166745
  • Esmodeus
    #157630
    Te is szeretsz cigánykodni :D
  • Fehercsoki
    #157629
    Nem segítséget kértél, hanem goldot. Amúgy még ha csak random HCt toltál volna abból is összejött volna 500g ennyi idő alatt.
  • Esmodeus
    #157628
    Az, hogy segítséget kérek nem cigánykodás. :D
  • Fehercsoki
    #157627
    500gt szerintem hamarabb kifarmolnál, minthogy bárki is reagáljon az üzenetedre...

    "Nem szeretek cigánykodni" Hazudtál...
  • Esmodeus
    #157626
    Valaki Ragnaros Horda oldalon, nem tudna adni 500G-t? Annyi kellene még a heirloom pantshoz... megköszönném.
  • Zenszkij
    #157625
    azonos realmen belül át tudod küldeni postán a frakciók között a heirloomot, ez tutifix
  • kingofn00b
    #157624
    A bankot tudom, a heirloomban nem vagyok biztos, mert azt nem lehet postázni sem realm-realm közötti karikon.
  • Fehercsoki
    #157623
    Igen a bankot is.
  • Zenszkij
    #157621
    tudsz
  • kingofn00b
    #157620
    Egy kérdés: ha karaktert transzferálok szerverről-szerverre, akkor a bankban lévő heirloom cuccokat is átviszi magával gond nélkül?
  • Esmodeus
    #157619
    Uh, még annyit hogy, melyik volna jobb választás Monknak:
    Jewelcrafting, Mining ?
    Leatherworking, Skinning ?
  • Esmodeus
    #157618
    Nem szeretek cigánykodni, de a Horda élet valahogy nem jön át. Szóval, elkezdem a Human Monkom. Remélem, Heirloommal gyorsan meglesz a 80. szint :D Aztán onnan gyerekjáték a 90. szint elérése.
    Ugye Hordás karakterről tudok Allis karakterre Heirloom itemeket küldeni?
  • Fehercsoki
    #157617
    Ha szeretsz cigánykodni akkor ally, ha nem akkor horda.
  • Zenszkij
    #157616
    Van ott élet, azért nem kell elkeseredni. Ez a hordaőrület pár hete kezdődhetett, eddig ez mindig is egy inkább allis szerver volt.
  • Esmodeus
    #157615
    Sziasztok.
    Tanácstalan vagyok.
    Ragnaros szerveren játszom, éppen a heirloom itemeket szedegetem ki, szeretnék monkot kezdeni. Viszont nem tudom azt, hogy Human vagy Pandaren legyen. Ragnaroson a Horde van előnyben.... ugye többen vannak. Az Allianceben meg kevesebben. Human jobban tetszik mint a Pandaren.
    Mennyire van élet az Alliance oldalon? vagy maradjak inkább Horda oldalon?
  • Fehercsoki
    #157614
    Hát igen, de elég furcsa azért így a helyzet...
  • empie
    #157613
    Oké már írtam,hogy te hardveraprón vetted és nem a players.hu -n.

    Mások a játékszabályok a két oldalon.
  • Fehercsoki
    #157612
    Nem tudom, hogy mikor osztanak, annyit kértem, hogy erre a napra legyen meg.
  • empie
    #157611
    Csütörtökön is osztanak kulcsot? Nem csak hétfő,szerda,péntek?

  • Fehercsoki
    #157610
    Na úgy tűnik nekem is vissza kell vonnom amit róla írtam, október 8-án szóltam neki hogy a mai napra kéne GC, pár nappal később el is utaltam, azt mondta, hogy biztosan meg tudja oldani, erre ma már azt írja hogy talán holnap de valószínűbb hogy hétfőn lesz GC.(alapból nem lenne gáz, csak hát holnaptól Hallow\'s End kezdődik nekem meg semmi nincs meg belőle és hétvégén pont megcsinálhattam volna=/) Ha hétfőn lesz GC az akkor már közel 2 hétig tartott...
  • devlking
    #157609
    Na, már a negyedik gm szerint is 4200=5200. Ez ám a support.
  • kingofn00b
    #157608
    Úgy tudom, volt egy ingyen transzfer pár napig Horda oldalra. Aztán meg a Bloodscalp szépen lassan elkezdett kiürülni, és a magyar klánok átmentek Ragnára. Idővel ez egyfajta "gravitációként" felgyorsult, ahogy az emberek mentek az ismerőseik után. Én Panda elején hagytam abba a játékot, és most, ahogy visszajöttem, látom, hogy az összes IRL és ingame ismerősöm átment oda. Így a hétvégén nyomaton a transzfert én is.
  • Savmacska
    #157607
    Goldot veszek ragnaroson, silvermoon, outland servereken faction mindegy. Részletekért PM !!!
  • WiLDoR
    #157606
    Ragna-ra ne jöjjön plz, 780+ queue van most is, fél óra minimum, mire bejutok, köszi, de inkább menjen máshova.
    Jah, tudom, haldoklik a wow -.-

    (Amúgy nemtom mif@sz történt, fél éve, mikor beszüntettem a wow-ot, még egész balance-olt volt a server, kb. 51% horda, 49% alli, most meg kb. 78% horda, 22% alli...f@szkivan, nincs kedvem horda oldalra faction change-elni egy vagon karaktert, de erősen gondolkozom rajta, hogy monk-kal átmegyek hordába -.-)
  • Fehercsoki
    #157605
    Hát ha csak neked külön formulát találnak ki akkor nem mondhatod hogy nem törődnek minden egyes előfizetővel:D
  • devlking
    #157604
    Második gm kitalált egy teljesen más formulát a conq cap számításra csak nekem. Holnap lejár az acc, de ahogy nézem ebből az lesz hogy elötte még bannolni fognak.
  • Fehercsoki
    #157603
    Vagy írj újat, majd megoldja valamelyik GM.
  • Fehercsoki
    #157602
    Nyisd ki újra a ticketet...
  • devlking
    #157601
    Tegnap írtam gmnek, hogy el van baszva a conquest capem új lvl90-esen. 5200 helyett 4200 volt(haver ugyanúgy múlt héten dingelt, és neki jó volt). Erre jött a válasz, hogy semmi gond nincs a conq capemmel, annyi amennyinek kell lennie.
    A legnagyobb vicc az egészben, hogy tegnap pont volt egy US stream ugyanerről, és neki fixelte a gm.
    EU support bazdmeg.
  • kingofn00b
    #157600
    Sokkal jobb kis hasznkulcsal gyorsabban pörgetni a cuccokat nagy kereslet mellett, mint magasabb áraknál ülni a pangásban. Nem tudsz mindent gyártani, és ha nincs kereslet a te árudra, akkor szívás van.
  • Vincentcloud
    #157599
    Való igaz, de ha nincs ember akkor nincs gazdaság se, szóval az a nyerészkedés is elég nehéz
  • kingofn00b
    #157598
    Nyerészkedek is, nem ez a baj. Csak meglepett. Az AH állapota jól jelzi a szerver életét. Ha sok ember van, az sok BoE tárgyat, matot, encsát jelent.
    De itt nincs semmi. Bőrökkel szoktam keresekedni anno. Savage leatherből több oldalnyi szokott lenni anno. Most meg? Pff...
  • Zenszkij
    #157597
    Az dőzs. Lehet nyerészkedni AH-n.
  • kingofn00b
    #157596
    Kihagytam majd\' egy évet, és meglepődtem, hogy mennyire pang a szerver (BS) Pl egy hétvégén keresztül nem volt belt buckle az AH-ban...
  • Fehercsoki
    #157595
    Inkább Ragnára menj, BS eléggé halott.
  • kingofn00b
    #157594
    Ragnán vagy Bloodscalpon keres-e valamely guild egy (újrakezdő) DK tankot?
  • Fehercsoki
    #157593
    Ez akkor lenne gáz, ha ugyanolyan áron adnák, de Ákos közel 20%al drágább, szóval azt hiszem ez el is várható. De egyébként is mindenki el tudja dönteni, hogy neki most éppen melyikre van szüksége...
  • LaliK
    #157592
    Hah, jót nevettem :D
  • r4pt0r
    #157591
    1 hét is sok. Ákos 5 percen belül adja ha fent van. De hát aki boldog 1 hetes várakozás után, az vegyen ott ahol akar. :D
  • empie
    #157590

    Kicsit se vagy elszálva :D Nem körülötted forog a világ.

    Ahogy én is,Te is,és még sokan mások is kaptak az elmúlt órákban kulcsot...

    És a 2 heted csak nálam 1 hét? azt írtad,hogy 18 lettél 07.-én akkor rendeltél, és ma 14 van. az csak 1 hét nálam.