166745
  • nadatomi
    #159249
    Köszi, megnézem
  • antiqueA
    #159248
    Elnézést, nem tanulmányoztam át a képet, azt hittem valami poén kép, ami azt hivatott vallani, hogy semmi értelme az egésznek. De átnéztem és most már értem, hogy mi van.

    Plusz az zavart még be, hogy én azt hittem meghalt Garrosh (nem játszottam ebben a pandás endgame-ben, szóval nem vágom kivel mi is történt).
  • Fpocok
    #159247
    WoD prelaunch qst chain.
    Menj orgrimmarba, cleft of shadows, ott a blasted lands portál és elvileg oda fog kirakni, ahol a qst kezdődik.
  • nadatomi
    #159246
    Sziasztok!

    Kb 1 év után tegnap elindítottam a WOW-ot. Van egy 90-es karakterem, azzal léptem be.
    Indulás után egyből előjött egy Whats new képernyő, rajta egy quest indító ikonnal. Ekkor még nem akartam egy quest sorozatba belebonyolódni, úgyhogy bezártam és nem sokkal később ki is léptem.
    Amikor újra beléptem, akkor már nem jött elő ez a quest, a Whats new ikonra kattintva sem.

    Megtudnátok mondani, hogy mi volt ennek a questnek a neve és hogy hol tudnám elkezdeni?
    Köszi!
  • devlking
    #159245
    legalább valami bohóc transmog lenne rajta
  • WiLDoR
    #159244
    APA KEZDŐDIK!


    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2014.11.05. 20:08:48
  • HunnernesKonge
    #159243
    Múltnak múlt, de nem a mi azerothunk múltja. Bármennyire is csak egy gag-neknéz ki a kép amit belinkeltem, rajta van a hivatalos történet ábrázolva, feltüntetve, hogy honnan hova ment Garrosh stb.
    Ez alapján nem tudom milyen kérdésetek maradt, azon felül, hogy ez a kieg egy Activision szintű frenchisepumpolásnak tűnik, de hát akár még jól is elsülhet.
    Viaszont ha igazak a pletykák amik nem szoktak megvalosulni, akkor a következő kieg Eye of Ashara lesz, Burning Legionnal meg minden anyámkinjával. Na az érdekesnek hangzik
  • HunnernesKonge
    #159242
    Szólítóttál?
  • skorpio7
    #159241
    Kíváncsi vagyok most mit baszhattak el, trade-n, technikai fórumon mindehol már a kijövetel óta csak mint "best eu patch" emlegetik. annyi hiba van. És egyszerűen 3 hete nem tudják kijavítani, a technikai fórum jelenleg elérhetetlen. Gondolom annyian másztak rá mérgükben.
  • Fpocok
    #159240
    Folyamatosan world server down. Ki is léptem.
  • hawkie22
    #159239
    Nektek is leállt a World Server? Pedig elvileg a maintenance már lejárt.
  • devlking
    #159238
    LORELOL
    Teljesen értelmetlen ez a "reboot", mivel a vége ugyanaz lesz, mert ha nem akkor nincs 2 oldal, nincs alliance, csak egy nagy boldog család.
  • s0n1c
    #159237
    Open beta óta játszom. Szerintem az eddigi legjobb patch az 1.8-as druid change óta.
  • antiqueA
    #159236
    Én is úgy értem, hogy az a múlt, hiszen ott az intróban a '35 years ago'. A másik dolog pedig, hogy azért ment vissza, hogy ne igya meg az apja a gumibogyószörpöt, és mint láttuk, nem is itta meg. Tehát Grommashnak elvileg testvérnek kéne maradnia. Hacsak Garrosh rá nem beszélte az apját, hogy csapkodják már meg Thrallt.

    Nem szeretem az ilyen időutazásos kavarásokat :(
  • Falabu #159235
    OKÉ, KÖSZÖNÖM A VÁLASZT, e fölött valahogy elsiklottam. :P
  • cateran
    #159234
    "The Iron Horde must be stopped. Garrosh Hellscream has escaped to the past and united with his father Grommash, fierce leader of Warsong clan." Hivatalos reklamszoveg..Persze kerdes minek a multjaba...de mivel idomanipulalo sarkanyok is reszt vettek az akcioban, plusz az intro azzal kezdodik, hogy 35 evvel korabban (35 years ago) hat, lehet tippelgetni:D (szo szerint tippellgetni..a blizz se tudja:D)

    Amugy hogy tetszik a 6.0? Az uj bugok, random dc-k, "character not found", "World Server Down", "Transfer Aborted" uzenetek? Csak ismetelni tudom magam: A Blizz keptelen kiadni major patchet gamebreaking/major bugok nelkul...:P
  • Fpocok
    #159233
    BÁRMIKOR IS VESZED MEG A WODOT, KAPSZ BOOSTOT. Az nem előrendelői bónusz, hanem a csomag része.
  • Falabu #159232
    Sziasztok, tudjátok esetleg, hogy meddig lehet a Battle.net-en előrendelni a játékot? A megjelenés napjáig vagy van valami határidő. Szeretném ezt a 90-es boostot, de a bankom nem képes a webkártyámat megcsinálni.
  • HunnernesKonge
    #159231
  • Fpocok
    #159230
    Nem időutazásról van szó, hanem átment egy párhuzamos világba (asszem). Ha megpróbálod érteni, a fejed fel fog robbanni :D Amúgy meg nem mondanám, hogy a saját népét, mert ők nem itták meg a zöld gumibogyószörpöt.
  • antiqueA
    #159229
    Segítene nekem valaki ennek a dolognak a megértésében? A trailerből és az intróból az derült ki, hogy időutazás történik és Garrosh változtat a múlton. Azonban mégis a jelenben jön át az Iron Horde, ráadásul bántja a saját népét (minket, horde). Így most összezavarodtam. Amíg nem megy át spoilerbe kifejtené nekem valaki röviden, hogy wtf? :)
  • Laza
    #159228
    Kirr, akkor még jó h nem vettem meg 10 eur-ért még pár hónapja :)
  • robotnyk
    #159227
    mert az lett az alap, ez kerül a battlechest kiadásba is már
  • Laza
    #159226
    Meg tudjátok mondani, hogy a kezdetektől meglévő WoW accomnál, ami már évek óta fagyiban van, és utoljára a Cataclysm kieget vettem meg, miért van ott, hogy a Product Level mégis Mists of Pandaria? Egy fillért nem fizettem érte :)
  • Fehercsoki
    #159225
    Természetesen lehet.
  • shaba23 #159224
    RAF-ot lehet küldeni free account-al játszó emberkének?
  • WiLDoR
    #159223
    jól hangzik, akkor kb. 1 hét alatt meglesz :)
  • WiLDoR
    #159222
    thx
  • torrente111
    #159221
    cseten a fenét.I-premade groups.onnan bárhova be lehet jutni
  • dantor7
    #159220
    Horde Speed Leveling - 5.5 hours
  • 1Darton1
    #159219
    Olyan 15-20, feszített tempóban.
  • WiLDoR
    #159218
    lvl90-ről lvl100-ra kb. hány óra alatt lehet eljutni questeléssel?
  • Fpocok
    #159217
    Insta kereső nagyon jó. Csak benyomod, hova akarsz menni (vagy bónuszért random insta), beállítod a specced, tank, healer, dps, és vársz. Ketten is lehet így menni. Nagyobb pugraidekre meg általában cseten megy a szervezés.
  • robotnyk
    #159216
    van mindkettő, bár emlékeim szerint WotLK óta van már, az meg 2008-as.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.11.02. 15:58:44
  • Dksz
    #159215
    Köszi a gyors választ!! Még lenne egy amatőr kérdésem, hogy manapság, hogy működik az instázás. Mikor 2009-10 környékén haverom felhasználójával játszottam mindig össze kellett szedni instára embereket a chaten azóta lett már valami instakereső vagy valami raid kereső a játékba?:D
  • TBTPumpa
    #159214
    Igen. Az alap Battlechest tartalmaz az összes kiegészítőt az alapjáték mellett (a Mists of Pandariát is). Tehát mellé már csak egy Warlords kiegészítő kell és nyomhatod is.
  • Dksz
    #159213
    Sziasztok! Ha el szeretnék kezdeni játszani akkor az alap WoW-ot és a Warlords Of Draenor kieget. elég megvegyem?
  • Fpocok
    #159212
    Amúgy a karikáson kívül a whack-a-tauren is bugos. NEm számolja a pontokat, nem lehet megcsinálni
  • jazzy
    #159211
    Ez a legacy raidfinder ez annyira jó, nem kell városba portolgatni ha valaki kilép.
  • BoneDragon
    #159210