166745
  • Fehercsoki
    #158401
    Hihetetlen még a battle.net appba sem tudok belépni mert akkora a sor... 24 percet meg nehéz úgy kivárni hogy kb 5 másodpercenként felugrik a battle.netes ablak...
  • Fehercsoki
    #158400
    Mindig tőlük veszem a GC-t. Az új nagyker óta nem is csúsztak(régebben is csak pár napot).
  • Katun
    #158399
    Már berendeltem tőlük, azonnal írtak, hogy jövőhét csütörtök fele küldik. Teljesen ráér a dolog persze.

    Ugyanitt, panda serial eladó :D
  • flashpointer2
    #158398
    Én meg épp a napokban tervezem kukázni a wow dobozokat csak félő elveszik utána a serial is amit meg még meg karok tartani az ingyenes wowig : P
  • HunnernesKonge
    #158397
    Amit megveszel, azt megkapod. Van hogy csúsznak (bár idénre nagykert váltottak, szóval elméletileg ez is megoldott). Neked nem sürgős a doboz gondolom, szóval ha késnek is, akkor is megkapod. Rendeld meg tőlük nyugodtan
  • Katun
    #158396
    Rendeltél már innen? Sok az aggodalom az oldal miatt, de mondjuk szeretek kísérletezgetni a saját káromra.

    Köszi a tippet :)
  • Fehercsoki
    #158395
    Players.hu-n 3k a dobozos, eladod belőle a kódot és akkor kb nullán vagy.
  • Katun
    #158394
    Hapron egy ideje keresek, de még nem jelentkezett senki, megpróbálom itt. Van-e valakinek eladó Mists of Pandaria lemezes kiadása? Digitálisan vettem meg, de jó lenne a polcra a többi mellé. Kulcs nem kell, csak legyen meg a papírtokja is a dvd lemeznek, meg amiket adtak hozzá.

    Warlords of Draenort tuti dobozosan veszem meg, nehogy keresnem kelljen megint dobozt hozzá :)
  • Fpocok
    #158393
    :D

  • Katun
    #158392
    Amint áttuhanok Pandariara meglesem őket, csak egyelőre szeretném elérni a 90-t. Köszönöm szépen a válaszodat :)
  • Fehercsoki
    #158391
    A farmmal naponta kb 200 goldot tudsz szerezni. Herba meg jó lesz, csak pandás növényeket kell szedni, úgy kb 20 gold / stack de nagyon sok növényt lehet szedni.
  • Katun
    #158390
    Kicsit belezuhantam a játékba, most tartok lvl85-n, folyik a szemem, haverok szapulnak, én meg a wowban élek. Nos, ugye kettő farmolós profot húzok minig és herbalism. A mining hoz is a konyhára, ha kell ha nem, jó pénzszerzési forrás, no de a herbalism lóhere. AHban mindenkinek az árai alá megyek a növényekkel és pár goldot kapok egy 20as pakkért, nem pálya ez a herbalism így. Azt hittem hoz majd úgy mint a mining, azt hiszem olyan 475+/- van a szintje a profjaimnak, leadni nincs kedvem, ha már eddig eljutottam. Marad az, hogy egy altot húzok mellé amihez jó lesz majd a herbalism szakma.

    Még nem tartok ott, de a pandariaval jött farm készítés jó pénzforrás?

    Jó játékot!
  • Zenszkij
    #158389
    Ez a kieg még több mint félév múlva jön és majd 3 évig fog tartani. Úgyhogy 4 évre van előre logo :D
  • skorpio7
    #158388
    Szerintem tökéletes. A következő 2-2,5 évben kibírjuk vele, nem kell változtatni. :)
  • PiszkosFred
    #158387
    Nekem tetszik. Innentől nem felesleges.
  • flashpointer2
    #158386
    Ha fölösleges, egy perc is sok :P
  • LeWyTy
    #158385
    Hát szerintem 2évente egyszer 1óra nagyon sok munka
  • flashpointer2
    #158384
    Ha csak egy world of warcraft logo lenne nem kéne mindig aktualizálni és egy csomó munkát meg lehetne vele spórolni.
  • LeWyTy
    #158383
    Én egyszer belekezdtem hogy csinálok csak aztán nem lett belőle semmi.

    Ez meg szerintem nem rossz.
  • HunnernesKonge
    #158382
    Bár játszottam MOP-ban is, nem fűllött hozz áa fogam, hogy cuki pandákat és kinai sárkányokat pselgessek szabadidőmben megfejelve a csodálatos kínai építészet wowba applikált jellemzőivel, úgyhogy skippeltem. :D

    Ez meg igazából szerintem szar(legalábbis nem vagyok elégedett a munkámmal), de mégiscsak aktuálisabb, mint a cata-s.
  • LeWyTy
    #158381
    A pandás banner direkt maradt ki?.. de ez jó!
  • picket
    #158380
    Tényleg, nahát
  • HunnernesKonge
    #158379
    Wáó jó az új fejléc






  • Katun
    #158378
    Igen már lehet mind a kettőt trackelni a mapon, automatikusan mutatja a térkép csak kicsi szórásban nagyon, tehát közel kell lenned nagyon egy-egy bányához vagy növényhez.

    Köszönöm a válaszokat, igyekszem úgy tenni ahogy javasoltátok.

    Tol Baradba olyan mountot lehet csak kapni ami Allisoknak szól ami a Spectral Steed azt hiszem, nekem meg az nem jó a Hordás karakternek. Hellscream Reachen kell majd repukat gyűjtenem a Spectral Wolfhoz, ami gondolom hasonló szinten megy mint Tol Baradban, mármint a reputation gyűjtés. Daily quatek elvégzése végett.

    Megtettem, van battetagem, a számra nem emlékszem, de majd beírom ide.

    Köszönöm a válaszotokat!
  • Fehercsoki
    #158377
    Tol Barad 2 részből áll, az egyik a questezős zóna(OGben van ide portal), itt daily questek vannak, naponta változnak, érdemes ide minden nap visszajönni és megcsinálni őket. A másik a PVPs része, kb 2 óránként harc van érte, ha a horda nyeri akkor ott is vannak daily questek, azokat is érdemes megcsinálni. Ha mindkettőt minden nap megcsinálod akkor kb 2 hét alatt megvan az exalted. A PVPs része olyan mint egy BG, csak annyi a különbség, hogy ide bármikor be lehet menni és lehet questezni. BG tabon lehet jelentkezni a harcra. Barátnak elég ha a battletaged megadod(ha még nincs battle.neten tudsz csinálni), ez a válaszott név és egy random generált szám kombinációja. Mining és herba mellé blacksmithing/engineering és alchemy/inscription a legjobb, tailoringhoz mobokat kell farmolnod clothért(vagy megveszed AHból), ahhoz nem kell másik prof.
  • Fpocok
    #158376
    Tailorhoz nem kell másodlagos szakma, mert az cloth-okkal nyomja.

    Mining cuccokat blackmisthnél, jewelcraftnál és engineernél tudod hasznosítani, herbát meg alkeminél és inscription azt hiszem. Régen nem lehetett egyszerre trackelni a bányákat meg a virágokat. Most már lehet?

    Úgy rémlik vannak napi qstek tol baradnál, azokat kell csinálni. (általában minden reput napi qstekkel kell húzni).
  • Katun
    #158375
    Köszönöm a válaszokat, gond egy szál sem. Tegnap belefutottam pár bugos küldetésbe, log-in, logout megoldotta a problémákat, Ashenvale-ben volt egy a másikakra nem emlékszem. Igyekszem gyorsan tanulni, megy is mivel beszippantott a világ. A hangulata varázslatos, soha nem játszottam rpg játékkal eddig, de ez pompás.
    Sokat nézelődtem, hogy melyik mmorpg játékkal kezdjek játszani és emellett döntöttem, jól tettem szerintem. A wow haldoklása kb olyan téma lehet mint, hogy az Apple csődbe megy vagy kilyukad a lufi, nem lesz ilyen.
    Nagyon tetszik ez a Hearthsteed mount is, van egy másik mount ami tetszik még, Tol Baradba kell majd a Reputationt felhúzni Exalted-re és akkor kapom meg, vagy vehetem meg. Ezt hogy érhetem majd el? Sok küldetést csináljak ott meg vagy miként? Mintha valami Battleground lenne ott ami ugye PvP (?) és ezeket kell csináljam majd?
    Tetszik még az a dolog is, hogy a combat petjeim és az achievementek, plusz a mountok accountra mennek, ha csinálok másik karaktert annak is megvannak ugyanezek. Ezt cimborám mondta, hogy nagyon nem így volt, minden karakternek újraindultak az avhievementjei például.
    Szombaton kezdtem reggel és a nagy szél ellenére belezuhtam és estig toltam tegnap is, már 25-s a paladinom, relatíve hamar eljutottam ide.

    Nagyjából ennyit szerettem volna mondani, illetve még egy kérdés lenne itt nekem. Ezzel a Paladinommal két elsődleges szakmát tanulok, a. Miningot és a Herbalismet, a farmolás miatt. Később a mezeket majd eladom az Aukciós Házban. Ha nekilódulok egy másik karakternek és szeretnék valami olyan szakmát tanulni vele amihez jó a másik karakterem Herbje meg Miningja akkor az mi legyen? Tailoring? Csak mert akkor az alapanyagokat beszerzem a Paladinnal és a másiknak elküldöm postán a cuccokat és nem kell megvennem az Aukciós. Házból.

    Felvehetnétek barátnak akár, battle mailt meglehet adni, hogy azt vegyétek fel barátnak?

    Köszönöm a segítségeteket előre is, és az eddigieket is :)
  • tigeroo
    #158374
    így van, nekem elég volt beadnom hogy egyetemista vagyok és pár naponta váltogatom a bejelentkezések helyét. de gondolom naponta eljátszani ezt necces lenne. ugye papíron az account megosztást is tiltja a felhasználói szerződ feltétel, még ha családon belül is akarnád
  • Fehercsoki
    #158373
    Blizzard authenticator nem erre való. Kb 30 secenként generál neked egy kódot, amit be kell írnod minden egyes belépésnél.(ha napi szinten változna hogy ki használja az accot, akkor ezt a kis eszközt is át kéne adni egymásnak, és egyébként sem segítene, ez csak az account biztonságát növeli) Azért tiltja le a blizzard az accot(ez egyébként automatikus), mert észreveszi, hogy más gépről/IP címről logolna be valaki az accoddal. Szerintem ezt csak úgy tudnátok megoldani, ha mindketten VPNről játszanátok. Szerintem jobban jársz ha nem szórakoztok ezzel, ha sokszor lockolják így az accod akkor egy idő után már rád száll a support.
  • Katun
    #158372
    Visszatérve a Hearthstone-ra, miután írogattam ide, megnyertem kapásból kettő csatát. Relatíve kezdőket dobál be, ha kezdő vagy te is csak van aki jobban ráérzett az elején. A paklicserével simán megoldottam a dolgot.

    Nem akarunk egyszerre játszani az accounttal, ő éjjel és hajnalban van fent én meg már este 8kor nem játszom. Felváltva játszanánk, mert ő nem engedheti meg magának a dolgot, viszont ő keni-vágja a témát, régen nagy előfizető volt. Ezzel a blizzard autenticator-l lehet megoldhatnánk a dolgot?
  • Katun
    #158371
    Azt meg lehet valahogy oldani, hogy amikor én nem játszom az accounttal akkor haver tudjon játszani a saját gépéről? Állandóan jelszó újraindítást kér, ha más gépről jelentkezem be. Szerintem ez nem pálya.
  • DarkHorSe
    #158370
    Sajnalom, ezek a tenyek.
  • Fehercsoki
    #158369
    Látom ismét sikerült egy értelmes hozzászólást megírni...
  • DarkHorSe
    #158368
    Ugyan olyan ladder van benne, mint akarmelyik blizzard jatekban. Hagyjuk ezt a lyaly elvertek szar jatek szoveget, mert atom kamu.
  • Fehercsoki
    #158367
    Nincs, és valószínűleg nem is nagyon lesz, ez is már nagyon régóta benne volt a WoWban csak nem lehetett megszerezni.
  • Katun
    #158366
    Igen ezt észrevettem, amúgy tetszik nagyon jó játék. Most nyertem egyet kivételesen, már csak kettő vab hátra.

    Van még valami item amit felold a játék a wowban? :-)
  • Fehercsoki
    #158365
    Sajnos nem valami balanceolt a játék, lazán berak olyan ellenségek ellen akiknek egyértelműen sokkal jobb lapjaik vannak, nekem pedig még az alap 20 lap sincs meg a kaszthoz...
  • Katun
    #158364
    Köszönöm szépen, kipróbálom a dolgot. Nagyon elvernek mindig sajnos, de majd egyszer. Várom a tablet változatot, hogy majd ha nem vagyok gépközelben akkor megszerezzem.

    Nagyon kedves mindenki a szerveren, bevettek egy Guildbe és segít mindenki ha kell. Fejlődtem 9 levelt egy sráccal együtt. Megleszek valahogy a szerveren, köszönöm a te segítséged is :-)
  • Fehercsoki
    #158363
    Aki akarta az már megszerezte, Play módban érdemes csinálni, minél kisebb szintű kaszttal. Amúgy ne az alap paklit használd, hanem csinálj te egyet, rámész hogy suggest card és mindig 3ból választhatsz, érdemes úgy csinálni, hogy nagyrészt 3-4 manaigényes lap legyen, de azért legyen elég 1-2 manaigényes meg pár drágább lap is. Ragnán ha kell segítség(insta/achi/bármi) akkor szólj nyugodtan és segítek.
  • Katun
    #158362
    Köszönöm szépen, mindjárt megyek úgyis ORgrimmarba, leskelődöm mi a helyzet.

    Amúgy megszerezte már valaki a Hearthsteed-t? Nagyon jól néz ki az a mount, csak valahogy a Herthstone játékban nem jön össze olyan hamar az a három győzelem :-)