166745
  • HunnernesKonge
    #157793
    Mesélj...Tekintve hogy személyesen beszéltem meg a blizzard supportos emberével a lehetőségeket, kíváncsi lennék mit tudsz te amit ő nem
  • Prody
    #157792
    Proof or didn't happen.
  • johnny75
    #157791
    Sziasztok! Belépek és a bal alsó sarokban nem található meg az addon fül. Mit tudok tenni?
  • 1Darton1
    #157790
    Semmi gond nem lesz belőle, csak kicsit túllihegik és némileg félreinformáltak a srácok.
  • sayiid
    #157789
    Mountot meg a hónapot elvehetik de remélem nem bannolnak accountot mert nekem csak az xp meg a húzott karakter számít. Meg haveromnak is. Nem a mount. és ő brit ből regelte az accountját oda.
  • Fehercsoki
    #157788
    Nem, kivéve ha ő Mo.-n él csak átírta az országot...
  • sayiid
    #157787
    És ha haverom accountja brit és onnan küldte a REF -et akkor is illegális?
  • shaba23 #157786
    Én most olyat láttam, hogy mobilegyenleg, vagy neophone kártya feltöltés goldért:D
    és így kiírva: RAF NINCS!!!!
    szóval ha az ebből élők is hanyagolják, akkor biztosan van vele gond.
  • Fehercsoki
    #157785
    Hivatalos FAQ-ban van egy lista azokról az országokról ahol elérhető, más országokból használni törvénytelen, szóval minimum az hogy ha rajtakapnak elveszik a mountot/ingyen hónapot... Amúgy elég sok ban van emiatt, sok gold seller árulta régen a rafos feltöltést de már sehol sem látni...
  • sayiid
    #157784
    Adják vissza pénzemet 13 ezerér megvett kiegeket mert ref accra vettem meg de azt sem akarom ,hogy bannoljanak.
  • shaba23 #157783
    Kérdezd erről azokat, akik már kaptak RAF miatt bant. Nem egy ember volt ilyen.
  • sayiid
    #157782
    Most arról volt szó, hogyha a blizzardnal rájönnek hogy Magyarországról ref elünk haverommal akkor le bannolnak? Pl én semmi figyelmeztetést nem láttam erröl sem a ref support részlegén sem máshol. Szóval engem nem nagyon izgat. Nem is fogok szerintem le bukni vele soha ha illegális.
  • sayiid
    #157781
    Próbálom megfejteni miről beszélsz. Hamis operációs rendszer is tilos de még is 10éve használják az emberek bármi hátulütő nélkül. Én eddig nem is hallottam arról ,hogy ez illegális lenne. Csak sima ref nincs ebbe semmi piramis rendszer meg a többi szarság amit bele halucinálnak.
  • shaba23 #157780
    Igen, de:
    " Az más kérdés hogy akkor magyarországra bejegyzett acc-ról miért engedi elküldeni, és miért érkezik meg...Hivatkozási alapnak jó lehet a gm-mel egyezkedésben, de továbbra is tempban és a raf cuccok elvételével játszik aki magyarországról raf-ot használ. Sajnos."

    érted a problémát?

    Ha kokain is tilos, attól mert a határon nem buktál le vele.
  • sayiid
    #157779
    Ez a barátmeghívós rendszer a raf? mert ha azt jelenti ,akkor működik semmi gond nincs vele. Nekem elküldte haver ,be regeltem meg is vettem a játékot és már 61 es szinten járok...
  • HunnernesKonge
    #157778
    Van! Sajnos továbbra sem lehet magyarországról legálisan RAF-olni, mivel a gm elmondása szerint a rendszer nem változott meg, ahogyan a magyar törvények sem. Az más kérdés hogy akkor magyarországra bejegyzett acc-ról miért engedi elküldeni, és miért érkezik meg...Hivatkozási alapnak jó lehet a gm-mel egyezkedésben, de továbbra is tempban és a raf cuccok elvételével játszik aki magyarországról raf-ot használ. Sajnos.
  • Zenszkij
    #157777
    30!
  • PiszkosFred
    #157776
    42
  • Fehercsoki
    #157775
    Na van már válasz?
  • Jimbo
    #157774
    Írtam már nekik is, éppen a pénzt várom vissza, csak kérdés meddig lesezk türelmes a 3-5 nap már 8-10 nap....
  • Fripi
    #157773

    Nekem ilyen gondom soha nem volt pedig elég sok pénzt hagytam/hagytunk már náluk. Olyan volt (SimCity),hogy nagyon lassan érkezett meg és visszakértem a vételárat ugyan úgy 3-5 munkanapot írtak (aminek utána is kérdeztem a bankomnál,és mondták,hogy igen az lehet ha euró számláról várom a pénzt) ami aztán meg is érkezett. Sőt cserét is kértem már tőlük azt is gond nélkül megoldották. Reméljük olyan gondom nem lesz velük mint neked, de a helyedben én nekik írnék,és nem ide,hogy küldjék el mert szükséged van a pénzedre,és biztos vagyok benne,hogy visszaküldik ahogy nekem is tették illetve 2 barátomnak. Szerintem megbízhatóak.
  • Jimbo
    #157772
    Ha jót akarsz, innen ne rendelj, Én egy hónapja rendeltem tőlük, úgy két héttel később amikor még mindig nem jött meg, beszéltem velük, hogy töröljük, vissza a zsetont, azt mondta 3-5 nap az átutalás( ami legdruvább esetben is 1-2 nap, de mindegy...) ez a 3-5 nap is 5 napja letelt, úgyhogy Én a közelükbe nem megyek még egyszer. Lehet, hogy olcsók, de full linkek....
  • Fehercsoki
    #157771
    Vannak neten kamu bankkártyák azokból adj meg egyet, én is úgy csináltam.
  • MaRee
    #157770
    Igen, meg kell, de nem fog levenni semmit. Legalábbis régen így volt, sztem most se változott.
  • Rathrol
    #157769
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogyha megrendelem a battlechest-et ami tartalmazza az alaptól a cata-ig, ugye itt adnak 30 napos időt az alap wow miatt.
    Nos a kérdésem az lenne hogy muszáj megadni a bankáratya adatait hogy élesítsem a 30 napos időt, vagy nem? Mert én majd 60 napos credit card fogok venni, ha lejár a 30 napom. Mert egyik helyen azt olvastam hogy 30 nap időt akkor lehet aktiválni ha megadom a bankártya számomat!
  • tigeroo
    #157768


  • PiszkosFred
    #157767
    Jah ok, akkor nem szóltam :)
  • Fripi
    #157766

    Digitális kulcs így nincsenek határok :)
  • PiszkosFred
    #157765
    Kiviszik Svájcba is? :D
  • Fripi
    #157764
    ITT 5400 forint. Nem a leggyorsabbak, viszont a legolcsóbbak.
  • DonPedro22
    #157763
    rendben köszi, mondjuk a közelemben tudok egy helyet ahol lehet venni mert múltkor vásárolgattam egy nagy áruházban és egy részén voltak pc gamek és ott volt feltöltőkártya de vagy 50 CHF és azért akárhogy nézem az elég sok kb 30-40 chf között kellene lennie elvileg vagy amit múltkor láttam neten 20 euro volt na mind 1 majd keresgetek tovább köszi a választ
  • Fehercsoki
    #157762
    Ha nem lettél kibannolva akkor természetesen játszhatsz tovább. Nem tudom svájcban hol lehet GC-t venni, vegyél neten...
  • DonPedro22
    #157761
    Valaki meg tudja mondani, hogy ha veszek egy gamecard-ot és feltöltöm akkor használhatom újra a játékot csak azért mert kb 5-6 hónapja inaktív vagyok és közben kiköltöztem svájcba... ja és itt hol tudok venni gamecardot?
  • HunnernesKonge
    #157760
    Nem :( De a playerses GC megjött
  • Fehercsoki
    #157759
    Válaszoltak már?
  • Fehercsoki
    #157758
    Kiegészítőkhöz nem jár +1 hónap.
  • Vincentcloud
    #157757
    Nem, a pandaria nem tartalmaz plusz hónapot
  • sayiid
    #157756
    Sziasztok. Azután érdkelődnék ,hogy most 7 euro ért tudom fel upgradelni a standard editiont. kapok 1 hónapot. Ha megveszem a pandaria-t akkor megint csak 1hónapom marad vagy tartalmaz valami time ot plusszba?
  • 1Darton1
    #157755
    Ne aggódj, TN-en most is egy órás sor van.
  • Lazarus
    #157754