166745
  • tigeroo
    #157388
    hát most alacsony szinten 1 mob: shield slam + revenge (ha az első nem critel)

    ez meg így 0 rage:D
  • tigeroo
    #157387
    általánosítás lvl 90
  • Lazarus
    #157386
    mob packek ellen lehet hogy jó a 2 prot, de single targetek ellen ha valamelyik nem kap elég raget a bejövő sebzésből akkor azért nem sebez olyan sokat
  • PiszkosFred
    #157385
    A legviccesebb az, hogy ha protkent megy leveling közben instaba dpselni (vagy ugy hiv be), a sok okos azonnal "2 prot, omg noob" stb szajkarateba kezd, mikozben akkora dmgt tolsz ki csak egymagad ket gombot szpemelve (egy is eleg, ha nem aoezel), hogy tenyleg szolozhatsz barmit. :)
  • Zenszkij
    #157384
    Na ezért is van ekkora minőségromlás Ragnán. A sok gyík átjött Bscalpról. Szégyen ami hunchatin megy. Ballagjatok vissza bloodra rovarok.
  • soundsonic
    #157383
    Ragnán szerintem már nem túl sok magyar guild-van
  • kingofn00b
    #157382
    Üdv,

    Egy frissen újrakezdő, közepesen skilles (jelenleg lvl 86) Blood Elf DK tank merre keressen magának guildet?

    Panda eleje óta pihi volt, mostanában kezdeném újra, de a klánom és az összes ismerősöm elvándorolt Bloodscalpról. Ragnaroson vannak, de ezek szerint az meg kicsit túlzsúfolt.

    Raidelni szeretnék, nem túl intenzíven, heti 2 nap fér bele.
  • Vincentcloud
    #157381
    Nem tudom hanyas vagy de full heirloomban lvl 61 után solozod az instákat prot warrival, most vagyok lvl 74 de drak'tharon keep-et végigtoltam gond nélkül.
  • Vincentcloud
    #157380
    Sajna wotlk óta csak balance-t tolok resto offspeccel ha nagyon sírnak raiden.
  • Deviome
    #157379
    Üdv!

    Megjelent ez az új Provling Ground.
    Van itt olyan aki még netalántán dudu macival tolja? Esetleg ossza már meg, hogy Ő meddig jutott.

    Számomra ez a PG akkor faild, hogy iszonyat. Én Endless lvl 5-ig jutottam. Az 5.-en hullok a 3 Mantid-tól. Minden def skill-t elnyomva is. 497-es gearben. ( elvileg le van skálázva a gear ILV 463-ra )
  • PiszkosFred
    #157378
    Elvileg igen, ha csak az uj peccsben nem valtozott, akkor lehet ugradelni a regieket.
  • shaba23 #157377
    A heirloomokat lehet 80 után upgradelni, hogy tovább is jók legyenek?
  • tigeroo
    #157376
    most mi a durvább, hogy egy laza vasárnap délután 4 óra alatt lvl 1-21 (heirloom, gold minden nélkül) vagy hogy 1 shotolod őket?:D

    BC idején prot palával lehetett szépen zúzni arra emlékszem amúgy, még tán Wildor mutatta hogy kell:D
  • Prody
    #157375
    Nem emlékszem, hogy prot warrival lehetett volna fejlődni... ennyire könnyen
  • Fehercsoki
    #157374
    Nem úgy lehet legjobban védekezni ha oneshotolod az ellenséget?:O
  • Prody
    #157373
    sok értelme van és a "prot pont erre való", igen... nevében is benne van... siralmas :s
  • Fehercsoki
    #157372
    Látod megéri fizetni a havidíjat:D
  • tigeroo
    #157371
    durva, sohasem gondoltam hogy majd egyszer pont prot warrival fogok oneshotolni mobokat:D
  • shaba23 #157370
    36slotos LW tatyó

    használj ilyet kettőt és akkor nem lesz tele a táska. +Traveller Tundra Mammut és minden meg van oldva.
  • TopGun
    #157369
    Koszi a tippet ezt megnezem!
  • LaliK
    #157368
    Azt hiszem még Cata időszakban LootFilter-t használtam, bár azóta nem foglalkoztam vele, így nem is tudom hogy van-e belőle friss verzió.
  • Fehercsoki
    #157367
    Csináld azt, hogy mindig egy altodnak elküldöd a cuccot.
  • TopGun
    #157366
    ezt vagom, de azert nem szeretnek mindent felszedni, hogy jobban tudjak haladni a nyuzasban :(
  • tigeroo
    #157365
    be kell fektetni a zsét normális bagbe (mittudomén netherweave cloth 16os elég jó árban volt még anno)

    amúgy én minden szürke szart felszedek, sok kicsi sokra megy
  • TopGun
    #157364
    Sziasztok! szeretnek segitseget kerni! Egy olyan addont keresek, amiben be lehet allitani, hogy lootolas-kor milyen itemeket vegyek fel, ill. dobjak el, mert nyuzasnal nagyon gyorsan megtelik a zsakom :(
  • 1Darton1
    #157363
    A magok számától és az operációs rendszertől függ.
  • Fehercsoki
    #157362
    Nem tudja valaki, hogy WoW hány CPU magot használ?
  • Zenszkij
    #157361
    Jól tetted! Sok sikert! Warrit jó húzni.
  • tigeroo
    #157360
    indítottam egy arathor allis warriort (még rugóm, lockom ,warrim sohasem volt), azért outlandon végigszeretnék zúzni :)

    btw, pár ezer arannyal valaki megszánhatna, Baszont néven megtalálható lennék és hálás
  • LaliK
    #157359
    Megnyugtató hogy nem csak én érzek így :D

    Van még kb. 50 nap GC-m de be sem léptem mióta aktiváltam :(
  • Hisper
    #157358
    Nekem is van kb még 1 hónap sub-om, de unom :( Mégis mindig érzek valami késztetést fél évente, hogy előfizessek valamiért, amikor tudom, hogy kiöregedtem már belőle.

    #157355 Ezt azért nem mondanám..

    #157356 Ideje lenne, de remélem valami scifi mmo lesz! swtor-on kívül nemigen van választék, de azzal is jól befürödtem..
  • flashpointer
    #157357
    Biztos jön ha még ők sem tudják mit akarnak , csak annyi van meg hogy valami forradalmit :)
  • Lazarus
    #157356
    jöhet a titán
  • devlking
    #157355
    Haldoklik a wow.
  • flashpointer
    #157354
    a_wow_bevetelei_7_honap_alatt_54_kal_csokkentek
  • tigeroo
    #157353
    jaja, de viszont gmailre én a spambe kapom, szal ha ott nem néztétek..

    nemtom én nekem október végéig él a feltöltés de nincs kedvem se belogolni:D párezerért elis adnám a pandás accommal együtt de lusta vagyok regelni ph-ra meg mittom
  • Hisper
    #157352
    Nem tudom pontosan hogy van, de nekem időnként küldenek mailt.
  • Susarc
    #157351
    egyszer sem kaptam:P pedig 3 hónapja még volt előfiz
  • undY1ng #157350
    Akkor csak nekem nem lettek free napok? Van köze hozzá, hogy kb. trialoztam másfél héttel ezelőtt?
  • Camouflage
    #157349
    Outland-en 1k queue van. Addig megneztem egy epizodot a Simpson csaladbol. Egyebkent siman megeri.

    Timeless Island: 2 ora grindeles a parton es 9 db BoA 496-os epiccel lettem gazdagabb - a grindeles alapvetoen Epoch Stonokert ment az egyik questhez, de ha mar lilat fosnak a szornyek, csak nem fogom otthagyni :)