166745
  • picket
    #159409
    "mivel hónapok óta nem válaszol senki a másik témában..."

  • picket
    #159408
    A negyedik csak fordulatszám szabályozásra van, ha azt nem tudja a ventillátor, akkor nem tudja, de ebből nincs gond, ha rendesen csatlakoztatod (ez csak egy lehetőség, nem kötelező).

    Kimerítő válasz itt.
  • StrikeFor
    #159407
    wrong topik
  • StrikeFor
    #159406
    hát akkor a K anyját a Blizzardnak és sajnálom,hogy nem voltam hülye a reggeli észrevételemmel.......

    2755. vagyok 105 perc.........
  • Vincentcloud
    #159405
    Nem, ha leadja neki a szükséges áramot
  • DonPedro22
    #159404
    mivel hónapok óta nem válaszol senki a másik témában, ahova illene a kérdésem ezért megkérdem itt...
    a régi gépemből átraktam egy hátoldali ventilátort az új gépem hátuljába, de az a gond, hogy a régi ventilátor csatlakozóján, 3 kicsi lyuk van,
    az alaplapomon pedig csak 4-es tűt találtam az alaplapon ahova csatlakoztathatom, ráraktam és működik de a kérdés az lenne, hogy nem lesz így gond belőle ha így működik?
  • Fpocok
    #159403
    ...de minek?
  • Fpocok
    #159402
    ITS ALIVE
  • shaba23 #159401
    4 nap volt mire megjöttek kínából az alkatrészek.
  • StrikeFor
    #159400
    hát ezt valami nagyon eszes találhatta ki! már a 4. napja szar minden erre hétvégén!!! benyomnak egy ilyet......kb. ha meg is csinálnak valamit, amit megjegyzem már szerdán vagy csütörtökön meg kellett volna csinálni! szóval ha meg is sikerül valamit oldani akkor a kb 2-3-4szeres vagy fene tudja játékos mennyiség ami úgy előfordul hétvégén az tutira KO-ra vágja azt amit 11-ig mahinálnak majd :D feltételezem ma megint kb. esély nem lesz játszani.....de remélem csak hülyeségeket beszéltem és nem így lesz
  • shaba23 #159399
  • DonPedro22
    #159398
    De jó, 11-ig lelőtték a szervereket 11:01-kor mindenki egyszerre akar megint belogolni és szerintem megint ott leszünk ahol eddig :)
  • hawkie22
    #159397
    Én csütörtök este tudtam játszani egy órát, megkezdtem a bevezetö questsorozatot, de csak pénteken tudtam befejezni, mert késö volt és meló miatt menni kellett aludni. Pénteken befejeztem, átmentem Frostridgere, na onnantól kezdve megállt az élet. Elöször mikor le akartam adni Gazlowe-nak a 'Back to Work' küldit, beragadt több órára a karim, majd le tudtam adni és amikor megépült a Garrison, akkor az meg tök üres volt. Na itt adtam fel.
    Jövö hét szabad, igaz, tanulnom kell vizsgára, de azért lesz idöm játszani, remélem, addigra megjavul, hétvége úgyis meló mindkét nap reggeltöl estig. :)
  • Vincentcloud
    #159396
    Na előszedték az összevonás előtti szervereket?
  • DonPedro22
    #159395
    Gondoltam felkelek korán, talán nem lesz akkora a sor, ha már tegnap este 2 órát vártam. Bejutottam este igaz akkora lagg volt, hogy szinte
    játszhatatlan volt, erre ma reggel nem karbantartás van? eszükbe jutott, hogy talán bővíteni kellene a szerverfarmot.
    és semmi a világon nem elérhető még a weboldal sem :)
  • Pio
    #159394
    Vegyétek halkra a hangot. :)

  • Fpocok
    #159393
    "Another round of maintenance is coming, this time with some hardware upgrades that should allow significantly more players to play at once. This will be done by phasing all of Draenor like the Tanaan Jungle intro zone. "
  • cateran
    #159392
    Ez meg mindig 1 fizetos szolgaltatas, de hat mast ugysem tudsz mondani, mint "a blizzesek profik, akik tudjak mit csinalnak es a blizz csakis minosegi dolgokat ad ki"..Igaz, ugyan, hogy mar a 6.0-as patch sem volt minosegi, vagy profi (a blizz jo szokasa szerint keptelen kiadni barmit major/gamebreaking bugok nelkul), a kieg meg aztan plane nem (most nem a contentre ertem, hanem a hatterben levo technologiara es bizony a programozasra)
    Tudom, mas is szarul csinalja...ez az altalanos fanboy erv ilyenkor..de most nem a masrol van szo, hanem 1 cegrol, ami uttoro volt az mmo-k teruleten, 10 ev es 4 kieg (most mar 5) all mogottuk es lathatoan 1 centit nem fejlodtek...
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2014.11.15. 03:08:04
  • Fpocok
    #159391
    Fasza bazmeg. Felkeltem, hátha van esélyem bejutni hajnali 2kor. 2500-as sor. Nincs is értelme beállni a sorba baszki, mert 5ig be sem jutok.
  • ddany7
    #159390
    most raneztem a realm listre, minden locked :D :D
  • BoneDragon
    #159389
    Hajnali 5-től karbantartás. Remélhetőleg most sem tart másfél óránál tovább, bár 11-ig írják.

    Amúgy meg haldoklik a wow!
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.14. 23:42:42
  • ddany7
    #159388
    be kell logolni reggel, es ugynhagyni delutanig, imadkozni hogy nem dob ki, aztan lehet jatszani :)
    (Regen ez mukodott parszor, amikor a Gametime lejart, lehett nyerni vele 1 raid napot :D )
  • StrikeFor
    #159387
    persze,csak érthetetlen a dolog.....meg a Blizzard ennyire ignorativ hozzáállása
  • jazzy
    #159386
    Rendben, nekünk is szar, azért nem kell sokkot kapni, ez továbbra is 1 játék.
  • StrikeFor
    #159385
    elmegy a picsbe a Blizzard,hogy level 100-as karik 670-es itemekkel LEVEL3-as Garrison épületekkel "rohangálnak" míg mások szerda óta "egy métert se " játszottak kb! hát hogy van ez?????
  • devlking
    #159384
    Egy órája kb már megszunt a lag. Orulunk.
  • StrikeFor
    #159383
    nah elindult a számláló már csak 35 perc....
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.14. 21:52:56
  • BoneDragon
    #159382
    Ha játszani akartok akkor a hajnali órákat ajánlom. Mivel jön a hétvége, szerintem már 8 után játszhatatlan lesz.
  • StrikeFor
    #159381
    de bezzeg amig a kurva körzetinél intéztem a jogsi hosszabbitást addig baszki lepergett az 500-as sor pikk pakkra...most meg 3 órája 1000-nél állok
  • Fpocok
    #159380
    Én is feladtam. Faszom fog 5 órát a kibaszott sorra várni, hogy aztán bent laggolhasson.
  • Gear
    #159379
    Én már feladtam, inkább HS meg itt hisztizek ;)
    Utoljára szerkesztette: Gear, 2014.11.14. 21:21:07
  • StrikeFor
    #159378
    4 és fél órája állok sorba :D
  • StrikeFor
    #159377
    ez hasznos

  • StrikeFor
    #159376
    nekem az a tegnapi fullos napom volt :D
  • Gear
    #159375
    Sokkal előbbre vagy mint én :) . Ott tartok 2 napja - ahol szerintem a többség - hogy be kell mennem a garissonba leadni egy questet de nem lehet . Nem lehet leadni , nem lehet kiportálni (mage karakter), nem lehet kilogolni , semmit nem lehet csinálni.
  • StrikeFor
    #159374
    addig....

  • Fpocok
    #159373
    Holnap reggel játszanék egyet, úgy hogy már most beálltam a sorba. Viszlát reggel.

  • StrikeFor
    #159372
    Kungen b+ délelőtt óta játszik....nem dobja ki
  • StrikeFor
    #159371
    bár odaérnék :D a Garrisonból annyit láttam,hogy megszereztem az első "katonámat" a nagy Tauent a fával :P

    mellesleg most valami nagy pause van,mert egy órája nem mozdul a sor......
  • Gear
    #159370
    Soha egyetlen kiegnél sem hisztiztem , elfogadtam hogy nehéz a kezdet. Sokan vannak egy céllal egy helyen és ez nem egyszerűsít a dolgokon de ez a mostani start ezzel a garrison hibával. Odaérsz és game over. Ha emiatt nem adnak pár ingyen napot nagyon ge**k.