166745
  • flashpointer2
    #158159
    nahát, 5 óra alatt válaszoltak a tiketre és meg is oldották
  • Fehercsoki
    #158158
    Hát ez rohadt jó, fél 6kor 400as sor ragnán...
  • flashpointer2
    #158157
    köszi, az még talán meg lesz valahol :D
  • Fehercsoki
    #158156
    Igen, ha megvan a CD kulcs.(sima WoW vagy battlechest)
  • tigeroo
    #158155
    hát szerintem így baszhatod, ha a saját neved adtad volna meg akkor elküldhetnéd szkennelve a jogosítványodat vagy valami fényképes igazolványt, nekemis válaszban a secret passtól kezdve az usernévig, jelszón át minden adatot visszaküldtek.
  • flashpointer2
    #158154
    Be akartam lépni az accountomra de sajna már nem emlékeztem a jelszóra és fel lett függesztve, jelszó rezetnél meg nevet kér amire nem a sajátom hanem valami hülyeséget adtam meg, van még valami megoldás hogy visszakapjam? :P
  • Fpocok
    #158153
    meh
  • Fehercsoki
    #158152
    Revereden lehet venni minden pandás frakcióhoz egy cuccot ami unlockolja az egész accountra(tehát minden karakteredre) a 100%os repu bónuszt.(ez már alapból él a többi karinál, nekik nem kell már elérni a reveredet!)
  • Tarki
    #158151
    Tudnál adni kicsit bővebb információt?
    Konkrétan:
    Miből jön össze a +100% reputáció bónuszod?
  • Zenszkij
    #158149
    jól látod, idióta a Blizzard
  • sayiid
    #158148
    Én arra szeretnék választ kapni. Wow mechanikáját próbálom megfejteni.
    Ha egyszer +100% reputáció boostom van én akárhogy számolom a questből kapott 550repunak a 100%-nálam 550 így 1100reput kell ,hogy kapjak. Akkor mért is csak a felét kapom? 550 nek a 100% blizzardnal 275 -vagy itt más turpisság van?
  • kigyi
    #158147
    Nem ingyen, ez jóváírás, mert volt 3 nap kiesés a szerverek működésében.
  • Fpocok
    #158146
    Na most járt le. Kaptam három napot ingyen :D
  • Fpocok
    #158145
    És nekem miért nem tudták? Lehet nálam is ez van, eléggé ki van centizve :D Lehet ez a gond.
  • BoneDragon
    #158144
    Anno nekem is volt ilyen, mikor nem tudta leemelni a pénzt, majd észbe kapnak. :)
  • Fpocok
    #158143
    Harmadik napja írja bnet, hogy az accountom frozen. Megadtam neki a fizetést, de nem nyúlt a pénzhez, ami rajta van. Ilyenkor mivan? Még mindig be tudok lépni :D
  • Fehercsoki
    #158142
    Már rég befejeztem, te hozod fel a témát újra és újra...
  • Sunrider924
    #158141
    A kulonbseg nem a jatekbeli fegyverekben van hanem a valodiakban, esetelg az ember elvarna a blizzardtol, hogy amikor letrehoz a jatekban egy karaktert, amelyik RL pusztakezes es feher fegyveres harcmodort alkalmaz akkor annyira azert ne mossa mar ossze a dolgokat, hogy a botokat is fist weapon cimszo alatt hasznalja. Mondjuk az is igaz, hogy egy masik blizzard franchiseban is szerepel a monk, es ott inkabb monk mint a wow-ban, es ezt a vizualis megjelenitesi problemat ott is elkovettek, dehat ez van, a blizzard south ugy tunik pont az apro fiomsagokban nem er fel a korabbi csapathoz.
  • Fpocok
    #158140
    Elméletileg nem lehet a fist weapont nem fist weaponné változtatni. Legalább is fordítva nem sikerült.
  • Sunrider924
    #158139
    Ennel mar csak az a "bosszantobb", hogy a transmogod skinje meg veletlenul sem fist weapon, legalabbis a tonfa tudtommal nem annak szamit.
  • WiLDoR
    #158138
    hja, az én monkom is két fist w-el rohangálni, nem látni.
    pedig még a transmog is egész pofás :S
    nincsfistweaponingame
  • WiLDoR
    #158137
    azt nem mondogatta senki, hogy az, azt viszont hangoztatod, hogy márpedig az.
    amúgy meg ezt a fajta véleményt mindenki tartsa meg szvsz magának. ha szerinted az, szíved joga ezt hinni. viszont senki sem kiváncsi az efféle véleményre.
  • Fpocok
    #158136
    Jah... de legalább azokat lehet valamennyire látni.

    WiLDoR: Jah... közben olvasgattam fórumot és ezt írták. Remélem kövi exp-re megcsinálják. Nonszensz, hogy egy fist focused karakternek pont a fist nem látszik.
  • WiLDoR
    #158135
    összességében 1 dolgot hiányolok nagyon a monk-ból.
    hogy nincs ranged dps spec-e :D

    ha ez lenne, akkor szerintem a bestof class lenne a játékban :)
  • WiLDoR
    #158134
    hát te nem sokat tudsz ezek szerint a monk-ról.
    ww monk szerintem az egyik legérdekesebb mechanika szempontjából, legalábbis nagyságrendekkel élvezetesebb - szerintem - vele a játék, mint mondjuk egy retri palával, vagy warriorral (minden class-ból van 90-es, szal elég jól képben vagyok velük).
    ami gáz a ww-ben, hogy nincs burst-je, vagyis van, de az korántsincs 1 szinten mondjuk pl. egy warrioréval vagy elem sámánéval.

    a mistweaver viszont tényleg az egyik legérdekesebb healer, bár a renew mist random ugrálásra tényleg baszott idegesítő, és nagyságrendekkel nehezebb vele healelni raid-et, mint pl. egy resto sámánnal vagy resto druiddal. viszont az egyetlen olyan healer, ami képes relative durva dmg-et kitolni - healerhez képest -, úgy, hogy meleette még korrekt healt is fel tud mutatni.
    játszok resto druiddal, resto sámánnal, holy pappal és mw monkkal is, s azt kell mondjam, hogy utóbbival a legélvezetesebb a heal. viszont a legnehezebb is.

    pvp-ben viszont a mistweaver - főleg arénában - szerintem harmatgyengén muzsikál a többi healerhez képest. a cc-i arénára szarok, és ha cc chain-be teszik a healer monk-ot, akkor a a társa akár fél percen át is 2v1-et fog játszani. szal pve-re a mw szerintem ok, pvp-re viszont (aréna) nagyon nem.

    brewmaster-ről nem nagyon tudok nyilatkozni, mivel raid-ben még nem próbáltam, de healerként azt látom, hogy még jó gear-rel is igencsak képes ugrálni a hp-ja...a dmg spike-okat nem nagyon viseli jól. pvp-re meg useless (összehasonlítva egy FC blood dk-val, prot warrior-ral - legalábbis én rbg-n brewmaster FC-t még nem láttam).

    na ez az, ahogy én látom a monk-ot.

    fist weapont meg azért nem látni, mert a blizzard elfelejtette, hogy erre is volna igény...millió meg 1 topic van erről official fórumon...
  • BoneDragon
    #158133
    Ja ww monkal 3 gombot nyomogatsz, nagyon izgi. Viszont a healer az tényleg jó, főleg pvp-be.
  • 1Darton1
    #158132
    A WW monknak prioritás alapú "rotája" van, ami elég ritka és baromi izgalmas, a mistweaver pedig magasan a legegyedibb healer, mégha néha idegesítő is a mechanikája.
  • 1Darton1
    #158131
    Ha más fegyvert használsz, akkor is 90%-ban a hátán van.
  • BoneDragon
    #158130
    Csak egyet tudok javasolni, rerollolj monkról. :D Szerintem az egyik legunalmasabb class... Én nagyon megbántam vele azt a 90 szintet.
  • Fpocok
    #158129
    Szóval WW monkként, amikor harcolok, látom a fegyvereimet. Baltákat, kardokat, botot.
    Most viszont átváltottam fist weaponre, raktam rá durva skint... ÉS NEM HASZNÁLJA! Nem látom a kezemem, miközben verekedem. WTF?
  • Fpocok
    #158128
    Kössz :D
  • Zenszkij
    #158127
    Gézé!
  • Fehercsoki
    #158126
    Persze mivel ennek nem sok értelme van szerintem. Ebből kiindulva aki azt mondogatja hogy az ally nem meleg az valójában úgy gondolja hogy meleg?
  • WiLDoR
    #158125
    ügyesen megkerülted a lényeget, de a mondandómban teljesen más volt a lényeg.
    csak gondolom neked arról kínos lenne nyilatkozni
  • Fpocok
    #158124
    Második TK-nál kiesett. :)
  • BoneDragon
    #158123
  • Fehercsoki
    #158122
    Én ezeket hónapok óta farmolom...(bár nekem csak a 150 mountos achihoz kellenek)
  • MaRee
    #158121
    Tűnj el az életemből :D
  • Fpocok
    #158120
    Hehe... szűz account nagy szerencsét hoz. A tegnapi dupla 3% droprates mountok mellett (wowhead szerint) ma dobott egyet sapphiron is és szereztem egy másik 2% droprates mountot (wowhead szerint).

    TÁDÁ!
  • BoneDragon
    #158119
    Grat! :)