World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
amúgy én minden szürke szart felszedek, sok kicsi sokra megy
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!
btw, pár ezer arannyal valaki megszánhatna, Baszont néven megtalálható lennék és hálás
Van még kb. 50 nap GC-m de be sem léptem mióta aktiváltam 😞
"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."
#157355 Ezt azért nem mondanám..
#157356 Ideje lenne, de remélem valami scifi mmo lesz! swtor-on kívül nemigen van választék, de azzal is jól befürödtem..
Emancipate yourself from mental slavement!
Emancipate yourself from mental slavement!
nemtom én nekem október végéig él a feltöltés de nincs kedvem se belogolni😄 párezerért elis adnám a pandás accommal együtt de lusta vagyok regelni ph-ra meg mittom
https://www.twitch.tv/sp1gu
Timeless Island: 2 ora grindeles a parton es 9 db BoA 496-os epiccel lettem gazdagabb - a grindeles alapvetoen Epoch Stonokert ment az egyik questhez, de ha mar lilat fosnak a szornyek, csak nem fogom otthagyni 😊
haldoklik a wow, már csak 8 millió elõfizetõ van /cry...
...inkább asszem' alszok egyet mégiscsak...
Akinek megvan még régebbi patchbõl 7 napos trial, az már nyugodtan rányomhatja megint az accra. <#idiota>#idiota>
http://www.youtube.com/watch?v=O5hPazMNVCw&list=FLkX9LOviQwnW03CXEB8QS1Q
Köszi.
https://www.twitch.tv/sp1gu
"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."
"To be eligible to receive a Scroll of Resurrection, your friend must have a full (non-Starter Edition) World of Warcraft license that used paid game time in the past and was not active after March 4th, 2012."
Tehát ha én tavaly augusztusban vettem meg (amikor 5k-ért cataclysmig fel lehetett upgradelni), és azóta használtam már a panda 10 day free trial-t, akkor felesleges a blizznek írnom egy ticketet, hogy nem tudom használni a SoR-t?
https://www.twitch.tv/sp1gu
De akkor körbenézek, hátha.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Molamoth - lvl 55 Sentinel http://inconsistency.enjin.com
https://www.twitch.tv/sp1gu
amúgy ha lich kingben (meg a wowban) járatos vagy akkor szerintem 1, esetleg 2 hét
nekem tegnap jött meg a gamecard, de nemigazán tudom mit csináljak, a klánom megszûnt, 44 ilvl-es sámival állok hogy mit is lehetne csinálni, de már a spellekre is alig emlékszem, egy éve pandáztam vele... 😄 napi questezni, goldot farmolni unalmas jelenleg, karihúzás lesz sztem nekemis a dologból

