166745
  • ddany7
    #159169
    Elolvastam, ettol meg mi valtozik abban, hogy a Mage-nel azt mondtatok, hogy a fire csak fire spelleket hasznalhasson? Akkor a Feral druid Resto spelleket miert hasznalhat, a Ti logikatok alapjan? Mert az alap logikátok ez volt, most meg amikor ez besult, jossz ezzel, hogy hat de ooo a cc-ket meg defeket egyuttesen kell nezni...
    CC-t es Def skill-t adhatnak neki Feral spellben is. (Ahogy pl. a Barkskin-t megoldottak.)

    De nalad mar megint a fikazo hangvetel van, amit ismert nem ertek.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 21:52:14
  • 1Darton1
    #159168
    Gondolom a kommentem első felét véletlenül sem olvastad el. Ilyenek miatt nem vagy képes vitázni.
    Abban igazad lehet, hogy jelenleg túlzó néhány hibrid selfhealje, de mivel azt nem fixelték, nem lehet olyan vészes. 100-as szinten meg teljesen más lesz a helyzet.
  • ddany7
    #159167
    pedig emlekszem amikor bc-ben 3-4 raid tagnak fel kellett huzni az lw-t, hogy brutalluson nyomhassuk a +haste-t...
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 19:38:18
  • devlking
    #159166
    Még csak professiont tanulnia sem kell annak, aki nem akar craftolni. Elég nagy vágás volt ez is azért...
    Engi még mindig jó supportnak, de a többi teljesen felesleges.
  • Fpocok
    #159165
    Ennek tökre nem örülök. Azt hiszem maradok a mainemmel herba miner.
  • ddany7
    #159164
    nem.
    az alapvető logika, ami miatt en is kaptam az ivet, hogy egy fire mage csak fire spelleket tudjon, es egy dps ne tudjon healelni.
    ezt kovetve akkor az ele shaman is csak ele spelleket nyomhasson, es ne tudjon healelni. Igy tovabb a feral druidra, stb.
    De meg ha marad is a healjuk, mert mondjuk ra lehet mondani hogy hybrid kaszt, akkor csokkentsek a hatekonysagat, mert viccesen sok.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.27. 18:00:01
  • jazzy
    #159163
    Semmi, csak a kereskedés. De én szeretek kereskedni :)
  • 1Darton1
    #159162
    Lesz (van) bármi jelentősége a professionönek? Azon kívül persze, hogy lehet velük csinálni pár goldot.
  • 1Darton1
    #159161
    A defenzív skilleket, cc-ket, selfhealt, sőt még a burst-képességet együttesen kell nézni. A te logikád alapján a mage-től is el kellene venni az ice blockot, mert a többi dd-nek sincs.
  • HyperManiac
    #159160
    Abban viszont igazad van, hogy hibrid kasztok el vannak túlozva nagyon. Én a feral druidtól is elvenném a healt. Csak az adott ágon tudjanak healelni, máshol ne. Ha healelni akar, akkor legyen resto és kész. Sámánnál ugyanez stb...
  • jazzy
    #159159
    Valami ötlet Monknak 2. professionnek? Enchantingot nem dobom el, már úgy megszoktam, hogy van minden karakteremen.. elég bizonytalan vagyok mit húzzak fel mellé ezekkel a változtatásokkal.

    Engi, LW, Alchemy, JC..?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.26. 02:45:30
  • ddany7
    #159158
    A 3 sec serthetetlenseg mondjuk egy ice blockba kerul, de ok. A self heal meg leginkabb 2v2ben fog hianyozni amikor 2dps-es felallas van, az evocation jol jott olyankor. Ezt leginkabb azert nehezmenyezem mert pl. a druid,shaman dps agai viszont ugyanolyan eszmeletlen healt tolnak tovabbra is.

  • HyperManiac
    #159157
    "De most miért csak a Mage-től kellett elvenni ezt?"

    A DPS rankings szerint lvl100-on az első 5-ben benne van a mage két ága is. Emellett van neki 3 secre full sérthetetlenség, full láthatatlanság. Igaz kényelmi funkció, de portálozhat ide-oda, CD nélküli polimorph, fagyasztani képes pet. Healje meg nincs. Minden nem lehet :)
  • Zenszkij
    #159156
    LOL ez aranyos :D
  • ddany7
    #159154
    Erről beszéltem. Megint a nagy semmiről írsz, kivéve hogy oltogatsz. :) Bár ez csak téged minősít.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.26. 00:21:11
  • jazzy
    #159153
    Köszönjük mind hülyék vagyunk és képtelenek vagyunk megérteni amit írsz, nem is tudod nekünk elmagyarázni, mert sík hülyék vagyunk ugye, lehet jobb ha nem próbálkozol, lehet a bnet fórumon megértik, próbáld ki.

    Más: Ennek az archaeologynak van bármi értelme? Elkezdtem húzni, aztán néztem guideot, kb semmi új itemet nem raknak be kiegre, csak úgy.. van.

    Fishing ugyanez, ha poolból horgászok 100%ban fogom a halat 1-es skillel is, illetve pandariában simán fogtam 60-70-es skillel a halakat.. mi értelme felhúzni?
  • ddany7
    #159152
    Bár azt még most sem értem, hogy részetekről mi ez a fikázó üzemmód arra, hogy leírtam mi nem tetszik a játékban. Nem tudom miért lehetetlen elfogadni, hogy másnak nem tetszik az, ami nektek igen. Vagyis azt megértem, hogy más véleményt nem tudtok befogadni, de hogy attól még miért kell magas lóról személyeskedve pofázni, azt még most sem tudom megérteni. Mintha azzal jöttem volna ide, hogy Te meg Te mekkora gyökerek vagytok és miattatok szar a játék.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.25. 22:18:19
  • ddany7
    #159151
    Nem kell. Imádtam a BC-ben, hogy kb egyik dps se tudott healelni nagyjából, meg CC is kevés volt. Nem úgy, mint most, hogy kb. mindenki tud mindent. De most miért csak a Mage-től kellett elvenni ezt? Feral druid ugyanúgy tud healelni, eszméletlen mennyiséget, Warrior is tud, ele shaman, stb. (nyilván van hybrid kaszt, de akkor dps szerepben értelmetlenül sokat képesek healelni.)

    1Darton1,
    Írtam a spellek elvételét, de nem mondtam rájuk, hogy nerf. Hanem hogy csorbítják a játékélményt számomra. Értelmezni kéne. A wow mmorpg barátom. Utolsó 3 betűt fejtsd meg, napon vagy gép előtt, nekem mindegy. És azért játszom mage-l mert abban a szerepben szeretek játszani.. Bár lehet ezt sem tudod értelmezni, szólj és segítek.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.25. 22:12:25
  • kekksz
    #159150
    Hali! Tud valaki egy megbízható embert BS-en akitől lehet game timeot venni goldért?
  • HyperManiac
    #159149
    Miért kellene egy dps kasztnak heal? No offense, de mióta wowozol? Régen nem volt dps kasztnak heal. Arra ott volt a healer. Pont jó ez az irány, bár 1-2 dologgal én sem értek egyet, de alapvetően jó az irány. A function kasztok teszik a dolgukat. A tank tankol, a dd sebzést oszt, a healer meg gyógyít. Bár a tankok dps-e így is elég brutál, azt én még nerfelném. Ne sebzésből generáljon agrót, hanem spellből, taunt stb. De ezek már kis dolgok, és minden lvl100-ra van balanszolva.
  • 1Darton1
    #159148
    A -20% amiatt volt, mert a jelenlegi gearben a fire túlzóan erős volt, de ezt le is írták, csak azt a részt is el kellene olvasni. A spellek elvételét is írtad, nem sok értelme letagadni, pláne, hogy ebben a kommentben is megint megemlíted.
    A manaregen skilleket mindenkitől elvették, cserébe durván megemelték az alap regent. Selfheal sincs a legtöbb dd-nek (sőt soknak eddig sem volt, úgyhogy fairnek tűnik), de a mage-nek így is marad bőven cc-je és defenzív skillje (több, mint másoknak).
    A szerepjátékhoz meg aztán véletlenül sincs semmi köze az egésznek, valószínűleg nem is érted mit jelent a kifejezés, csak gondoltad felhasználod a teljesen alaptalan depis nyávogásodhoz.
    Menj ki a napra, vagy lapozz fel valami logika alapjai című könyvet, mert bajok vannak.
    Utoljára szerkesztette: 1Darton1, 2014.10.25. 15:27:30
  • ddany7
    #159147
    Nerf az az volt hogy a fire kapott -20% damaget, nem az hogy kivettek egy csomó spellt, nem is írtam ilyet, csak már megint egyszerűbb belemagyarázni.
    Evocation sincs, csak megjegyezném, Self heal nulla, Cold Snap van egyedül.
    Lehet így is nézni, de ettől a szerepjáték része csorbul már megint, le vagyok korlátozva, és ez nem tetszik.
  • WiLDoR
    #159146
    tenyleg hatalmas nerfek voltak ezek.
    a fire vegre tenyleg fire spelleket hasznal, az arcane arcanet, a frost meg frostot.
    en orulok annak, hogy vegre egy-egy class nem ert mindenhez, hanem vannak erossegek-gyengesegek.
    nekem tetszik ez a regi-uj iranyvonal...
  • picket
    #159145
  • ddany7
    #159144
    PoM talent sincs mar Fire/Frost-on.*
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 20:27:10
  • ddany7
    #159143
    Azt leírtam, hogy nem tetszik, hogy egyszerűsítik a játékot. így kb spammeled a Shredet, Rake-t, aztán jó lesz egyszer csak, nem kell gondolkoznod rajta, hogy mikor mit használj, mert 2 spellel megoldható minden kb. (dmg oldalon). És a Savage glyph is arra jó, hogy aki nem bírja állandóan magán tartani, az ne legyen akkor hátrányban, itt is -1 spell, ha úgy nézem.
    Mage:
    Nem tudok változtatni az armorokon. Forstként nincs Arcane Exploison, nincs Fire Blast, Fire-n nincs Blizzard, Arcane Exploison. Talenttől függően Frost Novád sincs.
    Le lett takarítva az egész kaszt, és nincs annyi lehetőség benne, mint régen. Ez nekem nem jön be. (Deep Frezze egy lehelettől szétesik. Fire meg porig lett nerfelve.)

    De nem kell velem egyetérteni, nem is az érdekel, hogy én itt bárkit meggyőzzek. Csak az zavar, amikor jön 1-2 okos, aki semmi kritikát nem képes elfogadni szeretett játékával szemben, és fikázza a másikat.

    "Látom, hogy megértette, az alattad lévő komment igazolja, hogy neked van igazad!"
    Most ne haragudj, én nem akarok személyeskedni, de ennyire nem tudsz olvasni? :) PVE-ről amit írtam, azt megértette, arról ott nem is írt.
    Fú, de nézd már, még valaki, aki szerint elbasztak valamit :O
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 20:14:43
  • Ashyn
    #159142
    Ahogy hallom, a huntert is, főleg a survival ágat. Szinte nincs aoe dps.
  • HyperManiac
    #159141
    A hunter milyen lett? Főleg a survival ág érdekel, de a másik kettőről is jöhet infó. A lockot elbaszták szerintem. nekem nem jön be.
  • jazzy
    #159140
    Látom, hogy megértette, az alattad lévő komment igazolja, hogy neked van igazad!
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 20:01:53
  • jazzy
    #159139
    A Monknál már 2 külön stance van, egyik a sima healer, a másik pedig a damage healer.

    Egyébként mivel én nem voltam sose híve ennek a jabjabuplift kombónak, a wise serpent healelés ugyanaz gyakorlatilag. Én élvezem, pedig Priest volt a mainem nagyon régóta, most a Monkot szerintem sokkal jobb játszani.
  • ddany7
    #159138
    "bcben jó volt a pve"
    Azt mondtam, számomra BCt óta nem kihívás. Utána ki is fejtettem, hogy mire gondoltam. 1Darton1 megértette mit akartam mondani, Te nem. Szerintem akkor veled van a baj.
    "most kevés a spell, most kb ugyanannyi spell van, mint bcben volt"
    Csak, hogy kijavítsalak, azt mondtam, BC-ben több spellem volt, mint most.

    Az ilyen, nem érdekel, nem megyek kifogások meg eléggé óvodás dolgok, de Te tudod, engem nem zavar.
    És csak ismétlem magam, érdemi kritikámra most sem szóltál egy mukkot sem, csak puffogsz, és fikázol. Így aztán lehet értelmes kommunikációt folytatni.
  • 1Darton1
    #159137
    Az eddig felhozott érveid meglehetősen sánták voltak. Például, hogy kivették a pounce-t a játékból, ami korábban totál értelmetlenül volt különválasztva a rake-től, ráadásul stealth-only volt (a shred/mangle páros még borzasztóbb), de végre erre is rájöttek. A jelenleg használhatatlannak tűnő savage roar glyph sem bizonyítja az állításod.
    A mage-dzsel kapcsolatban pedig semmi konkrétumot nem mondtál, azon kívül, hogy szar lett, és hihetetlenül izgalmas skilleket vettek el tőle.
  • hawkie22
    #159136
    Én is kicsit meglepödtem a patch után, gondoltam, WoD-ra való tekintettel indítok egy resto/feral druidot. Resto a main specc, de átváltva feralra mondom mi ez, ennyivel nem lehet kevesebb spellem. :D De lehet.
    Mondjuk, jobban is tetszik, valahogy jobban kikapcsol az, ha dungeonben vagy raiden nem csak arra kell figyelnem és koncentrálnom, hogy melyik spell melyik keybindomon van, hanem kicsit kikapcsolódhatok és a fightra is koncentrálhatok meg TS-re. :D
    A resto meg egyenesen tetszik, igaz, még csak 42-es vagyok, de élvezem a healelést vele.
    Van egy 90es warri tank, az is tetszik, egy 90es sámán meg egy 90es monk, mindkettö healer, de öket még nem próbáltam patch után.

    Sokat változott a sámán és monk heal patchhel? Lehet, ki kéne próbálnom, de elöbb fel kell húzzam dudut. D:
  • jazzy
    #159135
    Nem megyek bnet forumra picsogást nézni, elég vagy te.

    Probléma felvetésedre saját magadat cáfoltad meg, "bcben jó volt a pve" most kevés a spell, most kb ugyanannyi spell van, mint bcben volt... nincs mit magyarázni.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:50:48
  • ddany7
    #159134
    Ajanlom figyelmedbe a Bnet forumot. Udv.
    Bar vicces vagy, mert erdemben a problema felvetesemre meg most sem sikerult valaszolnod, vagy reagalnod. Csak a fikazas megy, de ha teged ez eltet.. :) Masokkal latszolag ertelmesen sikerult elbeszelgetni.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 19:27:46
  • jazzy
    #159133
    Na kb ezt vártam, 21 éveseké a világ, aztán majd pofára esel és megtanulsz kussolni :)

    Legalább ha te vagy az egyetlen aki a hülyeséget szajkózza és mindenki más az ellenkezőjét, akkor ne legyél már helikopter, ha már 1 ember támogat akkor lehetsz, de legalább egyedül ne.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 19:21:07
  • ddany7
    #159132
    Elarulom neked 8 ev alatt most karogok masodjara a jatekkal kapcsolatban. Fyi.
    De hat mindig van ilyen onkentes eszoszto verpisti, mint te, aki megmondja a frankot , es elkezdi szidni a masik embert, akinek van velemenye. Hat, egeszsegedre.
    De pl leirtam konkretan hogy mi a bajom, pl a mage-l, csak biztos nem tudtad elolvasni, mert anniyra benne voltal az eszosztasban ;)
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.24. 18:31:33
  • jazzy
    #159131
    Aham, nyilván. Te sem az a fajta vagy, aki mindenért károg, dehogy.

    A Blizzard egyértelműen jó irányba megy ezzel a patchel. Az emberek nagy százaléka látja. Aki meg mindig rinyál (ez vagy te, fyi) az mindig rinyálni is fog.

    Mondjuk nem csak játékban, mindenhol, szóval mindegy mit írok / írunk, abba is bele fogsz kötni, tehát maradjunk abban, hogy neked van igazad, ez a játék szar lett.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.24. 18:26:34
  • ddany7
    #159130
    Több, mint most.
  • jazzy
    #159129
    És BCben hány spelled volt??