166745
  • Prody
    #157428
    Heirloom nélküli prot warrival miért 2 másodperc egy mob Barrensban? :D Mig classicon másfél percig is eltart... :(
  • Camouflage
    #157427
    Ha a tooltip nem irja, akkor abszolut semmi kulonbseg sincs a ketto kozott. Talan, ahogy te is emlitetted a szine. Szerintem nezz utana a neten. Wowhead kommentek etc.
  • Susarc
    #157426
    senki??
  • Savmacska
    #157425
    Igen...
  • shaba23 #157424
    írj ticketet ha nem megy ;)
  • picket
    #157423
  • Savmacska
    #157422
    Srácok valaho ért a honorbuddy-hoz ? Nem tudom beállítani ugy hogy a lvl1es kari questeljen :(((( Nem kell itt irni irhatsz privátban is ha szégyenled :) Köszi
  • Susarc
    #157421
    mi a kölönbség a PVP encsant és az ahoz szükséges"alap" encsant kközött?mert hatásában nem láttam kölönbözést.....más a szine esetleg? sajnos én olyan fegyót használok transmoval ami alpban narancsban ragyog:P
  • shaba23 #157420
    Arathor horda oldalon van olyan guild, ahol vannak még elegen, nincsenek kiskirályok (főleg királylányok) és felvesznek raidelni nem akaró casual embert? Van pár 90es karim, minden prof maxon, ha van időm, akkor megyek instázni, szivesen segítek, van sok évnyi tapasztalatom:)(2004 dec1.)
    Néha 1-2-3 hónapra abba hagyom, de mindig visszatérek:)
  • devlking
    #157419
    Azért érdekelne, hogy a blizzard szemében ez mégis hogyan okés. Több blood dk van a ladderen, mint healer monk.
  • Susarc
    #157418
    na mindegy használom X pearlt....nem vágom mi van a default UI frame-el...
  • Susarc
    #157417
    ja és pls help! hova tűnt a raid frame-em?? ha grp-ba vagy csapatba kerülök nem látom a partytagok framéjét:P kikapcsolta azt valami? fél éve még semmi baja nem volt...
  • Susarc
    #157416
    kiesett első nap a speckó endzsi recept,gondoltam gyorsan össze is pakolom a repülő robotot:P aztán jött a hidegzuhany: naponta 1 db olyan endzsi bizbaszt lehet csinálni amiből kell 30! ANYÁÁÁÁÁD!:))

    hogy hívják a world boss-t ami dob szet cumót meg pvp cumókat? olyasmi mint régen tol baradban volt
  • PiszkosFred
    #157415
    Picit nagyon raporogtel erre a temara. Tortent valami esetleg, amirol szeretnel beszelni?
  • kingofn00b
    #157414
    Én inkább tapasztalatnak mondanám. Ha exakt akarok lenni, akkor azt mondom, hogy:
    " a nem reprezentatív, de szignifikáns mennyiségű mintából levont szubjektív következtetésem alapján úgy vélem, az online játékosközösségek (szerverek) közönségének egy nem elhanyagolható nagyságú populációja paraszt"
  • picket
    #157413
    #157411
    "Parasztok mindig vannak, és mindenhol." - Ez általánosítás

    #157412
    Ezt nyilvánvalóan egy objektív, tudományos felmérésre alapozva tudod kijelenteni, esetleg minden szerveren eltöltöttél huzamosabb időt, így kialakulhatott ez a szubjektív véleményed. Szerintem meg
  • MaRee
    #157412
    Magyar szerveren azért több van :D
  • kingofn00b
    #157411
    Nem akarok se túlreagálni, se flamelni, de sosem értettem, miért kell általánosítani. Nekem jó tapasztalataim voltak a BS-en. Egyszerűen nem néztem az általános cseteket, és megválogattam, kivel állok szóba. Voltam magyar és nemzetközi klánban is, mindenhol voltak jó fejek, meg parasztok is. Parasztok mindig vannak, és mindenhol.
  • Zenszkij
    #157410
    Nem értem egy kis trollkodásból miért csinálsz azonnal személyiségi kérdést. Nem a lényed ellen szóltam, csak megosztottam veled egy általánosított véleményt. Voltam egy ideig Bscalpon még régebben. Borzasztó volt amit tapasztaltam. Jelenleg ezt észleltem Ragnán is, és a te hozzászólásod pont kapóra jött, hogy a Bscalpra fogjam. A valóság azonban elkeserítőbb. A tény az, hogy még a régi bscalposok is értelmesebbek, mint egy két mostani általad is megjelölt "kultúrlény". A te döntésed, hogy melyik tábort erősíted.
  • kingofn00b
    #157409
    Zenszkij elvtárs, feltettem egy teljesen kulturált kérdést, meglátásom szerint teljesen kulturált formában, erre te elkezdtél rovarozni. Hát már ki a traktor kettőnk közül?

    A hozzád hasonló arrogáns, modoros okosok sokkal gázabbak, mint a huncsatin őrjöngő tizenéves vérpistikék.

    Ha meg egy éve nem játszol, akkor mégis, mire alapozod a Bloodscalp iránti negatív véleményedet?
  • Zenszkij
    #157408
    Na látod pont rólad beszéltem. Lehet ballagni orosz szerverre. Mellesleg már egy éve nem játszok, csak felloggoltam az egy hetes ingyenes cuccal.
  • PiszkosFred
    #157407
    "- Doktor úr, ha itt nyomom fáj - nyomja meg mutatóujjával a homlokát a páciens - ha az orromat nyomom meg, akkor is fáj, ha az arcomat nyomom az is fáj, ha a nyakamat nyomom, fáj, ha a mellemet nyomom fáj, ha a karomat nyomom fáj, ha a csípőmet nyomom fáj, ha a combomat nyomom fáj, ha a térdemet nyomom fáj!
    - Hát akkor NE nyomogassa!"

    Addig kibirod te is, mas is a hun chatet, amig kerdezgetsz es erdeklodsz addig, amig talalsz egy magyar guildet. Utana /leave es kesz. Hulyek voltak az elozo generacioba ugyanugy, mint a mostaniban, es buta aki azt hiszi, hogy a jovoben nem lesznek.

    "A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - azt mondják, egy évezredes kócos zseni mondta ezt anno.
  • tigeroo
    #157406
    sikeres troll sikeres.
  • Prody
    #157405
    Ahol én élvezem a játékot, ott nincs huncsati. Már beképzelem magamnak, hogy ti direkt szenvedni akartok.
  • picket
    #157404
    Emberek!

    Bloodscalp, hun csati, és hasonló témák ezerszer ki lettek vesézve, de! Ettől függetlenül természetesen lehet róla kulturáltan diskurálni.
  • kingofn00b
    #157403
    Hát,ha ilyen szánalmas "kultúrlények" osztják az eszet a Ragnán, mint te vagy, akkor inkább keresek valami orosz szervert. Gondolom, te is csak a gauss - görbe első felének elkerülhetetlensége miatt vagy jelen ott, valakinek azt is reprezentálni kell.
  • Zenszkij
    #157402
    :D
  • Lazarus
    #157401
  • Susarc
    #157400
    az okés,de kell majd hozzá az összes raid dungeon? vagy csak ilvl követeelmény van ilyenkor?:P
  • 1Darton1
    #157399
    Holnap nyitják meg.
  • antiqueA
    #157398
    Azt kiszámoltad már, hogy hány éve megy a Bs fikázás? Komolyan gondolod, hogy még mindig azok az emberek játszanak ott és még mindig ugyan olyan hülyék? Véletlenül se nőttek fel azóta, igaz? Sőt, minden új játékos, aki véletlenül a Bs-re megy, az is tuti hülye, még akkor is, ha ő sose hallott erről a 9 éve menő divatfikáról. És a ragnán persze csak az elit játszik, mert a ragna servernek olyan a karmája, hogy csak kivételesen korrekt és okos játékosok mennek oda játszani. Még ekkora idióta hozzászólást....
  • Susarc
    #157397
    ja oki:P amúgy végig kell nyomni az összes raidet ,hogy beengedjen? fene se tudja hogy van már:)
  • Zenszkij
    #157396
    még nem
  • Susarc
    #157395
    Siege of Orgrimmarba lehet menni raid finderrel?
  • Vincentcloud
    #157394
    Prot palával toltuk le a zuldraki arénás questeket odajött healelni, de utolsó bosson kívül azt se kellett volna
  • Vincentcloud
    #157393
    Nos, aki hunchatira jár az meg is érdemli a társaságot, 5 és fél év alatt kb egyszer csatlakoztam rá elég is volt.
  • Fehercsoki
    #157392
    Tűzfalat kapcsold ki.
  • shaba23 #157391
    Mi a teendő, hogy ha a se a WoW, se a D3 nem indul el a laptopomon?
    Failed to connect to the Battle.net Patch Service.
    Rpouteren keresztül megy a net, de az asztali gépen másik accon most is fut a wow.
  • PiszkosFred
    #157390
    Ha meg el meg, akkor egy devastate, es csokolom.
  • PiszkosFred
    #157389
    Szintezes alatt? Van ott rage eleg boven :)