166745
  • StrikeFor
    #159491
    oké ez volt,de javitsatok ki azzal volt WOD reklámozva,hogy nem lesz 0/24 ben CC, a healereknek fogy majd a manája stb.stb. erre itt a mocsok kiegészítő és minden maradt a régiben.......

    az meg,hogy még mindig összeengednek premadeket randomokkal pedig gusztustalan! nem hiszem el,hogy nem lehet megoldani mint rated bg-ben....

    és csodajó,hogy még mindig lehet botozni....bár nemtudom mennyi honort kap mivel nem csinál semmit
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 18:14:52
  • LeWyTy
    #159490
    Háááttt... ez akkor nem fordul elő ha nem randomokkal és botokkal mész be játszani hanem pl... guildel. (mi bemegyünk és még az oroszok is verhetőek)
  • s0n1c
    #159489
    Healert 1v1-ben nem igen lehetett eddig sem leverni, a druid meg eddig is mobilis volt, szóval nem értem a meglepődés okát. Játszol már annyi ideje, hogy ehhez hozzászokj :) A ret pala meg végre jó, szóval örülj annak :)
  • TakácsBálint
    #159488
    Mother Russia:)
  • StrikeFor
    #159487
    jó a játék......


    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 16:40:15
  • StrikeFor
    #159486
    160 Hp-s sámám megy Deepwind Goreban a bánya csílével......megyek utánna Ret pala PVP fegyóval ütöm,mint a gép....meg se áll,és 70% alá nem birtam leverni úgy,hogy a mi bázisunktól az ő bázisukig meg vissza követtem eltoltam minden CD-t 2x és csak megy előre farkas formában,néha kijött magára baxott egy earth shiledet meg insant healt.....és végig röhögött!

    a Blizzard PVP emberei még 10 év elteltével is agyatlan barmok
  • Schundi
    #159485
    De, komoly...én sem bírok bejutni oda.
    Heroic Dungeonba sem, mert oda meg silver proving ground kellene az ilvl-en túl de azt se tudom megcsinálni, mert ugye a garizon nem működik, de még pandáriáról se lehet bejutni, mert azt írja, hogy "paused"
    Tök jó. Marad a postaládán ugrálás meg a farmolás...
    Végül is csak a játék kulcspontját baszták el.
  • StrikeFor
    #159484
    PVP-tem először kieg megjelnése óta.....Hát nem kellett volna

    megint minden szar végig CC ben tud tartani,de ami a legbosszantóbb,hogy szinte minden class 200% al fut,elrepül,elteleportál,begyorsít meg tudja tököm miket nyomnak ki,hogy 800.000 yardot utaznak ide-oda a mapen.....

    ret palaként mentem rányomok egy pecsétet a dudura majd displace beast és 80-100 yarddal tőlem már cicában fut ezerrel elfele....totálisan esélytelen ,hogy egyáltalán kijöjjek combatból és mount mire már a saját bázisán van a zászlóval.....így hirtelen megint egy atom elbaszott PVP skilles rendszert kaptunk...semmi értelmes reform nem volt

    az ugye meg nem komoly,hogy egy rohadt PVP vendor van az is ASHRAN-ban...tehát ha nem űlsz a gép előtt órákat,hogy behivjon az életben nem tudsz PVP geart venni mégha van is rá pontod....
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.20. 14:52:27
  • jazzy
    #159483
    Ha elkezded channelezni a hearthstonet és vársz egy kis időt, néha újra megpróbálod 10-15 perc után ki lehet jutni.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.20. 14:48:48
  • StrikeFor
    #159482
    na király! köszönjük! akkor nem kell találgatni :)
  • StrikeFor
    #159481
    most megint van 240 :P de a 14 munkával most 2 napot ír.....mindegy a lényeg,hogy jön mint a gép
  • antiqueA
    #159480
    Egy ideig biztos, hogy nem teszem le a karakterem a Garrison-ban pihenni. Nagy örömömre bejutok a serverre, de Garrison kuka, így kb mintha be se jutottam volna. Egész estés csőd. Megoldhatnák vhogy, hogy ha lehal a Garrison insta, akkor vhova a "partjára" kidob, hogy legalább belépni be lehessen.
  • devlking
    #159479
    Lumber mill fixen 20 resourcet ad lvl1-2n, lvl3on miután megcsinálod a followerhez a questet akkor azzal együtt 35.öt fog adni egy work order.
  • BoneDragon
    #159478
    Azt próbálom magyarázni, hogy 4 óránként gyárt le nyersanyagot. Ahogy nézem eléggé random mennyi garrison dobozkát ad, de ha átlag 20-al számolsz 4 óránként akkor az 120/nap. Az a 300 fa elég lesz egy hétig is.

  • shaba23 #159477
    Amiből a max 250 ;)
  • StrikeFor
    #159476
    jaaa akkor még több, nekem az van fejben hogy napi ,mivel az elmúlt héten ürültem ha 1x beengedett naponta:D most szedtem 1 óra alatt Nagrandban 300 fát :P lesz jó sok garrison alapanyag
  • MrStokes
    #159475
    Szia!

    En most csabultam vissza a jatekba par ev kihagyas utan, igy nem tudok neked pontos infoval szolgalni.

    Elso korben azonban szerintem erdemes volna eldontened, hogy melyik oldalon (alliance vagy horda) szeretnel indulni, illetve meg a pvp/pve szerver valasztas is befolyasolhatja, hogy melyik szervert fogjak tudni a tobbiek ajanlani neked.

    Tudtommal jelenleg az Arathor-on vannak az allience oldalon magyarok szep szammal, en is ott tevekenykedem, lepten-nyomon magyar jatekosokba botlom.

    A Ragnaros-on a hordas oldalon van sok magyar, illetve meg a Twisting Nether-rol tudok, hogy szinten vannak hordas oldalon.
    Bar azt azert tudni kell, hogy jelenleg Ragnaros-on eleg problemas az elet, este szep hosszu sorok vannak meg mindig. bar gondolom ez kesobb majd normalizalodni fog.

    Remelhetoleg a tobbiek majd jobban utba tudnak iranyitani.
  • BoneDragon
    #159474
    140? Főleg, hogy 4 óránként gyárt le nyersanyagot...
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.11.20. 09:20:38
  • StrikeFor
    #159473
    aha! 10 fa nyersanyagért a műhelyben ad a csóka 10 garrison cumót kb. egy fából a kicsiből 4 bigyó esik a level 2-es gyárból amikor már közepes fát is tudsz vágni abból meg 6-8...szóval pikkpakk összejön az összes work orderre a fa ami napi 140 nekem
  • VvD
    #159472
    Sziasztok,
    Eddig valahogy kimaradt az életemből a WoW, most kipróbálnám. Melyik szerveren vannak most a legtöbben magyarok? MIt ajánlotok?
  • BoneDragon
    #159471
    Ja, vársz míg kijavítják a hibát.
  • shaba23 #159470
    Ha szerencsésen kilogoltam a garrisonban éls most annak a karinak world server is down, akkor van valami okosság, amit tenni lehet?
  • devlking
    #159469
    garrison blueprint 750-1000 gold és vendornak is ennyiért tudod vissza adni. glhf :D
  • ddany7
    #159468
    es akkor csak menjek vagjak fat, majd adjak ordert a lumber millnek, es kesz?
  • StrikeFor
    #159467
    noooooooooooooooo :(((((( picsa
  • jazzy
    #159466
    Ez így igaz. Viszont a bossok nehezek lettek, mondom, heal szempontjából ismerem őket csak, de általában kifutok manából és mindenki fél hpn van. Először gondolkodtam, hogy én vagyok béna, vagy a Monk gyenge, de rá kellett jönnöm, hogy csak nehéz..

    Jó nyilván nem mindegyik boss, de vannak kemények. Pl Ner'zhul elég tökös. Warlord Zaela se rossz.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.19. 13:36:12
  • jazzy
    #159465
    Újra kell fejleszteni ha leromboltad és újra megépíted. 1-ről indul.
  • StrikeFor
    #159464
    LUMBER MILL.......a 2-es Gladiátor épületem helyére betettem :( ezzel majd lesz sok garrison resources! Mindenkinek javaslom ezzel a medium épülettel kezdje mindenképp!

    remélem nem veszett el a Gladi épület és majd nem kell újra felfejleszteni
  • Schundi
    #159463
    Guildbankban tudsz sok pénzt átvinni vagy BoE epicekben és/vagy rare matokban, esetleg mountokban.
    Utoljára szerkesztette: Schundi, 2014.11.19. 08:16:45
  • StrikeFor
    #159462
    jut eszembe a Garrison dobozok farmolását nem lehet begyorsítani ? :P az a 2000 sose lesz meg kb....a treasure/rare vadászat nagyon lassú és ha csinálják a kisérők a küldiket azok is eszik a ressourcest

    Ami meg kiborító az a professionok húzásának iszonyat lassítása.....naponta egy receptkönyvre beváltható cumót lehet csak készíteni?? és elmebeteg sok a nyersanyag költsége mindennek :( Még Grindelni sem tudsz ,mert azok a különleges hozzávalók amiket a Garrisonban kapsz iszonyat lassan gyűlnek.......
  • StrikeFor
    #159461
    dettó...ráadásul Pala és egyetlen kurva instant spellem van/holy prism 20 sec CD az nem számít/ a többi mind kilőve a rengeteg rohangálás miatt........
  • Fehercsoki
    #159460
    Healerként tényleg szopás néha, főleg HC-ban vagy ha sok a melee(és beleállnak a '"tűzbe"), viszont azért CC-zni nem nagyon kell, illetve ha véletlen több trash packot húz be a tank mint kéne akkor az még nem jelent wipeot.
  • jazzy
    #159459
    What, milyen roleban, én healerként szopok mint a kisangyal
  • StrikeFor
    #159458
    605 vagyok és normálban izzad az ember...mindenki borul :P
  • devlking
    #159457
    Tévedésben élsz :D
    Most is az van instában mint eddig, már lvlup gearben is.
  • StrikeFor
    #159456
    na megvan a 100.....kiváncsi leszek mire az évek óta lebutított instához szokott ,behúzunk mindent az GO srácok újra megtanulnak CC ni :P
  • torrente111
    #159455
    sziasztok.karakter transfernél vagy frakcio váltásnál 50k gold a max limit.van valakinek ötlete arra hogyan lehetne több goldot átvinni,hogy ne kelljen 2- 3 karaktert transferelni fölöslegesen.kösz ha segít valaki
  • Terawatt
    #159454
    Ti már megkaptátok? :)
  • BoneDragon
    #159453
    Blue post.
    link
  • Fehercsoki
    #159452
    Ezt hol olvastad?