166745
  • Fehercsoki
    #158118
    Érdemes ezen kívül még VoA-t, Onyxiát és Kael'thas-t leölni hetente.(esetleg még MGT és Anzu is jó eséllyel dobhat mountot és azt naponta lehet tolni)
  • Fpocok
    #158117
    Jah, nekem esett :D Kössz.
    Poénból gondoltam lemegyek és elsőre ilyen szerencsés loot :D
  • Fehercsoki
    #158116
    7% / sárkány a drop chance(ha jól emlékszem) és igen dobhatja mindkettőt egyszerre, ez nem újdonság, azért grat ha neked esett.
  • Fpocok
    #158115

  • Vincentcloud
    #158114
    Vagy felrepülsz egy madárral, de valóban, ordost csak köpennyel lehet ölni
  • Fehercsoki
    #158113
    Nem, veszel vendortól glidert és át lehet siklani felette, így a fix burden of eternityt be tudod gyűjteni viszont ordost így sem tudod lootolni.
  • BoneDragon
    #158112
    Megvan, szóval csak a legendary köpennyel lehet...
  • BoneDragon
    #158111
    Ami van szigeten híd, hogy lehet átugrani?
  • torrente111
    #158110
    haldoklik a fing
  • Fehercsoki
    #158109
    Nem tudom te milyen társaságban vagy ahol még egy fingot is rejtegetni kell, mi csak nevetünk rajta ha valaki odafingik.(vagy menekülünk:D)
  • WiLDoR
    #158108
    Azt szokták mondani, ha valaki nagyon sokat hangoztat egy bizonyos dolgot, azt azért teszi, hogy ezzel próbálja elhitetni a többiekkel, hogy ő biztosan másik álláspontot képvisel, holott csak a valódi szándékait/beállítottságát/véleményét próbálja takargatni ezzel.

    Mint pl. mikor egy társaságban pukkant egyet valaki, s hírtelen megkérdezi felháborodottságot színlelve, hogy "ki volt az, aki idefingott?".
    Ezzel kvázi le is leplezve magát.

    Neked mi a véleményed erről? ;)
  • Fehercsoki
    #158107
    Nem vagyok álszent, a "meleg" kifejezés messze van attól amiket te írtál.
  • sayiid
    #158106
    Kis álszent. Ha nem tetszik menj a hellokitty fórumra ott biztos nem írnak ilyeneket :O
  • LeWyTy
    #158105
    Nem hogy csinálnátok már egy pandás bannert :D
  • Fehercsoki
    #158104
    Mi lenne ha elkezdenél normális stílusban írni?
  • BoneDragon
    #158103
    "nem vettem észre,hogy a hordás életem roszabb lett volna csak azért mert nem garrosh volt a warchief"
    Én igen, nagyon megemelkedtek az ah árak, biztos megadóztatta.
  • sayiid
    #158102
    Én elolvastam minden lore-t. Tudom ki volt az apja csak leszarom mert a fia egy nagy pszihopata faszparaszt. Garrosh -nak nem számít más csak hogy elnyomjanak mindent ami nem horda. Aki ellen szegül szétzúzzák. Még vol'jin-ra is bérgyilkosokat küldött. Nekem azzal semmi bajom sincs, hogy megakarta erősíteni a hordát viszont a módszerei nem tetszenek. Ez az egyetlen amiből a pandarenek, a horda és az alli is egyetért. Garrosh kihúzta a kibaszott gyufát. Aki mást mond az az egész Wow Lore-nak mond ellent mert akkor most nem tartanák itt. Én játszottam a lich king ben egészen pandaria-ig nem vettem észre,hogy a hordás életem roszabb lett volna csak azért mert nem garrosh volt a warchief. ez is inkább csak egy szál a történetben amit el kell fogadni.
  • sayiid
    #158101
    veszek wowgold-ot akkor 100%osan permabant kapok?:S
  • LeWyTy
    #158100
    Én is most kezdtem bele
  • HunnernesKonge
    #158099
    Nazgrimot én is sajnáltam, ebben teljesen egyetértünk; Sőt Garrosht is megsajnáltam ez alapján egy kicsit...De attól még summázva az marad a véleményem amit már leírtam
  • Zenszkij
    #158098
    Garrosh akkor vette irányítása alá a hordát, amikor az kezdett el.urvásodni. Kicsit gatyába rázta a rendszert. Nazgrimot jobban sajnálom, ő egy igazi Ork harcos volt, egy warrior, aki nem Garroshért halt meg, hanem a warchiefért, akire felesküdött. Ő esküt tett a hordának, a Warchiefnek és becsülettel harcolt azért amire felesküdött, még akkor is ha tisztában volt vele, hogy Garrosh megőrült. Nem lett áruló. Ő testesíti meg azt, amit ez a szó jelent: Honor. Nem azért lett general, mert apuci, anyuci benyomta, hanem saját erőből verekedte fel magát a rangsorban, tette a dolgát amire utasították három kiegen keresztül. Mikor őt kell megölni kicsit úgy érzem mi vagyunk az árulók. Lok'Tar Ogar!
  • HunnernesKonge
    #158097
    Garrosh apja nagy arc volt, a kölök meg egy fasisztoiod őrült. Nem lesz szimpatikus senki csak azért mert xy gyereke....
  • Zenszkij
    #158096
    Garrosh, meg Nazgrim a legnagyobb arc. Ennyi. Ha tudnád ki volt Garrosh apja nem osztanád itt az észt.
  • Fpocok
    #158095
    Nah... fél évvel a vége előtt nem fogok belekockulni. Majd beállok a következő körben.
  • Fehercsoki
    #158094
    De egyébként nem csak raidelésből áll a játék, főleg ha most kezdted nagyon könnyű magadnak elfoglaltságot találni.
  • Fehercsoki
    #158093
    De épp ezt mondom, hogy nem késtél le semmit, kiszeded timeless geart, tolsz pár LFR és flexet aztán már könnyedén találsz guildet és mehetsz normalba.
  • Fpocok
    #158092
    Ide jöttem, mert itt van a RaFkós haverom. Meg a régi guildem.
    Tudom, hogy későn jöttem a partiba, majd próbálkozom a warlordos kiegnél :)
  • Fehercsoki
    #158091
    TN-re ne menj, mert nagyon sok a török és rohadt idegesítőek.(régi guildem oda ment és nagyon panaszkodtak, kb élvezhetetlen így a játék) Amúgy meg csak azért mert most lettél 90 még nem kell aggódni, guildet nagyon könnyű találni, kezd el flexet(meg LFRt) tolni és akár 1-2 héten belül lehet olyan geared ami elég normalhoz.
  • Besz
    #158090
    Hunters vs Paladins
    0:3


  • Fpocok
    #158089
    Na mindegy. 7 nap múlva úgy is lejárok, akkor jegelem magam, míg ki nem jön a kövi kieg. Most már úgy sem tudnék semmit csinálni, mert későn jöttem a partiba, nincs guildem, randomokkal meg nem raidelek.
  • Fpocok
    #158088
    Nincs valami lista, hogy milyen magyar klánok vannak pl a TN-en? Lista... felsorolva egymás alatt...
  • BoneDragon
    #158087
    Jaj tényleg nekem GBP-be számolja... Szóval úgy 3.2k-ra jön ki.
  • Fehercsoki
    #158086
    3.2k ft / hónap még jó is lenne(most vennék egyet amíg nincs GC), viszont ez forintból vásárolva biztos nem annyi, 1 hónap 13 euró ami a jelenlegi ~310 ftos árfolyamon ~4k ft.
  • Fehercsoki
    #158085
    5.2k, ennél olcsóbbat még nem találtam.
  • sayiid
    #158084
    Jelenleg tényleg beszerezhetetlen :D még a kapcsolatoktól sem akiktől eddig szereztem. bár én előre beszereztem 2hónaposat. kb 4kilóért
  • Fpocok
    #158083
    Mennyi az az olcsó, amennyiért szerezni szoktál?
  • BoneDragon
    #158082
    Blizzardtól 3200Ft-ért veszem / hónap. Szóval 60 nap az 6400 ft. Livekodok.com-on meg 6300. Igazad van, spóroltál 100 forintot :p Bár nem tudom honnan szerzed, de úgy tudom itt a legolcsóbb.
  • Fehercsoki
    #158081
    Igen csak nekem olcsón kell:D
  • BoneDragon
    #158080
    Ezért kell blizzardtól venni.
  • Fehercsoki
    #158079
    Rohadt karácsony miatt hiánycikk lett a GC és nem tudom feltölteni az accom=/