World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#157720
Köszönöm.

#157719
Nem (probléma az oldal betöltése közben) 😊

PiszkosFred
#157718
BIS cuccokban:
#1Arcane 426,388 DPS 100%
#2Enhancement 423,866 DPS 99.41%
#3Beast Mastery 418,896 DPS 98.24%
#4Feral 417,063 DPS 97.81%
#5Survival 413,192 DPS 96.91%
#6Demonology 412,248 DPS 96.68%
#7Destruction 411,523 DPS 96.51%
#8Balance 410,159 DPS 96.19%
#9Affliction 407,696 DPS 95.62%
#10Marksmanship 407,349 DPS 95.53%
#11Subtlety 404,108 DPS 94.77%
#12Fury 2h 395,858 DPS 92.84%
#13Frost 393,707 DPS 92.34%
#14Fire 387,463 DPS 90.87%
#15Combat 386,649 DPS 90.68%
#16Assassination 377,960 DPS 88.64%
#17Elemental 377,459 DPS 88.52%
#18Fury 1h 371,984 DPS 87.24%
#19Frost 1h 365,923 DPS 85.82%
#20Retribution 364,265 DPS 85.43%
#21Windwalker 1h 360,772 DPS 84.61%
#22Windwalker 2h 354,453 DPS 83.13%
#23Frost 2h 349,162 DPS 81.89%
#24Unholy 348,915 DPS 81.83%
#25Arms 342,196 DPS 80.25%
#26Shadow 340,193 DPS 79.78%


i553-ban:

#1Frost 293,418 DPS 100%
#2Feral 292,337 DPS 99.63%
#3Enhancement 285,487 DPS 97.3%
#4Subtlety 284,331 DPS 96.9%
#5Destruction 283,067 DPS 96.47%
#6Survival 279,175 DPS 95.15%
#7Arcane 274,166 DPS 93.44%
#8Beast Mastery 273,208 DPS 93.11%
#9Balance 272,274 DPS 92.79%
#10Marksmanship 272,083 DPS 92.73%
#11Windwalker 1h 270,874 DPS 92.32%
#12Combat 267,943 DPS 91.32%
#13Affliction 267,824 DPS 91.28%
#14Assassination 267,508 DPS 91.17%
#15Demonology 262,741 DPS 89.54%
#16Fire 262,141 DPS 89.34%
#17Elemental 262,124 DPS 89.33%
#18Windwalker 2h 261,668 DPS 89.18%
#19Fury 2h 260,368 DPS 88.74%
#20Frost 1h 259,833 DPS 88.55%
#21Retribution 255,444 DPS 87.06%
#22Fury 1h 252,076 DPS 85.91%
#23Frost 2h 247,418 DPS 84.32%
#24Arms 243,055 DPS 82.84%
#25Unholy 235,791 DPS 80.36%
#26Shadow 235,407 DPS 80.23%



i536-ban

#1Frost 257,500 DPS 100%
#2Feral 253,823 DPS 98.57%
#3Enhancement 250,259 DPS 97.19%
#4Subtlety 242,168 DPS 94.05%
#5Survival 240,674 DPS 93.47%
#6Destruction 237,881 DPS 92.38%
#7Arcane 236,881 DPS 91.99%
#8Beast Mastery 233,346 DPS 90.62%
#9Frost 1h 232,884 DPS 90.44%
#10Windwalker 1h 231,752 DPS 90%
#11Marksmanship 231,370 DPS 89.85%
#12Combat 229,299 DPS 89.05%
#13Fury 2h 229,137 DPS 88.99%
#14Assassination 228,720 DPS 88.82%
#15Fire 228,353 DPS 88.68%
#16Frost 2h 227,405 DPS 88.31%
#17Elemental 227,090 DPS 88.19%
#18Windwalker 2h 223,376 DPS 86.75%
#19Balance 222,682 DPS 86.48%
#20Retribution 221,478 DPS 86.01%
#21Fury 1h 220,530 DPS 85.64%
#22Arms 220,437 DPS 85.61%
#23Demonology 216,572 DPS 84.11%
#24Unholy 213,424 DPS 82.88%
#25Affliction 210,470 DPS 81.74%
#26Shadow 196,974 DPS 76.49%

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lazarus
#157717
hola.org addon megy?
#157716
Sajnos itt munkahelyen a weblapok 99%-a tiltva van. Az sg pl bejön, de semmi más szinte. Se a wowhead, se az mmo champion, se az éjjel-nappal budapest...

#157715
Látom nem érted... Otthon is meg tudom nézni, de én most akartam, csak itt tiltva van. Ha hazaküldöm a linket azzal nem vagyok elõbbre mert csak otthon tudom megnézni. Kapish?

picket
#157714
Megnézted a linket?
(gyk: azzal az oldallal - ha az bejön - el tudod magadnak küldeni bármely tetszõleges honlap tartalmát, csak be kell másolnod az url-t)

ಥ_ಥ

#157713
Azt is írják, hogy a jelenlegi legmenõbb raid geart nem fogjuk lecserélni az elsõ quest zöldekre, jól hangzik.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157712
Mint írtam, az oldal tiltott itt és szerettem volna tudni. Ennyi. Akkor majd este megnézem otthon.

picket
#157711
Mi oldjunk meg helyetted mindent? Használd ezt!

ಥ_ಥ

#157710
Sajnos le van tiltva az oldal itt melóban. tudsz esetleg képet beszúrni vagy a listás (ha ez lista) bemásolni ide?

Köszi szépen elõre is. Mennyire reálisak ezek? Mert sok ilyen összehasonlítás van (gondolom)...

HunnernesKonge
#157709
KATT

A linken megtalálod a "realistic dps" összesítést, külön külön gearszintekre lebontva, annyit el tudok mondani összefoglalás képpen, hogy átlagban a hunter mindig a lock elõtt van, kivéve a best in slot gearhez közeledve, de bis gearben megint a hunti áll jobban.
#157708
Amikor aktívan raideltem, mindig törekedtem arra, hogy a lehetõ legtöbbet hozzam ki a karakterembõl, próbáltam top közeli DPS lenni.
Ez még a Cata-ban volt, most már más a wow, más a helyzet. Ettõl függetlenül szeretném majd itt is elérni ezt. Van két kaszt, amelyeket szeretek, más nem is érdekel. Az egyik a warlock, a másik a hunter. Nyilván egy mostani raiden nem lehet kimondani melyik a jobb, gondolom fight függõ a dolog. De úgy overall-ban melyik a jobb DPS, a lock vagy a hunter, és milyen spec-en? A wol-ban olyat láttam hogy a survival hunter jobb mint bármilyen spec-es lock. Régebben ez nem így volt. Most mi a helyzet?

Elõre is köszönöm a válaszokat.

HunnernesKonge
#157707
#157706
ehh 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157705
This is the upgrader item of Patch 5.4 "catch-up" gear that upgrades armor pieces from ilvl 496 to 535. The Burden is a bind-on-pickup item and with the latest hotfix it's no longer able to be traded between players that killed the same mob.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157704
A Burden of Eternity -t rá kell tenni a Timeless Islandon esõ, még kibontatlan tokenekre. Ekkor kibontja a tokent, és a specednek (resto dudu, blood DK stb) megfelelõ item lesz belõle, csak nem 496 ilvl hanem 535 ilvl)
PiszkosFred
#157703
Ket napja hajtogatja ugyanazt a mondatot, szerinted erdekli barki velemenye is? Hagyd a picsaba, majd jon egy ujabb hir, es megy oda trollkodni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#157702
Hát figyelj, nagyon sok játékos tele van maxos karakterekkel és nagy részüknek kurvára semmi kedvük 20-adjára is végigtolni barrenst, stranglethornt, boreant és sorolhatnánk. Mindegyik területen 3 gombot kell nyomogatni, rohansz questrõl questre, el se olvasod õket (talán sose tetted). Ez aztán nagy rpg. Ez a játék akkor volt rpg, mikor kijött, de akkor se igazán. Ma a wow a raidelésrõl, bg-rõl és arénáról szól. Felfoghatjuk taktikai játéknak is 😊 De semmiképp sem rpg-nek. Szóval, semmi szánalmas nincs ebben. Ez egy jó dolog.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#157701
Mi az a Burden of Eternity?
A google a barátom de minden olyan oldal tiltott itt melóban amin van errõ infó.

Braikingboss
#157700
Üdv all

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyi ideig kell inaktívnak lennie az accomnak hogy fel tudjam használni a barát által küldött scroll of resurrection? Mert most még azt írja nem vagyok rá jogosult nem elég ideje inaktív az accom. Eddig 7 hónap telt el. 1 év kell hozzá legalább?

Don Kartács :)

Prody
#157699
szánalmas, ez nem mmorpg.

Fehercsoki
#157698
Ha megveszed a kieget akkor egy 90es karaktert kapsz.

#157697
Ez az instant 90 mennyibe fog fájni a népnek? Van róla infó?

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#157696
Na igen, hiszen ha Garrosh közremûködésével nem iszik az Iron Horde Mannoroth vérébõl, akkor most nincs Azerothon hord, nincs Lics King, se draeneiok, de még talán maga Garrosh sem születik meg 😊

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157695
A jelenben játszódik, csak Garrosh megy vissza és kicsit megkavarja a múltat.
Bár az nekem is homály, hogy miként magyarázzák meg azt a rengeteg változást vagy azok hiányát, amiket ez okozna.

#157694
Nekem tetszik, jópofának tûnik. Az instant lvl 90 pedig egy kiváló lehetõség a re-rollra, ha nincs kedved n+1 karit felrántani.
#157693
Nem teljesen értem ezt a kieget. Most ez akkor mikor játszódik? Warcraft 1 elõtt? És megint Garrosh lesz a fõgonosz? Grom mit fog szólni hozzá, hogy a még meg sem született fia kavarja a szert? <#conf> Egyik szemem sír, a másik nevet. Az instant 90-et kifejezetten jó dolognak tartom, altozzon aki akar, nekem sosem volt türelmem 3 karakternél többet felhúzni maxra.AMúgy jól mellé lõtt mindenki a kieggel, hogy valami földalatti Old Godos cucc lesz erre sztem senki nem gondolt. Így mondjuk mindegyik régi dolgot újra lehetne játszani a játékban, egy War of the Ancients kieget kipróbálnék <#nyes>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#157692
Ragnaros horda oldal.

#157691
melyik Realm-on van alegtöbb magyar? hol kezdjek karit?
Prody
#157690
persze

Tatyla
#157689
Az a gáz ha ez tetszik es a panda nem,akkor is meg kell venni a pandásat is ha eddig nem volt meg...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

tigeroo
#157688
ilyen volt már scroll of ressnél is, mi ebben a nagy cucc?
#157687
Ami lehet lvl1es is -.-'

Ez nagyon off, de nagyon varom.

no way

Get a life!

balintk
#157686
Megveszed a kiegészítõt és kapsz hozzá ( az egyik karakterhez, amelyiket te választod) egy instant lvl 90-et.

#157685
Ezt az instant 90et nem fogtam fel hogy mi is lenne valójában..


ON

Heart Stone béta kulcsot szivesen elfogadok

OFF

Get a life!

devlking
#157684
Valamivel meg kell venni a casualokat kilóra.
Prody
#157683
Vicc az instant lvl90. Ez nem mmorpg, hanem egy politikai párt kb.

#157682
pl ez : 12.99 EUR One-Month Subscription
Fehercsoki
#157681
Gamecarddal igen.

#157680
sziasztok annó vettem egy Battlenet accot a diablo miatt és van rajta egy frozed wow account is azt fel lehet valahol oldani ?
devlking
#157679
4 lvlup insta 10 szintre kb a kieg legnagyobb vicce. Hol van ez már a régi bc/wotlk idõktõl...
#157678
Lore szempontból teljesen értelmetlen ez a kieg. A technikai része, ill a játékélményt meg majd meglátjuk, abból végül jó is kisülhet.Többek közt kiváncsi leszek hogy hogyan oldják meg azt a paradoxont, hogy a végén senki sem emlékezik arra hogy a jövõbõl hõsök érkeztek és jól szájba coitáltak mindenkit.(megjelenik Will Smith feketében és arcba vakuzza a draenoriakat? btw mekkora mákja van ennek a Will Smithnek hogy ámerikába született , Magyarországon ezzel a névvel max mulatós zenész lehetne).

A sims8, simcity9, összekötése a farmwille-el a warcraftban hááát... végül is úgyis megvásárlom és ebben is jól elcasuáloskodom a tizensok altommal.
Zenszkij
#157677
<#eljen>

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157676
Attol jobb jateka nem volt a blizznek 😊) Najo meg a sc!

Get a life!

tigeroo
#157675
hú ez nemrossz, nekem a panda összességében nemjött be (most is 1 hónapig játszottam az accommal, utána parlagon hevert a gamecard ideje...)

de ez jó hogy visszatér viszonylag a war3-as gyökerekhez is (az ork-draenor eredetszál)

megis jött a kedvem a warcraft 3 újrajátszáshoz 😊
Fehercsoki
#157674
Szerintem hülyeség csak azért utálni ezt a kieget mert pandás...

devlking
#157673
Azt nem tudom melyik majom találta ki, hogy az art meg lore panel legyen az elsõ nap, de megérdemelne egy karóba húzást.
#157672
Nekem jobban bejön mint a mostani szar pandás buziságuk...

Get a life!

Caliph
#157671
De lehet saját Garrisonod!!!😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.