166745
  • Lazarus
    #157468
  • LaliK
    #157467
    Ezt rossz volt olvasni :s
  • Camouflage
    #157466
    "Ja igen a hunter sírás meg különösen vicces."

    Ha elem shamanrol postolok akkor nekem adsz igazat? Vagy UH Dk-rol? Barmi masrol? Mivel kellett volna a screenshotot csinalnom, hogy nekem legyen igazam? Mikor allithatom, a hivatalos forumozok nagy tobbsegevel egyetemben, hogy a warrior _mar megint_ FotM es imba? Es nem, en nem erzem viccesnek, de szerintem azok sem, akik mar megint a fasz rossz oldalan allnak.


    Erdekes, hogy a megmondoemberek egyike sem emlitette a PVE gear folenyet WPvP szituacioban. Pedig ez is ott volt. Valahogy elsikkadt. Na nem baj, majd en :)



    "Tehát, azért szar az egész játék már megint, mert te egész napodat 1 olyan helyen töltöd, ahol jó formán max 1órát kéne lenned hetente?"

    Tehat te itt es most megmondod nekem, es 10 (9? 8?) millio WoW jatekosnak hogy mennyit kellene hetente jatszanom / jatszanunk? Mert ki is vagy te? De miert allunk itt meg? Miert nem mondod meg inkabb az osszes MMO jatekosnak, hogy mennyit "kéne" hetente jatszaniuk? Ezt a Blikkben olvastad? Vagy a hangok sugtak a fuledbe?


    "Az egyetlen megoldas a Blizz reszerol, hogy 2-3 honapra mindig egy uj klassz az op"

    Hej! Ez meg nem is lenne annyira nagy baj! Legyen. Legyen egy klassz, amit nem tudok beverni akkor sem ha vert izzadok! Egy ekkora brahnert meg be tudok nyelni, de cserebe azt akarom, hogy a tobbit igenis fel tudjam forditani! De mar ezt sem lehet! A csoka feloltozik 525-545-os PVE-be es harom masodperc alatt kibelez barkit. Mivel 5.3 ota a resilience baseline, tok mindegy hogy fullos pvp cucc van rajtad vagy sem. "Maaargit, noormalis?!" A harom masodperc nem koltoi tulzas! Lattam videon, ezt elem at nap, mint nap.


    "Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel"

    Az lemaradt, hogy "eskulonbenis befogodapofad" :) Legy oly batyam, mondd meg nekem, hol kellene jatszanom? Menjek Ragnarosra, ahol egy jobb napon 150 oldal van az AH-ban es harom ember a fovarosban? Vagy Stormscalere, ahol 99 hordara jut 1 alliance?

    Igen, ez utobbi talan meg megoldas is lenne - ezuttal en lennek az, aki kihasznalja a blizzard inkompetenciajat, csoportosan eroszakol meg mas jatekosokat es kurja szejjel azt a ket ora szabaidot ami estenkent jar az embernek.

    Es mielott meg valamelyik elojon azzal, hogy "ha' minek mente' pvp szerverre te szerencsetlen?!" - a 10vs1 gangrape nem egyenlo a PVP-vel. Ez az amit 90%-os Outland alliance populacio keptelen felfogni azzal a degeneralt borsonyi agyaval. Ezert van az, hogy komplett guildek fizetik ki a transzfert es ballagnak el nomalis(abb) szerverekre.

    Aztan az alliance (aminek a blizzard bevallas szerint is abszolut dominanciaja van a jatekban) majd szepen egyedul marad es jobb hijan a pocsevel fog jatszani.


    Es most eltekintve a jatektechnikai kerdesektol ... Miert kell nektek csuklobol utni es zsigerbol gyulolkodni? Ezt latjatok a TVben? Ezt tanitotta nektek az anyatok? Ez van otthon a csaladi asztalnal? Ha valaki meg mer szolalni, a tobbi a torkanak ugrik es cipora veri a fejet? Jol esik foldbe taposni a masikat, csak mert az le merte irni a velemenyet? Koltoi kerdesek, nem kell rajuk hangosan valaszolni.


    "Orvendtem"
    Ja. Nemkulonben. Mosolygos arc.






  • Panzeradler #157465
    Tehát, azért szar az egész játék már megint, mert te egész napodat 1 olyan helyen töltöd, ahol jó formán max 1órát kéne lenned hetente?

    +Timeless direkt lett PvP-s, ne csodálkozz ezen, főleg, hogy allys ölhet allyst is oda-vissza.
  • Fehercsoki
    #157464
    Meg lehet nézni az egyes szervereken a horda-ally arányt, ha olyan szervert választasz ahol sok az ally, akkor ne csodálkozz ha cigány módjára összeállnak ellened. Hunterként a FotM kifejezést te inkább más kasztra ne használd. A játék szerintem nem rosszabb mint régen volt(mopnak azért van pozitív oldala is), csak hát megszépültek az emlékek...
  • devlking
    #157463
    Ja igen a hunter sírás meg különösen vicces.
  • PiszkosFred
    #157462
    1. jatekban sose volt balansz. 8 eve nincs. Az egyetlen megoldas a Blizz reszerol, hogy 2-3 honapra mindig egy uj klassz az op, igy aztan vegul mindenki lesz "kiralycsavo" es mindenki hord szopoalarcot. Joreggelt.
    2. Outland fullos server amiota vilag a vilag. Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel. Ha pedig ott nottel fel, tudhatnad.
    3. Igazad van, koltsd masra a penzed, mitn a wow. Bar az mar mas kerdes, hogy nekunk ehhez semmi kozunk, ezt beszeld meg inkabb a csaladoddal, ne vadidegen emberekkel.

    Orvendtem.
  • devlking
    #157461
    Szar olyan serveren játszani, ahol a másik oldal full, a tieden meg senki nincs? Welcome to 5 years ago?
  • Camouflage
    #157460
    Cpt. Sarcasm. Is dat you?
  • PiszkosFred
    #157459
    Igy kell ezt. Kiadtad magadbol, jol megmondtad a frankot, nem kell ez neked. Mostantol legalabb nyugodtabban alszol. Respect!
  • Camouflage
    #157458
    Ez a jatek jelen formajaban nagyon, de nagyon csunyan el van baszva. PVE playerek harom masodperc alatt szetszednek barkit. Warriorok mar megint FotM. Levakarhatatlan, megolhetetlen midegyik. Jo esetben csak fel oras queue van: http://i.imgur.com/bueLJQa.jpg

    es ha sikerul belepnem akkor ez fogad:
    http://i.imgur.com/UNjCJMW.jpg
    http://i.imgur.com/mYd6e6d.jpg

    Timeless Isle, ahol vadaszideny van Horde jatekosokra.

    A VRZ kommunikacioja rosszabb, mint az orszagimazse, es az eselye, hogy egy normalis, horde dominalt szerverrel mergeljenek minket a nullahoz kozelit.

    Megis ki a picsa akar egy ilyen foshalmazban nap, mint nap terdig gazolni? Az elofizetesemet mar lemondtam, ugy 3-4 honap mulva visszanezek, kivancsi vagyok valtozott-e valami. De ahogy a Blizzardot ismerjuk, a valasz elore boritekolhato.

    Ha valamelyikotok jatszik Blacklight:Retribution-t (US serverek) felvehet friends listre, a nickem "Lezuuzius"
  • FNightWalker
    #157457
    Igazából nem kellett fizetnem érte, ingyen kaptam ma... :) De nem érzem biztonságosnak úgy hogy nem az én nevem van ott hanem másé.
  • Fehercsoki
    #157456
    Nem hiszem, hogy bármilyen játék is bírná addig. Már most is "régi" és pusztán ezért sok embert nem érdekel.
  • TomStorm
    #157455
    Ja mint P2P 4 év.Aztán még F2p lesz és még 10 év..
    Szerintem több mint 10 évbe lehet gondolkodni nyugodtan
  • flashpointer
    #157454
    Menni fog, kérdés hogy milyen minőségben ( ha gonosz lennék azt mondanám ez már most sem kérdés)
  • Fehercsoki
    #157453
    2 kieg lesz még biztosan, kiegenként kb 2 évvel lehet számolni, szóval 4 évig még biztos menni fog.
  • r4pt0r
    #157452
    Most fogják bejelentenni az új kieget, és szerintem utána még biztos lesz egy.
  • tigeroo
    #157451
    hát a pandaria kb. egy éves, még nincs bejelentve új kiegészítő, de most jött ki az új nagyobb content patch. szóval még 1-2 évig tuti menni fog.

    én 2.0 előtt is wowoztam már, azóta sokminden megváltozott, az első felfedezések élményét már nem adja úgy vissza a hangulat sem.
  • soundsonic
    #157450
    Mennyiért vennéd meg, ha nem titok? Ne felejtsétek az sms protekt-et sem.. Lesz még egy ideig wow, azért annyira kevesen még nem játsszák, sőt nemsoká blizzcon-on tuti lesz új kieg bejelentés. Olyankor mindig megnő a játékos bázis, csak ez a panda története kissé furi (nekem). Lehet nekem is van eladó accom :D
  • FNightWalker
    #157449
    Köszi a válaszokat.
    Még egy kérdés:
    Érdemes elkezdeni még a WoW-ot? Kb. hány kiegészítő lesz még? Meddig tervezik a játékot futtatni?
  • tigeroo
    #157448
    ha megadja a secret passt, valamint átírod az emailt a sajátodra, a többi már rajtatok múlik...

    de ha nagyon parázol akkor énis eladnám a sajátomat, okt. végéig aktív ha érdekel ugyanúgy adok mindent
  • TomStorm
    #157447
    Bejelentheti,hogy ellopták az acc.-ot és ilyenkor őt illeti a továbbiakban.
    Te tudod igazolni,hogy megvetted de account csere/eladás nem jogszerű így vesztesen jönnél ki a dologból:(
    Mondjuk nem biztos,hogy vissza akarná kapni az illető mert te személyesen meg tudod keresni akár.
    Rizikó benne van de ha nem sokkal olcsóbb a történet akkor inkább hagyd és vedd meg újonnan
  • FNightWalker
    #157446
    Sziasztok!
    Adott egy Bnet account amit Én megvásárolok egy adott eladótól - ez az eladó most egy másik játékos - az eladó ad mindent az account mellé (DVD KEY-ekről képek, stb) személyi igazolványáról kép, stb. Az accounton az meglévő adatokat átírom (E-mail cím csere, jelszó változtatás, titkos kérdés illetve válasz változtatás) aktiválom az authenticatort: mindkét fajtát. A kérdésem az volna hogy az akitől Én ezt megveszem és miután mindent átírtam, stb... van-e illetve hozzátud-e férni az accountomhoz? Support segítségével? vagy mivel nem tudja az adatokat, stb... nincsen rá esélye/lehetősége? Erre válaszolna valaki?
  • shaba23 #157445
    2 szerveren kell játszani, egy full meg egy medium.
  • Fehercsoki
    #157444
    Nem a játékosok számával van baj, hanem hogy gagyi a szerverük.
  • PiszkosFred
    #157443
    Ha kevesen vannak, az a baj. Ha sokan vannak, az a baj. El kellene mar donteni :D
  • Fehercsoki
    #157442
    Ragnaros is Full

    Na ezért biztos nem fogok fizetni...
  • Fehercsoki
    #157441
    Régen volt, de kiszedték.
  • antiqueA
    #157440
    Létezik már végre olyan a wowban, hogy úgy is tudok arénázni, hogy nincs csapatom? Tehát bejoinolok egy random 2v2 vagy 3v3 csapatba és játszok. Jó volna ha még ranked is lenne, mert az emberek általában csak rankedet tolnak. Legalábbis toltak, míg wowoltam.
  • Prody
    #157439
    Nincs már az se
  • Fehercsoki
    #157438
    Rakd rá az ingyen 7 napot, ha nem unod meg 7 nap alatt akkor meg vegyél GC-t.
  • Prody
    #157437
    Unom de wowozhatnékom van.

    Na erre mondjatok valamit.


  • MaRee
    #157436
    Mennyél emerald dreamre.
  • Prody
    #157435
    Ott a pont

    Sajnos még mindig wowozhatnékom van
  • Fehercsoki
    #157434
    Régen nem, de most otthagynák:P
  • tigeroo
    #157433
    Ssztem pont jo igy most ez annyira jo hogy 60ig vegigzongorazol par zonan de melle bele is tanulsz azert a skillekbe meg a rotaba
  • Prody
    #157432
    Mert ezért régen pont ott hagyták
  • Fehercsoki
    #157431
    Normális kasztokkal heirloom nélkül ugyanolyan gearben mint vanillában most sem ölöd sokkal gyorsabban a mobokat, prot warri meg azért üt ekkorát amiért a healerek is fél hpkat healelnek egy hot egyetlen tickjével, hogy ne legyen wipe és ne hagyják ott a játékot már kis szinten.
  • Prody
    #157430
    Nyilván te nem érted, mert Pandán nőttél fel, legény.
  • Savmacska
    #157429
    őőőőő..... mivan ?!