166745
  • sayiid
    #158078
    Egyébként is garrosh miatt többet szenvedett pandaria és a pandák mint az allisoktól összesen nem is értem miért hoztad fel ezt a felszabadítás dolgot mert annyira felesleges. Akármennyire is szerelmes vagy abba a karakterbe (nem heteroszexuális módon) akkor is meglesz erőszakolva az ánusza a következő kiegészítőben szóval most búcsúzz el tőle puszival amig ott áll VoS-ban :)) Eljött a trollok kora! Vol'jin the best.
  • sayiid
    #158077
    Amúgy meg látom nagyon vozdódsz garrosh hoz. Én azért végig hallgatnék pár párbeszédet pl a bankos résznél. Ahol pl garrosh le akarja foglaltatni azt ami a bankokban van a goblinoktól. Bárcsak úgy lett volna. Beléptél volna a karaktereddel és láttad volna ,hogy fül üres a bankod mert garrosh bá mindent vitt volna mint a cib bank :DDD
  • sayiid
    #158076
    Hihetetlen ,hogy nekem semmi nem jó. Sem a videók sem az érvelések. Mindenbe belekötsz. Nem is csoda ,hogy ennyi minuszod van : sorry no offense
  • LeWyTy
    #158075
    Oké engem nem fog meg ez a "flametroll" dolog élj úgy hogy az allisok melegek ha neked ettől jobb az életed.. én mentem dolgozni csá
  • picket
    #158074
    A buzizást abba lehet hagyni, mert megy moderátorok figyelmébe topikba, aztán meg beaprítom a levesbe egy low orbit ion cannonnal a topikot, aztán megint kezdjük #1-ről, mert másodszor szólok miatta (harmadszor nem fogok).

    Aki Sebestyén Balázs színvonalán van, az meg erősen elgondolkozhatna az életén!
  • Fehercsoki
    #158073
    Amúgy szép kép, ilyen egy allys mount?
  • Fehercsoki
    #158072
    Azt hittem a "statisztika amit nem most találtam ki" rész egyértelműen tükrözi hogy csak viccelek, de úgy tűnik egy meleg allys még ezt is komolyan veszi.
  • LeWyTy
    #158071
    Már csak azért is mert ez egy hülyeség!
    (gondolom az a "felmérés" is amerikai.. azok lehetnek csak ennyire ostobák)
  • Fehercsoki
    #158070
    Még nem csak ha lvl 90 lesz az allys karid.
  • LeWyTy
    #158069
    Szupcsi akkor most a 6 hordás és 1 allis karimmal buzcsi vagyok mert ez egy elcseszett sztereotípia? Grat mindenkinek
  • Fehercsoki
    #158068
    Igen normális, ha valaki nagyon sokat allyzik akkor annak a blizzard letiltja a hordás karaktereket hogy ne szennyezhesse be a hordát.
  • Fehercsoki
    #158067
    "Konkrétan az hülyeség amit leírtam." Ebben igazad van:D

    Az ally attól meleg, hogy alapból aki meleg az allys karaktert indít.(volt valami statisztika amit nem most találtam ki és ez lett az eredménye)

    A kék azért melegebb mint a piros mert ez egy természeti törvény, ami nagyon meleg és kék(pl csillag) az sokkal melegebb mint ami piros.
  • LeWyTy
    #158066
    Az normális hogy nem tudok belépni? "Caracter not found" mindre ezt írja.
  • LeWyTy
    #158065
    Konkrétan az hülyeség amit leírtam.
    "az alli mitől melegebb mint a horda?"
    "Fordított szemszögből az alli a jó oldal mert az kék a horda meg piros..."
  • Fehercsoki
    #158064
    Konkrétan mi hülyeség szerinted? Jade Forestben ezzel kezdődik a quest chain....
  • Fehercsoki
    #158063
    Ott vannak most is Silvermoon Cityben, néha koncerteznek is.
  • LeWyTy
    #158062
    De ezt soha nem fogom megérteni... az alli mitől melegebb mint a horda?
    Fordított szemszögből az alli a jó oldal mert az kék a horda meg piros...
    Mind a 2 érv hülyeség... szerintem az egész horda csak szimplán sokkal érdekesebb mint az alli. Viszont nem érzem magam melegebbnek mint pl 2évvel ezelőtt mert én most szétnézek alliban. Hülyeség!
  • Fehercsoki
    #158061
    Szerintem nem vették ki.
  • Fehercsoki
    #158060
    Egyrészt a horda jó, az ally meleg, az egész szarság az ally miatt volt mivel szolgasorba kényszerítették a pandareneket(horda szabadította fel őket), ally miatt szabadult el a sha is, Garrosh nagyon jól látta a dolgokat, tényleg le volt gyengülve a horda és ezen változtatni kellett, persze az ally által elszabadított sha kicsit drasztikusabb változtatásokra késztette.

    Az új kiegben meg megy tovább a Garrosh szál.
  • LeWyTy
    #158059
    Ezt is minek vették ki? tök jó volt.
  • Fehercsoki
    #158058
    Elég rosszul látod a dolgokat...
  • sayiid
    #158057
    Aki hordás és látta a soo end cinematic-ot és kicsit is követte a szálakat. Spoiler: Vol'jin az új warchief és talán nem is találhattak nála alkalmasabb karaktert erre a szerepre. Én személy szerint majdnem sírva fakadtam a cinematic közben nagyon hatásvadász volt. És talán ő az akiben akad egy kis becsület és tisztesség. És nem olyan nyilt pszichopata mint garrosh. Persze aki alli -oldalon játszik az nem tudom mennyit lát ezekből a horda lore-okból. ha csak nem utána olvas. Érdekes, hogy a blizzard úgy állította be ezt a két frakciót ,hogy nincs jó és rossz oldal (mint azt sokan képzelik) Mert annyiban nem merül ki a dolog ,hogy a horda csak kegyetlen ,becstelen mészárosokból áll. Talán sokan azért szeretik az alliance-t mert emberek és saját magunkat testesítjük meg benne. : Mondjuk nekem hordásként Anduin Wrynn is szimpatikus. Kíváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni ebből. Bár nem olvastam az új kiegészítőről szinte semmit de van egy olyan érzésem ,hogy ezt a szálat nem folytatják és helyette megint a régi időkben fogunk keverni. Meg az a nyomorult garrosh még a hordásoknak sem volt szimpatikus. Egy igazán szívből utálható karakter.
  • LeWyTy
    #158056
    Szar lehet az allisoknak.. kb 6 Hordás karim van és egy allis mert most azt is kipróbálom.
  • Fehercsoki
    #158055
  • Fpocok
    #158054
    Hát ő már szakértő a témában :D
  • HunnernesKonge
    #158053
    Mondta a srác a Male BE paladinjával...
  • kingofn00b
    #158052
    A páncél nem rossz, de ebben a törpben van valami...langyos...
  • Fehercsoki
    #158051
    Mindegyik allys meleg.
  • BoneDragon
    #158050
    Nem hittem volna, hogy valaha látni fogok meleg dwarfot, tévedtem....
  • Fehercsoki
    #158049
    Szerintem ocsmány, főleg mert törpön van.
  • LeWyTy
    #158048
    Ha már cuccok... csak szerintem néz ki rohadt jól ez a Jade Witch armor?
    Vagy egyáltalán csak engem érdekelnek ilyen apróságok?
  • LeWyTy
    #158047
    A blizzard már nem szereti a régi jó dolgokat?
    A lényeg hogy ezt ki ne vegyék :D
  • Fpocok
    #158046
    NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

  • Fehercsoki
    #158045
    Ha mindig csak ugyanazon a bosson bonus rollolsz akkor úgyis ki fog esni. Amúgy ha LFR-t és flexet is letolod minden héten akkor azért elég hamar meglesz minden ami kell.
  • sayiid
    #158044
    528-item-level ami soo-ból esik az már okés. Én nekem sose volt dps-el gondom flexen pedig sosem ütötte meg a gearem össz szintje a 530-at amivel hirdetnek..Bár inkább csak azért ez a minimum követelmény mert aki invel az azt szeretné ,hogy minden simán menjen. De ha valaki egyszer hülye az magas il-ben is idióta marad. Most nem kell ecsetelnem hány 540-550es szintűt láttam aki 100k-dps-t nem tolta ki. borzalom. Csak ezzel kezdhetnének valamit ,hogy harmadik hete megyek SOO-ba a monkomal a Tier tokenekért de 3hete csak goldot dobál. vagy más itemet de az a fránya tier nem jön és 3hete egy helyben toporgok ami a gearet illeti.
  • WiLDoR
    #158043
    menj neki ezzel az epic-kel timeless-en egy 3,5 milla hp-s mobnak, aztán rájössz, hogy mire elég :D
    kb. lófa**ra sem...ha elég gyors vagy, még időben el tudsz majd futni, mielött kinyúvaszt.
  • BoneDragon
    #158042
    Takarodj...
  • LeWyTy
    #158041
  • kingofn00b
    #158039
    Azért a 496 nem a világ elit gearje...inkább egy bevezető alap ahhoz, hogy a friss 90-es karikkal is lehessen normális módon játszani. Akadnak nem egy nem két emberke, aki attól jobb gearben is megüti a 20K DPS-t LfR raid alatt...
  • devlking
    #158038
    Sokkal jobb lenne hetekig szenvedni a mogushanban, hogy bemehess totba, ahonnan majd hónapok után már el is kezdheted a jelenlegi content lfr raidjét.