World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#157670
"More content than ever" <#idiota>
balintk
#157669
TBC 2.0 mégis mi a jó ebben? Alig van újítás, gyakorlatilag pár új zona meg skin. Ugyan már.

Myselor
#157668
azt hogy kúrvára bejön,panda kimaradt,de erre visszafogok menni szerintem.végre visszatérnek a gyökerekhez,nagyon jók az új modellek is végre😊
balintk
#157667
Mit szóltok eme csodálatos új WoW kiegészítõhöz, ami visszavisz a gyökerekhez?

Fehercsoki
#157666
Már évek óta ingyenes, lvl 20ig.

flashpointer
#157665
Én tudom

Emancipate yourself from mental slavement!

#157664
Rég nem jártam erre, mi bánatos **** van a ragnaroson, tavaly voltam akkor kicsit kihalt volt, összevonták a szervereket ? ingyenes lett játék ?
Én már elkönyveltem, hogy a wownak vége, legalábbis ameddig nem lesz ingyenes. Tudja valaki, hogy mikortól lesz ingyenes ?

Az új fiókom: DevLupius

Lazarus
#157663
yolo
Tatyla
#157662
basszus valamelyik nap gondolkoztam hogy vissza kéne kicsit nézni a játékba de nem merek 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

devlking
#157661
Inszájder infó csak itt, csak most.
#157660
Eltekintve hogy most gyakorlatilag 10-25 fõig bármennyi lehet flex formájában igen esélytelen
devlking
#157659
Raidelés megváltozik, és a 10/25ös raidek helyett csak 15-ös lesz. Többi holnap.
#157658
Mikor jön az uj kieg, es mit lehet rola tudni ?!

Get a life!

#157657
Ragnán szintezõs magyar guildet keresek, tud valaki segíteni? 😊

CoD:MW3 - Nok3dli Steam: Nokedliasd BattleTag: Nokedli#1178

Fehercsoki
#157656
Pedig jobb szervereken minden este ez van...

#157655
na ilyet még a wow "fénykorában" se nagyon tapasztaltam, erre most....

eh...

devlking
#157654
És ki is javították. <#vigyor5>
devlking
#157653
Csoda történt, a hatodik gm megértette, hogy mi a bajom, és egyetértett abban hogy bugos a conq capem. Persze javítva majd csak akkor lesz, ha hotfixelik a cuccost, hogy ne egyesével kelljen...
#157652
NA, áttoltam a biciglit a Ragnára. Teljesen meglepett, hogy vannak karatketek a játékban :-) Teljesen más így beloggolni (márha beenged ugye) mint egy töküres szerveren kóborolni.
Fehercsoki
#157651
De jó ez a 15 perces sor ragnaroson=/

#157650
és aki szeretne bukni 3800-at az felejtsen el RBG-t menni a héten...DEFAXVOLTAM😞((((((

devlking
#157649
Aki nem szeretne veszíteni 1000 conquest pontot, az ne lépje meg a 90-et keddi napokon. <#wow3>
Lazarus
#157648
k
#157647
Szerintem még mindig kevered a fogalmakat, de ha információt sem kérsz sosem, akkor ott nagy problem van.

#157645
Nem szeretek ilyen hangnemben beszélgetni, de sajnos a sok hülye gyerek kmihozza belõlem.
#157644
Áh, csak nem bírtam ki.
Prody anyukád kéreget a sarkon. :/
Prody
#157643
Tuti kéregettél, ahogy itt is... Ennyi!

PiszkosFred
#157642
Hidd el, jobb tanulság volt ez neked, mint sem gondolnád azt most hirtelen felindulásból. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157641
És mielõtt valamelyik azt hinné hogy kéregettem Orgrimmarban... annak elõre mondanám: KIFARMOLTAM.
#157640
Azóta megvan az arany, de már tudom azt, hogy hova nem kell jönnöm többet. 😊
Prody
#157639
Nem értem. Ha ennyit/ennyiszer késnek, minek igérgetnek? Legrosszabb emberi szokás.

Fehercsoki
#157638
Na ma meg is jött a GC, és mivel tegnapra ígérte ez csak 1 nap késés, szóval továbbra is pozitív véleménnyel vagyok róla.

Lazarus
#157637
De igen, megtapasztaltam. Fügén éltem ami a kertben termett mert nem volt pénz ételre. Kölcsönkéregetéssel tudtam hazamenni és miután kifarmoltam a pénzt elsõ dolgom volt mindenkinek visszaadni. Tudom hogy ezzel most ellent mondtam önmagamnak de valóban úgy éreztem hogy ennél bármi jobb. És folyamatosan azon vagyok hogy ez soha többé ne történhessen meg, jó lecke volt
PiszkosFred
#157636
"Attól hogy inkább éhendöglök mithogy segítséget kérjek"

Ez az a mondat, amibõl látszik, hogy sosem voltál mélyen ennyire, mert ha igen, nem írnál ilyen butaságot. Szép dolog az elmélet, meg a kõkemény elv és hit, de ha éhes az ember, akkor ott l*faszt sem számít mindez 😊 Sose tapasztald meg ezt, azt kívánom, se te, se más (fõleg nem én😊).

No offense.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#157635
Népcsoportok illegális tevékenységhez csatolását hagyjuk meg a parlamenti képviselõkre. Köszönöm!

&#3237;_&#3237;

Lazarus
#157634
Ezzel a jelzõvel még nem illetett senki 😊 Attól hogy inkább éhendöglök mithogy segítséget kérjek még nem vagyok szociopata, egyszerûen csak a büszkeség és a függetlenség utáni vágy dominánsabb, nem akarok olyan tudatban élni hogy mások segítségére szorulok, sokan vannak így ezzel
#157633
A segítségkérés és a koldulás között óriási különbség van.
A második mondatod kissé szociapatára sikeredett.

Lazarus
#157632
Nem, van akinek ciki kéregetni. Mert ha más segítségére szorul úgy érzi életképtelen.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jól érzi
Fehercsoki
#157631
<#conf>

#157630
Te is szeretsz cigánykodni 😄
Fehercsoki
#157629
Nem segítséget kértél, hanem goldot. Amúgy még ha csak random HCt toltál volna abból is összejött volna 500g ennyi idõ alatt.

#157628
Az, hogy segítséget kérek nem cigánykodás. 😄
Fehercsoki
#157627
500gt szerintem hamarabb kifarmolnál, minthogy bárki is reagáljon az üzenetedre...

"Nem szeretek cigánykodni" Hazudtál...

#157626
Valaki Ragnaros Horda oldalon, nem tudna adni 500G-t? Annyi kellene még a heirloom pantshoz... megköszönném.
Zenszkij
#157625
azonos realmen belül át tudod küldeni postán a frakciók között a heirloomot, ez tutifix

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157624
A bankot tudom, a heirloomban nem vagyok biztos, mert azt nem lehet postázni sem realm-realm közötti karikon.
Fehercsoki
#157623
Igen a bankot is.

Zenszkij
#157621
tudsz

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157620
Egy kérdés: ha karaktert transzferálok szerverrõl-szerverre, akkor a bankban lévõ heirloom cuccokat is átviszi magával gond nélkül?
#157619
Uh, még annyit hogy, melyik volna jobb választás Monknak:
Jewelcrafting, Mining ?
Leatherworking, Skinning ?