166745
  • Ozzyehh
    #159046
    :( a francba
  • TBTPumpa
    #159045
    Ha elég a digitális Panda, tudok szerezni belőle bolti ár alatt (2500 Ft körül). De ha mindenképp dobozos kell, az 3000 Ft.
  • jazzy
    #159044
    Akkor megszívtad, hiába loptad vissza az accodat :P
  • Ozzyehh
    #159043
    oksa köszi :)
  • TBTPumpa
    #159042
    Simán rá lehet regisztrálni a Mists of Pandaria kiegészítőt.
  • Ozzyehh
    #159041
    és ha nekem csak a panda nincs meg akkor mivan? attól még vehetek pandát itthon és tudom aktiválni vagy wtf?
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.14. 19:01:50
  • Fpocok
    #159040
    A panda belekerült az alapjátékba, mostantól egybe lehet megvenni az összes kieggel.
  • JaSoN HuNTeR #159039
  • Kryon
    #159038
    Sokan, mint minden kiegnél, aztán 1-2 hónap múlva el is tűnnek. Lehet akármilyen jó a kieg, ha már nincs meg a régi társasága valakinek nem marad sokáig és lehet akármilyen rossz, ha a közeg jó akkor marad.
  • Ozzyehh
    #159037
    nem olyan rég feltettem egy kérdést, bocsi, hogy megint megkérdezem csak a véleményetekre lennék kíváncsi:) szerintetek sokan vissza jönnek játszani? mit gondoltok mennyire mozgatja meg mind a régi playereket mind pedig az újakat ez a kieg?
  • Fpocok
    #159036
    Shrine of the Two Moons - Pulsing Circle

    Mi szerverünkön is ez van most.
  • BoneDragon
    #159035
    Hogy mi?
  • Fpocok
    #159034
    Valaki rájött már miért világít a padló a pandavárosban? :D
  • empie
    #159033
    Mert shield nélkül nem biztos, hogy jó kulcsot kapsz, és ha nem azt kapsz akkor semmit nem csinálhatsz mert el kell fogadnod a vásárlási feltételeket. Vagy pedig, csak egy tokent (az én esetemben is ez volt) kapsz amivel a supporthoz kell fordulni és ők beaktiválják neked az accountodra a kulcsot, de ehhez ki kell adnod az account adataidat. Shield bevezetése előtt jók voltak, de azóta nagyon sok rosszat olvasni a g2a-ról, hogy "feláras" lett a jó kulcs.
    Utoljára szerkesztette: empie, 2014.10.12. 12:15:09
  • Fpocok
    #159032
  • Pio
    #159031
    Ez teljesen komoly, jól értem, hogy lehet, hogy rossz kulcsot kapsz, de ha felárat fizetsz, visszafizetik ebben az esetben? O_o
    Ez mégis mi? :D
    Bemegyek a boltba, ahol olcsó a kenyér, kérek egy kilót, aztán közlik, hogy annyiért pénzfeldobással döntik el, hogy penészeset adnak-e, de ha felárat fizetek, hajlandóak visszavásárolni? :D
    Érdekes dolgokat termel ki magából a kapitalizmus.
  • Braikingboss
    #159030
    Nem csinálsz semmit rosszul most nézem elfogyott de itt a link.

    90 napos GC

  • jazzy
    #159029
    Én nem találok rajta 8700ért 3 havi gametimeot, valamit rosszul csinálok?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.11. 18:51:59
  • Braikingboss
    #159028
    Tegnap vett klántársam ott WOD-ot 90-es karakter boostal pár perc és kapta a kódot tökéletesen ment. Én is pár napja vettem 8700Ft 3havi game time ot. Nem tudom mit panaszkodnak itt az emberek. Nekem sose volt ott gondom mindig kaptam a kódot és jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Braikingboss, 2014.10.11. 18:21:55
  • Fpocok
    #159027
    Már ebből a shield dologból is látszik, hogy nem megbízható. Bolond lennék bármit is venni egy ilyen oldalon.

    Ilyen védelem amúgy saját maguk ellen lol.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.10.11. 18:16:10
  • jazzy
    #159026
    Miért kell a shieldet fizetni?
  • empie
    #159025
    Kinguin.net oldalon vedd. g2a csak akkor jó ha shieldet is fizeted.
  • WiLDoR
    #159024
    g2a.com mennyire megbizhato?
    wod cd-keyt vennek, de ha ilyen players.hu kategoria, akkor inkabb kihagyom...
  • kingofn00b
    #159023
    Nézegettem a resto changeket, és kicsit sajnálom, hogy a Mushroom: Bloomot kiveszik. Bár ha a sebzés nem burst jellegű lesz, nem akkor gáz, de én jobban szerettem, mint a Genesist, amikor a nagy nullázós aoe után kellett a raidet felhúzni. Garosh fightok alatt egészen jó cucc volt.
  • TBTPumpa
    #159022
    Jövő hét kedden patch!
  • devlking
    #159021
    Hát az biztos, hogy nem sok idő kell az egész "végigjátszásához".
  • BoneDragon
    #159020
    Én már annyit toltam a bétát, hogy azon gondolkodom be se fizetek. Rengeteg jó játék jön mostanában, amihez most több kedvem van. Ahh, kár volt bétáznom. :/
  • Ozzyehh
    #159019
    nem tudom, mit nem lehet megérteni.. nem volt meg az accom.. tovább léptem nem is gondoltam rá, mert voltak más dolgok az életemben amik jobban lekötöttek vagy foglalkoztattak.. jó pár év eltelt... és nem volt tiszta, hogy mi is történt vele pontosan.. ez ugyan olyan mint amikor megismersz valakit, aztán elköszöntök.. eltelik pár év és amikor újra találkoztok nem mindenre emlékszel.. nem minden részletre emlékszel, de tudod, hogy már láttad és volt közöd hozzá :D van ez így méh, ha nehéz is elhinni.. ettől még nem vagyok hülye... mint azt tudni lehet az agy szelektív... ez van
  • Fpocok
    #159018
    Nem az volt a gond, hogy nem emlékszik akk nevére, hanem a sorsáról. Általában az embernek nincs 5351 millió egyszerre a tulajdonában, hanem csak egy... és a három lehetőség (hack-odaadtam-eladtam) között is hatalmas a határ. Kizárt, hogy ilyen dologra valaki ne emlékezzem. Ha jövőben valaki érkeklődik az account visszaszerzésről, akkor hazudja azt, hogy havernak adta, ő meg olyan hülye volt, hogy elfelejtette a dolgokat.
  • devlking
    #159017
    Kár hogy dupla buff esetén is az eredetit veszi alapul a második buffnál. Azért így se rossz 3 scavenger followerrel (ráadásul ez csak 100 resource rewardos, van 175-ös is).
  • Ozzyehh
    #159016
    szerintetek amúgy mennyien fognak vissza jönni a régiek közül?
  • BoneDragon
    #159015
    Sok kötekedő? Kettő volt és pl én mindegyik accomra emlékszem. :P Szóval jogomban áll kötekedni! :D
  • devlking
    #159014
    Azért arra kiváncsi lennék, hogy itt ki emlékszik 6+ éve történt bármilyen játék accjára a sok kötekedőből, amivel már nem játszik. Én még account nevekre sem emlékszem, nemhogy arra hogy mit csináltam velük.
  • kingofn00b
    #159013
    Srácok, tud valaki egy jó PvP orientált guildet (magyar vagy nemzetközi) Ragnaroson vagy Bloodscalopn, akik egy kezdőt is bevesznek?
    Úgy értem, hogy eddig raideltem, de most inkább a PvP vonal érdekelne.
  • Ozzyehh
    #159012
    egyenek meg a mókusok és rázzák medvetalpon a vesémet... nem adtam oda senkinek pénzért , Magyarul egy g***i vagy. ezen röhögtem :D

    de ne támadjatok már le, inkább örüljünk együtt
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.08. 13:10:11
  • BoneDragon
    #159011
    Az látszik, mert arra se emlékszel, hogy mi volt pár éve egy accal. Ha ilyet elfelejt az ember forduljon orvoshoz, vagy csak simán kamuzik és tényleg odaadtad valakinek pénzért, most meg visszakérted. Magyarul egy g***i vagy.
  • Ozzyehh
    #159010
    oda írtam hogy nem emlékszem mi történt mert évekkel ezelőtt volt... , de mind1 a lényeg, hogy megvan D:... én voltam a hülye össze vissza beszélek bocsesz :D
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.10.08. 13:04:27
  • Fpocok
    #159009
    Múltkor még csere volt vagy odaadtad... most már hacker? :D
  • BoneDragon
    #159008
    "asszem valakinek odaadtam vagy elcseréltem vagy már nem emlékszem, hogy mi történt"

    ok...
  • Ozzyehh
    #159007
    Srácok.. akárki akármit mondhat ez a Blizz Support egy csoda... visszakaptam az évekkel ezelőtt elvesztett accomat :D és van egy ingyen Cataclysmem is.. eléggé megszívta aki meghekkelt annó:D