166745
  • Fpocok
    #158606
    Ha Bneten veszed akkor szerintem egyből hozzácsapják accounthoz, nem kell regelni semmit. Boltosnál meg a cd kulcsot kell hozzáadni.
  • DonPedro22
    #158605
    Nos igen de hogy regelem be a wod-ot ha még nem jelent meg? mert azt írták hogy ha előrendelik akkor azonnal felhasználható lessz a boost nem kell megvárni a megjelenést.
  • Fpocok
    #158604
    Bárhol veszed meg, ha beregeled a WoD-ot, megkapod. Rajta lesz az accounton belépés után.
  • DonPedro22
    #158603
    Az előrendeléssel kapcsolatban lenne kérdésem, ha a battle.neten rendelem elő a WoD-ot akkor kapom meg a kari boostot? vagy ha besétálok az 576-hoz és előrendelek egy dobozost akkor is megkapom a boostot? ha igen hogy? válaszokat előre is köszi
  • Fpocok
    #158602
    Valaki használja a telefonos wow armory-t? Tegnap óta nem működik, nem tölti be karaktereket (error-t ír ki) és ezért AH sem megy. Persze lehet a szerver miatt van, kedd este óta folyamatosan szarakodik a TN.
  • mikusmate
    #158601
    Köszi a segítséget.
  • Tarki
    #158600
    A jelenlegi készüléken az authenticator alkalmazásban nyisd meg a beállításokat (setup) és ott a "continue"-ra kattintva írd le a "Serial" és a "Restore code" mezőket.
    Ezt a két adatot kell megadni az új készüléken a "Restore"-n belül.
  • mikusmate
    #158599
    Lenne egy kérdésem. A mostani mobilomon van bnet authenticator. Ha cserélem a telefont, akkor csak simán arra is letöltöm az authenticatort és menni fog (google felhsználói név alapján), vagy kell valamit ügyködni (pl. leszedni az authenticatort az accountról, aztán visszatenni rá)?
  • Fpocok
    #158598
    Rohadjon meg ez a hét. Először a nyereményemet nem kapom meg a playoff-tól, most meg este terveztem, hogy húzom a karikat, erre meg a kurva szerver nem megy. Hajnali 3kor lelőtték és még most is változott az időpont 10-ről 12-re. Bassza meg.
  • TBTPumpa
    #158594
    Starter Edition is van nem? Az a 20-as szintig enged mindent vagy nagyon korlátozott?

    Van egy rakás 15 napos Trial kártyám is, amiket más Blizz játékokhoz adtak, de szerintem azokkal nem sokra megyek. Legalább a female BloodElf jól néz ki rajta.
  • Prody
    #158593
    Imádom a "-18% kedvezmény" dolgot. Az pont azt jelenti, hogy 18%-kal drágább! Tesconál is volt ilyen reklámtábla, idióták.
  • Burstyle
    #158592
    Hey! My name is Elisa Oclande.

    We Selling Very cheap World of Warcraft Gold , Game Expansions Digital-Keys(Game Time)Now we have -18% Discount, If you want to buy digital games , or gold add skype us: Keys_codes.

    Also we have Wildstar-KEYS, Wildstar Gold/Platinom and -18% Discount too!
    If you want legit selles? Our delivery time 5-10 minits
  • HunnernesKonge
    #158591
    Nehogy már ráfogd 4 millió kínaira az előfizetői szám fogyását :D

    EU és USA régióban hanyatlott meg az előfizetői bázis, főleg CATA közben/után azért kellett a pandás kieg, hogy a kieső embereket, más régiókban levő új játékosokkal pótolják.
  • Fehercsoki
    #158590
    Az a -4 millió "előfizető" szinte mind kínai volt, ott meg egyébként is fura volt az "előfizetés"(pl percalapú), szóval annyira szerintem nem számít, most sokkal többet keresnek a mikrotranzakciókkal, mint az előfizetéssel.
  • HunnernesKonge
    #158589
    Gondold el milyen lehetett WolLK alatt, amikor nem volt még Rift, TERA, SW:tOR, és LotRO-sem, ellenben kb 4millióval több ember játszott a WoW-val
  • TomStorm
    #158588
    Azta mindenit,mi Sub.van már WoW-nál,komoly:)
    Link/kép
  • bowden
    #158587
    Hordás karit kezdenék, viszont pve szerver érdekelne. Van ahol vannak magyarok ha későbbiekben érdekelne raid guild esetleg?
  • TomStorm
    #158586
    Akkor lehet az lesz,köszi
  • TomStorm
    #158585
    Mármint a megvétel nem biztos na..
  • TomStorm
    #158584
    Ok köszi.Még azért utánanézek ennek.Az biztos,hogy Alliance és PvP majd ha megveszem.De még semmi sem biztos:)
  • Fpocok
    #158583
    pve, pvp... csak annyit jelent, hogy akarsz e pvpzni a fejlődős zónákban. HA pve-re mész, ugyanúgy pvpzhetsz a zárt helyeken és így nem kapnak szét, miközben fejlődsz és ismerkedsz a játékkal. én PVE-t ajánlom.
  • WiLDoR
    #158582
    ragnaros: pvp (horda)
    arathor: pve (alliance)
  • TomStorm
    #158581
    Menjek Chamber of Aspects-re?Oda írja az új játékosokat,hogy kezdjenek.Ott talán kezdőként jobban érvényesülhetek?
    Mondjuk szerver tipus:normal,ezt se tudom mit jelent.Én akarok inkább PvP,hogy legyen több
  • TomStorm
    #158580
    Köszi
  • Fehercsoki
    #158579
    Lehet.
  • TomStorm
    #158578
    Üdv.
    Ha úgy adódna akkor Starter editiont lehet bankkártya nélkül tovább vinni a megvásárolt Battlechest csomaggal?
  • Fpocok
    #158577
    "We are here to do one thing, maybe two..."

    Azt hiszem megtaláltam!
  • Fpocok
    #158576
    Kössz. Próbálkozom onnan.
  • Vincentcloud
    #158575
    Ashenvaleből küld oda quest, csak úgy tudod megcsinálni
  • flashpointer2
    #158574
    Vegyél intanst 90-es karit nem lesz vele problémád
  • Fpocok
    #158573
    Valaki tipp?
  • Fpocok
    #158572
    Kéne egy kis help. Hova a f*szba tűntek a Stonetalon horda küldik? A szokásos irányból közelítettem meg, észak Barrensből... bejártam az összes flight pontos helyet és Ashenvale-ig elmentem, és összesen 1 darab questet találtam. Gondolom valami phasing, de nem tudom, hol kezdődik.
  • Susarc
    #158571
    csalás és sikkasztás! gondolom még véletlen sem adózott a jövedelem után
  • Susarc
    #158570
    lightos bűncselekmény ez amúgy....
  • shaba23 #158569
    Én úgy ismerem a sztorit, hogy több millió euró volt és 667x játszotta el...
  • devlking
    #158568
    Jó volt ez a gamespotos kulcs osztás (kiraktak x kulcsot, aki kapja marja). Mire streamen bejelentették a linket, amin lehet szedni a kulcsokat, már elfogytak a kulcsok, mert pár percel előtte mmo-championon valaki kitalálta.
    Kettőt sikerült is behúzni. :p
  • BoneDragon
    #158567
    Ezt sokan a diabloval játszották el. Ismerős is több ezer euróért elpasszolta, aztán visszakérte. Ezt eljátszotta kb 3x. Nekem is diabloznom kellett volna.. :D
  • FNightWalker
    #158566
    Nem beszélve arról, hogy használt accountot nem igazán érdemes venni. Más elért eredményeivel "mellet verni"...eléggé szánalmas egy dolog... aztán ha gondol egyet a tulaj, visszatér (mert megteheti, elég egy személyi, ha egyezik a személyin lévő név azzal a névvel amire az account van regisztrálva, kb. két másodperc alatt visszadják a tulajnak az accountot) "bukod" a belefektetett időt.
  • Fpocok
    #158565
    Kiegekhez lófasz sem jár. Csak az alapjátékért kapsz egyszer harmincat.
  • FNightWalker
    #158564
    Semmit.
    1.500FT a Battlechest... 2.500FT a MoP
    ha minden igaz az alapjátékhoz alapból jár 30 nap... a Cataclysmhez szintén jár valamennyi.... körül-belül 15 nap?

    4.000FT - 45 nap játékidővel. Tisztelt Beltazar "kolléga" vajon mennyiért szándékozik eladni? 500FT? körül-belül annyit is ér.