166745
  • 1Darton1
    #159128
    Abban tökéletesen igazad van, hogy azok a lépcsőfokok, amiket szép sorban leépítettek, nagyon hiányoznak a játékból.
    Hogy ne lenne kihívás, az erősen megkérdőjelezhető. Egyéni és csapatmunkában, de főleg taktikailag mindig lehet fejlődni, pont az ilyen nagyobb változások hatására.
  • robotnyk
    #159127
    mesterséges grind wall content helyett valódi content van, és nem csak hc nolifereknek elérhető az endgame raid, hanem a maradék 95%-nak is, akik állják a cehhet, hosszabb távon így lehet játékot eltartani. lásd ellenpéldának: wildstar.
  • ddany7
    #159126
    Nem feltetlen a boss fightokra ertem. Hanem az egeszre.
    BC: reput kellett farmolnod, hogy legyen HC insta kulcsod, es mehess HC instat farmolni. Csapatot kellett szerezni,stb. Utana kellett menni Raidelni a guilddel, flaskakat, potikat farmolni, es csinalni kemenyen.
    Azota: Ding max lvl, go Raid finder, get full epic. Aztan mehetsz guilddel, vagy maradsz Raid Finder full epicben ami nem sokkal szarabb, mint a Normal Raides.
    Meg BC-ben hetek voltak ezek, most 2-3nap (se) Ez szerintem nem kihivas, es nem is tul szorakoztato. Ezert is inkabb pvpzek azota.


    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 17:36:51
  • 1Darton1
    #159125
    Azt nem tudtam, hogy ekkora taktikai zsenivel kommentelhetek ugyanarra a fórumra. Biztos még a karakterneved is ismerősen csengene, ha ennyire otthon vagy a pve-ben.
  • ddany7
    #159124
    Nyilvan kozel sem jatszom annyit, mint BC-ig, es nem is folyamatosan, de el lehet vele jatszogatni meg, igen. Viszont ettol fuggetlenul ezek a valtozasok akkor sem tetszenek.
  • Pio
    #159123
    Jajó, akkor félreértettem, azt hittem már nem élvezed. Ezek szerint akkor mégis jól csinálja a Blizzard, ha ennyi ideje itt tart. :)
  • ddany7
    #159122
    ui: pl a magetol elvettek minden olyat, amiert imadtam vele jatszani.
  • ddany7
    #159121
    most ezt a hsz-t nem ertem. Negativ kritika nem lehet, vagy mi? Akkor abba kell hagyni? :) PVE kb BC ota nem igazi kihivas, megis jatszom.
  • Pio
    #159120
    Szerintem akkor törődj bele, hogy Számodra már nem nyújt kihívást ez a játék és állj tovább. Egy játék miatt kár keseregni.
  • ddany7
    #159119
    ezt te honnan veszed? semmi bajom nem volt a jatekkal. az a bajom, hogy egyszerusodik, most nem csak azzal, hogy 2nap alatt full epic vagy meg hasonlok, hanem mostmar van 5 spelled es szevasz.

    Ki mondta hogy bonyolult volt? Vagy ha az volt az nekem gondot jelentett? Hol olvastal ilyet? :D
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 16:54:52
  • 1Darton1
    #159118
    Nem nagyon értem a mondanivalód. Úgy tűnik számodra eddig is túl bonyolult volt a játék, és még így leegyszerűsítve is gondot okoz, mégis fel vagy háborodva az irányvonal miatt.
  • 1Darton1
    #159117
    A balance-tól elvették a sunfire gombot, cserébe nagyságrendekkel nehezebb lett vele maxolni (pve-ben).
    Pvp-ben meg mindig is nehezebb volt ferallal játszani, az marad is úgy. Csak már nem kell 40+ keybind, elég lesz 20-30.

    Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.24. 16:18:12
  • devlking
    #159116
    Ingyé' gold, amíg nem hotfixelik. Timeless isle cave, Zarhym, láda nyitogatás. 1k+ gold/5 perc. Daily(?).
  • jazzy
    #159115
    Lehet, bár magasabb arénában healerként kattingatni már nem annyira gyors, nem ártanak bizonyos spellekre target macrok a 2 társadra és magadra..
  • flashpointer2
    #159114
    U ingyen 7 nap megint lejátszhatom az egy évre való adagot :D
  • ddany7
    #159113
    hat az a -10% megeri annak, aki keptelen odafigyelni, hogy fel legyen pakolva rendesen.
  • Fehercsoki
    #159112
    Ja passzív lehet, de nem éri meg azt a glyphet választani...
  • ddany7
    #159111
    akkor valamit rosszul csinaltal :D
  • jazzy
    #159110
    Szerintem az sem volt normális, hogy már 50 keybindem volt lassan..
  • ddany7
    #159109
    az a bajom, hogy me gtovabb egyszerusodik a jatek. feral druidnak se kell majd mar a +dmg-t felpakolni, met passziv lehet. nem kell stunnolni mert rake stunnol, stb.
    Mage-l jatszottal? egyszeruen egy szar lett.
  • WiLDoR
    #159108
    feral druidnak is maradt jo adat keybind-je, meg az osszevonas utan is, szoval nem ertem a problemad. eddig baromi sok volt neki, most mar csak sok, de legalabb kenyelmesen kezelheto a mennyiseg.
    balance az, ami 3 gombos lett a feral-hoz kepest...
  • devlking
    #159107
    ww monkal még mindig zongorázhatsz egy kicsit. Time to reroll.
  • ddany7
    #159106
    Valaki árulja már el mi értelme volt ennek a patchnek? Vagyis ennek a rengeteg változtatásnak? Alig van már spellem kb a mage,shaman,druid kariknál, warrit még nem néztem.
    Meg ez is hogy más speccen más a talent tree, ez is mi?
    Értem én hogy minél egyszerűbbre kell csinálni, mert a sok hardcore player 4gombnál többet nem tud ésszel nyomogatni, de ez már vicces. A Feral Druidnál is... Vicc. Még jó hogy nemrég sok gombos egeret kerestem ,mert már kb nem kell :D :D
  • Fpocok
    #159105
    "Movement speed buffs that are self-only or is a passive effect are considered non-exclusive, and will now all stack together additively.
    Movement speed buffs that are temporary or could be applied to other players are considered exclusive, their effects do not stack, and only the highest bonus gets applied (in addition to non-exclusive movement speed buffs)."

  • flashpointer2
    #159104
  • Fpocok
    #159103
  • TBTPumpa
    #159102
    Metallica lesz a BlizzCon-on. Miaf...
  • devlking
    #159101
    umm.. halp!
  • Fpocok
    #159100
    Hol most a legolcsóbb a játék? Digitális vagy dobozos, mindegy.
  • Braikingboss
    #159099
    A WoW az winyón van nekem ott nekem is 15 sec körül van.
  • Fpocok
    #159098
    Nektek az új filerendszer óta milyen gyorsan lép be a játékba? Nekem most 10-15 másodperc a battlenet klient play megnyomásától a játékban való futkosásig.
  • HyperManiac
    #159097
    Ez jó hír, köszi.
  • BoneDragon
    #159096
    2 féle portál lesz og-be. Egyik ami outlandra dob, a másik ami dark portal elé, ami wod-s. Szóval nem vesznek ki semmit.
  • HyperManiac
    #159095
    Nagy kérdés. A WoD megjelenése után black temple-ből már nem lehet cuccokat kiszedni transmog miatt ugye? Lévén hogy nem lesz BT shadowmoon volleyben nem?
  • ddany7
    #159094
    ezert birtam anno Archimonde-t. az igazi noob rosta volt, jo kis wasd fight, ment is rajta a szenvedes parszor rendesen. a mozgo fightban kijon kinek mennyi agya van, vagy csak kepes nyomogatni 3-4gombot es kozben chipset zabal.
  • jazzy
    #159093
    Nem statikus a harc most írtad, hogy "telebasszák a raideket mozgó fightokkal". Mozogsz, megállsz, castolsz, mozogsz. Az mennyivel jobb, hogy ráülsz egy gombra és úgy castolsz 24/7? Így legalább döntés kényszered van. Eltolod a spellt, vagy elfutsz? Jó helyre kell állni, mert ha elcseszed, utána megint futhatsz, közben megint nincs sebzésed.
  • 1Darton1
    #159092
    Keverni a szezont a gőzekével sem túl jó.
    Pont az a lényeg, hogy optimalizáld a mozgásod (illetve a taktikát), és ne legyen ugyanannyi mindenkinek a dps-e futkározás és fülvakarás közben. (A GW2 pedig pont szörnyű példa, mert teljesen más igényeket elégít ki. Bár én elég nehezen tudom elképzelni, hogy olyanok létezhetnek.)
    Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.18. 16:06:45
  • HyperManiac
    #159091
    Régen betárcsázós internet volt, azzal is lehetett netezni. De fejlődnek a dolgok. Nem értem miért rossz a mobilitás, és miért tetszik nektek jobban a statikus harc. Mint az SWTOR-ban, dögunalom, egy helyben állós fos. Ez kell?
  • Ozzyehh
    #159090
    Jaja :D egyébként nekem nagyon tetszik a peccs.. és az elkövetkezendő változások ahogy ez a kevésbé mobilisabb cucc is nagyon bejön.. én bizakodó vagyok:)
  • Fpocok
    #159089
    Semmi gond nincs a kevesebb mobilitással. Régen is megoldottuk. Naxx táncos boss megvan? kedvencem :D