166745
  • Fehercsoki
    #158037
    Ez az epic pont ahhoz elég, hogy SoO LFR-be be tudj jutni, hidd el azért nem lettél annyira erős tőle.
  • Fpocok
    #158036
    Kössz.
    Hát csak annyi, hogy haver körbevezetett és szinte full epik voltam. Úgy dobálták, hogy nem tudtam hova rakni az epikeket. Persze tudom, hogy epik és epik között is van különbség, de akkor is... nagyon szomorú volt.
  • devlking
    #158035
    Valószínűleg bántalmazták hátulról.
  • Eliike
    #158034
    Gratu a 90-hez! :) Mi volt a szigeten amúgy ? :D
  • Fpocok
    #158033
    Tegnap végre meglett a 90. Elmentem a szigetre és majdnem elsírtam magam attól, amit ott tapasztaltam... na mindegy.
  • BoneDragon
    #158032
  • PiszkosFred
    #158031
    Budapest szerver. Ennyi, kérem kapcsolja ki! :)
  • Lazarus
    #158030
    most sajnálom hogy nincs már meg a screenshotom budapest szerver chatlogról :D másodpercenként: "ILI PENGE FARM!!!!!!!" "LOW GECIK!!!!!!!" "K*RVA ANYÁTOK!!!!!!"
  • Fehercsoki
    #158029
    Több szerveren is megfordultam már, és mindenhol ugyanúgy beszéltek az emberek.(persze ha tört szerverre gondoltál akkor lehet hogy igazad van...)
  • Lazarus
    #158028
    ahány szerver annyi nyelvjárás
  • Fehercsoki
    #158027
    Szerintem ezt nem olyan ember csinálta aki látott már wowot valaha is... Sok benne a nem oda illő kifejezés, valamint wowos kifejezéseket is rosszul használ.
  • sayiid
    #158026
  • sayiid
    #158025
    Amig ragnán logoltok addig itt egy kis vidi :)

  • Megamax
    #158024
    Udv , van ez a voice chat dolog a játékban , de hogy lehet beuzemelni?
  • torrente111
    #158023
    ez?
  • kingofn00b
    #158022
    http://hu.wow.wikia.com/wiki/Macro

    Gugli haver általában segít... :-)
  • LeWyTy
    #158021
    Van valami leírás a makrókhoz?
    nem emlékszem rájuk :D
  • WiLDoR
    #158020
    ilyen van most is, hogy party-ba hívnak, bár igaz, ott nem questelés folyik, hanem repufarm. timeless isle-n.
    aztán ha éppen úgy adódik, akkor alakúl belőle egy jó kis world pvp is.

    szal nincs itt semmi baj a kommunikációval, csak azt nem kell elvárni, hogy olyan instákban és raideken, amik farmolásra vannak (item, repu, szint, stb.), ott élje ki mindenki a szociális vágyait, mikor minél gyorsabban le akarja tudni, hogy utána csacsoghasson a guildtársakkal a további programról...
  • Fehercsoki
    #158019
    MoP zöldek ~15g, daily questek pedig nekem ~30g körül adnak.(ezeket lehet kisebb szinten is csinálni)
  • Fpocok
    #158018
    Igen, köszi srácok, közben meglett. Minél több XP-t adna mellé, annyival több pénz lesz.

    Csoki: Még nem jártam nagy területen, így nem tudom, ott mennyit érnek a cuccok. Köszi. Neked is Chopin.
  • Fehercsoki
    #158017
    Attól függ mekkora szintű questek, de egyébként a legtöbb gold a rewardokból és a mobok által dobott akár szürke itemekből jön.
  • chopin42
    #158016
    talán 3x annyit mint normál esetben
  • Fpocok
    #158015
    Ez már nagyon nagyon régóta így van. Már a licsking-ben is volt ilyen. Mivel maxon nem kapsz XP-t, ezért goldból kapsz többet küldi leadásnál... de mennyivel. Ez a kérdés.
  • LeWyTy
    #158014
    Van ilyen? bár nekem 2 évre visszanézve minden új
  • Fpocok
    #158013
    Valaki nem tudja, hogy a questekért járó pénzjutalom mennyivel nővekszik, ha max szinten csináljunk? %?
  • PiszkosFred
    #158012
    2005 óta fizetek ezért a "sz.rért" :), még akkor is, ha közben egy év alatt háromszor léptem be. Hidd el, az első években főleg BC (TK és SSC bugos raidek) idejében, illetve később Ulduar környékén is voltak olyan karbantartások, amikor aznap már nem raideltél, mert kb. olyan érzés volt a bugok és dck miatt, mint a "sajtreszelőt örömszerzésre használni".
  • picket
    #158011
    Valaki utánaszámolt, hogy mennyi pénz esik ki egy ingyen nappal, és gyorsan leszoktak róla
  • Fehercsoki
    #158010
    Régen még minden lejárt GC után 2-3 plusz napom volt, szóval biztosan járt érte kompenzáció, olyanra meg nem emlékszem hogy szerda este nem lehetett volna raidelni...
  • PiszkosFred
    #158009
    A standard karbantartás idejére? Sose járt érte kompenzáció, az szerves "része" volt a játéknak, már a kezdetektől.

    Maximum akkor kaptál 1 nap extrát, ha nagyon elcsesztek valamit (főleg az első években volt rá példa, hogy karbantarás és peccs után előjöttek mókás és/vagy idegesítő bugok, halhatatlan raid bossok, stb), és mondjuk emiatt alig, vagy nem lehetett játszani 1-2 napig. Direkt úgy terveztük ilyenkor a raideket, hogy szerdán reggel peccs, akkor esti raid eleve cancel, és majd elkezdjük az új resetet csütörtökön :)
  • Fehercsoki
    #158008
    Bár azért azt is hozzá kell tenni, hogy még régen minden szerdán fixen nem volt szerver legalább délig, most meg szinte csak patcheknél van szerdai karbantartás.
  • Fehercsoki
    #158007
    Régen volt=/
  • PiszkosFred
    #158006
    És nem, nincs kompenzáció a karbantartás idejére :D @szarkazmus
  • gatyo
    #158005
    http://frostshock.eu/wow/2013/12/09/5-4-2-a-heten/
  • HunnernesKonge
    #158004
    Nem tudok belépni. Valaki tudja miért?
  • 1Darton1
    #158003
    Régen is úgy volt. Attól lesz jó vagy rossz?
  • devlking
    #158002
    Jó lett az arena. 2200 rating már gladiator
  • Jimbo
    #158001
    Ugyan már, horda ugyanezt csinálja low lvl ellenében. Minden nap betámadják például Goldshire-t, aztán persze, ahogy kirongyol pár 90-s SW-ből, már húznak is el....
  • Fpocok
    #158000
    Oké. Akkor vendorozom. Jól meglepődtem amúgy, amikor megláttam :D
  • Pio
    #157999
    50k goldlimit van karakter transzferkor, ezt szokás sokat érő itemekkel kijátszani, régebben az 5k-s szerencsesütik voltak erre a legalkalmasabbak, szerintem e rózsa azért annyira nem jelentős opció, hogy piaca legyen, de 5K-s szerencsesütit másfél-kétszeres áron is felvásároltak transzferre készülők.
  • Fpocok
    #157998
    Hmm... vagy pont attól függ, hogy ki kezd, hogy milyen gyors? :D
    Ok. Valóban ettől függ. Akkor felejtsétek el, mit írtam előbb :D