166745
  • Fpocok
    #159209
    Vegyél be egy nyugtatót és várj:
    .@Flameknight88 Each player should see their own set of rings, we're investigating.
  • BoneDragon
    #159208
    Aki kitalálta ezt a blazing winges darkmoon achit, megbántalmaznám. Annyian vannak, hogy lehetetlenség megcsinálni, hajnalba se tudtam, se most... Éjjel meg ezért nem fogok felkelni. Annyi eszük nem volt, hogy külön phasekre rakják a karikákat, egymástól "lopkodják" az emberek... Betaban első körben meg tudtam csinálni...
  • TBTPumpa
    #159207
    A Warlords of Draenor logója (PNG kép):


    Ezt kell majd betenni a bannerbe.
  • Icewind
    #159206
    Sziasztok,

    Az Árnyjárók Guild TGF-et hirdet a Ragnaros szerveren Horda oldalon. Jelentkezni itt lehet: www.arnyjarok.enjin.com
    Class, lvl kikötés nincs!

    Ingame jelentkezni: Sejhaj -nál.
    battletag: Xemina#2586

    Cél, hogy a guildet, és leendő tagjait felfejlesszük, és jó közösséget alkossunk, a kiegben sikereket érjünk el.

    üdv,
    Xemina
  • WiLDoR
    #159205
    koszi
  • krisz073
    #159204
    Sziasztok,

    Arathor serveren keresnék normális Magyar Klánt!
  • jazzy
    #159203
    Bemész a bankba kérsz netkártyát, 15 perc, legegyszerűbb.
  • DonPedro22
    #159202
    bárhogy rákeresek a wow gift card-ra mert azt írják azzal lehet egyenleget feltölteni, csak a gc kártyát dobja be. Pedig azt írja a németeknél és osztrákoknál is lehet kapni, de mindenhol gc-t talál
  • Falabu #159201
    Valóban létezik ilyen kártya, de én nem tudok Magyarországon olyan helyről ahol ezt lehetne kapni. Nálunk csak 60 napos kártya van. De bankból szerintem tudsz kp-t utalni paypalos fiókba(gondolom 1-2 nap átfutási idővel) amivel tudsz fizetni battle.net-en.
    Utoljára szerkesztette: Falabu, 2014.10.31. 15:25:33
  • DonPedro22
    #159200
    Valaki tud írni valami okosat az accountban lévő Balance számláról vagy miről? elvileg ha feltöltök pénzt rá akkor közvetlen onnan fizethetek a shopban? azt olvastam, hogy GC-vel is fel lehet tölteni az igaz? Sajnos nincs olyan bankkártyám amivel online tudok vásárolni ezért gondoltam megpróbálom de semmi biztosat nem tudok róla. Valaki valamit tud ezzel kapcsolatban?
  • 1Darton1
    #159199
    Csak annyit bétáztam, amíg felhúztam egy karaktert 100-ig. Eddig elég önmagáért valónak tűnik a garrison, hasonlóan a pet battle-ökhöz, viszont ennek van minimális hatása a játék egyéb részeire is. De semmi olyan, amit nem lehetne könnyedén helyettesíteni más módon.
  • Fpocok
    #159198
    RaF eddig is működött magyarországról.
  • Fehercsoki
    #159197
    5.4 óta új in-game RaF rendszer van, ez azt jelenti hogy most már nem hivatalosan de Magyarországról is működik a RaF?
  • Fehercsoki
    #159196
    #158950
  • WiLDoR
    #159195
    szerintem meg lila.
    azt nemtom mi, de a lila a tuti.
    a rozsaszin es voros meg gaz. nemtom miert, de az.
    lila es ennyi.

    na kb. ilyen szinvonalon ment itt a traccsolas az elmult napokban.

    beszeljunk inkabb a kieg-rol, en pl. nem betaztam, s baromira erdekelne egy hasznalhato utmutato, azzal kapcsolatban, hogy garrison-ban mit erdemes maxolni es mit nem, mik a musthave epuletek es mivel nem erdemes foglalkozni.
    inkabb ebben segitsetek.
    kosz.
  • HunnernesKonge
    #159194
    Vanillában már a kezdetekkor tudtam, mi lesz ebben a kiegben. Warlords feature na persze. Westfallban a magemmel dingelés után trainerhez rohangálva fire mage-el olyan faszán kihagytam minden arcane és frost spellt, mint a huzat! Minek az nekem, fire mage vagyok. Látjátok, tudtam én mi fog történni
    Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2014.10.29. 17:15:53
  • DarkHorSe
    #159193
    Szerintem amugy a vanillaba minden jobb volt, vagy nem?
  • jazzy
    #159192
    Nem ártana, ideje lenne már, hogy valaki ddany oldalára is álljon, mert ez így unalmas
  • picket
    #159191
    Ha nem tudtok egymás hülyézése, idiótázása, meg zártosztályozás nélkül véleményt alkotni egy témában, akkor azt a témát törlésileg elcenzúrázom a világtörténelemből.


    Utoljára szerkesztette: picket, 2014.10.29. 15:06:43
  • 1Darton1
    #159190
    Oda van írva, hogy azért szóltam be, mert fogyatékos volt a kommented, nem pedig azért, mert más a véleményed.
    Olyasmiről pedig nem volt szó, hogy bárkit hülyének neveztél volna. Ezt hol olvastad, meg milyen belemagyarázás? És miért használsz többesszámot?

    Lassan kezdem azt hinni, hogy direkt játszod az idiótát, mert a zárt osztályon tuti nem adnak nektek net hozzáférést.
  • BoneDragon
    #159189
    Pff, erről is ennyit. :D
  • s0n1c
    #159188
    Na ne már, tegnap este kezdtem el!
  • HyperManiac
    #159187
    Ha nem tetszik, menj valami GW2 vagy Archage féle ultrafos koreai szar mmo-ba, vagy a topszar swtor-ba. Ennyi a történet. A wow 1-2 apróságtól eltekintve a legjobb mmo, mindig is az marad, hiába jön ki olyan nevetségesen szánalmas próbálkozás mint az swtor vagy a sok koreai szutyok.
  • ddany7
    #159186
    Ezzel van a baj. Nem tudom kinek hiszed magad, hogy elkuldesz valakit ekezni, mert annak mas a velemenye, mint Neked.
    Jazzy,
    Olvass vissza, egyszer nem irtam se rad, se senkire, hogy hulye, ez mar megint csak a Ti belemagyarazasotok. (ctrl+f segit)

    De en be is fejezem. Valoban en vagyok a hulye amugy, hogy ilyen embereknek probalok magyarazkodni.

    Robotnyk,
    Nem mondtam sosem, hogy regen minden jobb volt. Pl a Raid finder baromi jo dolog, vagy akar mondhatom azt is, hogy az is milyen jo dolog, hogy 1 pvp realmen lehet mindket frakcios karid, stb. Nem ezzel jottem ide, csak be lett allitva a velemenyem erre, es hasonlokra.
    Anniyra messzire nem is mentem vissza, nekem a jatek tokeletesen bejott 1 honappal ezelott is, meg a Draenor patch elott, nem a regi BC,Vanilla dolgok miatt panaszkodtam.
    De nyilvan van benne ilyen dolog is, mert pl. anno a mage-t is azert szerettem meg, mert emlekszem amikor vanillaban lvl 20 priestemet boostolta egy guild tars mage Stockade-ben. Akkor lattam, hogy megy a Blizzard,Fireblast,Arcane Exploison,Evocation, Cone of Cold, stb. Es nekem ez tetszett meg a mage-ben. Nem az, hogy PVE-ben mennyi a dps-e, vagy PVP-ben mennyire jo comp 3v3ra. Ezeket most elvettek, es nem tetszik. Ezt aki akarja megerti, aki nem, nem.
    De Te legalabb ertelmes hangvetelben szolsz hozza a dolgokhoz.
  • devlking
    #159185
    Spirit Chests looted during the Zarhym Altogether weekly event received a hotfix to no longer grant gold.

    megbasszák.
  • Vincentcloud
    #159184
    Ezzel egyet kell értenem, számomra mindig Karazhan marad a top raid mert ott voltam először. hiába tudom hogy voltak jobb raidek örök favorit. Hovatovább az hogy régen minden jobb volt egy marhaság, rengeteg újítást vittek a wowba ami nagyon hiányozna ha vissza kellene menni, és tényleg csak az emlékek szépítik meg. Nekem sem jön be néhány újítás, de mindig volt logika a blizz változtatásaiban és ez valószínűleg most sincs másképp
  • robotnyk
    #159183
    szerintem kár is az ilyen vitákba belemenni, mert ezek ilyen "régen minden jobb volt" típusú véleményekből indulnak. inkább a nosztalgia faktor miatt alakulnak ki, nem azért mert a WoW (vagy a játékok általában, a zene, a tv, filmek, stb.) régen tényleg annyival jobb volt, csak a delikvens jobban élvezte, mert éppen gondtalan középiskolás/egyetemista volt akkoriban, vagy jó guildben volt és sok sikerélménye volt, vagy egyszerűen akkor még új volt neki az egész.

    ez maradi, konzervatív hozzáállás olyanoktól, akik nem tudnak vagy nem is akarnak igazodni a változásokhoz. a változás nem mindig pozitív, de alapvetően jó dolog.

    a bonyolult/túlbonyolított dolgok egyébként szerintem nem minden esetben azért voltak ilyenek a WoW-ban sem, mert direkt olyanra akarták csinálni, hanem azért, mert nem tudták másképp megvalósítani, és idő, esetleg egy konkurens játék kellett hozzá, hogy a fejleszők ráébredjenek, hogy jé, ezt így is lehetne csinálni.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.10.28. 19:08:15
  • 1Darton1
    #159182
    Aki akarja, majd visszaolvassa a történteket (akár te is), habár nem különösebben izgalmas. Nevetséges stílusban írtál butaságokat, ami miatt én bizony simán elküldtelek ekézni. Azt már akkor is megértettem, hogy neked nem tetszik a játék, ebbe bele sem akarok szólni. Csak ne próbáld olyasmikkel megmagyarázni, amelyek nem igazak.
    Azt a véleményemet még mindig tartom, hogy a fölösleges skilleket kivenni vagy átalakítani remek ötlet, és ezt tényként is kezelem.
    Az persze megint csak hazugság a részedről, hogy azt mondtam volna, hogy valamit másképpen kellene csinálnod, vagy hagyd abba a játékot. (Ezt a mondatot is nyugodtan hagyd figyelmen kívül, mint ahogy az eddigi összes rád nézve kínos részt.)
    A stílus azért ilyen, mert komoly hiányosságaid vannak (remélem csak érvelésben és kommunikációban), és szeretném, ha észrevennéd magad.
  • jazzy
    #159181
    Először én voltam hülye, már 2 hülye van, de ha tovább postolsz ahogy látom a kommenteket elérünk az 5-6 hülyéhez is, ne legyél helikopter, hallgass.
  • ddany7
    #159180
    Épp ez a lényeg. Én idejöttem, és elmondtam, hogy szerintem(nekem) romlott a játékélmény a patch-el. Erre Ti rögtön elküldtetek melegebb éghajlatra, meg én vagyok a hülye, hogy lehet ilyet mondani stb. Amikor annyiról volt szó, hogy nekem másképp tetszett a játék, mint pl. Neked. Csak Ti ezt nem akarátok felfogni, és még látom most sem. Csak rögtön a szardobálás arra, akinek más véleménye van, mint Nektek.

    "mert ugye nem létezik olyan, hogy valamit rosszul tudsz vagy hibázol"
    Létezik, csak én nem írtam semmi olyat, hogy ennek így vagy úgy kell lennie, mert az úgy jó. Én csak elmondtam, hogy számomra a jelenlegi helyzetben kevésbé élvezhető a játék.
    Épp Ti voltatok, akik okoskodtak, hogy márpedig ez így jobb, és ez tény, ha nem tetszik, hagyjam a játékot.


    Az érdembeli válaszról meg csupán annyit, hogy nem én voltam, aki elküldte a másikat reflexből. Nem én voltam, aki okoskodott, hogy a másiknak mit hogy kéne csinálni, meg hogy hagyja abba a játékot.
    Egyszerűen elmondtam egy álláspontot, amit Ti nem tudtok feldolgozni, vagy nem akartok, ennyi a történet.


    És igen, a Ti az úgy nagyjából Téged és jazzy-t jelentette.
    Ráadásul ezt a magas lovon ülök stílust továbbra sem értem, még most sem.
  • picket
    #159179
  • s0n1c
    #159178
    Köszi!
  • 1Darton1
    #159177
    Ennyi hazugság ilyen rövid idő alatt elég is volt. Minden mondatodban van legalább egy olyan állítás, aminek az ellenkezőjét is leírtad már az előző néhány oldalon előforduló kommentjeidben, vagy simán valótlanságot állítasz másokról.

    Az alap problémád az, hogy kevesebb spell van (amit nem véletlenül hívnak racionalizálásnak), megértem. A Blizzard is elmondta miért történt ez, én is felhoztam néhány érvet. A te ellenpontod mindössze annyi volt, hogy rontja a játékélményed. Nagyon sajnálom. Viszont én, az általam felsorolt okok miatt, remek iránynak tartom a jelenlegit.

    Mivel tudom, hogy érdemben úgysem fogsz válaszolni, és az önvédelmi mechanizmusod megint bekattan (mert ugye nem létezik olyan, hogy valamit rosszul tudsz vagy hibázol), ezért csak annyit tudok mondani, hogy remélem előbb-utóbb megszereted ezt az új játékrendszert is.
  • devlking
    #159176
    Napi 9k goldot szedek ki a barlangban 11 karakterrel (lvl nem számít) 0 befektetéssel fixen. Szerintem elég jó. :D
    (Nemrég posztoltam hol)
  • 1Darton1
    #159175
    Ezért mondom, hogy olvasd el a kommenteket, mielőtt gondolkodni vagy válaszolni próbálnál. Én még csak hasonlót sem írtam a mage-dzsel kapcsolatban ("hogy a fire csak fire spelleket hasznalhasson"). Feltételezem, hogy egy kalap alá veszel mindenkit, aki nem bólogat a furcsaságaidra.
    Az én elvárásom mindössze annyi, hogy próbáljanak egyedi játékstílusokat kialakítani. Ha ezt úgy érik el, hogy egy fire mage főként fire spelleket használ, és egy hibrid hibridként játszik, akkor nem lehet kifogásom. Például nem szeretném, ha a feralból teljesen rogue-ot csinálnának. Most mintha a generalizálással ellentétes irányba indultak volna el, és ennek örülök.
  • s0n1c
    #159174
    Hmmm, mivel lehet akkor most goldot keresni? Transmog itemekkel kerestem 2-3 hét alatt pár 10k goldot (plusz rare battle-petek), de a kereslet ezekre elég hektikus.
  • ddany7
    #159173
    Feral Druiddal jatszom, mage alt, ettol meg szeretek vele jatszani.

    Ezt az egesz, fire mage fire spellekkel dolgot baromira nem en hoztam fel, csak elsore mikor panaszkodtam, ezzel tamadott be a ket nagytudasu szakember. Aztan mikor felhozom ugyanezt az ervet a hybridek ellen, akkor mar az mas teszta, nem ugy kell neznie,stb. Kicsit furcsa logika...

    Raadasul ha visszaolvasol, eleve nem arra panaszkodtam hogy PVP-ben milyen a mage vagy a druida. Hanem hogy a jatekelmenyt rontja, hogy lekorlatozzak a spellhasznalatot, ennyit irtam. Egy PVP-s spellt emlitettem meg, az Evocation-t, semmi tobbet. Csak hat a ket kollega tulfutott, es mindent belemagyaraz mindenbe, mert az alapveto problemafelvetest nem tudjak felfogni, vagy nem akarjak, aztan irnak valamit, mert a sok hsz az kell.
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.10.28. 10:36:44
  • HunnernesKonge
    #159172
    Azért sír, mert Fire mage. A fire magek meg szarok pvp-ben. Ennyi
  • Fehercsoki
    #159171
    Na de nézzük fire magenek milyen nem fire spelljei vannak: frost nova, counterspell, polymorph, ice block, cone of cold, remove curse, invisibility, spellsteal

    Szóval tényleg nem értem, hogy miért sírsz, szerintem jól elvert téged egy hibrid és most mindenki hibás csak te nem, mert az kizárt, hogy te nem vagy elég jó...
  • Fehercsoki
    #159170
    Szerintem nem neked való a mage vagy ez a játék. 90-en és 100-on sem olyan OP a hibridek self healje mint ahogy te azt állítod, pl a magenek sokkal nagyobb a burstje mint bármelyik hibridnek, pillanatok alatt eltűnhet a feral druid hpjának nagy része, a rejut tudod spellstealezni, az instant healing touchot szintén, szóval ha tudnál játszani akkor egy feral druid miatt nem sírnál... Az elem sámán healjét már 50%al nerfelték, így már az sem vészes, és még nagyon sok manába is kerül, szóval azt sem lehet OP-nak nevezni, 6 seces CS mellett a mage jelenlegi burstjével meg kéne tudnod ölni egy elem sámánt.(itt még megjegyezném hogy lvl 100-on az elem sámánnak nem igazán van burstje, szóval egyáltalán nem kell tőle félni) L2P!