166745
  • torrente111
    #159289
    de armory szerint nincs
  • Fpocok
    #159288
    Ha a best friend a legmagasabb rang, akkor ki van maxolva már.
  • torrente111
    #159287
    sziasztok.the tillers npcknék ha már best friend vagyok,de az armoryn pl: farmer fung best friend 12/999 en áll,hogyan lehet kimaxolni? kösz
  • Dreadshade
    #159286
    Hali emberek! Tegnap azt vettem észre hogy van 30 nap játékidő a wow accountomon, na és az a vicc, hogy én nem vettem egyáltalán sehol játék időt és levelet se kaptam a blizztől, hogy ez most valami ajándék lenne. Megijedtem és gyorsan be is logoltam b.netre, a weboldalra is de se a jelszó nem volt megváltoztatva se semmi. Transaction Historyban se volt semmi, hogy valaki az accrol vett volna játék időt. Azt szeretném kérdezni, hogy most tényleg járt valamiért ajándék játékidő vagy egy huncut emberke valahogy feltörte az accomat és játszani akart? :D Am senkinek soha nem adtam meg az accomat ilyen bullshit gyanus levelekre meg linkekre meg pláne nem mentem rá amiről bűzlött az egész hogy scam szóval nem értem :D
  • Fehercsoki
    #159285
    Van olyan aki 576tól rendelte elő és kapott már bármilyen visszajelzést?
  • Camouflage
    #159284
  • LeWyTy
    #159283
    Uhh... akkor megint jöhet a dilemma hogy mit kéne és mi legyen a neve :/
  • TBTPumpa
    #159282
  • BoneDragon
    #159281
    Aki megveszi a wodot, igen...
  • LeWyTy
    #159280
    Most olvasom... vagy én vagyok hülye? Mindenkinek jár egy 90es karakter boost?
  • Fehercsoki
    #159279
    00:00
  • WiLDoR
    #159278
    13-an 00:00-kor fog startolni a wod, vagy 24:00-kor?
  • Fpocok
    #159277
    Nem.
  • LeWyTy
    #159276
    Srácok a kiegészítőhöz jár alapból játékidő? mert 13.án jár le az is :/
  • DonPedro22
    #159275
    World of Warcraft: Looking For Group


  • Malachit
    #159274
    Másnak is volt olyan, hogy az update nem ment? Kieget nem vettem. Alap pandás van most elméletileg és csak meg akartam nézni milyen változások vannak 3 év kihagyás után. 1 hónapot befizettem.
  • skorpio7
    #159273
    Az végig ott lesz, biztos lehetsz benne, jó kis bevételi forrás a blizznek, de 1 ingyenes boost jár a wod mellé is.
  • skorpio7
    #159272
    Véletlenek nincsennek, ez bizony Empie-nek köszönhető. Ha nem vagy elég erélyes, akkor "ráülnek" a rendelésedre.
    A 2 évvel ezelőtt üzemeltetett oldaluknál is hasonló volt az üzletmenet, ami elég sajnálatos.
  • DonPedro22
    #159271
    a másik, hogy miután kijön a wod utána is elérhető lesz a kari boost a shopban?
  • Fpocok
    #159270
    6400 volt a kéthavi.
    2 perccel később már be is regeltem.
  • Fpocok
    #159269
    Valaki tud magyarhon webshopból olyan wodot, amihez már most adnak kulcsot? Mindenhol csak a hülye dobozos van, nekem az nem kell, mert mire kiér, mindenki lvl100.
  • Fpocok
    #159268
    Tudtommal ez igaz. Mármint hogy ugyannanak a névnek kell lennie.

    WiLDoR
    Én két hét hitegetés után hagytam a picsába. Ne nézzenek már madárnak.

  • WiLDoR
    #159267
    Nos, nem tudom pontosan, hogy Empie-nek köszönhető-e, vagy csak a véletlen egybeesések folyománya végett, de ma reggel megjött a players.hu-ról a 60 napos WoW GC kód.
    Szeptember utolsó napjaiban rendeltem.
    A kód jelentem működik, már hozzá is csaptam az acc-omhoz, gond nélkül beíródott a +2 hónap.

    Szóval visszaszívom, amit írtam pár post-tal korábban, elküldik a kódot, ha tőlük rendelsz, de elég sok időbe fog kerülni.
    Én közel 1,5 hónapot vártam.
    Cserébe viszont olcsó.

    Valamit-valamiért.
  • MrStokes
    #159266
    Sajnos miota megujult a honlapjuk (es ezzel egyidoben legalis bejegyzett ceg lett beloluk) mar nem dolgoznak olyan kedvezo arakkal, mint korabban.

    Az elmult napokban neztem naluk GC-t, de 8e-ert nem mondanam egy csoppet sem kedvezonek az arat, gyakorlatilag barhol mashol is megkapod ennyiert. Raadasul igy kb. ugyanannyiba kerul egy kethavi GC, mint kethavi elofizetes.
  • DonPedro22
    #159265
    vettem egy accountot és szeretném a karikat át transferelni a saját accountomra, de egy haverom mondta nem lehet megcsinálni mert,
    olyan accról lehet megcsinálni ahol ugyan azzal a névvel van beregelve az acc. Ez igaz?
  • Falabu #159264
    Én a livekodok.hu oldalról szoktam vásárolni, utalás után 1-2 óra és meg is érkezik a kód, persze ez függ attól hogy mikor és milyen bankból utalod. Nekem nem volt vele semmi problémám ezidáig.
  • Ashyn
    #159263
    lvl 60
  • empie
    #159262
    A craft boost, hogyan működik? Mennyin kell lennie, hogy a lvl 90 character boost a szakmát is felhúzza?
  • Fpocok
    #159261
    Nem mondtam hogy hazudsz, csak azt hogy annak tudatában, ami velem történt, nehezem hiszem.
    Ha sokat vásárolsz, akkor lehetséges, amit mondasz... de engem két hete azt mondják, hogy nem kaptak a nagykertől.

    Nem kell bunkóskodni.

    Azért nagyon remélem, hogy legalább a pénzt visszakapom. Elvileg ma fogják visszautalni.
  • empie
    #159260
    antiqueA: Annyi a trükköm, hogy a kezdetek óta vásárolók tőlük és kisebb nagyobb sikerrel próbálnak megtartani.

    Tény, hogy nem gyorsak de legalább lassúak és olcsóak :)

    Illetve ahogy BoneDragon kolléga mondta, sok helyen át lett már ez beszélve és lerágott csont, hogy akinek gyorsan kell ne ott vegye.

    Legtöbbször ha gyorsan szeretnék kulcsot ITT veszek, de itt is régi vásárló vagyok, így az újakkal nem tudom mi a helyzet, de nálam percek alatt megérkezik, viszont drágább.
    Utoljára szerkesztette: empie, 2014.11.06. 14:31:33
  • BoneDragon
    #159259
    Téged meg arra nem, hogy ne személyeskedj egyből.

    Sok fórumon át lett már beszélve ez a téma elég sokszor... Nem megbízható banda, ennyi.
  • antiqueA
    #159258
    Még nem rendeltem semmit, de mindezek tükrében nem is fogok. Köszönöm az infókat. Ha tőlük nem, akkor honnan érdemes gc-t (gondolom ez egy már 1000x feltett kérdés, amit mindenki nagyon un, sorry)?

    empire: nem kell egyből bántani a másikat. A nagy többségnek rosszak a tapasztalatai, ezért is kérdeztelek meg titeket, mert régről ismerős, hogy problémás a banda, de gondoltam az idők változnak, talán ők is, jó irányba. Neked ezek szerint szerencséd volt velük, másoknak kevésbé. Gondolom pocok sem rosszindulatúan szólt be neked. Ennyi rossz tapasztalat mellett tényleg nehezen lehet hihető, amit mondasz, de biztos úgy van, ahogy mondod.
  • empie
    #159257
    Ahogy az is, hogy "elvileg" iskolába jártál ahol megtanítottak rendesen írni és fogalmazni.
  • Fpocok
    #159256
    Hát ez elég nehezen hihető.
  • Fpocok
    #159255
    Ha nem ér vissza jövőhét elején, nem lesz pénzem wodra... ne az bebaszna.
  • Fpocok
    #159254
    Uuuu remélem nem küldtél nekik pénzt. Én most basztam rá (tudom tudom).
    Október 22-én küldtem el pénzt... vagy négyszer módosították a dátumot, hogy mikorra lesz, ma meg visszaküldik a pénzt, ami jó ha jövőhétre ideér. NE HIGGYETEK NEKIK, NE VÁSÁROLJATOK OTT.

    Buktam egy csomó időt, 500forintot és az önbecsulésemből egy kicsit.
  • WiLDoR
    #159253
    felejtsd el, hogy onnan rendelj bármit is.
    én sajnos megtettem, lassan 2 hónapja, azóta várom a gc kódot.
    írtam nekik millió levelet, hogy ha legalább kódot nem is, de akkor a pénzem utalják már vissza, de semmi.
    kedvesen közlik, hogy persze-persze, vissza fogom kapni, igéret mint a tenger, aztán azon kívül meg a büdös nagy semmi.

    szóval PLAYERS.HU-RÓL SEMMIT!

    egy kib****tt nagy csaló banda az egész
    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2014.11.06. 13:52:18
  • empie
    #159252
    Én múlthét csütörtökön rendeltem, pénteken kapták meg a pénzt és tegnap érkezettek meg a kulcsok (gc és wod)



  • BoneDragon
    #159251
    Ha most megrendeled, talán még idén megkapod. :D
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.06. 13:28:21
  • antiqueA
    #159250
    Valakinek esetleg van tapasztalata abban, hogy players.hu-tól mennyi idő alatt kapjuk meg a gc-t?