World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LaliK
#157467
Ezt rossz volt olvasni :s

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

#157466
"Ja igen a hunter sírás meg különösen vicces."

Ha elem shamanrol postolok akkor nekem adsz igazat? Vagy UH Dk-rol? Barmi masrol? Mivel kellett volna a screenshotot csinalnom, hogy nekem legyen igazam? Mikor allithatom, a hivatalos forumozok nagy tobbsegevel egyetemben, hogy a warrior _mar megint_ FotM es imba? Es nem, en nem erzem viccesnek, de szerintem azok sem, akik mar megint a fasz rossz oldalan allnak.


Erdekes, hogy a megmondoemberek egyike sem emlitette a PVE gear folenyet WPvP szituacioban. Pedig ez is ott volt. Valahogy elsikkadt. Na nem baj, majd en 😊



"Tehát, azért szar az egész játék már megint, mert te egész napodat 1 olyan helyen töltöd, ahol jó formán max 1órát kéne lenned hetente?"

Tehat te itt es most megmondod nekem, es 10 (9? 8?) millio WoW jatekosnak hogy mennyit kellene hetente jatszanom / jatszanunk? Mert ki is vagy te? De miert allunk itt meg? Miert nem mondod meg inkabb az osszes MMO jatekosnak, hogy mennyit "kéne" hetente jatszaniuk? Ezt a Blikkben olvastad? Vagy a hangok sugtak a fuledbe?


"Az egyetlen megoldas a Blizz reszerol, hogy 2-3 honapra mindig egy uj klassz az op"

Hej! Ez meg nem is lenne annyira nagy baj! Legyen. Legyen egy klassz, amit nem tudok beverni akkor sem ha vert izzadok! Egy ekkora brahnert meg be tudok nyelni, de cserebe azt akarom, hogy a tobbit igenis fel tudjam forditani! De mar ezt sem lehet! A csoka feloltozik 525-545-os PVE-be es harom masodperc alatt kibelez barkit. Mivel 5.3 ota a resilience baseline, tok mindegy hogy fullos pvp cucc van rajtad vagy sem. "Maaargit, noormalis?!" A harom masodperc nem koltoi tulzas! Lattam videon, ezt elem at nap, mint nap.


"Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel"

Az lemaradt, hogy "eskulonbenis befogodapofad" 😊 Legy oly batyam, mondd meg nekem, hol kellene jatszanom? Menjek Ragnarosra, ahol egy jobb napon 150 oldal van az AH-ban es harom ember a fovarosban? Vagy Stormscalere, ahol 99 hordara jut 1 alliance?

Igen, ez utobbi talan meg megoldas is lenne - ezuttal en lennek az, aki kihasznalja a blizzard inkompetenciajat, csoportosan eroszakol meg mas jatekosokat es kurja szejjel azt a ket ora szabaidot ami estenkent jar az embernek.

Es mielott meg valamelyik elojon azzal, hogy "ha' minek mente' pvp szerverre te szerencsetlen?!" - a 10vs1 gangrape nem egyenlo a PVP-vel. Ez az amit 90%-os Outland alliance populacio keptelen felfogni azzal a degeneralt borsonyi agyaval. Ezert van az, hogy komplett guildek fizetik ki a transzfert es ballagnak el nomalis(abb) szerverekre.

Aztan az alliance (aminek a blizzard bevallas szerint is abszolut dominanciaja van a jatekban) majd szepen egyedul marad es jobb hijan a pocsevel fog jatszani.


Es most eltekintve a jatektechnikai kerdesektol ... Miert kell nektek csuklobol utni es zsigerbol gyulolkodni? Ezt latjatok a TVben? Ezt tanitotta nektek az anyatok? Ez van otthon a csaladi asztalnal? Ha valaki meg mer szolalni, a tobbi a torkanak ugrik es cipora veri a fejet? Jol esik foldbe taposni a masikat, csak mert az le merte irni a velemenyet? Koltoi kerdesek, nem kell rajuk hangosan valaszolni.


"Orvendtem"
Ja. Nemkulonben. Mosolygos arc.






Panzeradler
#157465
Tehát, azért szar az egész játék már megint, mert te egész napodat 1 olyan helyen töltöd, ahol jó formán max 1órát kéne lenned hetente?

+Timeless direkt lett PvP-s, ne csodálkozz ezen, fõleg, hogy allys ölhet allyst is oda-vissza.
Fehercsoki
#157464
Meg lehet nézni az egyes szervereken a horda-ally arányt, ha olyan szervert választasz ahol sok az ally, akkor ne csodálkozz ha cigány módjára összeállnak ellened. Hunterként a FotM kifejezést te inkább más kasztra ne használd. A játék szerintem nem rosszabb mint régen volt(mopnak azért van pozitív oldala is), csak hát megszépültek az emlékek...

devlking
#157463
Ja igen a hunter sírás meg különösen vicces.
PiszkosFred
#157462
1. jatekban sose volt balansz. 8 eve nincs. Az egyetlen megoldas a Blizz reszerol, hogy 2-3 honapra mindig egy uj klassz az op, igy aztan vegul mindenki lesz "kiralycsavo" es mindenki hord szopoalarcot. Joreggelt.
2. Outland fullos server amiota vilag a vilag. Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel. Ha pedig ott nottel fel, tudhatnad.
3. Igazad van, koltsd masra a penzed, mitn a wow. Bar az mar mas kerdes, hogy nekunk ehhez semmi kozunk, ezt beszeld meg inkabb a csaladoddal, ne vadidegen emberekkel.

Orvendtem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#157461
Szar olyan serveren játszani, ahol a másik oldal full, a tieden meg senki nincs? Welcome to 5 years ago?
#157460
Cpt. Sarcasm. Is dat you?

PiszkosFred
#157459
Igy kell ezt. Kiadtad magadbol, jol megmondtad a frankot, nem kell ez neked. Mostantol legalabb nyugodtabban alszol. Respect!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157458
Ez a jatek jelen formajaban nagyon, de nagyon csunyan el van baszva. PVE playerek harom masodperc alatt szetszednek barkit. Warriorok mar megint FotM. Levakarhatatlan, megolhetetlen midegyik. Jo esetben csak fel oras queue van: http://i.imgur.com/bueLJQa.jpg

es ha sikerul belepnem akkor ez fogad:
http://i.imgur.com/UNjCJMW.jpg
http://i.imgur.com/mYd6e6d.jpg

Timeless Isle, ahol vadaszideny van Horde jatekosokra.

A VRZ kommunikacioja rosszabb, mint az orszagimazse, es az eselye, hogy egy normalis, horde dominalt szerverrel mergeljenek minket a nullahoz kozelit.

Megis ki a picsa akar egy ilyen foshalmazban nap, mint nap terdig gazolni? Az elofizetesemet mar lemondtam, ugy 3-4 honap mulva visszanezek, kivancsi vagyok valtozott-e valami. De ahogy a Blizzardot ismerjuk, a valasz elore boritekolhato.

Ha valamelyikotok jatszik Blacklight:Retribution-t (US serverek) felvehet friends listre, a nickem "Lezuuzius"

#157457
Igazából nem kellett fizetnem érte, ingyen kaptam ma... 😊 De nem érzem biztonságosnak úgy hogy nem az én nevem van ott hanem másé.

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

Fehercsoki
#157456
Nem hiszem, hogy bármilyen játék is bírná addig. Már most is "régi" és pusztán ezért sok embert nem érdekel.

#157455
Ja mint P2P 4 év.Aztán még F2p lesz és még 10 év..
Szerintem több mint 10 évbe lehet gondolkodni nyugodtan
flashpointer
#157454
Menni fog, kérdés hogy milyen minõségben ( ha gonosz lennék azt mondanám ez már most sem kérdés)

Emancipate yourself from mental slavement!

Fehercsoki
#157453
2 kieg lesz még biztosan, kiegenként kb 2 évvel lehet számolni, szóval 4 évig még biztos menni fog.

#157452
Most fogják bejelentenni az új kieget, és szerintem utána még biztos lesz egy.

tigeroo
#157451
hát a pandaria kb. egy éves, még nincs bejelentve új kiegészítõ, de most jött ki az új nagyobb content patch. szóval még 1-2 évig tuti menni fog.

én 2.0 elõtt is wowoztam már, azóta sokminden megváltozott, az elsõ felfedezések élményét már nem adja úgy vissza a hangulat sem.
#157450
Mennyiért vennéd meg, ha nem titok? Ne felejtsétek az sms protekt-et sem.. Lesz még egy ideig wow, azért annyira kevesen még nem játsszák, sõt nemsoká blizzcon-on tuti lesz új kieg bejelentés. Olyankor mindig megnõ a játékos bázis, csak ez a panda története kissé furi (nekem). Lehet nekem is van eladó accom 😄
#157449
Köszi a válaszokat.
Még egy kérdés:
Érdemes elkezdeni még a WoW-ot? Kb. hány kiegészítõ lesz még? Meddig tervezik a játékot futtatni?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

tigeroo
#157448
ha megadja a secret passt, valamint átírod az emailt a sajátodra, a többi már rajtatok múlik...

de ha nagyon parázol akkor énis eladnám a sajátomat, okt. végéig aktív ha érdekel ugyanúgy adok mindent
#157447
Bejelentheti,hogy ellopták az acc.-ot és ilyenkor õt illeti a továbbiakban.
Te tudod igazolni,hogy megvetted de account csere/eladás nem jogszerû így vesztesen jönnél ki a dologból😞
Mondjuk nem biztos,hogy vissza akarná kapni az illetõ mert te személyesen meg tudod keresni akár.
Rizikó benne van de ha nem sokkal olcsóbb a történet akkor inkább hagyd és vedd meg újonnan
#157446
Sziasztok!
Adott egy Bnet account amit Én megvásárolok egy adott eladótól - ez az eladó most egy másik játékos - az eladó ad mindent az account mellé (DVD KEY-ekrõl képek, stb) személyi igazolványáról kép, stb. Az accounton az meglévõ adatokat átírom (E-mail cím csere, jelszó változtatás, titkos kérdés illetve válasz változtatás) aktiválom az authenticatort: mindkét fajtát. A kérdésem az volna hogy az akitõl Én ezt megveszem és miután mindent átírtam, stb... van-e illetve hozzátud-e férni az accountomhoz? Support segítségével? vagy mivel nem tudja az adatokat, stb... nincsen rá esélye/lehetõsége? Erre válaszolna valaki?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

shaba23
#157445
2 szerveren kell játszani, egy full meg egy medium.
Fehercsoki
#157444
Nem a játékosok számával van baj, hanem hogy gagyi a szerverük.

PiszkosFred
#157443
Ha kevesen vannak, az a baj. Ha sokan vannak, az a baj. El kellene mar donteni 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#157442
Ragnaros is Full

Na ezért biztos nem fogok fizetni...

Fehercsoki
#157441
Régen volt, de kiszedték.

#157440
Létezik már végre olyan a wowban, hogy úgy is tudok arénázni, hogy nincs csapatom? Tehát bejoinolok egy random 2v2 vagy 3v3 csapatba és játszok. Jó volna ha még ranked is lenne, mert az emberek általában csak rankedet tolnak. Legalábbis toltak, míg wowoltam.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Prody
#157439
Nincs már az se

Fehercsoki
#157438
Rakd rá az ingyen 7 napot, ha nem unod meg 7 nap alatt akkor meg vegyél GC-t.

Prody
#157437
Unom de wowozhatnékom van.

Na erre mondjatok valamit.


#157436
Mennyél emerald dreamre.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Prody
#157435
Ott a pont

Sajnos még mindig wowozhatnékom van

Fehercsoki
#157434
Régen nem, de most otthagynák😛

tigeroo
#157433
Ssztem pont jo igy most ez annyira jo hogy 60ig vegigzongorazol par zonan de melle bele is tanulsz azert a skillekbe meg a rotaba
Prody
#157432
Mert ezért régen pont ott hagyták

Fehercsoki
#157431
Normális kasztokkal heirloom nélkül ugyanolyan gearben mint vanillában most sem ölöd sokkal gyorsabban a mobokat, prot warri meg azért üt ekkorát amiért a healerek is fél hpkat healelnek egy hot egyetlen tickjével, hogy ne legyen wipe és ne hagyják ott a játékot már kis szinten.

Prody
#157430
Nyilván te nem érted, mert Pandán nõttél fel, legény.

#157429
õõõõõ..... mivan ?!

Get a life!

Prody
#157428
Heirloom nélküli prot warrival miért 2 másodperc egy mob Barrensban? 😄 Mig classicon másfél percig is eltart... 😞

#157427
Ha a tooltip nem irja, akkor abszolut semmi kulonbseg sincs a ketto kozott. Talan, ahogy te is emlitetted a szine. Szerintem nezz utana a neten. Wowhead kommentek etc.

#157426
senki??

#157425
Igen...

Get a life!

shaba23
#157424
írj ticketet ha nem megy 😉
picket
#157423

ಥ_ಥ

#157422
Srácok valaho ért a honorbuddy-hoz ? Nem tudom beállítani ugy hogy a lvl1es kari questeljen 😞((( Nem kell itt irni irhatsz privátban is ha szégyenled 😊 Köszi

Get a life!

#157421
mi a kölönbség a PVP encsant és az ahoz szükséges"alap" encsant kközött?mert hatásában nem láttam kölönbözést.....más a szine esetleg? sajnos én olyan fegyót használok transmoval ami alpban narancsban ragyog😛

shaba23
#157420
Arathor horda oldalon van olyan guild, ahol vannak még elegen, nincsenek kiskirályok (fõleg királylányok) és felvesznek raidelni nem akaró casual embert? Van pár 90es karim, minden prof maxon, ha van idõm, akkor megyek instázni, szivesen segítek, van sok évnyi tapasztalatom😊(2004 dec1.)
Néha 1-2-3 hónapra abba hagyom, de mindig visszatérek😊
devlking
#157419
Azért érdekelne, hogy a blizzard szemében ez mégis hogyan okés. Több blood dk van a ladderen, mint healer monk. <#taps>
#157418
na mindegy használom X pearlt....nem vágom mi van a default UI frame-el...