166745
  • Fehercsoki
    #158482
    Heirloom nélkül nem sok esélyed van kis szinten, de egyébként is elég balanceolatlan most a low lvl pvp meg hát ez a skálázás szörnyű, ne erre alapozz.
  • Fehercsoki
    #158481
    Warrit nem sok idő megtanulni, szóval szerintem boostolhatod nyugodtan. Szakma meg mind1 pvpre, mivel most sem számít annyira, WoDban pedig még kevésbé fog számítani. Egyébként ha lvl 60ig felhúzod akkor a szakmákat is felboostolja neked 600ra(ha nincs más gatheringes karid és nem is akarsz felhúzni akkor szerintem BS+mining legyen). Először BG + ha van sok goldod akkor arena boost(100g/win ebből tudsz venni pridefult). Ha megvan a teljes pvp gear akkor RBG/aréna. Igen vannak pvp guildek. Ally vs hordáról meg inkább nem írok semmit...
  • FNightWalker
    #158480
    Üdv.
    Tervezem, hogy megvásárolom az alapjátékot, kiegészítőket.
    Viszont azon gondolkodom, hogy hogyan lenne érdemes elkezdeni,
    nem ez lesz az első alkalom, hogy eredetin játszom, volt már kettő-három nekifutásom, de nem tartott egyik sem huzamosabb ideig.
    Akkoriban leginkább a PVE content-el foglalkoztam, most viszont a PVP-hez lenne kedvem. Régi tapasztalataim alapján, low level szinten HEIRLOOM nélkül PVP-ben nincs esélyem vagy ha van nagyon kevés, vagy egyszerűen csak én voltam a béna, és azért végeztek velem 1-2 ütéssel.
    Ezért gondolkodtam el azon, hogy előrendelem a WoD-ot így járna hozzá egy level 90 boost, amivel rögtön 90-es szinten kezdhetnék a warriorommal. DE!tartok attól, hogy így tapasztalatlan leszek, mivel a skilleket nem fogom ismerni, stb.
    De még egyszer nem lenne gyomrom végigrohanni az 1-90-es contenten.
    A másik gondom az az, hogy nem tudom eldönteni melyik frakciót válasszam, eddig mindig az Alliance oldalán harcoltam, Arathoron vagy Ragnaros szerveren, az utóbbin próbálkoztam azzal, hogy kezdek egy Horde karaktert - a Horde fölénye miatt - de nem igazán tetszettek a Horde oldali körülmények. Így leginkább az Alliance felé "húz a szívem".
    A faj, kaszt számomra egyértelmű: Human Warrior
    PVP orientált karakterhez milyen melléktevékenységek javasoltak? gondolok itt a szakmázásra, pénzszerzésre meg egyebekre.
    az Arena mennyire időigényes dolog? egy kezdőnek hol érdemes elkezdeni a PVP karrierjét? eleinte BG-k, WG-k?
    Vannak kizárólag PVP-vel foglalkozó magyar guildek? egy olyan szerveren ahol az Alliance a domináns fél?
  • devlking
    #158479
    "The Auto-90 Tournament-y Realm will hopefully help. Maybe consider making that one PTR and disallowing Draenor content."

    "That's exactly the plan (except 100, not 90)."

    Na ez így fasza. Nem kell rimánkodni beta kulcsért, hogy kipróbáld a classokat 100-on full gearben.
  • devlking
    #158478
    Guildünkben is van egy ilyen elvetemült. Neki már csak hc garrosh, 2.7k 3v3 meg 27k conq hiányzik.
  • flashpointer2
    #158477
    Szóval WoD-ban még én is benne lehetek a hírekben o/
  • Pio
    #158476
    Idézet a cikkből:

    "While other players have “beat” WoW before, he’s the only one to complete the game with all the recently released content such as the Mists of Pandaria expansion."
  • flashpointer2
    #158475
    Ilyen hír már 2 éve is volt :D
  • tigeroo
    #158474
    megvan a világ első játékosa aki megszerezte az összes achievement pontot a játékban
  • WiLDoR
    #158472
    ja ez nem reklam volt, felreertes ne essek...
    csak wod-ig kell vmi alternativa es ez most megfogott :)
  • WiLDoR
    #158471
    latom nagyon unjatok magatokat.
    unatkozo jatekosok inkabb probaljak ki ezt:
    android market
    jatekok szekcio
    keress ra erre: order & chaos online

    elvileg most akcios, en 255 huf-ert vettem
    70 szint, 4 fele class, 5 fele faj

    wow klon tabletre es mobilra.
    ket hete nyuzom, eddig lvl20.
    szerintem qrvajo game es jo kis retro wow feelingje van.

    aki unja magat, probalja ki, 255 penzt siman meger :)
  • PiszkosFred
    #158470
    Ezt fizikai fájdalom volt már elolvasni is :)
  • roland4
    #158469
    Jól van, lehet gúnyolódni...
  • Lazarus
    #158468
    "csö végighuzol setófenkríben?"
  • cateran
    #158467
    "méken"? Oszt node? WTF, lulnubz, r u came for phat lewt? Epixx? Imma chargin mah lazer....drood or loladin? (Istenem, a regi csuf emlekek:D)
  • HunnernesKonge
    #158466
    Estére egész szépen feljavult a helyesírásod.
  • BoneDragon
    #158465
    Menjetek szobára, ez nem az a topic.
  • roland4
    #158464
    Nekem ne nyomorékozzon egy gerinctelen senkiházi!!! Azért vagyok nyomorék mert nekem van igazam, és még nektek áll feljebb? "Köszönöm Magyarország hogy ilyen emberek között élek..."
  • HunnernesKonge
    #158463
    Könyörgök Allira menj. Van elég nyomorék hordán ígyis. Köszi
  • roland4
    #158462
    Hát úgy döntöttem hogy Horda Elsőnek trial-on felhúzom magam 20-ra, aztán hozzáadom a kulcsokat
  • flashpointer2
    #158461
    Ha pár évvel hamarabb kezded a Bloodscalp szerveren nagyon jól érezted volna magad :[
  • tigeroo
    #158460
    A helyesírási szabályok az ún.irodalmi nyelvet veszik alapul, de ez meg itten tájszólás (szabolcsi), osztán itt is mögmarad a magyar ragozás, sőt a hangrend szerinti égyeztetés is.

    Mondták az öregök, amikor kritizáltak valakit: ögyéb dóga sincs, mint hogy...
  • Fehercsoki
    #158459
    Miután beszéltél 2 allyssal gondolom el tudod te is dönteni hogy melyik oldalt érdemes választani:)
  • roland4
    #158458
    Látom nem érted... Én jó kedvel, normálisan idejövök és teszek fel egy kérdést (nem a helyesírás a lényeg, nem érettségin vagyunk) , erre kapok egy bunkó, paraszt választ mikor lehetett volna egy normális, a kérdésre adott választ írni. (érdekes, mikor ingame-ban írkáltok egymásnak akkor ott nem kell figyelembe venni a helyesírást...)
  • picket
    #158457
    Vájá', vájá', vájá'! Elvárod, hogy normális kérdésre normális választ adjon, de attól, hogy elvárja hogy ezt normális helyesírással tedd, ő "10 éves kis taknyos" lesz? Saját szemedben a gerenda beton-e?
  • roland4
    #158456
    Most k*****a ez számít mondhatom. Látszik hogy valami 10 éves ki taknyos lehetsz. Normális kérdésre normális választ kell adni ha nem tanították volna ... És ezt el is várom. Nem csak én hanem más is ...
  • flashpointer2
    #158455
    Ilyen helyesírással egyértelműen horda és troll karakter.
  • roland4
    #158454
    Most fogom nemsokára megvenni majd a WoW-hoz szükséges dolgokat, és azt szeretném kérdezni hogy Ragnaros-on alliba vagy hordába érdemesebb menni? Azt látom hogy realmpop szerint a horda majdnem 20%-os fölényben vezet az alli ellen, de az is fontos hogy méken vannak többen magyarok illetve a guild/közösség. Ti méket ajánljátok, méken vagytok?
  • Zickler
    #158453
    Sose volt nagyobb :D
  • Susarc
    #158452
    PAUL JR összement? WTF?
  • Dizson
    #158451
    Amúgy ez a boost nem új dolog, anno Cata triálhoz kaptam lvl 80 boostot.
  • Fehercsoki
    #158450
    Rendelésnél lehet választani hogy hogy kéred, a posta +600 ft körül van, előre kell utalni.
  • roland4
    #158449
    Azt a kérdést még lehagytam hogy: itt dobozosan adják?
  • roland4
    #158448
    Köszi a választ :) És csak kártyával és paypal-al lehet fizetni, futárnak való fizetés nincs?
  • Fehercsoki
    #158447
    Náluk most 3k a panda, 1.7k asszem a battle chest ennél olcsóbban nem nagyon találsz. Egyébként megbízhatóak, én mindig tőlük veszem ami kell.
  • roland4
    #158446
    Erröl a players.hu-rol érdemes megvenni a full játékot vagy van olcsóbb megoldás is? Ám látom csak kártyával vagy paypal-al lehet itt fizetni? (házhoz szállításnál futárnak fizetés érdekelne)
  • soundsonic
    #158445
    Ezt láttátok már? :))
  • soundsonic
    #158444
    jól néznek ki az ork npc-k :)
  • Fpocok
    #158443
    Tudtommal ha megveszed a WoD-ot, akkor már most boostolhatod magad. Players.-et meg kérdezd meg tőlük levélben vagy facebookon. Szerintem simán tudod kérni a kulcsot, ha csak az kell, akkor nem kell kiküldeni.
  • roland4
    #158442
    Most a játékba már van instant lvl 90 új accountokra, vagy majd csak WoD-ba lesz? Még annyit hogy players.hu-n meg akarom venni a Battle Chest-et és a MoP-ot , akkor azt majd dobozosan kapom meg, vagy csak a kulcsokat? Előre is köszöntem :D