World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#157517
jójó😊 ma poénból inspectelgettem 8-10 percig 90-es embereket a PVP vendornál...csak néztem,hogy a 80-90% nak fullos gear ,de épphogy megvan a step into arena vagy a grunt rbg-be ,de inkább még az se😛

nekem meg csak a palámmal van 5500aréna meccsem 3500 win😛

igazad van sokat várok el😊

PiszkosFred
#157516
Rossz a peldad. Mert ez esetben te vagy aki ott dolgozik mondjuk 8 eve a cegnel, es a ketbalkezes gyakornokbol verprofi vezeto lettel, aki mindent ismer mar, mert megtanulta az evek alatt. Ez eddig oke.

Csakhogy, amivel a gondos van, az nem a TE tudasod, hanem azoke a melosoke, akik ellentetben veled nem 8 eve dolgoznak ott, hanem csak par honapja, mert mondjuk a vezetoseg - random pelda az eletbol - munkaugyis tamogatasok miatt fel evente cserelik oket. Igy hiaba vagy ott es teped a hajad a sok ketbalkezes lattan, a melosok a 8 ev alatt folyamatosan "ugyetlen gyakornokok" lesznek, akiknek fingjuk sincs arrol, amirol esetenkent te beszelsz. Mire beletanulnanak, kirugjak vagy ok maguk mennek el.

Orult korforgas, csak a gyomorideged allando 😊 Nem eri meg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157515
Palának jelenleg melyik a leggyorsabb talent ág fejlõdésre? Írták, hogy prot, de olyasmit is mondtak már, hogy 60-tól retri. Vagy hogy van ez most? 😊

https://www.twitch.tv/sp1gu

#157514
optimista vagyok és mindig azt hiszem,hogy az idõ múlásával fejlõdnek az emberek....olyan ez mint a való életben,hogy elmész dolgozni valahova az elején kis ögyetlenke vagy ,de csak csinálod és csinálod és pár hónap/év után belejössz és penge leszel😛😊 olyan sok ez?:p

Marfy
#157513
Köszönjük! <#mf2>

PiszkosFred
#157512
3. A tegnapi "dream team" tagjai sem feltetlen jatszottak mar 2006-ban is, vagyis az ev mint olyan jelenleg nem tenyezo a sztoriban. A hulyeseg az, ami viszont allando, 2006-ban is voltak hulyek, iden is vannak, 2030-ban is lesznek, es meg lehetne irosgatni random eveket, de felesleges. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#157511
Sosem fogod megérteni, hogy
1. a jó gear legalább 50-50%-ban tudás ÉS segg kérdése volt (ha nagyon vitázni akarsz, szerintem ez az arány inkább 10-90), és a segget próbálták meg amputálni (nyilván nem sikerült, de az egy másik kérdés)
2. a játékot tömegeknek kell eladni, nem a top 5-10%-nak, aki felmoshatja a bg-t a gyengébb játékosokkal, ezért még geart is kap. A 90-95% meg tapsolva fizet ezért. Hihetõ.

Amúgy gyakorlatilag a bg-k megjelenése óta nyafogsz a bénák miatt, nem értem, hogyan nem fogod fel, hogy EZ VAN. Linkelj inkább néhány screenshotot, hogy mennyit sebeztél vagy healeltél, vagy hogy hogyan klikkeled a képességeket <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#157510
Édes Istenem kik játsszák ezt a játékot? a meló miatt nem RBG tem a héten /2300 on vagyok/ mondom ne bukjam a pontjaim tegnap meló elõtt joinoltam egy randomba ami úgy volt meghírdetve,hogy 2k feletti playerek....joinoltam már csak 1 healer kellett! mondom fasza! én hülye nem inspecteltem csak láttam HP-ra mindenki rendben van / 2-4 Grievous item megvolt/ mondom gyors win és nekem elég is majd a héten nyomom rendesen....

elsõ meglepetés: join után nem jön be a tank DK.......mondom anyád b+
nézem Cr-eket.... 0 és 1300 küzötti emberek! mondom what the fuck?
aztán mikor elsõ zászlónál bedarálták a komlett bagázst tudtam ez KO.....
halál után semmi regroup hanem mint a leghülyébb sima random Bg-s 1 hete wow installos hülyék egyesével mentek és az úton még véletlen sem az object közelében verették le magukat....ki is AFKoltam....szerencsére csak -23 rating,DE komolyan lassan 2014 és ennyire életképtelen buta/primitív emberek játszanak? okéoké én is fasz voltam sõt benne volt,hogy vesztek /akkor is megmaradnak a pontok/ ,de ilyen foku buta játékra nem számítopttam! ilyen játékkal még sima BG-t sem nyertek volna már 2006-ban sem:S

és elõjön újra a téma,hogy Blizzard minden hülyének odaadta a PVP geart! annyira jó volt,hogy a lámák csak kék pvp geart vehettek! sõt még azoknak a szet elemeihez is kellett némi tudás / 1600 azthiszem annyi volt a vállas...../

Zenszkij
#157509
Ez így van, de ez aránytól független. Patkányok az allysok.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Zenszkij
#157508
Én pont az ellenkezõjét tapasztaltam 😊.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Fehercsoki
#157507
Igen most kicsit más a helyzet, 90es karakterekre szûrve 58-42 kb az arány, én valamikor 5.1ben kezdtem tök új accot(de csak mert 8k volt a MoP Collectors, battlechest kb 1.5k, cata meg 2-3k), amikor szervert választottam olyat akartam ahol kb egyenlõ a hordások/allyk szám, ragnán 90es karakterekre szûrve 51-49 volt az arány.

Amúgy ez az 1 karakteres dolog szerintem nem igazán így van, én lejátszottam az ingyen hónapot aztán még 1 GC-t, nem nagyon altoztam de így is van 3 90esem(a gear az már más kérdés, az csak mainemnek van/volt) Egyébként nem is baj ha allyból van kevesebb mert nagyon szeretnek cigánykodni...(pl rádtámad 1v1ben levered és hív pár 90est, és azok rögtön ott is vannak mintha csak erre vártak volna, vagy rád támadnak sokan és levernek és ez még nem elég nekik mert bármeddig képesek ott várni, csak hogy legyen még egy kis sikerélményük, de szerencsére monkkal sosem volt túl nehéz elmenekülni aztán persze egyesével leszedtem õket)

HunnernesKonge
#157506
Ezt mire alapozod, hogy egyenlõ? Sokkal több hordás van Ragnán, mint allis, kínszenvedés a timeless isle, a darkmoon isle(uj farkas miatt van ott tömeg). Gyakorlatilag a hordások jóindulatától függ, hogy rommá gankelnek-e, mert ha szeretnék megtehetnék. Városokban is annyit lehet csak látni, hogy van allis populáció, hordás városok viszont tömve vannak. Reálisan account szinten kb 65-35% lehet az arány a horda javára. Erre (wowrealmpop) meg ne alapozz semmit, elméletben jó statisztika, de karaktereket tart számon, nem accountot (részemrõl 4db 90-esem van, de egyszerre nyilván csak 1 karakterrel tudok játszani, és a guildünkban is 40account jut 109 karakterre).
Hordában pedig van egy kis infóm arról, hogy rohadt sok 1 karakteres account van. Sokan jöttek tauriról, valamint 5.2 után 2napig a horda ingyen költözhetett a Ragnára, jött is egy rakás ember.
Fehercsoki
#157505
Igen kb egyenlõ(1%on belül volt a különbség amikor legutóbb néztem) Casual guild biztos, hogy van mivel high pop szerver.

#157504
Ragnaros szerveren az Alli-Horda egyenlõ?
van-e vmi casual guild?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

Prody
#157503
Mar kitakaritottam!

PiszkosFred
#157502
Tul sok a szabadidod... inkabb takaritsd ki a szobadat, ahelyett hogy butasagokat irsz es kotekedsz, leccikoszi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

flashpointer
#157501
Kimaradt hogy itemshop, meg haldoklik, meg mikor lesz már free, meg megint ingyen osztogatják az epiket 😄

Emancipate yourself from mental slavement!

Prody
#157500
tudatlan és félreinformált vagy

hogy jön ez ide? csak hogy konfrontálódj?

Akkor miért nem kezdesz egy olyat, ami neked tetszik? Mi csak annyit tudunk mondani, hogy nekünk mi tetszik. Nekem a Tauren pala tetszik.

LaliK
#157499
Az, hogy a tört szerver sokkal jobb, mint az eredeti és a pandák hülyék, egyre rosszabb a WoW és gyertek ti is szenvedni level 60-on mert csak naponta 1 DC van, és alig DDoS-olják a szervert.

Gondolom ilyesmire gondolt 😊

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

Fehercsoki
#157498
Miért szerinted milyen problémákat kellene ebben a topicban kibeszélni?

Prody
#157497
micsoda problémák

Fehercsoki
#157496
Hát igen furcsán néz ki taurenen a fejes=/

Lazarus
#157495
Fehercsoki
#157494
Eh hát úgy tûnik tök máshogy néz ki elküldve mint a szerkesztõben... De mind1 remélem azért érthetõ...

Fehercsoki
#157493
WTF kiszedte a spaceket, de nem baj lerajzolom újra

--..|
----|

A kettõ pont az nincs, csak kellett oda valami.

Fehercsoki
#157492
valóságban=a taurenen... Mert a fejes egy lap szerû valami de a taurennek meg hosszú feje van. Lerjazolom:

-- |
-- |

Bal oldali a tauren feje a jobb oldali meg a fejes, szóval így elég furcsa...

Fehercsoki
#157491
Tudom, nem ma kezdtem én sem😊 Csak palának valahogy furcsa lenne, judgement szett is furcsa rajta mert nem ott van a fejesen a szeme ahol a valóságban=/

Lazarus
#157490
Taurennel sokat toltam, jól mutat rajta minden. De bg-n a klikkelgetõs balfaszok biztos hogy téged fognak kijelölni elsõre. Instában szûk helyeken nem fogod látni mi van elõtted mert eltakarja a karid a képernyõt. Raptor mountal pedig annyira magas leszel hogy nem férsz be minden kapun
Fehercsoki
#157489
Nem tudom mennyire zavarna, elég rég voltam allis, kb még TBC idején, de már kezdek megbarátkozni blood elfel is csak Judgement szettet szedném össze transmoghoz és szerintem belfen annyira nem áll jól. Az a baj ha meg SDD-t iszok hogy ember legyek akkor nem fog látszódni a szett=/

#157488 Azt meg egyértelmûen nem akarom, nézegettem még taurent is, de az sem nagyon tetszik.

Lazarus
#157488
Ugyan olyan mintha elkezdenél másik szerveren játszani.
flashpointer
#157487
Hát ha el tudsz rugaszkodni az rpg életérzéstõl és nem zavar hogy egyszer azokkal mész akiket máskor gyilkolsz meg szivatsz akkor nincs probléma 😄

Emancipate yourself from mental slavement!

Fehercsoki
#157486
Ragnán vagyok, ott kb egyenlõ, csak attól félek, hogy így nagyon elszigetelõdnék a hordától, nem használnám a régi karaktereimet=/

flashpointer
#157485
Hát ha kb egyenlõ számúan vannak a hordások-aliisok, akkor igen, egyébként meggondolandó

Emancipate yourself from mental slavement!

Fehercsoki
#157484
Szerintetek érdemes ugyanazon a szerveren allys és hordás karaktert is indítani?(paladint szeretnék de a human male tetszik legjobban=/ )

tigeroo
#157483
aham közzi azóta már login képernyõ hírfolyamába is kikerült 😊
LaliK
#157482
Úgynézkimármegydelejártavipem

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

LaliK
#157481

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."

tigeroo
#157480
nemtudok belépni, helyzet?
#157479
Köszi.
Marfy
#157478
Account szinten vannak osztva a mountok és a petek, szóval bármelyik realmre mész marad minden.
Nekem pl. a múlt héten a tojásból kikelt egy raptor mount a TN-en és simán tudtam használni az Arathoron.

PiszkosFred
#157477
Account based cuccok, vagyis semmi sem tortenik vele, ugyanugy elerheto barmelyik karaktered szamara, barhol (mindaddig, amig ugyanazzal az accounttal jatszol), szinttol es frakciotol fuggetlenul (kiveve a speci frakciokhoz kotheto "faji" mountokat).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157476
Lenne egy kérdésem.
Karakter transzfer esetében mi lesz a mountokkal meg a petekkel?
A FAQ csak az Acc-Acc transzrekre tér ki, én meg sima realm-transzferen gondolkozom.
#157475
random arénában is csak balfaszokkal akadok össze...mármint csapattagként😊 az enemy legtöbbször normélis😛
2014 derekán a Frost mage annyit tud,hogy Ice Lance és elbír ereszteni egy FF/FB spellt mikor véletlen befagyaszt valakit...szánalom

#157474
"Erdekes, hogy a megmondoemberek egyike sem emlitette a PVE gear folenyet WPvP szituacioban."

Wpvp? Ki wpvpzik wowban? Legutóbb mikor ott jártam, senki. Timeless Islen ha legankelnek ötvenen, akkor mindegy, milyen gearben vannak.

"Tehat te itt es most megmondod nekem, es 10 (9? 8?) millio WoW jatekosnak..."

Szerintem nem magára a játékra gondolt, hanem direktben a Timeless Isle-re.

"Menjek Ragnarosra, ahol egy jobb napon 150 oldal van az AH-ban es harom ember a fovarosban?"

Ez is érdekes, múlt hónapban még fullon voltak a városok is Ragnán, kifejezetten aktív szerver.

Az meg, hogy téged le gankelnek 50-en, nem a játék hibája, hanem a játékosoké. Engem is gankeltek régen Barrensben a nagyok, idegeskedtem és kiléptem, majd késõbb vissza mentem. Tedd ezt te is. Arról a Blizzard nem tehet, hogy az emberek így játszanak. Ne aggódj ez megy GW2-ben de még WAR-ban is ez volt.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157473
a PVP sek is noobok tegnap én fasz 2322-es RBG men minusoltam egy 22-est,mert 2200CR-el hírdetett raidbe joinoltam ahol senki nem volt 1800 felett és kikaptunk mint a picsa...:S

Fehercsoki
#157472
Egyébként meg nem értem ezt a dolgot, resi mindenkinek van, hogy pve gearben is lehessen pvpzni, de akkor pvp gearben miért nem lehet pvezni?

Fehercsoki
#157471
PvE gear egy okból erõsebb most world pvp-ben, mégpedig azért, mert jóval nagyobb a sebzésük(ez eddig is így volt) és még kapják az alap 72% resit is(amúgy szerintem ezt meg kéne változtatni és csak BGn legyen alap a 72% resi egyébként meg world pvpben lehetne pvp set bonus). De ezt is lehetett tudni a kieg megjelenése elõtt, szóval nem értem a sírást. PvP-ben(aréna,BG) jelenleg 496ra nerfelõdik minden pve cucc, azaz pvesek kb esélytelenek. Egyébként PvE gearesek az esetek 99%ban noobok, ha már besilenceled azt a spelljét amivel a hpd nagy részét le szerette volna szedni akkor nem fogja tudni, hogy mit kéne csinálnia, SZVSZ ha ügyes vagy akkor tõlük sem kell tartanod 1v1-ben, ha sokan vannak akkor meg úgyis halott vagy.

Prody
#157470
tl;dr

PiszkosFred
#157469
"Legy oly batyam, mondd meg nekem, hol kellene jatszanom?"

En nem mondom meg, mivel ahhoz tudnom kellene ajanlani valami mast, de en jol elvagyok Outlandon. Az mar mas kerdes, hogy az esti fel kilences raidre fel hetkor kezdem a logint, de hat ez sose volt maskent. Addig csinalsz mast, max 20 percenkent ranezel, hogy ha bejutsz, ne dobjon ki afkval.

En csak azt mondom, hogy ha mindezek tudataban - mert hogy ez tobb eve igy van - megis ott akarsz jatszni, uj jatekoskent, akkor ajanlom figyelmedben az osi alban mondast, miszerint "aki k*rvanak all, ne csodalkozzon ha megb*sszak".

De te magad is leirtad, mi a megoldas. Ahogy a tobbi guild, el kell onnan menni, es keresni egy olyan szervert, ahol elvezed is a jatekot, nem csak szopsz. Mast nem tudsz tenni. Attol, hogy itt kirohansz, maximum 1-2 napig konnyebbulsz meg, aztan megint gerincrevag 6-7 ally es kezdodik elolrol mese. Erre is irtam, hogy igen, jol megmondtad, most mar nyugodtan alhatsz. Ha hagyod magad szopatni, azzal nem lehet mit kezdeni. Koltozz el masik szerverre, amiota van battletag meg xrealm, nem szamit mar hol jatszol, barkivel tudod tartani a kapcsolatot - ha esetleg a guilded nem menne veled.

Ami a balansz hianyat illeti, ne rank legyel merges, nem mi fejlesztjuk. De ha 2005 ota nem sikerult sose olyan allapotot osszehozni, hogy minden class egyforman boldog legyen, akkor nem hiszem, hogy barmikor is meg fog ez tortenni. Akkor meg minek gyomorfekelyt kapni az idegtol emiatt?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lazarus
#157468