166745
  • devlking
    #158686
    A "main feature" a kiegnek a garrison ennyiből áll: kiválasztasz egy listából egy elemet (mission), aztán kiválasztasz egy másik elemet (follower), majd leokézod a dolgot, és vársz 30percől 16 óráig. Majd a reward az az hogy a follower kap xpt, hogy lépegetjessen szinteket, vagy ritkán goldért, vagy nagyon ritkán valami vendor szar cuccért. UI bámulása 100%ban.
    A garrison másik része pedig csak a professionok húzása, csak most nem egy trainertől az egyik városban fogod tanulni a recepteket, hanem egy helyen a faházikókból.
    main feature beszarás :D
  • devlking
    #158685
    Hát én erre külön kiváncsi leszek, hogy ezt kiadják 3 hónap múlva.
    Óriási kínszenvedések és 2 nap után megléptem lvl100-at. A questek 90%-ka még mindig az ölj meg 10 ilyet, gyűjts be 20 olyat (ami aztán nagrandon igencsak bedurvul (98+as zóna), és dögunalom az egész). 1 egész bombázós quest volt az 5 területen. Egy darab group scenario sincs a játékban (nem is lesz?). Van helyette kb 4 solo scenario questnek beépítva (frostfiren ez őgy nézett ki, hogy én ilvl580-as gearben fél óráig öltem a 9 wavet ami jött wavenként 2*10+ mobbal, a többi jó volt). Az xp iszonyat lassan jön, 10-15k xp/quest és lvlenként 700-850k kell.
    Garrison inkább volt idegesítő, mint fasza feature lvlup közben (állandóan visszamenni, és küldetésre küldeni a followereket). Lvl100on pedig egyszerűen a professionokon kívül semmi értelme (még a pet battlenak is több van).
    Endgame jelenleg nem létezik. Egy darab daily quest sincs (vagyis egy van, amiben kb 50+ mob megölését kell teljesíteni+useolgatni hülyeségeket 800 apexis shardért (kb új valorral egyenlő, 5000+ egy cucc ha jól láttam)).
    Most még nem látszik, de ahogy beraknak valamit lvl100-ra lesz majd sírás, hogy nem lehet repülni, mert egyrészt alig vannak fp-k, másrészt kibaszott nagyok a mappok, és sok a hegy hogy szép nagyot kelljen kerülni mindenhol.
    Heirloom fegyverek 633-ig mennek fel (az összes, csak a heroic lvl96-ra lesz annyi, a normál 98, flex 100), ami heroic insta lootnak felel meg. Heroichoz 600-as ilvl kell, ami nagrand quest cuccokból is meglesz már.
    Ami tetszett, az az hogy a quest rewardok random upgradelődhetnek, azaz nem zöldet kapsz, hanem kék vagy epic lesz belőle magasabb ilvlel (2 epic upgradem volt 100ig, meg sok kék).
    4 factionnel találkoztam.
    Ez így még elég gyengus, ÉS MIAZOHGY HORDÁSKÉNT MAJDNEM EGY EGÉSZ TERÜLETEN RETKES DRAENEIEKNEK SEGÍTEK!
  • LeWyTy
    #158684
    Fúúú báázzzz... egy nagyon adja!!!Végre megint hangulata lesz a játéknak nem "kínai állatsímogató"... MOSAT AKAROM! MOST!!44!
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.14. 23:50:48
  • TBTPumpa
    #158683
    Ez pedig a Lords of War első része:
  • TBTPumpa
    #158682
  • TBTPumpa
    #158681
    Részletes és hangulatos volt a videó (igazi Blizzard minőség), csak kicsit sok volt a robbanás, de már a StarCraft 2 HotS végén is ez csapta nálam ki a biztosítékot (nameg a Diablo 3-ban is).
    Mai W3 úgy nézne ki, hogy amikor Arthas leszúrja az apját, az is robbanna, mert ma már a robbanás a menő.
  • Fehercsoki
    #158680
    Már fent van.
  • Panzeradler #158679
    Hát engem megvettek(újra) Majd yt- linkeket dobjatok ha láttok kérlek.
  • Fpocok
    #158678
    Az intró első feléről le is maradtam... na mindegy. november 13.
  • Fpocok
    #158677
    Bassza meg ez a szar. Egészen a pvps részig tökéletesen ment, azóta bárhonnan akarom nézni, nem tölt be semmit csak fekete képernyő van.
  • TBTPumpa
    #158676
    Ohh, ez fasza. Köszi!
  • Fpocok
    #158675
    Én itt nézem és nálam tökéletes a minősége. Nem akad.
  • TBTPumpa
    #158674
    Stream

    Faszán akad a stream. Blizz pl0s
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.14. 18:32:56
  • TBTPumpa
    #158673
    More eyecandy:



  • Fehercsoki
    #158672
    Nagyrészt CGI lesz, a forgatást már befejezték.
  • TBTPumpa
    #158671
    Nincs kizárva, hogy a 2016-os WarCraft film ilyen lesz. Hiába lesznek ott élőszereplők, tuti lesz CGI is rendesen a Blizz részéről.
  • LeWyTy
    #158670
    Nem hogy kiadnának egy ilyen minőségű wowos filmet
  • flashpointer2
    #158669
    volt rá idejük bőven :P
  • TBTPumpa
    #158668
    Eyecandy from WoD Cinematics:


    Azért ezek a srácok még mindig a legjobbak CGI-ben.
  • DonPedro22
    #158667
    Rendben köszi most már tiszta
  • Fehercsoki
    #158666
    Kétféle bolti verzió van, az egyik a prepurchase változat, amit most 10k forint körül tudsz megvenni, ha ezt megveszed akkor rögtön megkapod a játék dobozos változatát amiben csak egy kód lesz, ezt beaktiválva ugyanazt kapod mintha battle.neten vennéd meg, azaz rögtön a 90es karaktert és megjelenésnél a kieget(illetve az accod rögtön a kiegre upgradelődik de csak megjelenésnél számít). A másik lehetőség az előrendelés(ennek gyakorlati jelentősége 0), azaz most előrendeled, megjelenésnél megkapod(megjelenésnél fizeted ki), és ezáltal csak megjelenésnél kapod meg a 90es karaktert, viszont ez pár ezer forinttal olcsóbb lesz mint most a prepurchase.
  • DonPedro22
    #158665
    na akkor azt mondja meg nekem valaki ha előrendelem a WoD-ot boltban akkor ott a helyben adnak hozzá egy kulcsot amivel a kari boostot aktiválhatom? vagy hogy működik? mert lehet maradok annál a verziónál, hogy a battle.net oldalon előrendelem a digitális verziót és rögtön kapok kari boostot.
  • Solyom2
    #158664
    Oké, de amúgyazt hiszem már tudom mi okozza.
  • flashpointer2
    #158663
    Nyugi eredeti szerveren még gyorsabb.
  • LeWyTy
    #158662
    A szintek emelkedésével változnak az xp arányok is... kicsi szinten így pofátlanul gyorsan haladni.

    Bevalljuk itt nem foglalkozunk a tört szerverek problémáival. Beszéld meg a Taurisokkal a problémáidat
  • BoneDragon
    #158661
  • Solyom2
    #158660
    Helló!

    Teljesen új vagyok a játékban, csak most próbáltam ki.
    Egy észrevételem van. Nem túl gyors a szintlépési rendszer? 1 napja játszok, egyáltalán nem kocka üzemmódban, és már 23-as szintű vagyok.

    Bevallom, törtszerveren játszok (Tauri), az lenne az oka?
  • devlking
    #158659
    Na, most meglepődtem. Írtam supportnak, hogy logoljanak már be karakteremmel, hogy tudjam másolni betara, erre adtak 2 nap gametimeot csak úgy.
  • tigeroo
    #158658
    szeró
  • Fpocok
    #158657
    Ha EU-s accod van, akkor elvileg eu szervereket kéne bedobnia. Biztos hogy az van? Itt be tudsz lépni? http://eu.battle.net/en/
  • LeWyTy
    #158656
    Ha az account US-t akkor hiába rakod fel az EU-t akkor is US. Legalábbis amennyire én "bele tudok okoskodni abba amihez nem értek"
    Írj a supportnak.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.08. 23:42:13
  • Stero
    #158655
    Hali ismét én,

    Hogyan tudok EU-s szerókra keresni? Mindig csak us és brazil meg ilyen hulladék régiók vannak már letöröltem a játékot újra feltettem másik telepítővel semmi sem működik. Leszedtem az EU game installert, akkor is csak a US-es szerókat látom , már mindent megpróbáltam semmi sem működik. EU-s accounttal EU-s letöltés - még mindig csak US látható. Mi a fenét kell még csinálnom, hogy ezzel a rohadvány szarral EU-s szerókon játszhassak?
  • TBTPumpa
    #158654
    Hétvégi bónusz:
  • Stero
    #158653
    Köszi,

    Ez így mindent megmagyaráz :D
    Tört szerókhoz vagyok szokva, ott teljesen másképp működött.
    Viszont ez egy tök jó feature :D
  • Fpocok
    #158652
    Area loot van. Ha több mob egymáshoz viszonylag közel van, akkor egy ablakban mutatja az összesített lootot és egyszerre ki tudod venni amit akarsz.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.08.08. 14:10:47
  • Stero
    #158651
    Hali,

    Most vettem meg a WoW-ot és van egy aprócska ,de idegesítő problémám.
    Valami nem stimmel a loot-tal, vegyünk egy példát:
    Amikor megölök mondjuk 2-3 mobot és utána lootolni akarom őket, a 3 holttestből 2 alapból nem ad lootot, ha mégis akkor ugyanazt a loot ablakot adja be mint a legelős ellenfél lootolásánál. Valahogy így:
    van 3 corpse -
    lootolom az elsőt - beadja az ablakot, van benne mondjuk 2 linen cloth meg 2 silver
    lootolom a másodikat - ugyen ezt az ablakot adja be.
    ugyanez a harmadiknál is. Ha valamelyikből kiveszem mondjuk a linen-t akkor az összesből eltűnik a linen - ebből gondolom, hogy tökugyanaz az ablak jelenik meg mind a 3 holtestnél.
    Valamint ha az egyiket teljesen kilootolom akkor a többi lootolhataltan lesz, mintha nem lenne semmi tartalmuk. Nagyon fura. És ez mindig így van, instában is. Csak úgy tudok lootlolni tehát, ha egyesével ölöm meg őket és úgy lootlok egyesével. Ez azért elég gáz. Mi okozhatja ezt a problémát? Találkoztatok már ilyennel vagy hasonlóval?

    Thx.
    Utoljára szerkesztette: Stero, 2014.08.08. 14:05:55
  • tigeroo
    #158650
    jó most te tudod, a wow még ígyis a legolcsóbb hobbik egyike.
  • Fehercsoki
    #158649
    Battle.neten volt egy 50%os leárazás, ezért azon a héten sok helyen a dobozost is olcsóbban adták. Iceakosnál 8k a battlechest+mop. Egyébként vaterát és apróhirdetéses oldalakat érdemes nézni, szokott néha lenni dobozos olcsón.
  • TBTPumpa
    #158648
    Igaz.

    De most látom, hogy az iPon-on júniusban 1500 Ft volt a Battlechest és 2500 a MoP. Ennyiért azonnal vettem volna. De most 4k a Battlechest és 6k a MoP. Várhatok újabb leárazásra. Kár, hogy ez nem előbb jutott eszembe. De remélhetőleg hamarosan ismét lesz valami akció a közelgő kiegészítő miatt.
    Dobozos verzió érdekelne mindkettőből, mert a Blizzardnál még a játékok papírdobozai is szépek és minőségiek.
  • r4pt0r
    #158647
    Ha durván számolom a 6k az 6 mozijegy ára, legyen 3 órás egy film, az 18 órát kapsz a pénzedért. Itt meg 60 napot amit úgy osztasz be ahogy akarsz. :D