166745
  • devlking
    #158966
    Sok.
    Egy küldetés 5-30, egy rare mob ~20at dob (és csak első killnél), lumber mill naponta 120-at termel work orderrel. Persze elején még sok felesleg van, de én már ott tartok, hogy egyszerűen nem tudok resourcet szerezni. Garrisonos ládám bebugolt, összes raret leöltem már. Mondjuk ez így azok után hogy rengeteget elköltöttem minden épület felhúzására.
  • TBTPumpa
    #158965
    Az a végre egyszer úgy másfél hónap múlva esedékes!
  • Camouflage
    #158964
    Nagyon hasznos cucc, ha vegre egyszer kijon a WoD.

    http://wod.wowhead.com/item=120182/excess-potion-of-accelerated-learning

    "This item can be bought from Sergeant Grimjaw right outside your garrison town hall (he is overlooking the small plot buildings). It cost 100 garrison resources and it was available immediately after founding my garrison."

    100 resource az sok vagy keves? :) nincs betam, azert kerdezem
  • LeWyTy
    #158963
    Ez a Lords of War os dolog horda szemszögből nem meséli el majd legalább egy részében hogy ők hogy reagálnak erre? Mert az Alli már megkezdte a támadást. Most remélem a horda jön.
  • devlking
    #158962
    Most nézem csak, hogy garrisonban lehet venni +20% xp monster/questért potit 100 resourceért lvl91+.
  • BoneDragon
    #158961
    Itt mit kell nézni?
    Nekem elég vegyes, viszont az egyik tokent ad, szóval ez jó hír...

  • devlking
    #158960
  • devlking
    #158959
    Ez meg nem kicsit idegesítő... van 1 darab 90, meg egy 92-es followerem, és egyfolytában ilyen szar lowlvl missionokat ad.
  • BoneDragon
    #158958
    Azt írta, hogy kicsit. Te olvasod félre.
  • Whysper
    #158957
    Nem azt irtam ,hogy kicsi hanem ,hogy Én maradtam ki egy kicsit az olvasásból máris mást látok! mindegy erre felhasználtam az ebay kuponomat és kemény 18 fontért sikerült megvenni a kieget.. Hjipijájé! 8) Akinek van ebay accountja az nézegesse mert 10-15-20 Fontos kuponokat adnak mostanság! --- gamecard.mobi --- ezt keresse megvétel után 8 percre már küldték is emailben a cd kulcsot!
  • TBTPumpa
    #158956

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.26. 20:48:54
  • Fpocok
    #158955
    Egy kicsit? Ez a kieg "legnagyobb újítása".
  • Whysper
    #158954
    Egy kicsit kimaradtam mik ezek a építések?
  • BoneDragon
    #158953
    Rá kell húzni? Aucs... ennyire egyszerű megoldásra nem is gondoltam. :D
  • devlking
    #158952
    Csak az egyszerűbbeket csináltam meg. :D
    Lehet épületet váltani, csak rá kell húzni az újat a régire.
    A láda meg megint bugos.
  • BoneDragon
    #158951
    Képes voltál megcsinálni a lvl3-as épületekhez az acsikat? :D
    Amúgy nagyon jó összefoglaló, köszi!
    Igazából azt sajnálom ebbe az egész garrisonozásba, hogy túl kevés a férőhely, jól meg kell gondolni, hogy mit épít az ember. Egyáltalán le lehet bontani az amit felhúztál? Nem nagyon láttam erre funkciót. Traiding postot én biztos húzok fel 1 karinál és csak arra fogom költeni a resourcest, hogy matit vegyek.
    Amúgy volt egy láda a főépület mellett, ami resourcet termelt, azt kivették, vagy bugos? Patch óta csak fél perce léptem fel, de azt láttam, hogy resetelődtek a questek és több resources jár.
  • devlking
    #158950
    Blizzard után gondoltam én is írok egy ilyen garrison összefoglalót, hogy mi is az amit érdemes építeni.

    Large buildings:
    Barracks: ez az ami must have. lvl1en már adja a speciális missionokat RENGETEG xp rewardal (15k xp, ami egy rare lvl100 followernek 25% xp az epic felé. ha meg be van mellé tolva egy-két extra xp traites follower, akkor meg még 5k xp minden egyes ilyen traitért). lvl2-ön bejön a bodyguard, ami annyit tesz, hogy a follower melletted a damaged 30-50%át simán sebzi. Ez lvl96-tól jön be. Lvl3-as +5 follower annyira nem fontos, nem kapsz annyi küldetést.

    War mill:
    Lvl1 - dupla esély hogy quest rewardok upgradelődnek. Sok értelme nincs, mert 100on úgyis minden instant csere hcból (hc meg megint csak vicc kategória (aoe spam trash, gyenge bossok) lett még a 615-ös scalelt ilvlel is)
    Lvl2 - 20 resource-ért kapsz egy darab iron horde scrapet (360kell a full transmog sethez, de máshonnan is esik), meg esélyt arra hogy follower ilvl upgrade cuccot
    Lvl3 - 1 weekly seal. Ez nem rossz. Missionből jön még egy hetente, így csak 1-et kell venni.
    Jó épület DE csak stables után.

    Goblin workshop:
    Engi cuccokat ad naponta, amik elég jól sebeznek, vagy flying mountot ad pár percre. Lvl3 demolisher, nem tudtam kipróbálni, mert esélytelen, hogy én ezzel az achival szórakozzak.
    Felesleges épület.

    Spirit Lodge:
    Na ez a legalja. Nem elég hogy fixen vannak a portalok a mapokon elég szar helyen, de még farmolni is kell érte, hogy aktiváld őket. 50 (vagy 25?) ogre waystone kell, amiből nekem egy slag mine heroic alatt 3 ha esik. Hát kösz nem.

    Stables:
    Lvl1 - kb 60 quest napi 2-6 leosztásban 100 (de ahogy néztem már csak 50 wowheaden) resource rewardal minden questért. Questchain végén 6 mount (farkas, mamut, icehoof (kodo), viziló, disznó, kecske(?)).
    Lvl2 - lootolás mountról. Jó, de nem nagyon kell.
    Lvl3 - mount speed +20%. Észrevehetetlen.

    SZERINTEM a sorrend: lvlezéshez barrack, aztán 100on stables, majd war mill.

    Medium buildings:

    Tavern/Inn:
    Lvl1 - Daily dungeon questek. Napi 2. Van 20 darab "unique" ami kell achihoz lvl3 upgradehez. A uniqueokon kívül pedig a reward különféle prof matok az első csináláskor, utána 630ilvl kék (heroic dungeon értékű).
    Lvl2 - Hetente te választhatsz egy followert 1 bizonyos trait szerint. Ez kb a leghasznosabb dolog egész garrisonban, mivel a többi follower teljesen random kapja a traitjeit. Epic mount (-50% mission duration), extra mission xp (+35%), vagy extra saját xp (+50%) musthave elején.
    Lvl3 - Ez is egy jónak hangzó, de nagyon gagyi reward. Megjelennek a treasure missionok, amik blizz szerint "egy tonna" goldot hoznak. Aha. Lvl90-es missionok 40 goldot, lvl100-as RARE missionok 100-150 goldot (exhausting missionok, amik kilövik a followert daily resetig. Ha meg szarul van időzítva, akkor 2 napig is elcseszik a followereket az ilyen missionok).
    Ez az egyik musthave medium szerintem.

    Lumber mill
    Fát vágol (ja). Work order pedig 10 fáért 20 resource. 1 kör spires of arakkban 3 napra elég fát ad. Jó épület mert egy idő után elfogy a kezdeti sok resource, és csak néz az ember, hogy akkor most miből indítja a missionokat.

    Barn
    Állatokat trappelhetsz 15 matért, lvl3on pedig az epic craft matot is adja (betaban ilyet még nem láttam, mert vagy bugos, vagy kva ritka). Ezekért 800k hps mobokat kell ölni, ami azért nem annyira egyszerű az elején. A mat ára eldönti majd hogy megéri-e az épület, de tippre aki raidel, annak felesleges mert max gold jön belőle.

    Gladiator sanctum
    pvp bonusok, kb szart sem érnek ashranon kívül.

    Trading post
    Vehetsz matokat, work orderrel csinálhatsz nagyon kevés goldot, ah elérhető garrisonból. Nem egy nagy cucc.

    SZERINTEM: tavern, mill nem kérdés.

    Small buildings:
    2 kivételével profokat húzzák. A 3 slotra ami van kettő pont elég, a harmadik meg vagy:

    Salvage Yard:
    Missionok után random kapsz egy ládát (mindegy hogy sikerült-e a mission) amiben random trash van (lvl1-100 junk). Lvl2-őn már lehet benne follower ilvl upgradelő cucc (ez úgy néz ki, hogy a follower lvl100on kap 600ilvl armort, meg fegyvert. Van zöld +3ilvl, +6 rare, +9 epic armor vagy fegyver upgradelő, és van olyan ami instant felhúzza az egyiket 615/630/645-re. 655-ig megy egyébként, de 645 után semmi extra nem jár érte (még)). Lvl3-on esély van player cuccokra is (lvl1-100 green/rare/epic). Eshet belőle lvl100 655ilvl BOE epic, ami aztán instant ah az elején több tíz/százezer goldért. Nekem eddig a kb 500 missionból (kb 40% hogy jön láda) 3 ilyen boe jött 2(?) hónap alatt. A legutolsó egy int+onuse int trinket volt, ami liveon jackpot lett volna.
    Ez musthave épület, mert war millen, és ezen kívül sehonnan (najó nagyon ritkán missionból) nem lehet follower upgradelőket találni.


    Storehouse
    + work orderek, meg bank.
    Jelenleg lvl3as épületeknél 20 work order állítható be, ami jól elvan 3+ napig (4 óra egy).

    Hát kb ennyi.
  • BoneDragon
    #158949
    Biztos megszorongatták a mogyoróit.
  • skorpio7
    #158948
    Ez igaz, csak lassan egy évtizedig egy áfányival olcsóbban árulta a termékeit. Vmi történt (lehet csak fehéríteni szeretne), hogy mióta újraindult pár napja annyi a termékei ára, mint a legtöbb hivatalos online kereskedésnek.
  • picket
    #158947
    "Mindegyikhez hozzávágta az áfát. Ügyes és aranyos :) Itt sem veszünk már semmit. " - Arra nem gondoltál, hogy így törvényes?
  • empie
    #158946
    Jaja, sajnos kitiltották mert több accja volt.. nagy kár pedig nagyon jó áron és korrektül csinálta.. én marha ha tudom többet vettem volna tőle.
  • Fpocok
    #158945
    Mindegyikhez hozzávágta az áfát. Ügyes és aranyos :) Itt sem veszünk már semmit.
    Akitől én vettem hardveraprón, kitiltották most onnan, mert nem tartotta be a szabályokat.
    G2A nem megbízható, ráadásul többször volt hír, hogy hogy szerzi a kulcsokat. (Shield nélkül olcsóbban? Ezt nem gondolhatod komolyan)
    Marad a players.
  • BoneDragon
    #158944
    Olvass utána kicsit az oldalnak. Rengeteg gond volt vele. Nem hiába vezették be a shield funkciót. Ráadásul ha azt kiveszed, lehet olcsóbban kapod, de nem garantálják, hogy megkapod a kulcsot... Lehet eddig szerencséd volt, de kíváncsi vagyok ha majd leszívják a pénzed és nem kapsz kulcsot, akkor is ennyire fogsz e mosolyogni. :)
  • HunnernesKonge
    #158943
    Oké. :))

    Végül is csak fél éve veszem onnan az összes játékomat, és soha semmilyen gondom nem volt velük, de tuti neked van igazad. :D
  • BoneDragon
    #158942
    Megbízható oldal? Haha ez jó vicc. Mind szürke forrásból való kulcsok, nem hiába van a shield!!!! Azért is fizetni kell, hogy megkapd a kulcsod!!!!! WTF??? Soha nem vennék ott semmit. Rengeteg panasz jön onnan..
  • HunnernesKonge
    #158941
    g2a.com

    Lenyitod a kis nyilacskát a 21.99€ mellett, kikapcsolod a g2a shield-et (máris csak 20.99€)
    Ez hivatalos g2a forrásból érkező kulcs, ha akarod lemehetsz 19.99€-re ha lejebb hirdető userektől vásárolsz.

    g2a megbízható kulcsos oldal, sosem basztak még át.

    más forrás:
    players.hu-n jelenleg 5500HUF a GC, de arra sokat kell várni 1,5-2hét...
  • Fpocok
    #158940
    Egy hete vettem 5700-ért hardveraprón.
  • BoneDragon
    #158939
    Valaki linkelt ebayról a másik fórumba. EZT. Több mint 31k eladott példány, szóval egy próbát megér. Majd én is innen fogom venni, ha megjelenik a wod.
  • Fehercsoki
    #158938
    MoP meg battlechest is drágább mint boltban a dobozos...
  • Fehercsoki
    #158937
    Az nagyon sok:S
  • r4pt0r
    #158936
    Iceákosnál 7,900 lett a feltöltő kártya, marad a másik megoldás.
  • Fpocok
    #158935
  • Pio
    #158934
    Igen, de persze módosulni fognak a perkek, párat kivesznek, pár átalakul, satöbbi...
  • Camouflage
    #158933
    "WoD-ban kiveszik a guild szinteket. " - ez azt jelenti, hogy minden guild, minden guild perket azonnal, mar alapitaskor megkap?
  • HunnernesKonge
    #158932
    WoD-ban kiveszik a guild szinteket.
  • Camouflage
    #158931
    Stormscale-en keresek csaladias Magyar guildet. Tudom, hogy ez mar onmagaban is paradox, de azert en megprobalom.

    Csaladias alatt azt ertem, hogy nem a loot es a PVE progress legyen a guild legnagyobb problemaja. Hanem az, hogy mindenki jol erezze magat abban az 1-4-8-x oraban, amit naponta a jatekban tolt. Felolem ez lehet PVE, PVP, horgaszas, WPVP, gankeles, cityraid, , farmolas, tokmindegy.

    Tisztaban vagyok azzal, hogy tul sokat kerek, mindazonaltal en remelem, hogy van legalabb egy olyan Magyar guild ezen a serveren amire raillik a leiras. "PRIDE NOT CRIME" kimeljen meg.

    Abban az esetben, ha nincs illyen guild. Es van ra igeny. Kello szamu jelentkezo eseteben szo lehet guild alapitasrol is. WoD-ig rengeteg idonk van, ki tudjuk huzni lvl25-ig. A BattleTag-em: Kleenex#2737

    A legjobbakat,
    Camouflage
  • Caliph
    #158930
  • Pio
    #158929
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yrel, egy új, elég fontos szereplő lesz a WoD-ban, de csak ott jön be a történetbe, szóval egyelőre nem ismerhetted. Először túszként találkozunk vele az Iron Horde-nál, ahonnan kiszabadítjuk majd nagyjából mindenkit elveszít maga mellől, aki fontos volt a számára, elég szomorú történet, ugyanakkor közben Exarch lesz, vagyis a draenei-ok egyik vezetője.
  • Caliph
    #158928
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki a csaj draenei Velen mellett?
  • TBTPumpa
    #158927
    Megnéztem őket. Tetszetős darabok, bár nem a sztori miatt néztem, hanem a zene miatt. A Blizzard nagyon odafigyel erre is, de nem csalódtam, baromi jó zenei alapja lesz ennek a kiegészítőnek is! Well done Blizzard!