World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#157417
ja és pls help! hova tûnt a raid frame-em?? ha grp-ba vagy csapatba kerülök nem látom a partytagok framéjét😛 kikapcsolta azt valami? fél éve még semmi baja nem volt...

#157416
kiesett elsõ nap a speckó endzsi recept,gondoltam gyorsan össze is pakolom a repülõ robotot😛 aztán jött a hidegzuhany: naponta 1 db olyan endzsi bizbaszt lehet csinálni amibõl kell 30! ANYÁÁÁÁÁD!😊)

hogy hívják a world boss-t ami dob szet cumót meg pvp cumókat? olyasmi mint régen tol baradban volt

PiszkosFred
#157415
Picit nagyon raporogtel erre a temara. Tortent valami esetleg, amirol szeretnel beszelni?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157414
Én inkább tapasztalatnak mondanám. Ha exakt akarok lenni, akkor azt mondom, hogy:
" a nem reprezentatív, de szignifikáns mennyiségû mintából levont szubjektív következtetésem alapján úgy vélem, az online játékosközösségek (szerverek) közönségének egy nem elhanyagolható nagyságú populációja paraszt"
picket
#157413
#157411
"Parasztok mindig vannak, és mindenhol." - Ez általánosítás <#idiota>

#157412
Ezt nyilvánvalóan egy objektív, tudományos felmérésre alapozva tudod kijelenteni, esetleg minden szerveren eltöltöttél huzamosabb idõt, így kialakulhatott ez a szubjektív véleményed. Szerintem meg

&#3237;_&#3237;

#157412
Magyar szerveren azért több van 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157411
Nem akarok se túlreagálni, se flamelni, de sosem értettem, miért kell általánosítani. Nekem jó tapasztalataim voltak a BS-en. Egyszerûen nem néztem az általános cseteket, és megválogattam, kivel állok szóba. Voltam magyar és nemzetközi klánban is, mindenhol voltak jó fejek, meg parasztok is. Parasztok mindig vannak, és mindenhol.
Zenszkij
#157410
Nem értem egy kis trollkodásból miért csinálsz azonnal személyiségi kérdést. Nem a lényed ellen szóltam, csak megosztottam veled egy általánosított véleményt. Voltam egy ideig Bscalpon még régebben. Borzasztó volt amit tapasztaltam. Jelenleg ezt észleltem Ragnán is, és a te hozzászólásod pont kapóra jött, hogy a Bscalpra fogjam. A valóság azonban elkeserítõbb. A tény az, hogy még a régi bscalposok is értelmesebbek, mint egy két mostani általad is megjelölt "kultúrlény". A te döntésed, hogy melyik tábort erõsíted.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157409
Zenszkij elvtárs, feltettem egy teljesen kulturált kérdést, meglátásom szerint teljesen kulturált formában, erre te elkezdtél rovarozni. Hát már ki a traktor kettõnk közül?

A hozzád hasonló arrogáns, modoros okosok sokkal gázabbak, mint a huncsatin õrjöngõ tizenéves vérpistikék.

Ha meg egy éve nem játszol, akkor mégis, mire alapozod a Bloodscalp iránti negatív véleményedet?
Zenszkij
#157408
Na látod pont rólad beszéltem. Lehet ballagni orosz szerverre. Mellesleg már egy éve nem játszok, csak felloggoltam az egy hetes ingyenes cuccal.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

PiszkosFred
#157407
"- Doktor úr, ha itt nyomom fáj - nyomja meg mutatóujjával a homlokát a páciens - ha az orromat nyomom meg, akkor is fáj, ha az arcomat nyomom az is fáj, ha a nyakamat nyomom, fáj, ha a mellemet nyomom fáj, ha a karomat nyomom fáj, ha a csípõmet nyomom fáj, ha a combomat nyomom fáj, ha a térdemet nyomom fáj!
- Hát akkor NE nyomogassa!"

Addig kibirod te is, mas is a hun chatet, amig kerdezgetsz es erdeklodsz addig, amig talalsz egy magyar guildet. Utana /leave es kesz. Hulyek voltak az elozo generacioba ugyanugy, mint a mostaniban, es buta aki azt hiszi, hogy a jovoben nem lesznek.

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsõben nem vagyok biztos." - azt mondják, egy évezredes kócos zseni mondta ezt anno.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

tigeroo
#157406
sikeres troll sikeres.
Prody
#157405
Ahol én élvezem a játékot, ott nincs huncsati. Már beképzelem magamnak, hogy ti direkt szenvedni akartok.

picket
#157404
Emberek!

Bloodscalp, hun csati, és hasonló témák ezerszer ki lettek vesézve, de! Ettõl függetlenül természetesen lehet róla kulturáltan diskurálni.

&#3237;_&#3237;

#157403
Hát,ha ilyen szánalmas "kultúrlények" osztják az eszet a Ragnán, mint te vagy, akkor inkább keresek valami orosz szervert. Gondolom, te is csak a gauss - görbe elsõ felének elkerülhetetlensége miatt vagy jelen ott, valakinek azt is reprezentálni kell.
Zenszkij
#157402

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Lazarus
#157401
#157400
az okés,de kell majd hozzá az összes raid dungeon? vagy csak ilvl követeelmény van ilyenkor?😛

#157399
Holnap nyitják meg.

#157398
Azt kiszámoltad már, hogy hány éve megy a Bs fikázás? Komolyan gondolod, hogy még mindig azok az emberek játszanak ott és még mindig ugyan olyan hülyék? Véletlenül se nõttek fel azóta, igaz? Sõt, minden új játékos, aki véletlenül a Bs-re megy, az is tuti hülye, még akkor is, ha õ sose hallott errõl a 9 éve menõ divatfikáról. És a ragnán persze csak az elit játszik, mert a ragna servernek olyan a karmája, hogy csak kivételesen korrekt és okos játékosok mennek oda játszani. Még ekkora idióta hozzászólást....

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#157397
ja oki😛 amúgy végig kell nyomni az összes raidet ,hogy beengedjen? fene se tudja hogy van már😊

Zenszkij
#157396
még nem

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157395
Siege of Orgrimmarba lehet menni raid finderrel?

#157394
Prot palával toltuk le a zuldraki arénás questeket odajött healelni, de utolsó bosson kívül azt se kellett volna
#157393
Nos, aki hunchatira jár az meg is érdemli a társaságot, 5 és fél év alatt kb egyszer csatlakoztam rá elég is volt.
Fehercsoki
#157392
Tûzfalat kapcsold ki.

shaba23
#157391
Mi a teendõ, hogy ha a se a WoW, se a D3 nem indul el a laptopomon?
Failed to connect to the Battle.net Patch Service.
Rpouteren keresztül megy a net, de az asztali gépen másik accon most is fut a wow.
PiszkosFred
#157390
Ha meg el meg, akkor egy devastate, es csokolom.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#157389
Szintezes alatt? Van ott rage eleg boven 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

tigeroo
#157388
hát most alacsony szinten 1 mob: shield slam + revenge (ha az elsõ nem critel)

ez meg így 0 rage😄
tigeroo
#157387
általánosítás lvl 90
Lazarus
#157386
mob packek ellen lehet hogy jó a 2 prot, de single targetek ellen ha valamelyik nem kap elég raget a bejövõ sebzésbõl akkor azért nem sebez olyan sokat
PiszkosFred
#157385
A legviccesebb az, hogy ha protkent megy leveling közben instaba dpselni (vagy ugy hiv be), a sok okos azonnal "2 prot, omg noob" stb szajkarateba kezd, mikozben akkora dmgt tolsz ki csak egymagad ket gombot szpemelve (egy is eleg, ha nem aoezel), hogy tenyleg szolozhatsz barmit. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Zenszkij
#157384
Na ezért is van ekkora minõségromlás Ragnán. A sok gyík átjött Bscalpról. Szégyen ami hunchatin megy. Ballagjatok vissza bloodra rovarok.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157383
Ragnán szerintem már nem túl sok magyar guild-van
#157382
Üdv,

Egy frissen újrakezdõ, közepesen skilles (jelenleg lvl 86) Blood Elf DK tank merre keressen magának guildet?

Panda eleje óta pihi volt, mostanában kezdeném újra, de a klánom és az összes ismerõsöm elvándorolt Bloodscalpról. Ragnaroson vannak, de ezek szerint az meg kicsit túlzsúfolt.

Raidelni szeretnék, nem túl intenzíven, heti 2 nap fér bele.
#157381
Nem tudom hanyas vagy de full heirloomban lvl 61 után solozod az instákat prot warrival, most vagyok lvl 74 de drak'tharon keep-et végigtoltam gond nélkül.
#157380
Sajna wotlk óta csak balance-t tolok resto offspeccel ha nagyon sírnak raiden.
#157379
Üdv!

Megjelent ez az új Provling Ground.
Van itt olyan aki még netalántán dudu macival tolja? Esetleg ossza már meg, hogy Õ meddig jutott.

Számomra ez a PG akkor faild, hogy iszonyat. Én Endless lvl 5-ig jutottam. Az 5.-en hullok a 3 Mantid-tól. Minden def skill-t elnyomva is. 497-es gearben. ( elvileg le van skálázva a gear ILV 463-ra )
PiszkosFred
#157378
Elvileg igen, ha csak az uj peccsben nem valtozott, akkor lehet ugradelni a regieket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

shaba23
#157377
A heirloomokat lehet 80 után upgradelni, hogy tovább is jók legyenek?
tigeroo
#157376
most mi a durvább, hogy egy laza vasárnap délután 4 óra alatt lvl 1-21 (heirloom, gold minden nélkül) vagy hogy 1 shotolod õket?😄

BC idején prot palával lehetett szépen zúzni arra emlékszem amúgy, még tán Wildor mutatta hogy kell😄
Prody
#157375
Nem emlékszem, hogy prot warrival lehetett volna fejlõdni... ennyire könnyen

Fehercsoki
#157374
Nem úgy lehet legjobban védekezni ha oneshotolod az ellenséget?😮

Prody
#157373
sok értelme van és a "prot pont erre való", igen... nevében is benne van... siralmas :s

Fehercsoki
#157372
Látod megéri fizetni a havidíjat😄

tigeroo
#157371
durva, sohasem gondoltam hogy majd egyszer pont prot warrival fogok oneshotolni mobokat😄
shaba23
#157370
36slotos LW tatyó

használj ilyet kettõt és akkor nem lesz tele a táska. +Traveller Tundra Mammut és minden meg van oldva.
TopGun
#157369
Koszi a tippet ezt megnezem!

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

LaliK
#157368
Azt hiszem még Cata idõszakban LootFilter-t használtam, bár azóta nem foglalkoztam vele, így nem is tudom hogy van-e belõle friss verzió.

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."