166745
  • Fpocok
    #157835
    Úgy látom megkaptad katát. Akkor csak a pandásat kell megvenned.
  • Tarki
    #157834
    Szerintem is megvan neked a már a Cataclysm.
    Úgy néz ki Blizzard mostantól csak az utolsó kiegészítőt veteti meg az emberekkel, az összes előző úgymond "jár" az alapjátékhoz.
  • BoneDragon
    #157833
    Igen? Hát sajnálom mert battlechesthez adtak volna 1 hónapot, upgradehez meg nem adnak. :D
  • BoneDragon
    #157832
    Szóval cata-t nem vettem meg, ezért érdekes...

  • devlking
    #157831
    Már a cata is jár az alap játékhoz.
  • Fpocok
    #157830
    Nekem úgy tűnik, hogy megvan a cata neked már és csak a panda kell... persze a krikszkrakszból nehéz kivenni. Esetleg ha egy képet raknál :D
  • BoneDragon
    #157829
    Hát ezt gyönyörűen bemásolta... Remélem azért átlátható.
  • BoneDragon
    #157828
    Na gondoltam visszatérek, mert most úgyis akciós, de egy kis érdekességet találtam az accountomon. Megakartam venni a battlechestet, mert csak a lich kingig van meg a játék, de ezt jelzi:
    PRODUCT LEVELCataclysmStandard EditionWrath of the Lich KingCollector’s EditionThe Burning CrusadeStandard EditionWorld of WarcraftStandard Edition
    Ráadásul egyből a pandát akarja megvetetni velem. Ötlet? :/
  • Fpocok
    #157827
    ÓÓÓÓ Hatalmas hála. Kipróbálom este.

    Találtam egy hasonló addont, ami a serverről kérné le a mecsinált küldetések listáját, az nem működött. Remélem ez jó lesz.
  • Tarki
    #157826
    Ez az addon páros mutatja zónánként és a térképen is, hogy mely questek nincsenek még megcsinálva:

    Wholly
    Grail
  • PiszkosFred
    #157825
    Használj Bagnont vagy Bagnon forever-t.
  • Fpocok
    #157824
    Már másik addonnál is ezt csinálta... Elvileg tökéletesen működik, de mégis, amikor megnyitom az addont, ezt az üzit kapom. El lehet valahogy tűntetni?

  • s0n1c
    #157823
    Egyetértek. Nem is értem, hogy miért nem alkalmazzák a skálázódó szinteket az adott területhez viszonyítva.
  • s0n1c
    #157822
    :DD lol

    Remélem már a wod-nál fogjuk érezni a hatást, én nagyon bizakodom.
  • Fpocok
    #157821
    Márcsak kéne egy működő addon, ami bejelöli a küldiket, hogy később visszatérve tudjam, mi hiányzik...
  • Fpocok
    #157820
    Hehe...
    PONTOSAN AZT CSINÁLOM. Amikor RaF barát játszik, akkor magas szintű qsteket csinálunk, de amikor csak én, akkor visszamegyek és megcsinálom az összes zóna küldetéseit. Jelenleg 31 vagyok és silverpine-ban játszadozom. Nagyon sokat változott minden és én kiváncsi vagyok
  • PiszkosFred
    #157819
    Ha megengedsz egy tippet. Ne siess a szintezéssel! Nagyon jók lettek a régi vanilla zónák új változatai, a kapcsolódó sztorik, a phasing technikával változó világ/állapot, stb. Legalább egyszer érdemes megnézni őket. Outland, Northrend nem változott, csak minimálisan.

    Olyan szinten felgyorsult a szintezés, hogy az ember pár küldetés alatt kinövi az adott zónát (instázva még inkább), és sose látja a változásokat. Szerintem érdemes egyszer megnézni őket, feltételezve, hogy az ember nem siet 90-re, hanem csak szórakozni akar pár hetet a játékban.
  • Fpocok
    #157818
    Hát nem tudom... tőlük ez így nagyon furának tűnik.

    Pár év kihagyás után újra nyeregbe ültem és azt kell mondjam, hogy WOW... mintha egy új játék lenne. Boci Monk-ot indítottam, eddig bejön. Imádom a kis változásokat, mint pl amikor előveszi a kis térképet a karakter, amikor térképet néz a játékos :D

    Lehet most erre a pár év kihagyásra volt szükségem...
  • devlking
    #157817
  • PiszkosFred
    #157816
    Jön a "Miki" meg a "jesszuska", kérni kell ajándékba, ha másként nem megy, oszt' csókolom :)
  • picket
    #157815
    Akár működik, akár kamu, a reklámszöveg mindenképpen hazugság, hiszen leírja, hogy pár óra kérdőív-töltögetés, videonézés kell hozzá, hogy elég pontot gyűjts, és azt tudod beváltani. Tehát nincs ingyen. Egyébként gyanítom, hogy az a pár óra inkább pár 10 óra, egyébként pedig nincs másról szó, mint hogy dolgozz meg érte, és nekik legyen szép hasznuk. Én elkerülném, és inkább dolgoznék rendesen pénzért, amiből aztán veszek gc-t.
  • Fehercsoki
    #157814
    Kamu.
  • DonPedro22
    #157813
    Erről mi a véleményetek?

    WoW free gametime 1

    WoW free gametime 2
  • devlking
    #157812
    Már tegnap megvolt a pezsgő bontás.
  • s0n1c
    #157811
    Örülünk Vincent?
  • Fpocok
    #157810
    Ok, már megvan. RaF.
  • Fpocok
    #157809
    Hello!

    Sajnos úgy tűnik kiújult a függőségem. Van valami meghívó, amit egy aktív játékos tud küldeni egy új accont kreálásához és akkor bónuszt kapnak? A SoR az nem az, azt tudom. Esetleg valami más?
  • picket
    #157808
    Segítek, így kell.
  • s0n1c
    #157807
    Hepi börfdéj!
  • 1Darton1
    #157805
    Az se kivétel, legfeljebb etikailag kifogásolható.
  • Fehercsoki
    #157804
    Valószínűleg csak azért nem látod a karaktered armoryn mert túl rég voltál vele bejelentkezve.
  • DonPedro22
    #157803
    Mikor megláttam ezt az üzit annyira felidegesítettem magam hogy nem tudtam értelmezni... valaki lefordítja nekem érthetően? :(

    This character profile could not be displayed, possibly for one of the following reasons:

    The character has been inactive for an extended period of time.
    The character name or realm was spelled incorrectly.
    The profile is temporarily unavailable while the character is in the midst of a process such as a realm transfer or faction change.
    Characters that have been deleted are no longer available.
  • torrente111
    #157801
    lehet de az aion ingyenes.ez + az őskövület nem.szal szívás ez a game
  • sayiid
    #157800
    Ami miatt nem szivesen fogok a jövőben előfizetni az az ,hogy 1 órás sorban állások vannak -.- Aion vége is így kezdődött. xD
  • PiszkosFred
    #157799
    Két (max három) zóna kvesztjei alatt lazán meglesz a 90, 1-2 nap alatt. Ha instázól és megcsinálod az insta kveszteket, még gyorsabban.
  • Fehercsoki
    #157798
    Kivéve ha Magyarországon él és csak azért rakta át UK-ra hogy raffal tudjon magának ingyen hónapokat csalni...
  • sayiid
    #157797
    És mint tapasztalt? Én 81-re 24órás lifetime-al értem most fel. 85-90ig nagy szenvedés lesz? O.o
  • 1Darton1
    #157796
    Ha egy angol account használja a RAF-ot és semmilyen goldseller-ügylet vagy bankkártyacsalás nem történik, akkor nem várható retorzió.
    Valószínűtlen, hogy a supportos mást közölt volna.
  • devlking
    #157795
    Eu support embereivel csak az időt vesztegeti az ember. Semmihez nem értenek a megadott copy+pasten kívül.
    RAF-ért sem jár ban, csak max leszedik a gametimet.
  • Vincentcloud
    #157794
    Személyesen?