166745
  • Ozzyehh
    #159088
    igen :D
  • s0n1c
    #159087
    Pontosan! Emlekezzunk csak vissza vanilla naxxramas raidre, azok a boss fightok eleg mobilisak voltak.
  • Ozzyehh
    #159086
    régens e volt ennyire mobilitás és mindenki halál jól elvolt... felesleges
  • HyperManiac
    #159085
    nagyrészt egyetértek. Legyenek egyediek a kasztok. De a mobilitás kell. Attól hogy mobilis még lehet egyedi. Elveszik a mobilitást, és telebasszák a raideket mozgó fightokkal. Nonszensz. A GW2 pl azért jó, mert dinamikusabb a harc. Az SWTOR meg azért (is) szar, mert full statikus az egész. Szerintem minden kasztnak kéne mozogva használni mindent.
  • Fpocok
    #159084
  • WiLDoR
    #159083
    like :)
  • s0n1c
    #159082
    so true
  • jazzy
    #159081
    Szerintem meg ne legyen minden class mobil. Pont ez a játék baja 1 ideje, minden class tud mindent, mert mindennek mindent tudnia kell. Nem, nem kell. Legyenek okosan kitalálva, de változatosan, tököm tele lett vele, hogy mindenkinek kell CC, mobilitás, instant heal, CD, , aoe heal, aoe damage, single target heal, single damage, manatöltés, minden. Miért? Én azért imádtam a Priestet, mert Holyn iszonyat AOE healer voltam, Discen tank healer, meg arena. Bcben, wotlkben. Utána minden healer class kezdett mindent megkapni, pala aoe heal, pala cc, mindenki megtanult dispelezni magicet stb..

    Szerintem jó irányba haladnak.
  • HyperManiac
    #159080
    Jogos. De a mobilitás nem tér vissza 100-on sem. Elem sámán és lock mobilitás kb nullán van most.
  • Fpocok
    #159079
    Szinte biztos hogy arra van balanszolva... 90-en meg még hiányzonak a skillek, ezért oylan, amilyen.
  • jazzy
    #159078
    Ha nem tévedek egy kiegészítő jön, +10 szint, új skillek. Minden pre-expansion patch ilyen, unbalanced lesz az egész, nem hiszem, hogy kiadnának bármiféle fölösleges balance patchet. Balanceolni ráérnek lvl100-on.
  • HyperManiac
    #159077
    Hát nem sok kasztnak tett jót ez a patch. A hunter pl nagyon gyenge lett mindhárom ágon, különösen a survival lett ultrafos sajnos. Állítólag jön valami balance patch, de nem biztos.
  • Camouflage
    #159076
    Elem shamant szenne tapoltak-e? :) Ahogy nezem az egyetlen nerf, hogy nem tud tobbe mozgas kozben Lightning Bolt-ot lovoldozni, amugy meg allando proc-jai vannak, egy pillanat alatt lenukol barmit, ami mozog.
  • picket
    #159075
  • torrente111
    #159074
    eddig mit lehetett upgredelni?
  • Ozzyehh
    #159073
    mit upgradelni?
  • Tarki
    #159072
    A kiegben nem lehet upgradelni.
  • torrente111
    #159071
    sziasztok.a mostani patchben már coinért lehet upgradelni,ugyan ez a feltétel marad meg majd a kiegben?vagyis 50 ért 1 et?kösz
  • Vincentcloud
    #159070
    Ez a valami megmutatja a játék hogy mit csinálj ha meghalsz
  • BoneDragon
    #159069
    xd

    Jó hát nem szabad szórakozni a mana wyrm-el, HS-ből már megtanultam. :D
  • Fpocok
    #159068
    lol
  • Ashyn
    #159067
    Nálam is ez volt. Újra indítottam a gépet, és letöltött egy 16 megás patch-et, utána jó lett. Viszont belépni karakterrel továbbra se tudok, 90%-nál megáll, majd pár perc és disconnected.
  • Ryder159
    #159066

    Na ilyenkor mi van?
    Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2014.10.16. 00:52:27
  • Dizson
    #159065
    Egyébként, hol most a legolcsóbb a WoD, Gamecard? :)
  • Dizson
    #159064
    Nagyon jó az új patch, most a low lvl dungeon-ök is egyelőre nehezebbnek tűnnek egy fokkal, így jobban rászorulnak a játékosok a quest általi szintezésre, ami számomra pozitív.
    Szintén jó újra látni, hogy a zónák teli vannak élettel. Sok ember jött vissza, és bár ez most login problémákhoz vezet, azért mégis meleg érzéssel tölt el, amikor vanilla zónákban minimum 20 ember szintezi a karakterét. Ha most nem lenne flying mount, illetve misc akkor igazán fincsi lenne, de azért így is adja a nosztalgia feelinget.
    Ez eddig már jobban indul mint Cata, MoP, szóval várom a kieget, még 1 hónap addig felstackelek fooddal meg energy drinkel aztán mehet a game. ;)
  • ddany7
    #159063
    ugy tunik, de hogy melyik...
  • Ryder159
    #159062
    Na nekem meg 2-3 perc játék után lefagy a játék.
  • BoneDragon
    #159061
    Nem valami addon kavar be?
  • ddany7
    #159060
    az mi hogy belogolok es semmi keybindn em mukodik? se mozogni nem tudok, se esc/entert nyomni
  • BoneDragon
    #159059
    Mivel 85-ös bábun próbálod... Kicsit olvass már utána, legalább a hivatalos patch notest vagy valamit, még grafikon is van...
  • Camouflage
    #159058
    Nem arrol volt szo, hogy stat squish-t kapunk? A gearem statjai tizedere csokkentek, megis fel millakat critelek 489-es fegyverrel. Ennek igy kell mukodnie?




  • jazzy
    #159057
    Priest healing: Disc spec, Holy nova spam.
  • Ozzyehh
    #159056
    Kövezzetek meg de szerintem rohadt jó ez a BC feeling :D
  • devlking
    #159055
    Örülj, hogy nem teljesen rakták vissza classic wow állapotra (tudod curse fel, afk a sarokban).
  • jazzy
    #159054
    Priestnél nagyon durva, hogy cascade és prayer of mending cast timeos lett :D
  • Camouflage
    #159053
    En meg sem merem nezni mit muveltek vele.
  • HyperManiac
    #159052
    A warlockot jól elbaszták, semmit nem tud futás közben castolni csak a kiljaedens cunning-al amin van 1 perc CD. Köszi blizzard. És az új antialaising módot is, kb nem lehet teljes AA-t beállítani. fasza.
  • oz
    #159051
    Az aktív előfizetők most automatikusan megkapják az összes eddigi kiegészítőt, beleértve a Pandát is:

    To make the transition to Warlords of Draenor as seamless as possible for current and returning players, all previous expansions have been added to all existing World of Warcraft accounts. This means that moving forward, all current subscribers and everyone reactivating their subscription will automatically be up-to-date with the latest content through Mists of Pandaria®.
  • jazzy
    #159048
    Még jó, hogy éjszakás vagyok, mire délután 4-kor felkelek talán lesz szerver.
  • Fpocok
    #159047
    Reggel újrarakom a winfost meg a játékot, hogy jobban szuperáljon az új filerendszer miatt.