166745
  • LeWyTy
    #158766
    Csak it.... de ez nem kimondottan bug... mert a 3D hang az jó... csak engem az zavar hogy jó. A kérdés meg ugye az hogy a karakter a középpont... de én onnan szeretném hallani a dolgokat ahol a szemem van nem a karakterem... lehet e valahogy a kamera a középpont?
  • flashpointer2
    #158764
    Én értem mit mondasz csak a választ nem tudom hogy ez feature vagy bug-e : P
    Más játékban is volt hasonló?
  • LeWyTy
    #158764
    Akkor csak nem értettük meg egymást :)
  • Fehercsoki
    #158763
    Nem, menj közelebb.
  • LeWyTy
    #158762
    Van rá mód hogy a kamerához és ne a karakteremhez viszonyítsa a játék a 3D hangot?
    Mert néha szar hogy nem hallom amit az orrom előtt mondanak mert a karakter háttal áll, vagy 20 méterrel odébb van...mert pl. valami animált esemény történik.
  • BoneDragon
    #158761
    Fuss neki még egyszer. :D
  • LeWyTy
    #158760
    Egy érdekes kérdés: Van egy 5.1es Headsetem amivel feltűnt hogy a karakterhez mérten vannak elrendezve a hangok... tehát ha a karakter áll valahol és valami event van ahol pl 100 méterrel a karakter háta mögött beszélnek... semmit nem hallok, de a kamerától viszont 1-2 méterre vannak. Erre van valami megoldás?
    Remélem érthetően sikerült leírnom :D
  • MaRee
    #158759
    A 2000 goldos kezdőtőkéjével
  • Neocortex
    #158758
    kivenni mindent AH-ból és berakni dupla áron
  • MaRee
    #158757
    Egyik haverom is most kezdte újra évek után, neki most gold problémái vannak. Mining - herba fullos, de így kieg végén már ebből nehéz pénzt szerezni. Van valami jó ötlet, a dailyn kívül (én azt javasoltam)?
  • devlking
    #158756
    Teljesen felesleges a legendary cloakkal szopni azért a pár óra lvlezésért.
  • BoneDragon
    #158755
    Felesleges tokenekből kiváltani bármit is. Megléped a 90-et, azonnal mész szigetre, 1-2 óra alatt fel tudsz öltözni és utána mehetsz LFR-be. A legendary backet meg érdemes megcsinálni, ahogy nézem a wod ilvl-t, ki fog tartani lvl 100-ig.
  • Botond #158754
    5 év kihagyás után tértem vissza pár hete, és egyáltalán nem nehéz újra belekerülni a pörgésbe sőt. Random instákkal feltoltam magam 80ról 90re egy hét alatt, utána egy hét volt a full epix, pedig többszörösen beszopattam magam, először kiszedtem a justice pontos epixeket, aztán rájöttem, hogy van ez a tokenes izé a szigeten, aztán megláttam a honor cuccokat most azokat szedem. Törpe rogue, szóval stealthben láda kereső raciallal 1 nap volt a váltás az justiceos 480anvalahanyas itemlevelről 496osra váltani a ládákban található tokenek segítségével, sőt az altjaimnak is van elég sok accbindes token. A hc insták 5 percek mert mindenki over gearelt, most indulhat a random raidelés, ahol szintén ilyen overkill jellegű dolgokra számítok.
  • TBTPumpa
    #158753
    Ez valami fantasztikus!
    Bár a Mists of Pandaria OST is szuper volt (meg amúgy minden Blizzard játék OST).
  • ddany7
    #158752
    azt az arena mapot miért vették ki, ahol 2 felvonón jött be a 2 csapat, és a pályán volt 2 oszlop ami fel le mozgott?
  • BoneDragon
    #158751
    Van videó is, csak a kűrt miatt linkeltem a másikat, itt kicsit lemaradt.
  • LeWyTy
    #158750
    Nagyon állat lesz!
  • BoneDragon
    #158749
    Amikor az elején megszólal a kűrt, ahw...

  • BoneDragon
    #158748
    Csak az egérpad kéne. Amúgy nem éri meg a ce soha, mondom én ezt akinek a mop kivételével az összes ce.
  • TBTPumpa
    #158747
    Ha már MoP!
    Érdemes még megvenni belőle a CE-t 11k-ért?
  • Fehercsoki
    #158746
    576-ban a MoP-ot az új 10 eurós áron adják, 3000 ft-ért.
  • LeWyTy
    #158745
    Azért elég sok emberrel lehet összefutni kisebb szinteken is... de az is változó.
  • Neocortex
    #158744
    c:
  • tigeroo
    #158743
    ne foglalkozzatok már a trollal...

    ha nem vennétek észre abbahagyná és neki lenne ciki :)
  • Fpocok
    #158742
    Ez szerverfüggő. Tegnap dalaranban este majdnem annyian voltak, mint a wotlk idején.
  • TBTPumpa
    #158741
    Ez sajnálatos hír. Pedig épp kezdtem rácuppanni a Molten Corki Pet miatt.
  • Dizson
    #158740
    Nem. De haldoklik a WoW, demán aztán nagyon!

    Egyébként új játékosként bekerülni, vagy hosszú kihagyás után visszatérni a WoW világába szerintem már nagyon nem éri meg. Egyszerűen már mindenki teli van golddal, raid tapasztalattal, mindenkinek 10 altja van stb. A legviccesebb, hogy lvl 80 ig úgy játszol, mint egy single játékkal, ugyanis a városokon kívül, a régi területeken már nincsenek is játékosok.
    Közösségi része a játéknak (mmo létére) meg már szinte nincs is, és ez a legszomorúbb.
    Utoljára szerkesztette: Dizson, 2014.08.20. 19:47:54
  • skorpio7
    #158739
    Eltaláltad, szerencsére már csak az értelmesebbje maradt.
  • Neocortex
    #158738
    Még mindig ezzel szarral játszotok?
  • Vincentcloud
    #158737
    Azt azért vedd figyelembe, hogy te az esetek 90%-ban aoe damage-t tolsz ezért nagyobb az összesített sebzésed, de ez már kb cata óta így van
  • Pio
    #158736
    Csak paladin tankkal vigyázz, mert ahogy Uther mondta: "Remember, Arthas, we are paladins. Vengeance cannot be a part of what we must do. If we allow our passions to turn to bloodlust, then we will become as vile as the Orcs."
  • Panzeradler #158735
    Asszem venegance a spell neve azért ütsz nagyobbat. Később se nagyon fogják lehúzni, max raiden amikor valaki durván bele burstöl.
  • hawkie22
    #158734
    Ennyire könnyü lett tankolni? Vagy ez magasabb szinteken azért nehezedik?
    Most vagyok 40-es, de minden instában, még ha a DPS pullol is, akkor is az elsö ütéssel szedem le róla a mobot, de úgy, hogy többet le se szedik rólam.
    A másik, miért van az, hogy majdnem minden instában vezetem a DPS-listát tank létemre, holott legtöbbször még szintben is felettem vannak a DPS-ek? Nem pont fordítva kéne lennie? Na mindegy, csak kicsit meglepödtem. Hosszú ideje nem játszottam (legalább 1/2-3/4 éve) és most a WoD intró láttán megjött megint a kedvem, rögtön csináltam is egy orc warriort, amiböl csini kis tankot nevelek. :D
    A healert meguntam egyelöre, pedig kettö is van, egy monk meg egy sámán. Igaz, 2006 óta csak healerrel játszottam, jól jön egy kis váltás most. :D
  • tigeroo
    #158733
    kedvet kaptam megint wowozni a trailer után.

    linuxon nyomja valaki?
  • Fpocok
    #158732
    Fuk logic

  • Ryder159
    #158731
    így hogy megemlítetted hogy nem e startert upgradeltem, eszembe jutott, hogy egyszer régen starterrel játszottam már, és volt egy 20-as paladinom. na most megtaláltam, és azzal működik a trade. Szóval akkor minden ok...
  • TBTPumpa
    #158730
    Nem tudsz Pandarent indítani (Starter-ban lehet!), sem azokra a területekre eljutni + a Pandás kiegészítő főbb újításait sem kapod meg.

    De most akciós az a kiegészítő. 10 euró.
  • Ryder159
    #158729
    lehet hogy írja, szokásom szerint megint semmit nem olvastam el, akkor várok 3 napot...

    Más. érdemes mindjárt megvenni a MoP-t is vagy elég ha elérek 85-re. Kimaradok valamiből menet közben ha most nem veszem meg?
    Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2014.08.18. 19:49:56
  • devlking
    #158728
    Akár 3 napig is eltart, amíg átvált normálisra az acc, de ezt írja is.
  • Ryder159
    #158727
    battle.net-en vettem. Az account alatt a WOW-nál van egy ilyen:
    PRODUCT LEVEL
    Cataclysm
    Standard Edition
    És Human hunterrel kezdtem