166745
  • devlking
    #158522
    mage lock shaman druid
  • Fehercsoki
    #158521
    Hihetetlen hogy RMP setuppal úgy lehet nyerni hogy az első 2 másodperc alatt megölnek valakit és gyakorlatilag védekezni sem lehet ellene...
  • ddany7
    #158520
    mage,warlock,priest,rogue?
  • devlking
    #158519
    Talán az 5. kiegben már eljutunk oda, hogy nem ugyanaz a 4 class fog dominálni mindenhol (főleg tournamenteken).
    (jóvicc volt.)
  • ddany7
    #158518
    3v3 tényleg jobb, csak Casualként 2v2re 15mp alatt találsz partnert, ami még lehet is jó, 3v3re meg azért tovább kell keresgélni.
    RBG-vel meg szintén az a bajom, hogy oda azért kell egy csapat, amit casualként megint nehezebb találni, vagy ha találsz is, a kommunikációt meg kell oldani, stb.
    De kikapcsolódásképp 2-3 karival még mindig jó ez a játék szerintem.
  • Fehercsoki
    #158517
    3v3 meg RBG egész jó szerintem(duel sem olyan rossz), 2v2ben elég fura helyzetek állhatnak elő, a pvpvel inkább az a baj, hogy nincs értelmes reward.
  • ddany7
    #158516
    Az az igazság, hogy kb BC óta nem tetszik a PVP, emiatt a rengeteg CC miatt, meg hogy kb. minden class tud már mindent. De azért néha mindig feltöltök 1-2 hónapra, hogy megnézzem mi a helyzet, meg az aktuális kieget kipróbálom. A BG mondjuk türhető, meg lehet fun, de hát az a napi 10-ik után már nagyon unalmas. :)
  • Fehercsoki
    #158515
    Alapvetően a balance annyira nem szar, csak rohadt sok a CC és nagyon nagyok a burstök, pvp power/resi rendszer meg elég szar ezért hatalmas különbségek lehetnek a gear miatt, szóval balanceolatlannak is tűnhet sokszor.
  • ddany7
    #158514
    hun csatira írj, biztos van
  • DonPedro22
    #158513
    Van valahol, valamelyik klánban? Ragnaros, Horde
    Olyan klánt keresek ahol jó a társaság és aktív a klán és a chat is.
  • ddany7
    #158512
    milyen most a pvp amugy? :)
  • Pio
    #158511
    Nem tudom, néztétek-e ezeket az új crash course videókat a classokról...

  • LeWyTy
    #158510
    Ne hasznaljatok szar bongeszot aszt meg van oldva
  • Lazarus
    #158509
    nekem is, de egyetértek pikivel
    /me jól benyal a hgnek
  • Prody
    #158508
    Nekem is, szal mindenkinek.
  • picket
    #158507
    Nem tehetek róla, hogy a böngésződ egy jpg miatt sikít (egér miatt is ugrál?). Nem fogok egy képet törölni, mert egy böngészőnek (irreális) problémája van vele. Hangnem meg nc.
    (A "yeah.. sure" meg a kép tartalma.)
  • DarkHorSe
    #158506
    Mit yeah sure? talan torold a kibaszott kepet, ha mar te vagy a hazigazda.
  • picket
    #158505
    Yeah... sure
  • DarkHorSe
    #158504
    Veszély: rosszindulatú programok a láthatáron!
    A(z) Google Chrome egyelőre letiltotta a(z) sg.hu szerveren található oldal elérését.
    A weboldalra tartalom került a rosszindulatú programok egyik ismert terjesztőjétől, melynek neve cdn.memegenerator.net.

    blablabla, a kep miatt rinyal a bongeszo

  • Fehercsoki
    #158503
    BGn azért elég változó a gear minősége, szóval igen lehet hogy 4en ütitek és kihealeli, de az is megeshet hogy 1 is megöli.(mert bizony ez is lazán lehetséges és meg is történik)
  • Camouflage
    #158502
    Ezek a halhatatlan healerek a BG-ken..agyfaszt kapok tuluk. Negyen utjuk es vigan elugral. Remelem WoD-ban szarra nerfelik a BG/Arena healelest. Es akkor arrol panaszkodik a hivatalos forumon, hogy unja a healelest, es DPS-elni is akar--ugy, hogy kozben healer specen eletben tart egy egesz BG-t! Hat eszem-f*szom megall!

    Ugyanitt Xanax-ot vennek. Nagy tetelben.
  • Niflheim87
    #158501
    Hali! Az Arathor szerveren kezdtem hordás karaktert érdeklődnék tudtok e arra magyar guildot?
  • 1Darton1
    #158500
    A nehézség a játék eleje óta szinte pont ugyanolyan, mindig is a két content között eltelt idővel volt a gond. Az ügyesebbeknek néhány hónap farmolás vagy a kevésbé ügyeseknek a nehezebb bossokon való szívás még belefér. De amikor ez az időtáv a fél év környékére ér, akkor érthető módon megunják.
    A kapurendszer szerintem erre a problémára egész jó enyhítés volt, de valamiért a játékosok nem látták az előnyeit.
  • Vincentcloud
    #158499
    Nem a nehézséggel van a baj, magamat is beleértve 6 olyan embert tudok akik éveken keresztül hc raideltek, most meg már nem fér bele az idejükbe, illetve nem érdeki őket.
  • Fehercsoki
    #158498
    "annyira nehéz a kontent, hogy sok raidelő abbahagyta" Ezt komolyan így gondolod? Na mesélj, mi olyan nehéz benne. Első 8 boss HCn is faceroll, pugolható...
  • tarti19
    #158497
    igen :) eu top 1500-ban vagyunk 13 hc killel:P Tényleg nem nehéz a hc, minden friss 90-es legalább 10 hc-t bever az első héten :P
  • Fehercsoki
    #158496
    Azért ilyen olcsó, mert nem rég volt több leértékelés is battle.neten.
  • Fpocok
    #158495
    Jobb kérdés, hogy miért ilyen drága hivatalos oldalon? :D
  • Niflheim87
    #158494
    Lehet rosszul irtam a kérdést ugyértem miért ilyenolcsó a players.hu-n?
  • Fpocok
    #158493
    Az drága. Most vannak olcsó oldalon. Ha elérted a trial 20as szintjét, akkor hozzá kell adni a játék kulcsát a bnet accountodhoz.
  • Niflheim87
    #158492
    :O és hogy hogy ilyen olcsó battleneten sokkal drágább?
  • Fehercsoki
    #158491
    Battle chest 1.7k players.hu-n, MoP meg van PHn 3k körül.
  • Niflheim87
    #158490
    Jólvan úgydöntöttem bele vágok. Most ott tartok, hogy a battle netes accomnál kikértem a starter packot elkezdte szedni a 23 GB ha minden igaz ezzel lvl 20ig ingyen mehetek ugye? és utána hogyan meg kell venni 15 € az alapokat + 20 € a pandást és kész? szerintem a legujabb kieggel ráérek még..
  • shaba23 #158489
    Semmivel nem vagy lemaradva a nagyobb karakterekhez. A kiegig mindent alád tolnak, ott meg majd elszórod a cuccaidat te is, mint ők. Legalább is gondolom nem HC raiderekhez szeretnél gyorsan felzárkózni:)
  • Fehercsoki
    #158488
    A content nem nehéz...
  • tarti19
    #158487
    Igazából amint lvl 90 vagy kis túlzással mehetsz ki szigetezni, ahol bőségesen tudsz lfr soo lfr szintre felfejlődni s még mellé pár hc scenario s gond 1 szál se.
    Inkább az a baj, hogy annyira nehéz a kontent, hogy sok raidelő abbahagyta, összeolvadt etc. Ennek a közösségnek most nagyon nem jó.
  • Niflheim87
    #158486
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy megéri e most elkezdeni a játékot? gondolok arra, hogy mennyire gyorsan tudnék felzárkózni a nagyobb karakterekhez van e még jófej segitőkész magyar közösség? nem ismeretlen a játék tört szerveren játszottam vele, de mindenki azt mondta hogy azért eredeti más.
    Ja és lehetséges e , hogy lesz a közel jövöben megint ilyen leárazás mert erről lemaradtam mert nemkaptam időben fizetést?
  • ddany7
    #158485
    ragnaros
  • Fehercsoki
    #158484
    Ismét 50%al olcsóbb a battlechest és a mop a battle.net storeban.(az akció ezen a héten érvényes)
  • LeWyTy
    #158483
    Srácok... alli oldalon hol van sok magyar? vagy hova éri meg menni, ha pvpzni szeretnék?