World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hogy hívják a world boss-t ami dob szet cumót meg pvp cumókat? olyasmi mint régen tol baradban volt
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
" a nem reprezentatív, de szignifikáns mennyiségû mintából levont szubjektív következtetésem alapján úgy vélem, az online játékosközösségek (szerverek) közönségének egy nem elhanyagolható nagyságú populációja paraszt"
"Parasztok mindig vannak, és mindenhol." - Ez általánosítás <#idiota>#idiota>
#157412
Ezt nyilvánvalóan egy objektív, tudományos felmérésre alapozva tudod kijelenteni, esetleg minden szerveren eltöltöttél huzamosabb idõt, így kialakulhatott ez a szubjektív véleményed. Szerintem meg

ಥ_ಥ
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
A hozzád hasonló arrogáns, modoros okosok sokkal gázabbak, mint a huncsatin õrjöngõ tizenéves vérpistikék.
Ha meg egy éve nem játszol, akkor mégis, mire alapozod a Bloodscalp iránti negatív véleményedet?
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
- Hát akkor NE nyomogassa!"
Addig kibirod te is, mas is a hun chatet, amig kerdezgetsz es erdeklodsz addig, amig talalsz egy magyar guildet. Utana /leave es kesz. Hulyek voltak az elozo generacioba ugyanugy, mint a mostaniban, es buta aki azt hiszi, hogy a jovoben nem lesznek.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsõben nem vagyok biztos." - azt mondják, egy évezredes kócos zseni mondta ezt anno.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Bloodscalp, hun csati, és hasonló témák ezerszer ki lettek vesézve, de! Ettõl függetlenül természetesen lehet róla kulturáltan diskurálni.
ಥ_ಥ
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Failed to connect to the Battle.net Patch Service.
Rpouteren keresztül megy a net, de az asztali gépen másik accon most is fut a wow.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ez meg így 0 rage😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
Egy frissen újrakezdõ, közepesen skilles (jelenleg lvl 86) Blood Elf DK tank merre keressen magának guildet?
Panda eleje óta pihi volt, mostanában kezdeném újra, de a klánom és az összes ismerõsöm elvándorolt Bloodscalpról. Ragnaroson vannak, de ezek szerint az meg kicsit túlzsúfolt.
Raidelni szeretnék, nem túl intenzíven, heti 2 nap fér bele.
Megjelent ez az új Provling Ground.
Van itt olyan aki még netalántán dudu macival tolja? Esetleg ossza már meg, hogy Õ meddig jutott.
Számomra ez a PG akkor faild, hogy iszonyat. Én Endless lvl 5-ig jutottam. Az 5.-en hullok a 3 Mantid-tól. Minden def skill-t elnyomva is. 497-es gearben. ( elvileg le van skálázva a gear ILV 463-ra )
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
BC idején prot palával lehetett szépen zúzni arra emlékszem amúgy, még tán Wildor mutatta hogy kell😄
használj ilyet kettõt és akkor nem lesz tele a táska. +Traveller Tundra Mammut és minden meg van oldva.
Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!