166745
  • TBTPumpa
    #158726
    20-as szintig tart a Starter. Lehet bugos és csak a 20-as szint után fog "élesedni" a Battlechest.
    Mert addig szerintem minden kis szintű új játékost (tehát most fizetett elő, nem pedig új karaktert kezdő régi játékos) "egy kalap alatt" kezel.

    Persze érdekes "jelenség" ez, és nem is mondom biztosra, hogy így van. Valószínűleg bebuggolt...

    Amúgy dobozosan vetted a Battlechest-et vagy digitálisan?
    Ha dobozosan, melyik boltban?
    Illetve milyen karakterrel kezdtél neki?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.18. 19:43:25
  • Ryder159
    #158725
    most 13, és igen
  • Fpocok
    #158724
    Lehet kell várni egy kicsit, még észleli?
  • TBTPumpa
    #158723
    Hányas szintű karaktered van?

    Starter verziót upgradelted?
  • Ryder159
    #158722
    Sziasztok. Megvettem a Battlechest-et, és amikor a trade-t használnám, azt írja hogy starter edition-al nem lehet. Miért starter még mindig?
  • TBTPumpa
    #158721
  • skorpio7
    #158720
    Unique item, szóval csak 1 lehet nálad egyszerre.
  • torrente111
    #158719
    sziasztok.primal eggböl lehet több is nálam vagy csak 1?köszi
  • LeWyTy
    #158718
  • Fpocok
    #158717
  • HunnernesKonge
    #158716
    Drágább lesz, mint a MoP vagy a Cata volt. 20k fölött lehet számítani rá cdgalaxis/576-nál. Egyéb helyeken olcsóbb lesz, de nem annyira mint az előbb említett CE-k voltak. MoP-ot én 12 ezerért vettem két héttel launch után, na itt ilyen nem lesz.
  • TBTPumpa
    #158715
    Collector's Edition:


    Live stream:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.16. 09:24:27
  • Fpocok
    #158714
    Kiléptem, beléptem... erre visszaállt a karakter képernyő.
  • nomiss
    #158713
    nem ugy volt hogy megint átdolgozzak a hp/dmg-ot kevesebb lesz stb... nézek bétás videokat de még mindig milliókat lövöldöznek és miliős hpk vannak.. vagy ez nem lesz ?
  • BoneDragon
    #158712
    Igazad van, ilyen betaba is. Jön lassan a 6.0!!!!
  • Fpocok
    #158711
    Tegnap óta történt valami update?
    Csak mert azt vettem akkor észre, hogy a fejőstehenem alig fér rá a karakter login képernyőre, most meg majdnem két boci is ráférne. Ráadásul az összes hordásnak orgirmmar van a háttérben és nem a kezdő területe.
  • PiszkosFred
    #158710
    Moss még jobb :)
  • picket
    #158709
    Bocs, késtem :(

  • TBTPumpa
    #158708
    Jöhet! Annyiért dobálták iPon-on is a dobozos verziót 2 hónapja.

    A Battlechest ára nem változott?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.15. 20:37:16
  • Fehercsoki
    #158707
    MoP árát levitték 10 euróra.
  • skorpio7
    #158706
    Biztos elveszett. :)
  • PiszkosFred
    #158705
    Picket b+, hol marad mar a dzsekszonospopkornos anigif?
  • 1Darton1
    #158704
    Akkor előbb olvasd el, amit írtál, mielőtt mást megkérnél erre. Egyértelműen utaltál az új intróra, és annak kapcsán hoztad fel a problémádat. De feltételezem, hogy veled szemben nincs sok értelme a logikus érvelésnek.

    Csata előtt néhány perccel rögtön felszínre tör az orkok költői vénája, ez köztudott. Meghajlok a lexikális tudásod előtt, tényleg képben vagy.
    A nemrég linkelt WC3-as videóban is Thrall elzengett egy ódát, mielőtt elhajította a kalapácsát. Ilyen locsi-fecsiek ezek az arcok.
  • TBTPumpa
    #158703
    Nem az orkoktól várok megfelelő dialógusokat, hanem a Blizzard-tól. Azért is írtam az SC2-t és Diablo 3-at is.
    Kérlek olvasd el mégegyszer, mielőtt beírsz valamit.

    Amúgy pedig a WarCraft 3-ban lévő Orkok dialógusai is messzemenőkig jobbak voltak, mint most itt.
    Akkor most ki nincs képben a sztorival?
  • 1Darton1
    #158702
    Ha orkoktól cikornyás körmondatokat és virtuóz metaforákat várnál el, akkor nem vagy igazán képben a sztorival.
    Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.08.15. 15:27:58
  • TBTPumpa
    #158701
    Nem okoskodásképp írtam és nem is bántásból. Csupán tisztán emlékszem rá, mikor megjelent, hisz 0day vásároltam és emiatt "érzékenyen" érint, ha valaki téves információt közöl vele kapcsolatban.

    Csak kijavítottalak, de nem gondoltam volna, hogy ez ennyire érzékenyen fogja érinteni kicsiny lelked. És persze én vagyok a fasz, hogy rajongóként tudom, hogy mikor jelent meg a játék. Pedig nem tartott volna neked sem sokáig utánanézni, hogy pontosan is mikor jelent meg, és akkor nem böfögtél volna be egy fals évszámot. De ez van, minden nap tanul valami újat az ember.

    Nade, Peace + Love + Cuki szandálok!
  • TBTPumpa
    #158700
    Ne add alá a lovat. Az ilyenek "alá" nem kell.
  • BoneDragon
    #158699
    Az az érdekes, hogy más forumokon normálisan tud kommunikálni, csak az sg.hu-n teszi magát. :)
  • TBTPumpa
    #158698
    Látom ez most nagy törést okozott az életedben. Remélem sikerül feldolgoznod majd egyszer eme tragédiát.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.15. 14:50:55
  • Pio
    #158697
    OFF

    Sajnos a mai napig nem bírom megérteni az ilyen megnyilvánulások mögött húzódó motivációt és ez néha-néha kibukik.

    De alapvetően teljesen igazad van, az a nagyobb hibás, aki folytatjta, mert abból lesz a flamewar és a jóllakott troll, bocsánat.

    Azért remélem, hogy az eredeti kommentemmel sikerült néhányakban ugyan azt a "f*cking genius" érzést kiváltani, mint amit nálam is okozott az a jelenet. :)
  • Panzeradler #158695
    1-2hónap? Meh.
  • LeWyTy
    #158695
    Pio: Az ilyen jellegű flame gerjesztést inkább ne. Miért nem szarod le? Még csak értelmes oka sincs ennek a kommentnek. Az csak egy rohatt szám... kit érdekel.(ha ilyenen így megsértődt akkor inkább ne is állj szóba magyarokkal a neten mert bele fogsz őrülni)

    Panzeradler: jah inkább 1-2 hónap szokott lenni ha jól tudom...
  • Fpocok
    #158694
    Gondolom nem csak én vagyok így ezzel :D

  • Panzeradler #158693
    Nem voltam még 1 "rajt"-nál se ott, ennél viszont úgy néz ki igen, kérdés:
    Ranked aréna ilyenkor rögtön elérhető vagy 1-2hét mire kezdődni fog az új szezon?
  • Pio
    #158692
    TÖBBIEK
    Elnézéseteket kérem, amiért az imént dezinformációkkal bombáztalak Benneteket, természetesen a warcraft 3 12 éve jelent meg, mint ahogy arra TBTPumpa nagyon helyesen felhívta a figyelmemet és nem 14, mint ahogy azt tévesen álítani merészeltem. Bízom abban, hogy mindezek ellenére hajlandóak vagytok adni nekem még egy esélyt az életre.


    TBTPumpa
    Igazán hálásak lehetünk azért, hogy ilyen odaadóan figyelsz és hogy ahelyett, hogy egyszerűen kijavítanád a hozzám hasonló pondrók hibáit - vagy csak egyszerűen látva azt, hogy totál lényegtelen részletről van szó a mondandó szempontjából elengednéd magad mellett - inkább tudálékos okoskodásod erejét latba vetve rávezeted őket a helyes megoldásra, hogy önmaguk javítsák azt ki és így váljanak egy picit jobb, értékesebb emberekké. Respect!
  • TBTPumpa
    #158691
    Ennyire azért nem régi a WarCraft 3.
    2002-es játékról van szó, most pedig még csak 2014 van. A különbséget számold ki, de nem 14 év lesz a "helyes".
  • Pio
    #158690
    A Blzizard zsenijéhez csak annyit, hogy totálisan ugyan úgy volt megkoreografálva Mannoroth halálakori felrobbanása, mint a 14 évvel ezelőtti warcraft 3 ork kampányzáró videójában. Pont ugyan abból a szögből mutatták a pont ugyan úgy elhelyezkedő Grommasht. Csak akkor, ott meghalt, most viszont Garrosh félrelökte és megmenekült. Nicely done, Bizzard...

  • TBTPumpa
    #158689
    Persze, mert a bőrük alatt is pénz van, mint a fejlesztőknek (oh, wait)...

    De amúgy elképesztő, hogy a Blizzard ennyire elfelejtett dialógust írni.
    Már a 2010-es StarCraft 2-ben is zavart, meg a Diablo 3-ban is, de itt sincs jobb helyzet.

    A: Idd meg!
    B: Nem iszom meg!
    C: Akkor meghalsz!

    ??? StarCraft 2 HotS záró videója és a Diablo 3 Diablo vs Imperius videójában is ilyen agybeteg dialógus volt.
    Komolyan, mint az oviban, amikor az ingyen kakaót osztogatták...
    Blizzard pl0s
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.15. 09:43:07
  • BoneDragon
    #158688
    Szerintem brutális volt, aki játszott a warcraftal és tudja nagyjából a sztorit annak ez nagyon durva volt... Alig várom már, hogy megjelenjen. Végre a régi játékosoknak is kedveznek egy picit, még ha csak ez a sztoriba fog megnyilvánulni (remélem nem).
  • flashpointer2
    #158687
    Jó vastag az alsó ajkuk O_o