166745
  • Fehercsoki
    #158361
    Nagyon sok ilyen guild van, olyan is amibe akár lvl 1től bevesznek. Ha nem vagy guildben akkor úgyis hamar beinvelnek valahova, egyébként OG-ban szoktak hirdetni.(meg ha nem vagy guildben akkor látod az aktuális TGFet hirdető guildeket is)
  • Katun
    #158360
    Szervusztok,

    Most kezdeném a játékot és érdeklődnék, hogy Ragnaroson a Horda oldalon van-e valami hazai Guild amibe beleugorhatnék? Ahol relatíve sokan vannak és aktívak is, plusz jó a társaság. Tudom megkéstem a dolgot, de jobb későn mint soha, ugye :-)
  • Fpocok
    #158359
    Igaz lehet. Megnéztem mégegyszer, ahol múltkor más volt kiírva és most ott is az van, hogy jár hozzá.
  • HunnernesKonge
    #158358
    Minden példányhoz jár a lvl90 boost, a különbség, hogyha a blizzardtól előrendeled, akkor azonnal megkapod a lehetőséget, ha megvárod amíg megjelenik és megveszed a boltban, akkor csak az után kapod meg, miután upgradelted az accountod.

    WoD upgrade-hez jár
  • Fpocok
    #158357
    Láttam már olyat, amihez nem jár, szóval nem mindegyikhez. CDG-n nem látom, hogy fel lenne tüntetve, de gyanítom, hogy jár. Írj nekik egy mailt.
  • Smitiz
    #158356
    Valaki világosítson fel:
    Csak a pre-orderhez jár a lvl 90 boost ingyen vagy minden megvásárolt példányhoz akármikor (pl CD Galaxis)?
  • Fpocok
    #158355
    Le lehet cserélni x skill hangját x éra? Konkrétan a pala shield bashjét kéne a warrior shield bash hangjára.
  • TBTPumpa
    #158354
    Az új kiegészítő már előrendelhető Battle.net-en!

    Megjelenés: 2014.12.20. előtt!
  • Caliph
    #158353
    hát elvileg van egy project Titan néven amit legalább 5x újrakezdtek és a nevén kívül nem tudunk róla semmit:DD

    én a star citizentől is félek,40 millió dollárt toltak bele a támogatók,ha valamiben nem váltja valóra azt amit igértek,vgy valami miatt nem lesz elég jó az az ígéretes kickstarter végét is okozhatja.
  • flashpointer2
    #158352
    Sztem már nem nagyon akarják tolni ami nem megy, max csak lefelé a lejtőn, én is inkább valami újba lapátolnám a pénzt. Kérdés hogy lapátolnak vagy ülnek rajta mint dagobert bácsi.
  • Fehercsoki
    #158351
    Tényleg elég szörnyű volt, hogy PvE gearben mindenféle skill nélkül be lehetett alázni skilles de pvp gearben lévő játékosokat, most ez megoldódni látszik, remélem többször nem követik el ezt a hibát. Spontán meg bármit lehet benne csinálni, nagyon sok a lehetőség, főleg ha van pár hasonló gondolkodású haverod, de egyébként még pugot is lehet bármire találni, sokszor egész értelmeseket ki lehet fogni. Persze ha ülsz OG-ben és várod hogy történjen valami akkor unalmasnak tűnhet. Ez a sok intanceolás pedig nagyrészt csak azért kellett, hogy amikor questezés során haladsz előre akkor változhasson a világ. Szerintem ahogy jönnek ki a kiegek egyre csak több mindent lehet csinálni max szinten.
  • Fpocok
    #158350
    Az csak placeholder. Kizárt, hogy addig elhúzzák. Nem bírná ki a játék.
  • Camouflage
    #158349
    Az igazat megvallva, szerintem igen, doglodik. WoD iden december 20.-ra varhato. Ez rengeteg ido uj content nelkul. Addig meg legalabb 1,5-2 millio jatekost veszit majd a Blizzard, ha nem tobbet.

    Sokakat mar honapokkal ezelott a hanyinger kerulgetett a "SoO" szocska hallatan. WPvP ugy dolgott, ahogy van. Most, hogy hasonlo szintre hoztak a HC PvE es arena geart, talan kialakulhat valami, de az meg mindig csak egy aspektusa a jateknak.

    A WoW-bol teljes mertekben hianyzik a spontaneitas es a persistent world, es semmi ez iranyu torekvest nem latok a fejlesztok reszerol. Elobb-utobb az egesz jatek instanced lesz. Mindenki csucsul majd a fullos garrisonjaban, es arra var majd, hogy behivja a BG/raid/arena finder.

    Pedig annyi mindent lehetne kezdeni ezzel a jatekkal. A Blizzardnak tobb, mint tiz eves tapasztalata van az MMO-k fejleszteseben, ha jol gondolom egyetlen mas cegnek sincs ilyen. Egy nagy halom penzen csucsulnek, es szo szerint barmit kihozhatnanak a jatekbol. Ez az, ami szomoru.

    Az EVE Online-t hozom fel peldakent. Ott csak egy production server van, es azon 50k jatekos, akar egyszerre. A vilag persistent, ha csinalsz valamit, az ugy marad. Minden spontan tortenik, es gyakorlatilag a jatekosokra bizzak a vilag formalasat. Miert nem tud valami hasonlot alakitani a Blizzard?

    Persze az EVE-nek rengeteg hibaja van, ez nem vitas. Nemreg olvastam egy leirasban, hogy az EVE-nek nem ujabb jatekosokra, hanem ujabb aldozatokra van szuksege. 100%-ig igaz.

    Mindegy. Nem egy ujabb "haldoklik a WoW" temat akartam felhozni, meg ha annak is tunik. Fajdalmas igy latni a legnepszerubb MMO-t, ami sok embernek annyi oromet szerzett az elmult tiz evben. Baratsagok kottettek a jatekban, sokszor hazassagok. Barati tarsasagok alakultak (es persze mentek szet)

    Ahogy most latom, maximum egy, masfel evre vagyunk attol, hogy a WoW kijojjon konzolra. Igen, szerintem annyira le fogjak butitani, hogy kontrollerrel, es a rajta levo 6-8-10 gombbal is jatszani lehet majd (persze a shop menunek kulon gombot fognak fenn tartani)

    En nem latok kiutat. Egyetlen olyan masik MMO sincs, meg a lathataron sem, ami fent vazoltakat valositana meg. Mind le van butitva, mind meg van konnyitve, mindegyik instanced gameplayre torekszik, es a spontaneitasnak (ad-hoc PvP peldaul) meg a szikrajat sem latom.


    tl;dr a WoW mar meghalt, epp csak tul sok penzt hoz a konyhara ahhoz, hogy eltemessek
  • flashpointer2
    #158348
    jel hogy nem szabad!
  • devlking
    #158347
    Lehet nem haldoklana, ha menne a kibaszott shopjuk. 3 napja nem tudok új accot venni. Nevetséges.
  • DarkHorSe
    #158346
    Na mivan, haldoklik a wow? :D
  • Fehercsoki
    #158345
    Illetve most ott is újra 5.3k, remélem csak valami hiba miatt volt 6k-ért kirakva.
  • Fehercsoki
    #158344
    Hol a legolcsóbb a GC? Sajnos már players.hu is 6k-ért adja=/
  • Fpocok
    #158343
    THE BRUTAL SIEGE OF ORGRIMMAR IS OVER.

    Alliance and Horde forces have stripped Garrosh Hellscream, one of the most reviled figures on Azeroth, of his title as warchief. His thirst for conquest devastated cities, nearly tore the Horde apart, and destroyed countless lives throughout the… WORLD OF WARCRAFT®

    Now, on the legendary continent of Pandaria, he will stand trial for his transgressions.

    Renowned leaders from across the world have gathered to witness this historic event. As the trial unfolds, agents of the bronze dragonflight present shocking visions of Garrosh’s atrocities. For many of those in attendance, these glimpses into history force them to relive painful memories and even question their own innocence or guilt. For others, the chilling details stoke the flames of their hatred.

    Unbeknownst to anyone, shadowy forces are at work on Azeroth, threatening not only the court’s ability to mete out justice…but also the lives of everyone at the trial.

    © 2014 Blizzard Entertainment, Inc. All Rights Reserved. Blizzard Entertainment and World of Warcraft are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

  • Lazarus
    #158342
    haldoklik a wow
  • skorpio7
    #158341
    The following realms are scheduled to be connected next week:

    English Realms
    •(PvP) Bloodscalp and Emeriss/Agamaggan/Hakkar/Crushridge

    Aki eddig kitartott, talán mostmár reménykedhet hogy lesz egy kicsivel több "élet" is ott.
  • Fpocok
    #158340
    [nagy] Rygarius ‏@Rygarius

    6PM PST tonight, set it, do not forget it!
  • Fehercsoki
    #158339
    Csak 1 darab orc fej volt abban a buildben amiről a videók készültek, ezért hiába nyomkodja a randomize gombot mindig ugyanaz marad a fej, csak a haj és a bőrszín változik.
  • LeWyTy
    #158338
    0:44-0:54 Mikor nyomkodja a random gombot... ugyan úgy mint eddig a modell nem változik csak a textúra rajta, ami nagy részletességnél már sokkal szembetűnőbben ugyan az... viszont nem tudni hogy alapból ezt a skin változtatta-e vagy a face.
  • Fehercsoki
    #158337
    Csak 1 féle orc arc volt ebben a videóban, de nem csak orcnál több fajnál is hiányoztak dolgok.
  • LeWyTy
    #158336
    Sikerült... nagyon jó... csak nem tudom miért kellet ehhez 6x azonosítanom magam
  • LeWyTy
    #158335
    Valaki magyarázza már el hogy miért kell harmadszor is igazolnom magam?
    Erről a gépről amiről eddig is és most is belépnék a battle.net login szarral ami egyből.. blokkol és resetelhetem újra. és úja és újra és újra...

    MI a f@szom EZ?
  • LeWyTy
    #158334
    Na már az elején az Orc-nál jól látszódik.
    Mivel emeltek a modell részletességén így még jobban fog látszódni a hasonlóság 2 arc között.
  • picket
    #158333
    Mindent meg lehet magyarázni valahogy...

  • Fehercsoki
    #158332
    A kentaurok a dominancia harcokban gyakran letépik egymás fülét(mint a hiénák), csak nem csináltak külön modellt a fül nélküli kentauroknak.
  • picket
    #158331
    Mielőtt nagyon messzire mennénk az agyalással szögezzük le, hogy az emberek azt hiszik szerepjátékot vesznek, a blizz marketing azt hirdeti, hogy szerepjátékot adnak, de valójában mindkét fél hack and slash-re gondol.
    Mindenkinek megvan az a szint, amennyire el szeretne rugaszkodni a valóságtól játék közben, akinek a wow túl sok az elrugaszkodásból, az nem játszik vele.
    Ha nyúlbelet kell gyűjteni, akkor nyilván meg lehet ölni a nyulat úgy is, hogy ép maradjon a bele, ezen is hülyeség agyalni, mert nem bele van annak a digitális nyúlnak, hanem drop table-je.

    ui: minden tizedik kentaurnak van egy füle?! srsly wtf!
  • flashpointer2
    #158330
    Be lehetne húzni egy csúszkát hogy milyen erőbedobással támadjon, naggyal, de az kis ideig tart (aka burst)és utána lassabb lesz a mozgás és a séta is pl dazed szintű egy darabig és kevesebb dodge, vagy kisebb erővel de úgy tovább bírja és nincs büntilassítás. Vagy egy harmadik a precision mód ami alapból kisebbeket támad de nagyobb a krit esélye. (pl rugó vs plates, mert amúgy meg semmi kárt nem okozna a plateban egy kés ha csak rácsapkodunk) Ezzel pl ki lehetne védeni a vadmalacos instant meghalás szemszétrobbanás dolgot is :)
  • tigeroo
    #158329
    azért egy szerepjtátékban ne ilyeneken akadjatok már fennt. félig D&D-s rendszer miatt (mint ahogy a hátbatámadott ogre hogy tud dodgeolni, stb. csak félig valósidejű a harc is)
  • Fehercsoki
    #158328
    Heirloomban kis szerencsével oneshotolsz egy mobot, gondolj bele mekkora erőhatás kell ahhoz hogy mondjuk egy vadmalac instant meghaljon, na hát ez nem sokat hagy a szeméből...
  • antiqueA
    #158327
    Így igaz. De egy minimális kis fantáziával ezt a kérdést is meg lehetne oldani, de sajna "jóvanezígy".
  • PiszkosFred
    #158326
    Nem mondták, hogy tökéletes állapotban kérik. Szem szem.
  • Fehercsoki
    #158325
    Megsérül miközben megölöd?
  • PiszkosFred
    #158324
    Jó, akkor teknős szem. Ne mondd, hogy a teknősöknek nincs szeme, csak tízből annak az egynek, akiből lootolod? :)
  • Fehercsoki
    #158323
    Na jó de általában nem sima toll kell hanem valami különleges.
  • PiszkosFred
    #158322
    Igazad van, és tényleg vicces, de szerintem túlbonyolítod, pedig le kell szarni az egészet. Ennyi erővel lehetne dühöngeni minden vadmalac kill után, amikor kiszedsz belőle egy kisebb arzenált lootként, vagy amikor negyven madarat ölsz meg 10 tollért, és nem "dobják", holott csak ki kellene tépned a halott testükről a valóságban :)