166745
  • Prody
    #157549
    Jó, hogy a classicon ilyenekkel nem kell foglalkozni. Az élet szép.
  • LaliK
    #157548
    Na, visszavonom amit a players.hu-ról mondtam. A következő történt;

    Október 7.-én volt a születésnapom és gondoltam meglepem magam egy 60 napos GC-vel. Meg is rendeltem este 6-7 óra körül. Ugye a weboldalon az áll, hogy 2 munkanapon belül küldik a kódot.

    Letelt a 2 nap, megkerestem őket, hogy na akkor mégis kb mikor? Erre jöna válasz, hogy Pénteken jön. (Ugye 7.-e hétfő volt) Jó, rendben, addig csinálok mást. Pénteken megkérdeztem, hogy hány óra fele jön.

    Erre a válasz: Majd hétfőn...
    Oké, tehát eddig eltelt egy hét és még mindig nincs GC. Pár perce kaptam egy e-mailt, hogy hű de nagyon sajnálják de a megrendelésem csak szerdán VAGY LEGKÉSŐBB PÉNTEKEN lesz teljesítve.

    Erre természetesen nem fogok nekik már válaszolni, szépen megvárom hogy kiküldjék. Közben rendeltem egyet a cdgalaxisról is, mert bennük azért jobban bízom és tudom hogy 1-2 nap múlva már hozzák is.

    Ha esetleg, lesz a players-ben annyi emberiség hogy kiküldik, akkor szépen írok nekik egy választ, hogy felejtsük el egymást és mindenkit megpróbálok lebeszélni hogy onnan rendeljenek.

    (Kezdve ezzel a hozzászólással.)
    1 éve rendelek tőlük 2 havonta, eddig nem nagyon zavart, mert 1, vagy MAX 2 napot késtek. Na, de azért majdnem 2 hetet? Mindennek van határa.

    tl;dr: Semmi képpen nem ajánlom a players.hu-ról való rendelést. a "másik helyen" kb egy ezressel olcsóbb, de úgy tudom, hogy sokkal gyorsabban megvan.

    A következőt (120 nap múlva ) már onnan rendelem.
  • LaliK
    #157547
    Hmm, lehet. Hétfőn megnézem melós laptopon, köszi
  • Fehercsoki
    #157546
    Esetleg ez, ez már pandás.
  • LaliK
    #157545
    Olyasmire gondoltam én is. Régen láttam egy videót róla, de már nem találom.
  • Fehercsoki
    #157544
    Pedig van lownál is alacsonyabb grafikai beállítás amit szintén parancsokkal lehet elérni, szóval nem hülyeség.
  • Savmacska
    #157543
    Poénnak szánta...
  • Fehercsoki
    #157542
    Alapból ki lehet.
  • LaliK
    #157541
    Nekem olyan kell amivel ki lehet kapcsolni és akkor talán nem laggol a dolgozós laptopomon :D
  • Fehercsoki
    #157540
    Most találtam olyan konzolparancsot amivel a fű távolságát meg sűrűségét ultra alap értékeknél jóval magasabbra lehet állítani, rohadt szép így:O
  • devlking
    #157539
    Az lehet, csak azt felejtettél el sokan, hogy mindenki ezt fogja craftolni, és első nap(2 napja) tömve volt az ah vele, így annyira leesett az ára. Az más, hogy a sok olcsó felvásárlása után már most jobb az ára kicsit.
  • Fehercsoki
    #157538
    Na az jó annyiért talán veszek is:D
  • HunnernesKonge
    #157537
    Katt

    Bár ha raw ghost iron ore-ból akarod csinálni, akkor szükséged van egy: Miner-re Ore->Bar
    Alchemist-re Ghost Iron Bar -> Trillium Bar -> Living Steel (szintén 30 napi CD, de a másik mat miatt úgyis kell a 30 nap)
    Valamint az Engi-re Ghost Iron Bar -> Jard\'s Peculiar Energy Source.

    Ha AH-ról veszed a készterméket (GI bar + Living Steel) akkor is megáll 15K-ból az alapanyag
  • Fehercsoki
    #157536
    Amúgy nekem nem tetszik, kipróbáltam PTRen és amikor előre repül a mount akkor furcsán mozog balra és jobbra, ami engem nagyon zavar=/
  • Fehercsoki
    #157535
    Hmm hát nem tudom amikor bejelentették a mountot akkor számoltam ki és akkor ennyi volt:O (vagy változott valami vagy már akkor elnéztem valamit)
  • HunnernesKonge
    #157534
    *titanium helyett trillium bar
  • Fehercsoki
    #157533
    Nem kizárt természetesen, hiszen meg lehet másoktól is venni a CDs cuccot(de valószínűleg Golemként többet ér), illetve tegnap volt 30 napja, hogy kijött az 5.4.
  • Marfy
    #157532
    Arathoron tegnap kapásból láttam 4-et.
    Én is engi vagyok, csak lusta vagyok kimaxolni :).
  • HunnernesKonge
    #157531
    Nem kell hozzá semmi más mint 4200 ghost iron ore (ha nem proccol a titanium bar és a living steel sem) + 30 nap. A Mat költsége 45goldos stackenkénti árral számolva 9450gold, ehhez jön a 30 nap crafting time, amit a vásárló hosszú távon hidd el pont leszar, hogy neked ennyi meg annyi ideig készült. :> lesz ez még 20k ah-n. (Tegnap este 36k volt a legolcsóbb, el is gondolkoztam rajta, de utána számoltam, és nevettem egy jót. :) )
  • Fehercsoki
    #157530
    Sky Golem, alaphangon is 50k, viszont nagyon ritka lesz az elején még.(mivel hát 30 nap kell az összes alapanyag legyártásához, szóval ennek lazán a duplája is lehet az első pár Golem)
  • Susarc
    #157529
    azt megnézem ki akkora hülye,hogy eladja annyiért....először is 30 napig kell készíteni 1-et! sokat elmond az árcéduláról:P 30 living steel sem olcsó:P
  • devlking
    #157528
    Amit ma néhol 15-20k goldért árultak? :D
  • Susarc
    #157527
    megveheted a Transformer mountomat ami 10 nap múlva kész lesz..:P
  • devlking
    #157526
    Van még a goldnak értéke? Csakmert amióta visszajöttem majdnem egy hónapja, már 190k goldnál tartok csak a napi 10 perces craftokkal.
  • Prody
    #157524
    el se kelljen inditani a wowot, miezaszar
  • LaliK
    #157523
    Meg egy minigame is D:
  • devlking
    #157522
    Még jobb lenne, ha lenne benne egy rohadt chat is.
  • Fehercsoki
    #157521
    Amúgy ez az új battle.net desktop cucc egész jó lett, végre lehet korlátozni a letöltési sebességet/letöltést szüneteltetni.(ezen kívül meg tök szép:D)
  • undY1ng #157520
    Köszi! :)
  • tigeroo
    #157519
    prot + lfg
  • undY1ng #157518
    Valaki #157515?
  • Susarc
    #157517
    jójó:) ma poénból inspectelgettem 8-10 percig 90-es embereket a PVP vendornál...csak néztem,hogy a 80-90% nak fullos gear ,de épphogy megvan a step into arena vagy a grunt rbg-be ,de inkább még az se:P

    nekem meg csak a palámmal van 5500aréna meccsem 3500 win:P

    igazad van sokat várok el:)
  • PiszkosFred
    #157516
    Rossz a peldad. Mert ez esetben te vagy aki ott dolgozik mondjuk 8 eve a cegnel, es a ketbalkezes gyakornokbol verprofi vezeto lettel, aki mindent ismer mar, mert megtanulta az evek alatt. Ez eddig oke.

    Csakhogy, amivel a gondos van, az nem a TE tudasod, hanem azoke a melosoke, akik ellentetben veled nem 8 eve dolgoznak ott, hanem csak par honapja, mert mondjuk a vezetoseg - random pelda az eletbol - munkaugyis tamogatasok miatt fel evente cserelik oket. Igy hiaba vagy ott es teped a hajad a sok ketbalkezes lattan, a melosok a 8 ev alatt folyamatosan "ugyetlen gyakornokok" lesznek, akiknek fingjuk sincs arrol, amirol esetenkent te beszelsz. Mire beletanulnanak, kirugjak vagy ok maguk mennek el.

    Orult korforgas, csak a gyomorideged allando :) Nem eri meg.
  • undY1ng #157515
    Palának jelenleg melyik a leggyorsabb talent ág fejlődésre? Írták, hogy prot, de olyasmit is mondtak már, hogy 60-tól retri. Vagy hogy van ez most? :)
  • Susarc
    #157514
    optimista vagyok és mindig azt hiszem,hogy az idő múlásával fejlődnek az emberek....olyan ez mint a való életben,hogy elmész dolgozni valahova az elején kis ögyetlenke vagy ,de csak csinálod és csinálod és pár hónap/év után belejössz és penge leszel:P:) olyan sok ez?:p
  • Marfy
    #157513
    Köszönjük!
  • PiszkosFred
    #157512
    3. A tegnapi "dream team" tagjai sem feltetlen jatszottak mar 2006-ban is, vagyis az ev mint olyan jelenleg nem tenyezo a sztoriban. A hulyeseg az, ami viszont allando, 2006-ban is voltak hulyek, iden is vannak, 2030-ban is lesznek, es meg lehetne irosgatni random eveket, de felesleges. :)
  • picket
    #157511
    Sosem fogod megérteni, hogy
    1. a jó gear legalább 50-50%-ban tudás ÉS segg kérdése volt (ha nagyon vitázni akarsz, szerintem ez az arány inkább 10-90), és a segget próbálták meg amputálni (nyilván nem sikerült, de az egy másik kérdés)
    2. a játékot tömegeknek kell eladni, nem a top 5-10%-nak, aki felmoshatja a bg-t a gyengébb játékosokkal, ezért még geart is kap. A 90-95% meg tapsolva fizet ezért. Hihető.

    Amúgy gyakorlatilag a bg-k megjelenése óta nyafogsz a bénák miatt, nem értem, hogyan nem fogod fel, hogy EZ VAN. Linkelj inkább néhány screenshotot, hogy mennyit sebeztél vagy healeltél, vagy hogy hogyan klikkeled a képességeket
  • Susarc
    #157510
    Édes Istenem kik játsszák ezt a játékot? a meló miatt nem RBG tem a héten /2300 on vagyok/ mondom ne bukjam a pontjaim tegnap meló előtt joinoltam egy randomba ami úgy volt meghírdetve,hogy 2k feletti playerek....joinoltam már csak 1 healer kellett! mondom fasza! én hülye nem inspecteltem csak láttam HP-ra mindenki rendben van / 2-4 Grievous item megvolt/ mondom gyors win és nekem elég is majd a héten nyomom rendesen....

    első meglepetés: join után nem jön be a tank DK.......mondom anyád b+
    nézem Cr-eket.... 0 és 1300 küzötti emberek! mondom what the fuck?
    aztán mikor első zászlónál bedarálták a komlett bagázst tudtam ez KO.....
    halál után semmi regroup hanem mint a leghülyébb sima random Bg-s 1 hete wow installos hülyék egyesével mentek és az úton még véletlen sem az object közelében verették le magukat....ki is AFKoltam....szerencsére csak -23 rating,DE komolyan lassan 2014 és ennyire életképtelen buta/primitív emberek játszanak? okéoké én is fasz voltam sőt benne volt,hogy vesztek /akkor is megmaradnak a pontok/ ,de ilyen foku buta játékra nem számítopttam! ilyen játékkal még sima BG-t sem nyertek volna már 2006-ban sem:S

    és előjön újra a téma,hogy Blizzard minden hülyének odaadta a PVP geart! annyira jó volt,hogy a lámák csak kék pvp geart vehettek! sőt még azoknak a szet elemeihez is kellett némi tudás / 1600 azthiszem annyi volt a vállas...../
  • Zenszkij
    #157509
    Ez így van, de ez aránytól független. Patkányok az allysok.