World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."
Ha elem shamanrol postolok akkor nekem adsz igazat? Vagy UH Dk-rol? Barmi masrol? Mivel kellett volna a screenshotot csinalnom, hogy nekem legyen igazam? Mikor allithatom, a hivatalos forumozok nagy tobbsegevel egyetemben, hogy a warrior _mar megint_ FotM es imba? Es nem, en nem erzem viccesnek, de szerintem azok sem, akik mar megint a fasz rossz oldalan allnak.
Erdekes, hogy a megmondoemberek egyike sem emlitette a PVE gear folenyet WPvP szituacioban. Pedig ez is ott volt. Valahogy elsikkadt. Na nem baj, majd en 😊
"Tehát, azért szar az egész játék már megint, mert te egész napodat 1 olyan helyen töltöd, ahol jó formán max 1órát kéne lenned hetente?"
Tehat te itt es most megmondod nekem, es 10 (9? 8?) millio WoW jatekosnak hogy mennyit kellene hetente jatszanom / jatszanunk? Mert ki is vagy te? De miert allunk itt meg? Miert nem mondod meg inkabb az osszes MMO jatekosnak, hogy mennyit "kéne" hetente jatszaniuk? Ezt a Blikkben olvastad? Vagy a hangok sugtak a fuledbe?
"Az egyetlen megoldas a Blizz reszerol, hogy 2-3 honapra mindig egy uj klassz az op"
Hej! Ez meg nem is lenne annyira nagy baj! Legyen. Legyen egy klassz, amit nem tudok beverni akkor sem ha vert izzadok! Egy ekkora brahnert meg be tudok nyelni, de cserebe azt akarom, hogy a tobbit igenis fel tudjam forditani! De mar ezt sem lehet! A csoka feloltozik 525-545-os PVE-be es harom masodperc alatt kibelez barkit. Mivel 5.3 ota a resilience baseline, tok mindegy hogy fullos pvp cucc van rajtad vagy sem. "Maaargit, noormalis?!" A harom masodperc nem koltoi tulzas! Lattam videon, ezt elem at nap, mint nap.
"Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel"
Az lemaradt, hogy "eskulonbenis befogodapofad" 😊 Legy oly batyam, mondd meg nekem, hol kellene jatszanom? Menjek Ragnarosra, ahol egy jobb napon 150 oldal van az AH-ban es harom ember a fovarosban? Vagy Stormscalere, ahol 99 hordara jut 1 alliance?
Igen, ez utobbi talan meg megoldas is lenne - ezuttal en lennek az, aki kihasznalja a blizzard inkompetenciajat, csoportosan eroszakol meg mas jatekosokat es kurja szejjel azt a ket ora szabaidot ami estenkent jar az embernek.
Es mielott meg valamelyik elojon azzal, hogy "ha' minek mente' pvp szerverre te szerencsetlen?!" - a 10vs1 gangrape nem egyenlo a PVP-vel. Ez az amit 90%-os Outland alliance populacio keptelen felfogni azzal a degeneralt borsonyi agyaval. Ezert van az, hogy komplett guildek fizetik ki a transzfert es ballagnak el nomalis(abb) szerverekre.
Aztan az alliance (aminek a blizzard bevallas szerint is abszolut dominanciaja van a jatekban) majd szepen egyedul marad es jobb hijan a pocsevel fog jatszani.
Es most eltekintve a jatektechnikai kerdesektol ... Miert kell nektek csuklobol utni es zsigerbol gyulolkodni? Ezt latjatok a TVben? Ezt tanitotta nektek az anyatok? Ez van otthon a csaladi asztalnal? Ha valaki meg mer szolalni, a tobbi a torkanak ugrik es cipora veri a fejet? Jol esik foldbe taposni a masikat, csak mert az le merte irni a velemenyet? Koltoi kerdesek, nem kell rajuk hangosan valaszolni.
"Orvendtem"
Ja. Nemkulonben. Mosolygos arc.
+Timeless direkt lett PvP-s, ne csodálkozz ezen, fõleg, hogy allys ölhet allyst is oda-vissza.
2. Outland fullos server amiota vilag a vilag. Az mar a te bajod, hogy oda krealtal/transzfereltel. Ha pedig ott nottel fel, tudhatnad.
3. Igazad van, koltsd masra a penzed, mitn a wow. Bar az mar mas kerdes, hogy nekunk ehhez semmi kozunk, ezt beszeld meg inkabb a csaladoddal, ne vadidegen emberekkel.
Orvendtem.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
es ha sikerul belepnem akkor ez fogad:
http://i.imgur.com/UNjCJMW.jpg
http://i.imgur.com/mYd6e6d.jpg
Timeless Isle, ahol vadaszideny van Horde jatekosokra.
A VRZ kommunikacioja rosszabb, mint az orszagimazse, es az eselye, hogy egy normalis, horde dominalt szerverrel mergeljenek minket a nullahoz kozelit.
Megis ki a picsa akar egy ilyen foshalmazban nap, mint nap terdig gazolni? Az elofizetesemet mar lemondtam, ugy 3-4 honap mulva visszanezek, kivancsi vagyok valtozott-e valami. De ahogy a Blizzardot ismerjuk, a valasz elore boritekolhato.
Ha valamelyikotok jatszik Blacklight:Retribution-t (US serverek) felvehet friends listre, a nickem "Lezuuzius"
Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.
Szerintem több mint 10 évbe lehet gondolkodni nyugodtan
Emancipate yourself from mental slavement!
én 2.0 elõtt is wowoztam már, azóta sokminden megváltozott, az elsõ felfedezések élményét már nem adja úgy vissza a hangulat sem.
Még egy kérdés:
Érdemes elkezdeni még a WoW-ot? Kb. hány kiegészítõ lesz még? Meddig tervezik a játékot futtatni?
Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.
de ha nagyon parázol akkor énis eladnám a sajátomat, okt. végéig aktív ha érdekel ugyanúgy adok mindent
Te tudod igazolni,hogy megvetted de account csere/eladás nem jogszerû így vesztesen jönnél ki a dologból😞
Mondjuk nem biztos,hogy vissza akarná kapni az illetõ mert te személyesen meg tudod keresni akár.
Rizikó benne van de ha nem sokkal olcsóbb a történet akkor inkább hagyd és vedd meg újonnan
Adott egy Bnet account amit Én megvásárolok egy adott eladótól - ez az eladó most egy másik játékos - az eladó ad mindent az account mellé (DVD KEY-ekrõl képek, stb) személyi igazolványáról kép, stb. Az accounton az meglévõ adatokat átírom (E-mail cím csere, jelszó változtatás, titkos kérdés illetve válasz változtatás) aktiválom az authenticatort: mindkét fajtát. A kérdésem az volna hogy az akitõl Én ezt megveszem és miután mindent átírtam, stb... van-e illetve hozzátud-e férni az accountomhoz? Support segítségével? vagy mivel nem tudja az adatokat, stb... nincsen rá esélye/lehetõsége? Erre válaszolna valaki?
Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Get a life!
Get a life!
Get a life!
Néha 1-2-3 hónapra abba hagyom, de mindig visszatérek😊

