166745
  • picket
    #158646
    Ne vegyél bérletet, mert buszon fogsz éhen halni!
  • Fehercsoki
    #158645
    Minden előfizetős MMO így működik, nem csak akkor érdemes fizetni, ha minden nap van időd játszani. Nagyon gyorsan el lehet jutni lvl 85ig, szóval szerintem érdemes megvenni a MoP-ot is. Iceakosnál olcsóbb jelenleg nincs, playersen volt 5300 de ők megint eltűntek...
  • TBTPumpa
    #158644
    Köszi a választ. Akkor ez csak annak "jó" vétel, aki 0-24-be tud vele játszani.
    Sajnos én biztosan nem tudok mindennap leülni hozzá, így nem biztos, hogy érdemes lenne pénzt "ölnöm" a játékba.

    Érdemes a Pandás kiegészítőt azonnal megvenni? Vagy egyelőre elég a 3 kiegészítő is?
    Illetve feltöltőkártyát milyen helyen szoktatok venni? Tudtok valami olcsó helyet?
    Amit eddig találtam az egy Hardveraprós srác hirdetése (Iceakos), már régóta foglalkozik MMO játékokkal, nála 6200 Ft a 60 napos feltöltőkártya. Gondolom ennél olcsóbban nem igazán van...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.08. 08:24:05
  • Fpocok
    #158643
    "A Starter Edition-os karakter "átvihető" a később megvásárolt teljes játékba? "
    Igen! Ha azt az accod upgradeled, akkor megmarad rajta minden.

    "A 60 napos előfizetésnél a 60 napot akkor is számlálja, ha néhány napig nem játszom vele vagy csak akkor "számlál", ha bejelentkezem a játékba? "
    Dehogy. Attól számít, hogy megveszed/beregelsz valami. Ha nem játszol, akkor is ketyeg.
  • TBTPumpa
    #158642
    A Starter Edition-os karakter "átvihető" a később megvásárolt teljes játékba?

    A 60 napos előfizetésnél a 60 napot akkor is számlálja, ha néhány napig nem játszom vele vagy csak akkor "számlál", ha bejelentkezem a játékba?

    Előre is köszi a válaszokat!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 22:42:58
  • TBTPumpa
    #158641
    Egy Battlechest kiadáshoz érdemes azonnal megvenni a Mists of Pandaria kiegészítőt, vagy még ráér? Sok mindenből kimaradok, ha azt hanyagolom egyelőre (az új kiegészítővel együtt)?
    Mert az új Battlechest is eléggé tartalmas: Alapjáték, Burning Crusade, Wrath of the Lich King és Cataclysm kiegészítők.
    Mert ha ráérős, akkor várok vele egy komolyabb akcióig.

    Illetve az új kiegészítővel érkező grafikai javítás vonatkozik a korábbi verziókra is, vagy azt csak az kapja meg, aki beszerzi az új kiegészítőt?

    Vagy úgy működik itt is a dolog, mint a többi Blizzard játéknál (a jelentősebb javításokat megkapja mindenki, csak a valóban új tartalmak lesznek zárolva a kiegészítő megvásárlásáig)?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 22:33:29
  • BoneDragon
    #158640
    Kapja be, múlthéten rendeltem 10k-ért...
  • TBTPumpa
    #158639
    iPon-on egész jó áron előrendelhető az új kiegészítő:
    World of Warcraft Warlords of Draenor (PC) - 7.836 Ft
    World of Warcraft Warlords of Draenor Collectors Edition (PC) - 15.304 Ft
  • picket
    #158638
    faq a fejlécben
  • Fehercsoki
    #158637
    Mindenképp jár a 30 nap, regisztrációnál kérhet bankkártyát vagy GCt de azt ki lehet hagyni.

    #158636 Annak jár aki a 10. születésnapi event közben belogol.
  • TBTPumpa
    #158636
    Szülinapi tartalmak:


    A kutyus pet-et mindenki megkapja vagy csak a nagyon hardcore (a 10 éve aktív) játékosok?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 13:16:08
  • TBTPumpa
    #158635
    Az új Battlechest kiadás (tartalma: Alapjáték, Burning Crusade. Wrath of the Lich King és Cataclysm) ad 30 napos játékidőt vagy azonnal prepaid card kell a játékhoz? Mert egyes weboldalak azt írják, hogy igen, jár 30 napos játékidő, míg más oldalak, azt írják, hogy csak abban az esetben, ha a regisztráció után a prepaid kártya kódját is megadod (akkor 30+60 napot ad).
    És már Starter Edition is van a WoW-ból, ami ingyenesen játszható, persze csak LVL20-ig.

    Mert, ha a dobozhoz jár 30 napos kód, beruházok egy új Battlechest kiadásra (amin már a BloodElf csajszi virít). De ha már eleve prepaid kártya kell hozzá, akkor még várok vele egy komolyabb akcióig.
    Jóideje nem volt már akciózva a játék, így remélem, hogy az érkező kiegészítő megjelenése körül ismét lesznek WoW-os akciók.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.07. 13:05:45
  • TBTPumpa
    #158634
    Igen, én is így érzem. Ezután csak akkor kapok alfa/béta hozzáférést, ha publikus teszt lesz. De lehet, hogy akkor is engem fognak utoljára értesíteni a dologról.
  • picket
    #158633
    Ez a cél
  • tigeroo
    #158632
    nem lehetne világosabb háttér vagy még világosabb betű? fárasztó olvasni a topikot szó szerint
  • BoneDragon
    #158631
    Mivel zaklattad őket ez ügybe, tuti felkerültél a listájukra, hogy sose küldjenek. :D
  • TBTPumpa
    #158630
    Ne csüggedj. Én házon belül a Heroes of the Storm-ot szeretném kipróbálni. Már tavaly év végén jelentkeztem az alfára és azóta sem kaptam meghívót. Már a supportnak is írtam, meg Twitteren is a Blizzard-os arcnak.
    Meglepő módon elég gyorsan válaszoltak, aranyosak voltak, diplomatikusan annyit írtak, hogy további játékosokat fognak bevonni a tesztelésbe hamarosan. Ne adjam fel a reményt, mert lehet, hogy legközelebb én is bekerülök a szórásba. Azóta is várom, hogy bevonjanak a tesztelésbe.
    Most melyik a jobb, ha jelentkezel és úgy nem hívnak, vagy ha nem jelentkezel és úgy nem hívnak?
  • LeWyTy
    #158629
    Akkor már sehogy... telljesen lemaradtam a jelentkezésről... pedig ki akartam próbálni :S
  • TBTPumpa
    #158628
    E-mailban. Mostanában. Talán. Ha nem jelentkeztél, akkor természetes, hogy nem. Nem, nem open béta és nem is lesz olyan.
  • LeWyTy
    #158627
    Emailban? mikor? kellet volna kapnom? nem is jelentkeztem? ja ez nem open beta?
  • TBTPumpa
    #158626
    Kapsz behívót a Blizzardtól.
  • LeWyTy
    #158625
    Hogyan tudok egyáltalán bétázni?
  • devlking
    #158624
    Én biztos fogom magam szopatni, hogy egy nulla szar premade karakterrel fogok questelgetni. Nem vagyok fizetett teszter.
  • Fpocok
    #158623
    Hmm.
    Akkor visszaszívom.
  • BoneDragon
    #158622
    Ha azért akartál wodozni, hogy reportold a bugokat akkor megértem, ellenkező esetben...
  • devlking
    #158621
    Sose kellett aktív acc betahoz.
    Csak az az érdekes, hogy 3 hónapig aktív szokott maradni a karakter armoryn, mostmeg hirtelen nem ez a helyzet.
  • Fpocok
    #158620
    Szerintem már 10 éve ilyen... csak aktív accal lehet bétázni.
  • 1Darton1
    #158619
    Tegnap tőlem is pénz kértek a boltban ezek a mocskos liberális imperialisták.
  • devlking
    #158618
    Wod betaba végre lehet eu karaktert másolni.. KIVÉVE ha lejárt az accountod. Nekem 2 hete járt le, és armoryból hirtelen el is tűntek a karaktereim, erre tegnap mit mond blizzard:
    The character copy uses the same saved version of your character the armory profile uses.
    If you are still unable to copy your characters, try logging into your characters on Retail,

    Hát a kurvaanyátok?
  • Smithwarden
    #158617
    Nem lehetne ez uzenetablak (vagy a hatter szinet) normálisabbra cserelni a topikban?
    Szeretem a sotet hattereket, de ez igy most total osszefolyik az uzenetekkel, alairasokkal, stb-vel...
  • TBTPumpa
    #158616
    Ahogy már megszokhattuk. Általában mindig a GamesCom-on szokták megmutatni a WoW Cinematic videóit.
  • soundsonic
    #158615
    A fészbúk bejelentés szerint 14-én megtekinthetjük végre a wod cinematic trailer-jét
  • Fehercsoki
    #158614
    Ha CDgalaxisnál vagy 576nál megveszed a dobozost(prepurchase amit már meg lehet venni), akkor abban csak egy kód lesz, amit most rögtön be tudsz aktiválni és megkapod a boostot.
  • Fpocok
    #158613
    Ha most kell, vegyél digitálisat, amihez kód jár csak.
  • DonPedro22
    #158612
    na bakker... akkor köszi az infót és a felvilágosítást
  • Fpocok
    #158611
    Ha úgy veszed a dobozosat, hogy csak megjelenéskor szállítsák ki akkor nem tudod addig beregelni és csak akkor tudsz boostolni, ha kijön.
  • DonPedro22
    #158610
    azt vágom de akkor ezek szerint ha boltos dobozost veszek akkor meg kell várni a megjelenést hogy aktiválja a boostot is?
  • Fpocok
    #158609
    Igen.
    De ha pl kulcsot regelsz be akkor is. Sőt... bárhogy veszed meg, launcher elintézi.
  • DonPedro22
    #158608
    Ha Bneten veszem meg a Digital Delux verziót az az hogy ha megjelenik a wod akkor a launcher tölti le automatán ugye?
  • Fpocok
    #158607
    pl ha itt nézed akkor itt is van, hogy kód. Belépsz bnet accountodra és ott lesz egy hely, ahol kulcsokat lehet hozzáadni. Oda beírod.