166745
  • Fpocok
    #158199
    Régi wow-al mi lett akkor? Volt rajta valami karakter?
  • attiGT
    #158198
    megoldottam, működik minden, új bnet accountra regeltem az új wowot majd live chaten egy srác átrakta nekem a régire, most minden fasza és elvileg RaFot is fogok tudni kapni, mivel maga ez a wow account új.
  • BoneDragon
    #158197
    Ha helyesek az infóim battlechestet nem lehet hozzáadni, külön accountra adja és így lép érvénybe az ingyen 1 hónap.
  • Fpocok
    #158196
    Ez nagyon zavaros. :)
    Ha már van rajta wow játék, akkor nem hiszem (de lehet), hogy hozzátudod adni a battlechestet. 30nap elvileg az alapjáték regelésekor jár. RaF-ot meg annak lehet küldeni, aki új accountot csinál, nem?
  • attiGT
    #158195
    Szitu a következő: van egy bnet accom, van rajta egy wow account régebbről, most vettem egy battle chestet meg mopot hozzá. ha hozzáadom a jelenlegi bnet accomhoz ezt az új wowot, akkor tudnak majd küldeni az újra RaFot ?
  • kingofn00b
    #158194
    Hát...a karakterem most van 561 main/550 offgearben. Nem tudom, mi a bánatos herét fogok csinálni megint majd' egy évig, ha nem lesz új kontent...Heroicot nem terveztünk, de lehet, hogy a végén ott fogjuk tolni.
  • skorpio7
    #158193
    Nézd nem akarok én veled vitázni, mert nincs miért meg miről. Valóban mindeki eldönti hogy menni akar vagy sem. De azt te is érzed, attól hogy a Fragile "nincs többé" a Twisting Netheren, kár azt írni a szerverről, hogy leáldozóban van.
  • devlking
    #158192
    Oké sorry, én csak a saját tapasztalatom mondom ott is játszva. De nyugodtan költözzön mindenki oda.
  • skorpio7
    #158191
    Ahogy nézem, nem mentek ők sehova. Csak eltüntek a történelmi süllyesztőben, megpihentek egy kicsit, mint oly sok nagy nevű guild a 9 év alatt. Van ott utánpótlás bőven.
  • RatBaG #158190
    tudna valaki küldeni egy scroll of resurrectiont?
    kicsit utána olvastam, de ha hülyeséget mondtam, és nem ilyen egyszerű, akkor bocs...
  • skorpio7
    #158189
    A online játékosszám nem ezt mutatja, márpedig jelenleg aki teheti oda megy ahol vannak ha már mmo. Maximum azt mondhatod, hogy igen elment onnan 1 guild. Megnézed a wowprogress-t, ami egészen mást mutat mint amit írsz. Én annak hiszek inkább.

    Ravencrest
  • devlking
    #158188
    Ravencrest eléggé lehaló ágon van, amióta lootftw elköltözött onnan.
  • Fpocok
    #158187
    Tud valaki gamecard-ot 6k alatt?
  • skorpio7
    #158186
    Ez a WoD-ban lesz elérhető. Onnantól a normal és heroic raidelés flexibilis lesz és x-realm. A technológia kész (lásd a mostani flexibilis raidelést) de a mostani contenthez már nem fognak hozzányúlni, sőt a jó isten tudja meddig akarják kitolni (lehet új rekord lesz a a catás DS időtartamát is túlszárnyalva.)

    Last but not least, Normal and Heroic will allow groups to be built out of Real ID and BattleTag cross-realm friends, and all raiding options will be on separate lockouts—meaning boss kills in Raid Finder, Normal, Heroic, and Mythic will not be shared between them, and you can kill each boss in each difficulty for a separate chance at loot each week.

    A Ragnarosról költözni vágyóknak (allisokra gondolok, akiknek elegük van a lassan 1:3-as arányból), hogy irány a Ravencrest. Durván allis többségű szerver 3k+ online játékos esténként, vége a campnek nyugodtan lehet játszani a szigeten is. Már csak azért is ajánlom ezt, mert csak idő kérdése hogy ott elhaljon az allis tábor. A draenor allinak ehhez 1,5 évre volt szüksége, mostanában költözött át 4 raidelő guild is a maghtheridonra, hiába full azaz szerver, a lassan 4k játékost közelítő hordásoknak köszönhető. Szóval Ivanhoe/Fejnélküli, a helyedben ha idővel nem akarsz egy halott allis oldalon játszani a ragnán, migrálnék a Ravencrestre még időben.
  • kingofn00b
    #158185
    A játékosok összegyűlése egy természetes folyamat eredménye. Egyébként simán megoldható lenne a kérdés, ha annyit megtennének, hogy normál raidbe is lehessen invelni más szerverről embert. A technológia tuti megvan rá.
  • HunnernesKonge
    #158184
    Szerintem ráébredtek arra, hogy a fizetős rendszerük miatt a faction balansz nem tartható, viszont azon szervereken ahol túl sok játékos gyűlik össze, csak akkor van esély a létszám csökkentésére, ha olyan szerverre engedik ingyen menni az embereket, ahol hasonló arányban van a két frakció, mint a szerveren amiről költöznének az emberek.
  • devlking
    #158183
    Connected realms? Most ugye egyelőre a low pop servereket rakják össze, gondolom utána jönnek a faction balance összekötések.
  • WiLDoR
    #158182
    szerintem inkább az az érdekes, hogy mostanában a blizzard miért is szarik egy nagyot finoman is szólva a server balance-ra.
    egyre inkább úgy tűnik, mintha olyasmi felé terelnék a népeket, hogy 1 server, 1 domináns frakció.

    ezelőtt ragna-ról a hordának nyitottak FCM-et olyan realm-ekre, amiken a horda volt a domináns már alapból is (olyan 80% horda, 20% alli kb.)
    most meg nyitottak egy újabb FCM-et az alli-nak (és a hordának is), amiben van olyan server, ahol 99% alli van, meg 1% horda.

    szerintem ezek valamit nagyon kifőztek arra, hogy ezt a server imbalance témát végképp megoldják...ha jól emlékszem, volt egy tweet bejegyzés is ezzel kapcsolatban, ami nagyon úgy tűnt, hogy erre utal...

    kiváncsi leszek, mi lesz ennek a végeredménye.
  • Fpocok
    #158181
    Nem volt elég erős hátszeletek :D
  • RatBaG #158180
    a franc tudja már :D

    hogy lett ez dupla, mikor szerkesztettem? fakk
  • Fehercsoki
    #158179
    Hát én a helyedben már csak azért játszanék hogy mutogathassam a Corrupted Ashbringer transmogom...
  • PiszkosFred
    #158178
    Kazzak bacsi meg valahol arccal a porban fekszik a kozelben? :)
  • RatBaG #158177
    BC előtt egyik napról a másikra letettem a lantot, 1.5 év hc raidelés után kissé kiégtem, megfelelőnek tűnt az alkalom.
    ma már kissé bánom, de akkor vissza se néztem...

    így ért véget:
  • RatBaG #158176
    BC előtt egyik napról a másikra letettem a lantot, 1.5 év hc raidelés után kissé kiégtem, megfelelőnek tűnt az alkalom.
    ma már kissé bánom, de akkor vissza se néztem...

    így ért véget:
  • picket
    #158175
    Sziasztok! RatBag vagyok, és hét éve tiszta...
  • Prody
    #158174
    7 éve!!! :D wow
  • RatBaG #158173
    rám tört a nosztalgia mostanában, megtaláltam a régi screenshotjaimat is, stb.
    7 éve nem logoltam be, mikor át kellett volna állni battle.netre, szartam az egészre, gondoltam most már biztos rég bedózerolták, login is invalid. írtam egy ticketet a supportnak, reggelre hozzá is csapták a battle.netes accomhoz, ráadásul cataclysmig upgradelve.
    blizzard support
  • MaRee
    #158172
    Szerintem a Ragnán van a legtöbb magyar, legalábbis sokan. Ne mondd ,hogy nem találsz magyar játékosokat.
  • HunnernesKonge
    #158171
    Magyarok nagy létszámban sehol sincsenek, de a Tarren Mill egy a Ragnarosnál jobb PVE progresszel rendelkező 75-25% Horda túlsúlyú szerver. Ha ezek a szempontok számítanak, akkor oda érdemes lehet elköltözni
  • Fehercsoki
    #158170
    Szerintem sehova...
  • fejnelkuli
    #158169
    hello
    Ragnáról hová érdemes költözni? Hol van sok Magyar?
    The Maelstrom, Grim Batol, Tarren Mill* Ravencrest*
  • PiszkosFred
    #158168
    Volt, de az volt a hab a tortan, az adta meg a pillanat halhatatlansagat amikor resist lett :)
  • Vincentcloud
    #158167
    Ne már hogy nem volt egy nyomorult dot ami megölte volna :D
  • Pio
    #158166
    0,0045%os wipe :)

  • Zenszkij
    #158165
    jah gondolod te LOOOL
  • Fehercsoki
    #158164
    Jó de ha elsősorban a hűséges előfizetőket szolgálnák ki akkor azoknak az új játékosoknak akik amúgy is könnyebben hagyják ott a játékot szarabb supportot tudnának csak nyújtani, ezzel csak azt érnék el, hogy még többen otthagynák a játékot, mert azért egy régi játékos nem fogja csak ezért abbahagyni....
  • devlking
    #158163
    fizető != új fizető
  • Fehercsoki
    #158162
    Mindenki fizet érte...
  • devlking
    #158161
    Vagy mondjuk úgy, hogy ha visszatérő FIZETŐ emberről lenne szó, akkor rögtön a lista elejére kerül valahogy.
  • Fehercsoki
    #158160
    In-game ticket elég lassú, viszont a honlapjukon lévő ticket és live chat elég jó ilyen szempontból.