166745
  • RatBaG #158239
    már átnéztem az összes loot tablet, de egyszerűen nincs nyoma.
    nekem is a force reactive meg drillborer disk ami így emlékből beugrott, de nem stimmel a modell.
    régen minden fullos main tanknak ez volt az mc-s gearjében. na mindegy :)
  • Fpocok
    #158238
    Esetleg YT videó alatt kommentbe kérdezd.
  • Fpocok
    #158237
    Molten Core-ban esik egy recept, ami ad egy ilyen mozgó pajzsot, de szerintem az nem ez.

    A Molten Core-s a Force Reactive Disk, de az másik.
  • PiszkosFred
    #158236
    Hja nem, azt a tauren fogja :D nem szóltam.
  • PiszkosFred
    #158235
    http://www.wowhead.com/item=12602
  • RatBaG #158234
    a 2:15-nél látható shieldnek (orc warrior középen) mi a neve? nem ugrik be, hiába töröm az agyam már egy ideje...

  • Fpocok
    #158233
    Buzi a login szerver.
  • Vincentcloud
    #158232
    Szerintem az authenticator bőven elég, bár én már azn stádiumban járok hogy ha valaki fel akarja törni az accom akkor csak tessék
  • Fehercsoki
    #158231
    Nem nézi ezt senki... Szerintem ha van egy rendes vírusirtód(persze nem elég hogy van, néha nézesd át a géped vele) és nyilvános helyen nem lépsz be az accodba akkor kizárt, hogy feltörjék. Engem a mobilos authenticator nagyon zavart, úgyhogy hamar le is vettem.
  • fejnelkuli
    #158230
    hello Érdemes élesíteni ezt az sms protect-et? Angol az account, de Magyar telószámot adok meg. Lehet belőle gond?
  • Deviome
    #158229
    Köszönöm szépen a válaszod. Ez lesz a nekem való. Elég jól tudok azonosulni a Tauren-el. Meg vannak olyan pillanataim mikor szeretek ücsörögni valakivel és csak lógatjuk a pecabotot meg hasonlók. Akkor lehet, hogy arra szerverre megyek. Szabad kérdezni mért hagytad ott a szerót?


    Fehércsoki: Köszönöm neked is. Az addont csak úgy írtam. Lássátok milyen maradi noob vagyok. Hányszor vágtak már ki ez miatt raidből. :D Bár érdekes, hogy Firelands HC 10 fős lement ragnáig. Aztán oszlott a csapat és úgymaradt. :(
  • J R Oppenheimer
    #158228
    Manapság már nem kell szerepjátékosnak lenned, hogy játsz egy RP szerveren. Ha valaki szerepjátszana veled, akkor előtte rákérdez még egy RP szerveren is. Sok szerepjátékos meg a különböző addonokkal úgyis megtalálja egymást. A Defias Brotherhood RPPVP szerveren játszottam egy ideig, teljesen korrekt kiegyensúlyozott szerver, néha még world pvp is előfordul. Ha unatkozol akkor városokban nézegetheted a szerepjátékosokat meg a jó kis transmogjaikat vagy be is állhatsz közéjük, ha ahhoz van kedved.
  • devlking
    #158227
    Ebből csak egy dolog a lényeges. Mégis miért van ennyire leszarva a pvp balance, ha majdnem ugyanannyian játszák naponta?
  • Fpocok
    #158226
  • Fehercsoki
    #158225
    Repülő Anzut elég nagy valószínűséggel CE mellé adják. RPt pedig úgy képzeld el, hogy olyan mintha te a karaktered lennél, úgy beszélsz, úgy viselkedsz, és mindenki más is hasonlóan tesz. Azt meg nem értem miért írtad, hogy nem használsz addonokat...
  • Deviome
    #158224
    Üdv mindenkinek. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elkezdtem anno egy pvp szerveren a játékot. Most már nagyon kihaló félben van. Szeretnék másik realm-re költözni. RP szerveren gondolkozom nagy, de nem tudom az milyen. Annó nem tudtam angolul és papír voltam ott karit kezdeni. Mondták, hogy ott szerepjáték van vagy mi. Valaki mondana egy két mondatot az RP szerverekről? Vagy esetleg aki RP realm-en játszik. Világosítson már fel, hogy hogyan is működik az élet arrafele.

    Én még most sem használom semmilyen addon-t. Még a beépítetteket is kikapcsolom. :) Valamit csak 1 karim van. Egy Tauren druid ami maci. Mást nem is játszom. Szóval segítsetek már a döntésben.


    LK megjelenésekor kezdtem a WoW-t. Azóta csak CE-t veszek. Én elégedett vagyok a tartalmával. A zene cd kárpótol. :) Bár kaphatnánk olyan király mountokat mint a store. Ha az Anzu 2.0-t CE mellé adják. Akkor számat befogom. :)
  • Fehercsoki
    #158223
    Szerintem jók a gyűjtői kiadások... Ha olyan árban lesz mint a MoP akkor biztos azt veszem meg.
  • WiLDoR
    #158222
    huh, hát ezekért már aztán tuti biztos, hogy deluxe-ot fogok venni.
    most már kitalálhatnának valami mást is, mint az x+1. mount -.-
  • Fehercsoki
    #158221
    Bizony és valószínűleg a mount is hasonló lesz.(wowheaden fent van illetve nem rég rakták ki facebookra is)
  • Fpocok
    #158220
  • kabel15
    #158219
    Megoldódott.
  • kabel15
    #158218
    Sziasztok!

    Próbálok belépni battle.net re de folyamat ezt írja:

    Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit https://eu.battle.net/account/locked.html for more information.

    Mit csináljak?
  • Fpocok
    #158217
    Kicsit túllőttek a női troll fanszőrzetén, de majd meglátjuk :D
  • Fpocok
    #158216

    Chris G. Robinson ‏@artofcgrobinson

    Working w/ Community Team to wrap up blog post reveal, hearing this Thurs/Fri for release! Until then here's a hint. pic.twitter.com/QdWCLMF8W9


  • Fehercsoki
    #158215
    Ha köv kieghez ez lesz a mount akkor az még belefér...
  • Fehercsoki
    #158214
    Ha storeba akkor rohadjanak meg...
  • Vincentcloud
    #158213
    Anzu megtanul repülni
  • Fpocok
    #158212
  • Panzeradler #158211
    Szerintem erre gondolsz, de nem biztos.
  • Fpocok
    #158210
    Néha látok a fővárosban emberkéket, akik ilyen óriási raptornak vannak álcázva. Néha szellemformában... azt hogy csinálják?
  • RatBaG #158209
    na csak jól emlékeztem, több t3-am volt, mint amit az utolsó képeken találtam :)
  • Zenszkij
    #158208
    már működik én is azt hallottam és mountot is kapunk
  • Fpocok
    #158207
    Hogy ne működne. Én is azt csináltam.
  • attiGT
    #158206
    én is kételkedtem és jogosan, mert tegnap már működött, csak 1 nap átfutási időre volt szüksége :D 2014re sem lettek okosabbak a blizz supportosok
  • Zenszkij
    #158205
    ez jó nagy baromság :D hangosan felröhögtem
  • attiGT
    #158204
    Live chaten blizz azt mondta működik, csak egyforma race kell legyünk... hát nem így emlékeztem rá + sehol sincs feltüntetve, hogy egyikőnk nem lehet troll másik meg tauren. Na mindegy
  • kingofn00b
    #158203
    Magyaroknál nem működik RAF.
  • attiGT
    #158202
    RaF nem működik pedig elfogadtam az inviteot és mindent úgy csinálunk ahogy kéne... valakinek ötlet?
  • kigyi
    #158201
    Igen nekem is 2 wow van az accon.
  • flashpointer2
    #158200
    Ha több wow van egy accounton akkor a Bneten lehet választani hogy melyikbe lépsz be, pl wow1 wow2