166745
  • Fehercsoki
    #157875
    Ilyenek ezek az allyk:)
  • sayiid
    #157874
    Ragnán most az megy, hogy felmész szintezni hordás karakterként 85 ig semmilyen ominózus eset nem ért 85-90 között jött be az ,hogy 90-es ally sok élvezettel kempelték a náluk 5szintel kisebb karaktereket. (Egyből levágtam ,hogy jelenleg ez az ally kisebbségi komplexus lehet az oka amiatt mert a szerver 60-70% hordás és ezt ki kell élni valakin) Csak én azt nem értettem meg ,hogy mit élvez abban ,hogy Monként escapelve mountra ülve még követ 5 percig hátha utolér. elsőnek azon gondolkoztam ,hogy valami arany jáde szobrocskát kaphat értem ha ennyire feni a fogát rám :) Vagy éppen megölték a kis karakterét és most másokon áll bosszút. ki tudja. World PVP ről csak ennyit.
  • PiszkosFred
    #157873
    Nah igen. Lowlvl szinten jelenleg inkább agyaggalamb lövészet a pvp - még azonos (+/-3) szintűek között is -, mint sem az, mint ami régebben volt.
  • BoneDragon
    #157872
    Ja mocskosul tulzásba vitték ezt a stat ugrást. Tegnap vagy 6x begenkeltek és azt hittem vmi gm szórakozik hogy instant halok, de nem...
  • Fehercsoki
    #157871
    World PVP nem nagyon van már, szóval ez nem túl valószínű, engem legutóbb TBC elején gankeltek be STV-ben...

    TBC-ben még együtt questeztek az emberek, ha megláttam valakit első dolgom volt, hogy megkérdezzem, hogy milyen questjei vannak és van-e kedve csapatban megcsinálni őket, aztán persze amikor egy ellenséges csapattal találkoztunk akkor ment a pvp:D Jó volt mert mindig ott volt az a kis "félelem", ami rávett hogy néha tekerjem körbe a kamerát és nézzek szét hogy mi van körülöttem, mert hát egy-egy támadás előtt szerették megvárni amíg mobot is húzok be, mert akkor még az is veszélyes volt.

    Akkor még öröm volt a 30as magemmel szintezni(részben mert minden új volt) még ha be is gankeltek, emlékszem egyszer egy hunter támadott be, kevés hp-n betolta a feign death-et, viszont én még nem tudtam, hogy mi az, szóval azt hittem hogy megöltem:D, meg akkor még Detect Magiccel látszódtak csak az enemy buffok/debuffok, ami csak magenek volt.

    Sajnos cataclysm óta eléggé el van szállva a low lvl self heal/sebzés, szóval nem érdemes nagyon kis szinten pvp harcba bonyolódni, mert az több mint valószínű hogy nagyon igazságtalan lesz, meg hát még ott a heirloom is, ami szintén ha mondjuk nincs az enemynek akkor azért a 2 másodperc izgalomért kár betámadni...
  • Fpocok
    #157870
    Tudom, tudom... de akkor is jót nevettem rajta.
    Amúgy 3 évig CSAK hordáztam (egyedül egy rózsaszín hajú, copfos kis mage csajom volt, de csak 23-ig vittem el). 4 év kihagyás után eszembe sem jutott, hogy allist csinálnék
  • PiszkosFred
    #157869
    Akkor, ha most beperli emiatt valaki, rá egy hétre ő is a tévében fog lesmárolni egy palit? :)
  • picket
    #157868
    Nem hiszem, ez inkább "személyes kisugárzás".
  • PiszkosFred
    #157867
    Ajjaj, valakivel reggel megint felmosták a padlót az allysok :)
  • Fehercsoki
    #157866
    Meleg vagy? Igen-> Ally Nem -> Horda

    Kaszt meg ami tetszik...
  • ricsa008
    #157865
    Na playit en megvettem a pandáig bezárólag milyen karatert érdemes inditani?
  • BoneDragon
    #157864
    Szóval ez már beépítésre került, köszönöm szépen! :)
  • Fpocok
    #157863
  • Fehercsoki
    #157862
    Csak simán nyomd a shiftet amikor ráviszed az egeret.
  • PiszkosFred
    #157861
    Használj Dominost helyette :)
  • Fpocok
    #157860
    Na megvan a hunyó. Smartframemover. Ezek szerint mégsem olyan smart :D
  • BoneDragon
    #157859
    Melyik az az addon, ami kijelzi az itemek közötti stat különbséget, ha mondjuk tatyóba van a fegyver?Láttam, hogy alapból a quest rewardnal mutatja, sőt régebben mintha lett volna ilyen addonom de már a fene se emlékszik rá és cursen se találtam. Remélem érthetően fogalmaztam. :D
  • Fpocok
    #157858
    Már elkezdtem kiszűrni. Gyorsabb, ha így megcsinálom :) Amúgy a Lightheaded megy még? Mert nálam nem működik vagy nemtom.
  • PiszkosFred
    #157857
    Legalább egy listát linkelj, hogy miket használsz :)
  • Fpocok
    #157856
    Mindent kilőve mutatja... na akkor kezdődhet a játék :D Vajon melyik a ludas :D
  • Fpocok
    #157855
    Van egy nagy gondom: Most éppen virágozom, hogy húzzam skillt. Miért van az, hogy ha minimapon meglátom ugye a virágot, ráviszem a kurzort, de nem írja ki, hogy mi az, illetve van egy ezredmilliméternyi hely, ahova ha rárakom a kurzort, akkor egy pillanatra mutatja. Régen csak rávittem azt mutatta... most valamiért virágért sem akarja. Egy addon okozza? Na megnézem minden addonal kilőve.
  • PiszkosFred
    #157854
    Hát egyedül, max a goldseller botoknak vagy random general chat trolloknak válaszolgatva tényleg unalmas tud lenni. Keresned kellett volna egy normális guildet 90-re érve/90-esen, és velük együtt játszani, más lenne a leányzó fekvése. Sokat számít egy jó/tolerálható (kinek mi jut) társaság.
  • Fehercsoki
    #157853
    És mit számít az itemlvl? Sok mindent lehet azért a WoWban csinálni...
  • tigeroo
    #157852
    és én emiatt untam meg a wowot egy hónap alatt... semmi élvezet nincs benne számomra ,ennyi erővel egy zacskó kukira is klikkelgethetnénk hogy nőjön az ilvl
  • Fehercsoki
    #157851
    Random HCból 120 jp/boss, és 496os itemeket lehet belőle venni. Timeless Islen meg ahogy devlking írta a chesteket kell nyitogatni, ha mindet kinyitottad, akkor coinból vegyél plusz kulcsokat a caveben lévő chestekhez, van addon ami mutatja az összes chest helyét, mindegyik 496os item, amiből legalább egy 535ös lesz(bár nekem eddig mindig esett +1 burden of eternity, az már 2 535ös item). Ja és 7500 coinért lehet venni olyan itemet ami random itemet ad(persze azt kiválaszthatod hogy cloth/leather/mail vagy plate itemet adjon) Ha ezt mind megcsinálod biztos, hogy közel leszel az 500 ilvlhez, ami több mint elég SoO LFR-be...
  • devlking
    #157850
    Timeless islen nem mobokat kell ölni, hanem 20 perc alatt végigmenni a szigeten, és kinyitni az összes ládát amiből gyakorlatilag úgy fel lehet öltözni, hogy orgrimmaron kívül mindenhova bemehetsz lfrben.
    Az hogy 3 epic esik a kezdő lfr raiden az szimpla hülyeség. Az ottani esélyek lootra már igen magasak, és a fenti ládákból a +coin még rá is dob. Aki azt mondja, hogy végigmegy az összes lfren és csak gold esett neki, az meg hazudik.
  • Zenszkij
    #157849
    És ahhoz mit szólsz,hogy nem raktak be új instákat? Ezzel a pandával nem erőltették túl magukat maradjunk ennyiben. Mellesleg Ragnaroson megint 900as sor van.
  • sayiid
    #157848
    omg. Nem csoda hogy wow veszti az előfizetőit. Timeless islen már szitne semmit nem dobnak a mobok mert túl sokat lootoltam az elmult napokban. Megjegyzem olyan itemeket amik nem jók monknak. Guardian of Mogu shan bementünk. az összes boss ból 3 ember kapott lootot. 3 ember 3 epic item egy raid alatt. Ezt most komoly? Nincs item levelem a többi raidre viszont jobbakat már nem is tudok kiszedni csak raidekröl: HC ből nem. Szép paradoxon. Ezek az instancek is tök feleslegesek és időpocsékolás az egész mert akkora lutri hogy mindjárt a falhoz vágok valamit. És nem csak én panaszkodom. valakinek már 1hete nincs lootja csak a rare zsákokat dobálja amiben gold van. GG blizzard.
  • sayiid
    #157847
    Valahol tudnék olvasni erről a garrosh ,orc mizériáról? lehetőleg magyarul. úgy látom most már komolyabban bele kell ásnom magam a történetbe mert nem fogom megérteni a következő kiegészítőt. o.O Már ez az időben vissza menés sem tiszta meg ,hogy mit mért tesz. Ha erről valaki boldogan felvilágosítani akkor idevele =)
  • Fpocok
    #157846
    IMÁDLAK!!!!

    Baromi jó az addon! Működik.
  • sayiid
    #157845
    Sziasztok. Ma elértem a lvl90-et. Timeless isle-n szenvedek mert az addon írja hogy mikor halt meg a world boss de azt nem ,hogy mikor fog éledni. Van erre valami jó taktika vagy megoldás?
  • PiszkosFred
    #157844
    Ez kérlek szépen égi jel, rápacsáltál, innen már nincs visszaút.
  • BoneDragon
    #157843
    Megnyitottam a klienst és az első hír ami benne van, hogy múlthét óta tartalmazza a catat.
  • Fpocok
    #157842
    Gyere Tatyi... gyere a sötét oldalra!
  • BoneDragon
    #157841
    Lehet én is. Ha adtak volna hozzá 1 hónap játékidőt akkor instant megveszem, de így még alszok rá... :)
  • Tatyla
    #157840
    én még ellenállok :D
  • BoneDragon
    #157839

    Én is ettől félek. :D


    Köszönöm szépen a válaszokat!
  • Fpocok
    #157838
    Egy hónap játékidőt kap 5 euróért... De ha más is van az accján, akkor nem érné meg újat kezdeni.
  • Fehercsoki
    #157837
    Az alapjátékhoz visszamenőleg is jár a cataclysm kiegig mindegyik. Battle chestet így is vehetsz, de akkor új wow accot kell kezdened.
  • Zenszkij
    #157836
    úgy látom függő leszel, ne tedd :D