166745
  • Fpocok
    #158321
    Tegye fel a kezét, akinek sikerült hat órán belül megszereznie a vortex pinnacle-s mountot és stonecore-s sárkányt.

  • antiqueA
    #158320
    Minden új kieg előtt ezen képedek el: jelenleg egy 90-es karakter már miken ment keresztül, mikkel harcolt már és győzte le őket. Onyxiával kezdve, Ragna, Nefa és sorolhatnám Garroshig, aztán jön az új kieg, tovább megyünk és ismét ölhetjük az immáron 91-es szintű szarvasokat, vaddisznókat és kukacokat. Komolyan ennyi telik a Blizztől? És ha kicsit előrébb megyünk, egy 94-es papagájt már le se tudunk verni. Kiábrándító.
  • BoneDragon
    #158319
    Gypsy....
  • devlking
    #158318
    Ezt rossz nézni... és ezeket hívják meg :D
  • BoneDragon
    #158317
    Látom még nem linkelte senki:
  • Besz
    #158316
    Ez a nőstény ork modell már lassan 2 éve létezik:



    Úgy látszik most előhúzták a fiók aljából és leporolták egy kicsit. Darázsderekú amazon helyett rondább, kövérebb és férfiasabb lett. Új képeket adtak ki tegnap: a törpe nő még ennél is szörnyűbb, kész bányarém, akkor már inkább a régi.
  • PiszkosFred
    #158315
  • Shortstop
    #158314
    Igen, most beszéltem velük telefonon, és a kolléganő elmondta, hogy 48órával számoljak sajnos, mivel van egy folyamat náluk ami hosszabb, de a szint limitet feloldották, de a többi lehetőséget együttesen fogják engedélyezni. Így világos. Segítőkészek voltak, és egy percen belül már hívtak is.
    Köszönöm a választ és a segítségeteket!
  • mukika
    #158313
    Digital upgrade esetén 72 óra is lehet mire frissítik az account-ot, de ezt valahol le is írják.
  • Shortstop
    #158312
    Értem. Ticketet írtam, de szerintem lassú az a megoldás. Telefonon fel lehet velük venni a kapcsolatot?
  • Fpocok
    #158311
    Elvileg egyből meg kéne változtatni. Legalább is nálam egyből átváltott.
  • Shortstop
    #158310
    Igen.
  • Fehercsoki
    #158309
    Battle.neten vetted meg?
  • Shortstop
    #158308
    Sziasztok!

    Trial verziót frissítettem standard editionre, de a login képernyő után még mindig azt írja hogy trial account és nem tudok használni sem postát, sem AH-t a játékban. Mennyi idő ennek az átfutási ideje míg gyakorlatilag is aktiválják a fiókom?
    E-mailen megkaptam a kódot a játékhoz de úgy tűnt, hogy nem kell sehova sem beírnom, mivel a battle.net oldalon azt írja már, hogy standard verziójú a játék. Köszönöm a választ előre is.
  • tigeroo
    #158307
    nem lenne jó üzleti érzéked a dologhoz, ez az ára annak hogy x-szer annyit adhattak el a játékból.

    énis azért fizettem elő az utóbbi években a wowra mert ment a 10 éves konfigomon, és hány ilyen ember van még (például áprilisban leáll a windows xp támogatása, de még mindig a legelterjedtebb oprendszer az emberek között)

    annak meg pláne mi értelme lenne hogy raidben full grafikán is izzassza még a legdrágább konfigokat is? csak nagyon kis%-nak van olyan gépe
  • Marfy
    #158306
    Le a fehérneműkkel, ne legyen inkább rajtuk semmi.
  • PiszkosFred
    #158305
    Közel 10 éves (fejlesztési idő miatt még több is) motorról beszélünk, amelyet csak annyira frissítettek, hogy kapott a víz valami normális texturát és effektet, illetve ugyanez történt a fénnyel. Más nagyobb texchnikai ráncfelvarrásra nem emlékszem, ugyanaz már lassan 2005 óta. Nem hiszem, hogy a usereknek problémát okozna az, hogy lecserélik a karaktermodelleket. Azért nem kell egyből attól tartani, hogy egy Crysis szintű projektet kapsz hirtelen.

    Illetve, bár erre nem emlékszem tisztán, de mintha azt mondták volna, hogy opcionális lesz a dolog, vagyis biztos lesz egy slider, valami beállítási lehetőség arra, hogy ki milyen részletességű modelleket akar látni.
  • Ryder159
    #158304
    Azért arra is gondolni kell, hogy ettől jelentősen megugorhat a gépigény, ez főleg olyan helyen jelentene problémát, ahol sokan vannak egyszerre, pl trade környékén több szàzan is vannak néha. gondolj bele. vegyünk 100 karaktert. jelenleg minden karakterhez betölt egy modellt és egy textúrát. Ha minden ruhadarab külön modell lenne amihez kell textúra is, akor ez meg tízszerezheti a processzorigényt, ami megakaszthat egy erős gépet is. Jó ez a játék úgy ahogy van. legalább a játékélmény az első, és nem a csilli villi grafika, ami a mai játékoknál az előbbi rovására megy.
  • sayiid
    #158303
    Sziasztok. Egy villámkérdés. Van lehetőség valahol eredeti wow account eladására? nyilván nem ingyen válnék meg tőle de csak pár ezer ft-ot kérnék el mivel nekem is vannak elveim. Van ilyen oldal?
  • BoneDragon
    #158302
    Valakinek csak ez jut.
  • antiqueA
    #158301
    Te most egy alsóneműről beszélsz baszki :D Komolyan, számít? :D
  • flashpointer2
    #158300
    Nem, de elemi effektekhez (ami igazán nem túl nagy elvárás) elengedhetetlen lenne hogy ne egy anyagból legyen a bőre meg a ruha. Hiába emelik 5x akkorára a poligonszámot meg a textúrát, ha egy szövet meg egy plate gatyát nem tudsz megkülönböztetni egymástól. Adtak a szarnak egy pofont.
  • LeWyTy
    #158299
    Persze ha 3D-s lenne akkor minden ruhán átütne a modell.. azt jobban élveznéd?
  • Fehercsoki
    #158298
    Remélem tudod hogy ezért ki fognak innen tiltani...
  • mesik
    #158296
    Kedves játékosok!

    A szakdolgozatomhoz keresnék olyan 18 éven felüli kitöltőket, akik online játékokkal vagy videojátékokkal szoktak játszani.
    A kérdőív rólatok szól, arról, hogy hogyan kapcsolódik a személyiségetek a játék során szerzett élményeitekhez.
    A kérdőív kitöltése kb. 20 perc, és amellett, hogy nagy segítséget jelent nekem, remélem, számotokra is tanulságos lesz.
    A kitöltés mellett a megosztások és továbbküldések is sokat segítenek.
    Ezer hála a kitöltésért!!!! :D

    http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/cd56dabd267ff43177d1de6e92d6b84c
  • tigeroo
    #158295
    ne feledjük azt sem hogy a wow sikere azért is lett ilyen mert széles tömegek tudtak játszani vele. a blizzard játékok amúgy is mindig megvoltak késve techben, de nem is ez volt a lényeg náluk.

    ahhoz képest, hogy innen indult a program:



    szerintem jó teljesítmény azóta is töretlenül uralni a piacot
  • HunnernesKonge
    #158294
    Tekintettel arra, hogy ez még mindig nem egy csili-vili japán mmo ahol az endgame hiányában a tinédzserek a karaktereikre gondolva érezhetik jól magukat egy pzs-vel a gép előtt, azaz, ezen a modellen ez a "ruha" mindig rajta van, miért is kellene 3dben animálni? totál felesleges
  • antiqueA
    #158293
    Nem vitatható, hogy sokkal jobban néz ki. Esetleg jobban örülnél egy 3D-s melltartónak? Egyébként az arc is kapott nem kevés buff-ot, de az lehet nem olyan fontos....
  • flashpointer2
    #158292
    Csodálatos 2D-s ruha
  • BoneDragon
    #158291
  • Fehercsoki
    #158290
    Egyre több játszik, most nőtt 200k-val a játékosok száma.
  • empie
    #158289
    Vajon ma érkezik ez a "csoda lépés" az EU szerverekre?
  • Caliph
    #158288
    csak lenyúlják a piacot a goldfarmerek és boosterek elől:D
  • devlking
    #158287
    3 elixirrel 2,5 óra volt 60-85 két hete. :p
  • Vincentcloud
    #158286
    ne mutasd be, 2 héttel ezelőtt tesóm monkját egy hétvége alatt 60-ról 90-re húztam :D
  • PiszkosFred
    #158285
    Még ismerős sem kell, csak boa cuccok meg egy guild az exp bónusz miatt. Instanceonként 2 szintet lépsz eleinte, de kesőbb is 1-1 a küldetésekkel együtt. Mire észbe kapsz már 80-as vagy, ott egy picit belassul ha nincs fejlesztve pár boa, de nem vészes így sem. De, ha van repülő Londonba, akkor minek buszozzon az ember :)
  • Vincentcloud
    #158284
    de ez az egész max a teljesen új játékosoknak éri meg, most 4 hónapnyi játékidőért vegyek egy karit, mikor max 2 hét, de ha van ismerősöd aki játszik 1 mire 90-re húzol egy karit
  • BoneDragon
    #158283
    Hát igen, ebből a szemszögből nézve teljesen logikus ez a lépés tőlük. Ugye wod-ba már lvl 100 lesz a max, még leírni is sok nem hogy még végig szintezni. Ha most kezdeném a wow-t tuti elriasztana az, ha ennyit kéne szintezni. Az más kérdés hogy nem csóró magyaroknak lett belőve az ára, de ha meg olcsóbb lenne akkor meg ugye mindenki csak venné a karikat.
  • LeWyTy
    #158282
    Az még valamilyen szinten logikus is... hogy ha már eladnak egy 10 éves játékhoz egy új kieget.. egy új playernek vagy esetleg egy visszatérőnek... nem játszatnak végig vele 10évnyi játékot, hanem kezdheti azzal amit megvett, ami érdekes, ami aktuális.
    HA! pl féláron kap egy 90es karit a játéka mellé. (vagy valami hasonló)
  • PiszkosFred
    #158281
    Egy pedig jár ingyen majd a WoD-hoz, vagyis akinek égető szüksége van erre, az egyet kap ingyen legalább.