World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fehercsoki
#157367
Csináld azt, hogy mindig egy altodnak elküldöd a cuccot.

TopGun
#157366
ezt vagom, de azert nem szeretnek mindent felszedni, hogy jobban tudjak haladni a nyuzasban 😞

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

tigeroo
#157365
be kell fektetni a zsét normális bagbe (mittudomén netherweave cloth 16os elég jó árban volt még anno)

amúgy én minden szürke szart felszedek, sok kicsi sokra megy
TopGun
#157364
Sziasztok! szeretnek segitseget kerni! Egy olyan addont keresek, amiben be lehet allitani, hogy lootolas-kor milyen itemeket vegyek fel, ill. dobjak el, mert nyuzasnal nagyon gyorsan megtelik a zsakom 😞

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

#157363
A magok számától és az operációs rendszertõl függ.

Fehercsoki
#157362
Nem tudja valaki, hogy WoW hány CPU magot használ?

Zenszkij
#157361
Jól tetted! Sok sikert! Warrit jó húzni.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

tigeroo
#157360
indítottam egy arathor allis warriort (még rugóm, lockom ,warrim sohasem volt), azért outlandon végigszeretnék zúzni 😊

btw, pár ezer arannyal valaki megszánhatna, Baszont néven megtalálható lennék és hálás
LaliK
#157359
Megnyugtató hogy nem csak én érzek így 😄

Van még kb. 50 nap GC-m de be sem léptem mióta aktiváltam 😞

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

Hisper
#157358
Nekem is van kb még 1 hónap sub-om, de unom 😞 Mégis mindig érzek valami késztetést fél évente, hogy elõfizessek valamiért, amikor tudom, hogy kiöregedtem már belõle.

#157355 Ezt azért nem mondanám..

#157356 Ideje lenne, de remélem valami scifi mmo lesz! swtor-on kívül nemigen van választék, de azzal is jól befürödtem..

flashpointer
#157357
Biztos jön ha még õk sem tudják mit akarnak , csak annyi van meg hogy valami forradalmit 😊

Emancipate yourself from mental slavement!

Lazarus
#157356
jöhet a titán
devlking
#157355
Haldoklik a wow.
flashpointer
#157354

Emancipate yourself from mental slavement!

tigeroo
#157353
jaja, de viszont gmailre én a spambe kapom, szal ha ott nem néztétek..

nemtom én nekem október végéig él a feltöltés de nincs kedvem se belogolni😄 párezerért elis adnám a pandás accommal együtt de lusta vagyok regelni ph-ra meg mittom
Hisper
#157352
Nem tudom pontosan hogy van, de nekem idõnként küldenek mailt.

#157351
egyszer sem kaptam😛 pedig 3 hónapja még volt elõfiz

#157350
Akkor csak nekem nem lettek free napok? Van köze hozzá, hogy kb. trialoztam másfél héttel ezelõtt?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#157349
Outland-en 1k queue van. Addig megneztem egy epizodot a Simpson csaladbol. Egyebkent siman megeri.

Timeless Island: 2 ora grindeles a parton es 9 db BoA 496-os epiccel lettem gazdagabb - a grindeles alapvetoen Epoch Stonokert ment az egyik questhez, de ha mar lilat fosnak a szornyek, csak nem fogom otthagyni 😊

Hisper
#157348
Ha játszottál már illetve megvannak a kiegek is akkor nagyjából minden nagyobb pach -kor küldenek 7 free napot hátha újra elõfizetsz.

devlking
#157347
"PLATE" cipõ...
#157346
hogy lehet megszerezni a trialt?

Hisper
#157345
tegnap még normálisan fel lehetett jutni, ma a free napok miatt aki tud ,tuti raid-el

#157344
na mondom, 10 day trial, kicsit benézek egyet, hiszen új patch van, erre ez fogad -.-
haldoklik a wow, már csak 8 millió elõfizetõ van /cry...



...inkább asszem' alszok egyet mégiscsak...

Hisper
#157343
fél órás queue..remek<#help>

Fehercsoki
#157342
Na most "csak" 5200 a GC😄

Fehercsoki
#157341
Na mikor jön már a 10 nap trial új patch miatt?😮

devlking
#157340
Nemtipp.
Akinek megvan még régebbi patchbõl 7 napos trial, az már nyugodtan rányomhatja megint az accra. <#idiota>
Lazarus
#157339
csak írd be a dalszöveget gúgliba ami szól elején
s0n1c
#157338
Hálás lennék, ha valaki megmondaná, milyen muzsika szól a videó alatt.

http://www.youtube.com/watch?v=O5hPazMNVCw&list=FLkX9LOviQwnW03CXEB8QS1Q

Köszi.
#157337
Köszi, hát egyelõre még igen, elvagyok a trialokkal, fõleg 2x panda trial után.. 😄

https://www.twitch.tv/sp1gu

Prody
#157336
Nem jobb, hanem 1.12.

Lazarus
#157335
😄DD
LaliK
#157334
Játsszál inkább azon a fantasztikus tört szervereden, tuti azért vannak ott is milliók mert jobb mint az eredeti 😄D

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

devlking
#157333
Prody
#157332
Kezdtem egy Draenei paladint, ütöttem egyet és kiléptem.

Fehercsoki
#157331
Ha nagyon trialozni szeretnél akkor javaslom várd meg szeptember 10-ét, hiszen utána nem sokkal jön az ingyen 7-10 nap az új patch miatt.

Fehercsoki
#157330
Igen az.

#157329
Lehet egy hülye kérdésem lesz, de ugye a SoR FAQ-ban azt írják, hogy:

"To be eligible to receive a Scroll of Resurrection, your friend must have a full (non-Starter Edition) World of Warcraft license that used paid game time in the past and was not active after March 4th, 2012."

Tehát ha én tavaly augusztusban vettem meg (amikor 5k-ért cataclysmig fel lehetett upgradelni), és azóta használtam már a panda 10 day free trial-t, akkor felesleges a blizznek írnom egy ticketet, hogy nem tudom használni a SoR-t?

https://www.twitch.tv/sp1gu

shaba23
#157328
Ok, bár nincs ilyen ismeretségem, mert eddig simán fizettem, de ahogy Fred is írta, a jelenlegi tartalom már nem nagyon éri meg a pénzt, gold meg van.
De akkor körbenézek, hátha.
Fehercsoki
#157327
Akik árulnak goldot azok általában adnak goldért GC-t, kérdezd körbe az ilyen helyeket.

shaba23
#157326
Magára az olcsóbb helyre is kíváncsi lennék 😊
Fehercsoki
#157325
Az nagyon soknak tûnik😮 Drágább helyeken is 60k😮

shaba23
#157324
80k goldért találtam Arathoron GC-t, tud valaki ettõl olcsóbbat?
#157323
Legjobb idõszak volt.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

devlking
#157322
fucking Hennie
#157321
A régi hikomat playereknek ( like meh ) egy kis nosztalgia! 😊

Molamoth - lvl 55 Sentinel http://inconsistency.enjin.com

#157320
Ha csak RDF-ezel (ahol már ugye a csapattársak szinte mindegyike a heirloom azaz fejlõdõs cuccokban van) már nagyon gyorsan lehet fejlõdni!

https://www.twitch.tv/sp1gu

tigeroo
#157319
a blizz törekszik elvileg arra hogy az aktuális highlvl mindig ugyanannyi idõ legyen elérni

amúgy ha lich kingben (meg a wowban) járatos vagy akkor szerintem 1, esetleg 2 hét

nekem tegnap jött meg a gamecard, de nemigazán tudom mit csináljak, a klánom megszûnt, 44 ilvl-es sámival állok hogy mit is lehetne csinálni, de már a spellekre is alig emlékszem, egy éve pandáztam vele... 😄 napi questezni, goldot farmolni unalmas jelenleg, karihúzás lesz sztem nekemis a dologból
#157318
Sziasztok.Köszönöm az eddigi válaszaitokat.De még lesz kérdésem, mert lich king óta hozzá sem szagoltam a wowhoz és ahogy elnéztem sok minden változott. Mennyi idõ egy karaktert 1-90 felhúzni?