low es mediummal kezd, nem full/lockeddel.
  • Fehercsoki
    #157312
    Ilyenek ezek az allyk, de mindenhol, ragnán is sokszor bepróbálkoztak, ha már többen voltak mint én akkor fixen megpróbáltak megölni, de általában monkal lazán elugráltam:)
  • Camouflage
    #157311
    Rossz serveren vagy. Probald ki Outland-et, horda oldalon.

    En pont most tartok fel ora szunetet, mert 4 Alliance hulladek elkezdett VoFV-ben questeles kozben szopatni. Ebbol ketto 90-es, es ket 86-os rugo, akik gyak. egy global alat kibeleznek - tudom, hogy a jatek 90-re van balszolva, de azert ez megiscsak abszurd.

    A player ratio 2:1 az alliance javara. Itt garantaltan nem fogsz unatkozni questeles kozben sem.

    Egyebkent ha 5.4-ben nem vonnak ossze minket egy high pop horde serverrel, kenytelenek leszunk HC wpvp guildet alapitani. Amit az alliance itt megenged maganak az kriminalis, es verlazito.

    Maradok tisztelettel.
  • Fehercsoki
    #157310
    5.2-nél is hívtak, 5.3nál is, szóval szerintem igen.
  • tigeroo
    #157309
    gondolom most fogytak ki pont:)

    nem baj, lehet 5.4 launchot megvárom a feltöltéssel akkor, mert most néztem hogy 5.3 idején is kaptam a blizzardtól levelet hogy 7 napra visszahívnak...

    szerintetek számíthatok efféle "ajándékra?"