166745
  • Zenszkij
    #157508
    Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam :).
  • Fehercsoki
    #157507
    Igen most kicsit más a helyzet, 90es karakterekre szűrve 58-42 kb az arány, én valamikor 5.1ben kezdtem tök új accot(de csak mert 8k volt a MoP Collectors, battlechest kb 1.5k, cata meg 2-3k), amikor szervert választottam olyat akartam ahol kb egyenlő a hordások/allyk szám, ragnán 90es karakterekre szűrve 51-49 volt az arány.

    Amúgy ez az 1 karakteres dolog szerintem nem igazán így van, én lejátszottam az ingyen hónapot aztán még 1 GC-t, nem nagyon altoztam de így is van 3 90esem(a gear az már más kérdés, az csak mainemnek van/volt) Egyébként nem is baj ha allyból van kevesebb mert nagyon szeretnek cigánykodni...(pl rádtámad 1v1ben levered és hív pár 90est, és azok rögtön ott is vannak mintha csak erre vártak volna, vagy rád támadnak sokan és levernek és ez még nem elég nekik mert bármeddig képesek ott várni, csak hogy legyen még egy kis sikerélményük, de szerencsére monkkal sosem volt túl nehéz elmenekülni aztán persze egyesével leszedtem őket)
  • HunnernesKonge
    #157506
    Ezt mire alapozod, hogy egyenlő? Sokkal több hordás van Ragnán, mint allis, kínszenvedés a timeless isle, a darkmoon isle(uj farkas miatt van ott tömeg). Gyakorlatilag a hordások jóindulatától függ, hogy rommá gankelnek-e, mert ha szeretnék megtehetnék. Városokban is annyit lehet csak látni, hogy van allis populáció, hordás városok viszont tömve vannak. Reálisan account szinten kb 65-35% lehet az arány a horda javára. Erre (wowrealmpop) meg ne alapozz semmit, elméletben jó statisztika, de karaktereket tart számon, nem accountot (részemről 4db 90-esem van, de egyszerre nyilván csak 1 karakterrel tudok játszani, és a guildünkban is 40account jut 109 karakterre).
    Hordában pedig van egy kis infóm arról, hogy rohadt sok 1 karakteres account van. Sokan jöttek tauriról, valamint 5.2 után 2napig a horda ingyen költözhetett a Ragnára, jött is egy rakás ember.
  • Fehercsoki
    #157505
    Igen kb egyenlő(1%on belül volt a különbség amikor legutóbb néztem) Casual guild biztos, hogy van mivel high pop szerver.
  • FNightWalker
    #157504
    Ragnaros szerveren az Alli-Horda egyenlő?
    van-e vmi casual guild?
  • Prody
    #157503
    Mar kitakaritottam!
  • PiszkosFred
    #157502
    Tul sok a szabadidod... inkabb takaritsd ki a szobadat, ahelyett hogy butasagokat irsz es kotekedsz, leccikoszi.
  • flashpointer
    #157501
    Kimaradt hogy itemshop, meg haldoklik, meg mikor lesz már free, meg megint ingyen osztogatják az epiket :D
  • Prody
    #157500
    tudatlan és félreinformált vagy

    hogy jön ez ide? csak hogy konfrontálódj?

    Akkor miért nem kezdesz egy olyat, ami neked tetszik? Mi csak annyit tudunk mondani, hogy nekünk mi tetszik. Nekem a Tauren pala tetszik.
  • LaliK
    #157499
    Az, hogy a tört szerver sokkal jobb, mint az eredeti és a pandák hülyék, egyre rosszabb a WoW és gyertek ti is szenvedni level 60-on mert csak naponta 1 DC van, és alig DDoS-olják a szervert.

    Gondolom ilyesmire gondolt :)
  • Fehercsoki
    #157498
    Miért szerinted milyen problémákat kellene ebben a topicban kibeszélni?
  • Prody
    #157497
    micsoda problémák
  • Fehercsoki
    #157496
    Hát igen furcsán néz ki taurenen a fejes=/
  • Lazarus
    #157495
  • Fehercsoki
    #157494
    Eh hát úgy tűnik tök máshogy néz ki elküldve mint a szerkesztőben... De mind1 remélem azért érthető...
  • Fehercsoki
    #157493
    WTF kiszedte a spaceket, de nem baj lerajzolom újra

    --..|
    ----|

    A kettő pont az nincs, csak kellett oda valami.
  • Fehercsoki
    #157492
    valóságban=a taurenen... Mert a fejes egy lap szerű valami de a taurennek meg hosszú feje van. Lerjazolom:

    -- |
    -- |

    Bal oldali a tauren feje a jobb oldali meg a fejes, szóval így elég furcsa...
  • Fehercsoki
    #157491
    Tudom, nem ma kezdtem én sem:) Csak palának valahogy furcsa lenne, judgement szett is furcsa rajta mert nem ott van a fejesen a szeme ahol a valóságban=/
  • Lazarus
    #157490
    Taurennel sokat toltam, jól mutat rajta minden. De bg-n a klikkelgetős balfaszok biztos hogy téged fognak kijelölni elsőre. Instában szűk helyeken nem fogod látni mi van előtted mert eltakarja a karid a képernyőt. Raptor mountal pedig annyira magas leszel hogy nem férsz be minden kapun
  • Fehercsoki
    #157489
    Nem tudom mennyire zavarna, elég rég voltam allis, kb még TBC idején, de már kezdek megbarátkozni blood elfel is csak Judgement szettet szedném össze transmoghoz és szerintem belfen annyira nem áll jól. Az a baj ha meg SDD-t iszok hogy ember legyek akkor nem fog látszódni a szett=/

    #157488 Azt meg egyértelműen nem akarom, nézegettem még taurent is, de az sem nagyon tetszik.
  • Lazarus
    #157488
    Ugyan olyan mintha elkezdenél másik szerveren játszani.
  • flashpointer
    #157487
    Hát ha el tudsz rugaszkodni az rpg életérzéstől és nem zavar hogy egyszer azokkal mész akiket máskor gyilkolsz meg szivatsz akkor nincs probléma :D
  • Fehercsoki
    #157486
    Ragnán vagyok, ott kb egyenlő, csak attól félek, hogy így nagyon elszigetelődnék a hordától, nem használnám a régi karaktereimet=/
  • flashpointer
    #157485
    Hát ha kb egyenlő számúan vannak a hordások-aliisok, akkor igen, egyébként meggondolandó
  • Fehercsoki
    #157484
    Szerintetek érdemes ugyanazon a szerveren allys és hordás karaktert is indítani?(paladint szeretnék de a human male tetszik legjobban=/ )
  • tigeroo
    #157483
    aham közzi azóta már login képernyő hírfolyamába is kikerült :)
  • LaliK
    #157482
    Úgynézkimármegydelejártavipem
  • LaliK
    #157481
    Már dolgoznak rajta
  • tigeroo
    #157480
    nemtudok belépni, helyzet?
  • kingofn00b
    #157479
    Köszi.
  • Marfy
    #157478
    Account szinten vannak osztva a mountok és a petek, szóval bármelyik realmre mész marad minden.
    Nekem pl. a múlt héten a tojásból kikelt egy raptor mount a TN-en és simán tudtam használni az Arathoron.
  • PiszkosFred
    #157477
    Account based cuccok, vagyis semmi sem tortenik vele, ugyanugy elerheto barmelyik karaktered szamara, barhol (mindaddig, amig ugyanazzal az accounttal jatszol), szinttol es frakciotol fuggetlenul (kiveve a speci frakciokhoz kotheto "faji" mountokat).
  • kingofn00b
    #157476
    Lenne egy kérdésem.
    Karakter transzfer esetében mi lesz a mountokkal meg a petekkel?
    A FAQ csak az Acc-Acc transzrekre tér ki, én meg sima realm-transzferen gondolkozom.
  • Susarc
    #157475
    random arénában is csak balfaszokkal akadok össze...mármint csapattagként:) az enemy legtöbbször normélis:P
    2014 derekán a Frost mage annyit tud,hogy Ice Lance és elbír ereszteni egy FF/FB spellt mikor véletlen befagyaszt valakit...szánalom
  • MaRee
    #157474
    "Erdekes, hogy a megmondoemberek egyike sem emlitette a PVE gear folenyet WPvP szituacioban."

    Wpvp? Ki wpvpzik wowban? Legutóbb mikor ott jártam, senki. Timeless Islen ha legankelnek ötvenen, akkor mindegy, milyen gearben vannak.

    "Tehat te itt es most megmondod nekem, es 10 (9? 8?) millio WoW jatekosnak..."

    Szerintem nem magára a játékra gondolt, hanem direktben a Timeless Isle-re.

    "Menjek Ragnarosra, ahol egy jobb napon 150 oldal van az AH-ban es harom ember a fovarosban?"

    Ez is érdekes, múlt hónapban még fullon voltak a városok is Ragnán, kifejezetten aktív szerver.

    Az meg, hogy téged le gankelnek 50-en, nem a játék hibája, hanem a játékosoké. Engem is gankeltek régen Barrensben a nagyok, idegeskedtem és kiléptem, majd később vissza mentem. Tedd ezt te is. Arról a Blizzard nem tehet, hogy az emberek így játszanak. Ne aggódj ez megy GW2-ben de még WAR-ban is ez volt.
  • Susarc
    #157473
    a PVP sek is noobok tegnap én fasz 2322-es RBG men minusoltam egy 22-est,mert 2200CR-el hírdetett raidbe joinoltam ahol senki nem volt 1800 felett és kikaptunk mint a picsa...:S
  • Fehercsoki
    #157472
    Egyébként meg nem értem ezt a dolgot, resi mindenkinek van, hogy pve gearben is lehessen pvpzni, de akkor pvp gearben miért nem lehet pvezni?
  • Fehercsoki
    #157471
    PvE gear egy okból erősebb most world pvp-ben, mégpedig azért, mert jóval nagyobb a sebzésük(ez eddig is így volt) és még kapják az alap 72% resit is(amúgy szerintem ezt meg kéne változtatni és csak BGn legyen alap a 72% resi egyébként meg world pvpben lehetne pvp set bonus). De ezt is lehetett tudni a kieg megjelenése előtt, szóval nem értem a sírást. PvP-ben(aréna,BG) jelenleg 496ra nerfelődik minden pve cucc, azaz pvesek kb esélytelenek. Egyébként PvE gearesek az esetek 99%ban noobok, ha már besilenceled azt a spelljét amivel a hpd nagy részét le szerette volna szedni akkor nem fogja tudni, hogy mit kéne csinálnia, SZVSZ ha ügyes vagy akkor tőlük sem kell tartanod 1v1-ben, ha sokan vannak akkor meg úgyis halott vagy.
  • Prody
    #157470
    tl;dr
  • PiszkosFred
    #157469
    "Legy oly batyam, mondd meg nekem, hol kellene jatszanom?"

    En nem mondom meg, mivel ahhoz tudnom kellene ajanlani valami mast, de en jol elvagyok Outlandon. Az mar mas kerdes, hogy az esti fel kilences raidre fel hetkor kezdem a logint, de hat ez sose volt maskent. Addig csinalsz mast, max 20 percenkent ranezel, hogy ha bejutsz, ne dobjon ki afkval.

    En csak azt mondom, hogy ha mindezek tudataban - mert hogy ez tobb eve igy van - megis ott akarsz jatszni, uj jatekoskent, akkor ajanlom figyelmedben az osi alban mondast, miszerint "aki k*rvanak all, ne csodalkozzon ha megb*sszak".

    De te magad is leirtad, mi a megoldas. Ahogy a tobbi guild, el kell onnan menni, es keresni egy olyan szervert, ahol elvezed is a jatekot, nem csak szopsz. Mast nem tudsz tenni. Attol, hogy itt kirohansz, maximum 1-2 napig konnyebbulsz meg, aztan megint gerincrevag 6-7 ally es kezdodik elolrol mese. Erre is irtam, hogy igen, jol megmondtad, most mar nyugodtan alhatsz. Ha hagyod magad szopatni, azzal nem lehet mit kezdeni. Koltozz el masik szerverre, amiota van battletag meg xrealm, nem szamit mar hol jatszol, barkivel tudod tartani a kapcsolatot - ha esetleg a guilded nem menne veled.

    Ami a balansz hianyat illeti, ne rank legyel merges, nem mi fejlesztjuk. De ha 2005 ota nem sikerult sose olyan allapotot osszehozni, hogy minden class egyforman boldog legyen, akkor nem hiszem, hogy barmikor is meg fog ez tortenni. Akkor meg minek gyomorfekelyt kapni az idegtol emiatt?