166745
  • tigeroo
    #158563
    nem igazán, az új vételhez alapból jár 1 hónap az alatt ellehet jutni sokáig - kivéve ha Devilking féle régi accról van szó, több acsival, karakterrel, stb
  • LeWyTy
    #158562
    Érnek még egyáltalán a használt accountok valami?
  • Fpocok
    #158560
    Eddigi legjobb :D

  • Tarki
    #158559
    Én kaptam meghívót, első napos account + minden bétában is benne voltam eddig. (Mondjuk az összes kiegészítő bétába csak úgy sikerült bejutnom, hogy addonokat is készítettem, és úgy szereztem meghívót.)
  • Fpocok
    #158558
  • Fehercsoki
    #158557
    Én nem kaptam, még egyik kiegészítő bétájára sem kaptam meghívót...
  • devlking
    #158556
    Na melyik "veterán" játékos kapott wod beta meghívót? Nekem az első napos acc nem volt elég veterán hozzá, de hallottam hogy már a wotlkel, vagy cataval jövő "veteránok" kaptak. Még szerencse.
  • tigeroo
    #158555
    hát nekem pont ... ha több RPG és kevesebb sims lenne a játékban talán játszanám énis még
  • antiqueA
    #158554
    Azt se lenne bonyolult megcsinálni, hogy első szinten egy alap testtel indul minden karakter és ahogy fejlődik, úgy izmosodik (mondjuk class függően) és maximum szintre éri el a legizmosabb, de persze nem túlzottan izmos állapotát. Egy játékban sem láttam még ilyet, pedig kurvára nem egy bonyolult dolog szerintem. Ráadásul már vanillában erről "álmodoztam" (határozottan idézőjellel).
  • BoneDragon
    #158553
    Lehet a kezdőterületnek egy edzőtermet kéne csinálni. Lenne daily quest is hozzá. :)
  • FNightWalker
    #158552
    Igen. Ez egy ... eléggé nagy "félrelövés" a Blizzard részéről.
    Priestek, Magek, Shamanok 120-as karral :D
  • flashpointer2
    #158551
    "Can we please have a body type option? I don't want my male casters to look like they pump iron all day" :D
  • FNightWalker
    #158550
    Legnépesebb szerver EU oldalon (Horde)
    ahol vannak magyar klánok (HC/Casual)?
  • DarkHorSe
    #158549
    ingyen se (najo ingyen talan) :D
  • FNightWalker
    #158548
    Ez a kép... huh, elég ahhoz, hogy visszatérjek WoW-ozni. :D
  • soundsonic
    #158547
    human male
  • Fpocok
    #158546
    Szerintem nem. Wownál nem, csak diablóban lehetett.
  • Laza
    #158545
    Lehet trükközni, hogy a Pandaria kieget US storba veszem meg 10$-ért, rá lehet erőszakolni azt az EU accra?
  • flashpointer2
    #158544
    Más országból jelentkeztem be, aztán egyből le is zárta az accot, a password rezet oldal meg természetesen nem működik
    Na majd a következő 7naposra, fél éve is adtak :P
  • Fehercsoki
    #158543
    Facebookon menj rá a promócióra.
  • flashpointer2
    #158542
    Nekem nem jött : [
  • Fpocok
    #158541
    Köszi.
    Azt írja, július 1ig felhasználható. Akkor lehet felhasználom előtte azt benézek, mi a helyzet a kedvenc guildemmel. Ki játszik még :D
  • tigeroo
    #158540
    énis kaptam 2 órája.

    legit.
  • Fpocok
    #158539
    Srácok, lenne egy kérdésem.

    Ugye hallottam, hogy most nőtt a drop rate a legendarynak blabla... szóval két órája kaptam egy emailt, hogy jöjjek vissza, mert van ez az akció és ha kattintok a linkre, kapok 7 nap ingyen játékot. Legit?

    http://email.blizzard.com/Key- aztán valami számsor.
  • Camouflage
    #158538
    WoW es MoP 50% OFF, julius 1.-ig

    ha valaki megveszi (pl ajandek gyanant), ne felejtse el a Recruit a Friend-et is hasznalni
  • Fehercsoki
    #158537
    576ban is árulják a WoD prepurchaset, 800 ftal olcsóbb mint a cdgalaxis.(sajnos még ez is túl drágának tűnik ahhoz képest hogy megjelenésnél szerintem 8k alatt is lesz)
  • s0n1c
    #158536
    alpha patch notes - Az irány szerintem zseniális (és amit eddig láttam az összes többi class-nál is), bár nem minden változtatással értek egyet.
  • BoneDragon
    #158535
    Hát ez iszonyat szar lesz...
  • s0n1c
    #158534


    wod - warrior updated patch notes
  • Fehercsoki
    #158533
    WoD prepurchaset csak CDGalaxis árulja? Szívesen megvenném csak gyanús hogy megjelenésnél ennél jóval olcsóbb lesz...
  • Fpocok
    #158532
    Ez remek ár. tavaly karácsonykor én is ennyiért vettem blizz boltban. Ennél jobb nagyon nem lesz.
  • flashpointer2
    #158531
    Az roppant kedvező, mikor legutóbb vettem egy huszas volt az összes aktuális contentig, ami olyan régen volt hogy most már legalább 30-nak számítana :D
  • Fehercsoki
    #158530
    CDGalaxisban 1.5k a battle chest és 3k a mop.
  • Fehercsoki
    #158529
    Június 17-től cdgalaxisban(lehet hogy máshol is de ott láttam meg) meg lehet majd venni dobozosan a WoD-t, ez elővásárlás, azaz rögtön jár érte a 90es karakter, viszont van hozzá doboz és jóval olcsóbb mint a battle.net shopban.
  • devlking
    #158528
    És láss csodát, mai tournament döntője is lock shaman druid vs lock shaman druid (egyik balance, másik resto).
    Nagyon izgi.
  • Fehercsoki
    #158527
    Fél perces tree form, de az talent, és nincs fél perc alatt vége az arénának, és egyébként is soul of the forestet szokták használni(a mostani tournamentem egyszer sem láttam tree formot), gomba nem healel valami sokat, 3v3ban esélytelen feltölteni, percenként NS, hát igen, de azért nem valami op, tranquival meg lehet próbálkozni de elárulom rögtön meg fogják szakítani.
  • devlking
    #158526
    Végülis druidnak csak fél perces tree form van, gombák, percenként ns, meg tranquility cooldownnak. :p
    Rogue nem életképes igazán. Vagyis annyira nem mint a másik 4.
  • devlking
    #158525
    Multiboxer nub.
  • Fehercsoki
    #158524
    Kifelejtetted a rugót, druid meg azért annyira nem jó, ha megnézed druidnak alapból NINCS heal cdje, sámánnak viszont ascendance és spirit link totem is van, mindkettő nagyon durva.
  • ddany7
    #158523
    shaman druid restoban?