166745
  • Fpocok
    #159531
    Azé me a főváros bugos. NE onnan jelentkezz be.
  • StrikeFor
    #159530
    a Healer pala setbónusz logikáját érti valaki ? :P
  • ddany7
    #159529
    kovetekzo problema van masnal is?
    Ha barhol vagyok, tudok joinolni random hc instara, 614 ilvl-em van, es silver proving ground is megvan.

    Azonban ha Stormshield-ben dekkolok, akkor nem enged joinolni. Mitol lehet ez?
  • Fehercsoki
    #159528
    Nem csak a pala, hanem csak a healerek, az insták pedig most nem igazán stabilak, próbáld meg holnap, proving groundsot elég 1x megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2014.11.21. 19:21:57
  • StrikeFor
    #159527
    van valahol értelmes aktiv magyar guild?
  • StrikeFor
    #159526
    köszönöm az infót!

    hmm már csak a pala tudja szedni? az fasza :S

    jut eszembe most miért lockolódott le a HC ??? azt írja menjek megint silver proving groundot........minden nap kell menni azt is? wtf?
  • Fehercsoki
    #159525
    HPS 15-35k között. 12k dps jó, 9 kevés, főleg a 15% dmg buffal. A magic debuffot pedig csak te tudod dispellezni(de egyébként nem is nagyon kell dispellezni, ki lehet healelni), egyáltalán nem sok a 3 mob egyszerre.
  • Pio
    #159524
    Azért ez viccesen hat azzal kombózva, hogy 1 hete van kint a kieg. :)
  • StrikeFor
    #159523
    mennyi az értelmes DPS/HPS heroicban?

    ma voltam első HC-mben és 21 ezres HPS-el tartottam életben a 9-12k-s DPS gyerekeket.......majd az utolsó Bossnál kibasztak a csapatból,mert szóltam,hogy ne csak én szedjem a debuffot /Bloodmaul minesban/

    amúgy végig kelés/borulás volt,mert CC nem volt és hármasával húzták a mobokat......
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.21. 16:45:01
  • WiLDoR
    #159522
    szvsz a grp loot jó dolog, a personal-t rühelltem.
    volt olyan, hogy napokig nem esett semmi, pedig legalább 10-12 hc-t lenyomtam.
    s semmi.
    más meg 1 run alatt 4 boss-ból 4 loot...nem kicsit anyáztam.

    most még meg a /cry, hogy omg, elvitte előlem, de ez és a hc-k két hét múlva már senkit sem fognak érdekelni, amint bejön az első raid.
    onnantól csak "töltelék" lesz a hc a napi daily-khez.
    grp loot-tal meg sokkal gyorsabban fel tudnak majd gearelni az alt-ok a raid-hez is.
  • jazzy
    #159521
    Kétlem, hogy a te csapatod a te realmodról kerülne ki elsősorban.
  • LeWyTy
    #159520
    Ragnaros horda mi? Ott játszik a sok okos kisgyerek... pvpben 10 éve a generációk adják tovább a szar tudást a hülyéknek... aki tud játszani az alapból messziről kerüli a random bg-t vagy partyval megy úgy lehet nyerni.

    Egyébként meg ... a bg win arány majdnem egyenlő... viszont a te csapatod elsősorban a te realmodról kerül ki míg az enemy bárhonnan.. ahol pl az dominál és tudnak az ottaniak játszani.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.11.21. 15:09:27
  • tigeroo
    #159519
  • jazzy
    #159518
    Adok neki inkább 10 goldot mint amennyibe az a szaros shard kerül, de még 50-et is, csak mondja, hogy pénz kell neki mert egy lusta csóró retardált ninja. Jobban sajnálnám az itemet, mint a goldot.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.21. 14:35:38
  • Schundi
    #159517
    Mindenki tud disenchantolni Garrisonban, ha máshol nem, a haverjáéban. Ezért még indok is van arra, hogy elvigye.
  • shaba23 #159516
    El is vitte a hunterem elől egy DK az agis HC Warforged nyakláncot
  • BoneDragon
    #159515
    Nekem is magyarázz meg valamit. Miért sírsz ennyit?
  • ddany7
    #159514
    válts szervert. én ilyet nem láttam hordán, hanem pont fordítottan tapasztaltam.
    Ráadásul ezen a héten toltam allisként vagy 4 AV-t, mondom király, tuti win, erre mind a négyet nyerte a Horda.
  • Strayhand
    #159513
    Attól, hogy 10 éves a játék, nem ugyanazok az emberek játszanak 10 éve minden bg-ben.:) Másrészt nem is olyan régen volt valami kimutatás hogy nagyjából kiegyenlített a win-loss arány a két frakció között, sőt, AV-ben billen csak az alli javára a dolog, de az összes többi bg-ben kicsit a horda van fölényben. Ez a szomszéd fűje mindig zöldebb effekt, a vesztést mindig jobban megjegyzed. Persze az is lehet, hogy peches vagy és olyan battlegroupban vagy ("rossz" szerveren), ahol inkább az alli dominál.
  • StrikeFor
    #159512
    nem a szomorú az az,hogy 10 éve megy a rohadt játék és a horda playerek még mindig a zászlóárt mennek EOS-ban, nem képesek a zászlót védeni AB-ben, WSG-ben fölösleges helyeken harcolnak miközben mellettük viszik el a zászlót, Strandon nem vesznek fel bombát,nem ütik a tankokat.............fogalmuk sincs róla ki a healer az ellenfélnél és az vígan életben tart egy kurva raidet, egyesével mennek mindenhova,míg az ally csapatban mozog..........megjelenek healerrel bárhol, azonnal kapom a chain CC-t vagy egyszerűen FOCUS dps-el megölnek néhány sec alatt......ha beírom,hogy segítsenek,hogy segíthessek a csapat fele küld el a kurva anyámba és röhög ki egyszerre.........teszik ezt úgy,hogy a chaten semmiféle kommunikáció nincs ,de amint segítséget kérek ezt kapom.........illetve noob,lama stb.

    van egy makróm amiben a meccsek elején leírom pár mondatban,hogy healer vagyok segítsenek,hogy segíthessek és könnyen nyerhessünk......99% ban nulla válasz és jön a fent leírt K anyázás,röhögés amikor az első ütközetben elsőként 5-6 ally ugrik nekem,mert érdekes módon ők tisztában vannak vele kit kell elsőre kiiktatni

    néha nyerünk is..ilyenkor nem halok vagy max 1-2x............

    felfoghatatlan

    2014 van lassan 2015

    ez egy 10 éves játék

    de mintha csak ma tették volna fel........az allyban meg pont úgy játszanak mint ahogy kell...legalábbis 75% ban.......nagyon kevés a WIN arány horda oldalon

    ezt magyarázza meg valaki
  • Terawatt
    #159511
    Jó esetben hallgatnak ránk és vissza rakják. :)
  • LeWyTy
    #159510
    Nem tudom mit akart a blizzard... de szerintem ennek a lootolás visszaállításnak talán azt lehetne az előnyének nevezni hogy... ha nem tudsz normálisan kiszedni valamit akkor keresel megbízhatóbb embereket akikkel segítetek egymásnak add friend, guild stb... persze ez nem zárja ki hogy elcseszi a kedved éa inkább nem is játszol....
  • LeWyTy
    #159509
    Ez a szomorú.
  • Pio
    #159508
    MMO Champion szavazás jól tükrözi a döntés helytelenségét. :)



    Olyan emberként, aki elvből nem ninjázik nagyon rossz újra a régi rendszert látni.
    Nem is érdekel, nem is eldönthető, hogy melyikkel öltözik fel az ember gyorsabban, viszont most megint minden insta közben végig ott lesz bennem a rossz érzés, hogy "de ha ki is esik, valamelyik elninjázza...." és újra azt kell látnom, hogy ebben a játékban a gátlástalan emberek jönnek ki jobban.
    Én sajnálom, hogy visszaváltották a loot rendszert.
    Persze felmerül egy olyan megoldás, hogy akkor most mindenki needeljen mindenre, amire csak tud és ha valaki panaszkodik mondja meg neki, hogy írjon a Blizzardnak, hogy hozza vissza a personal lootot... ;-)
  • StrikeFor
    #159507
    szerintem itt mindenki normálisan lootol ,de találkoztam már bunkó arcokkal akik akár eladásra is elvitték a másik elől és még röhögtek is ! legyen csak personal...sajnos az emberiség még mindig nincs azon a szinten,hogy korrekt és eszes legyen :P

    tegnap a world boss farkasnál amit leműveltek a 100-as playerek / akiknek a nagy része ugye évek óta játszik!!/ az szánalmas volt! Nem voltak képesek ,egy stackban állni, CC-ni, meg CD-ket poppolni! A hüllyék mikor már a fél raid halott volt még mindig behúzták a farkast.....2 próbát vártam meg,aztán otthagytam őket,mert ez szánalmas.......

    mondjuk mit várok mikor közel 10 év után sincsenek tisztában a BG-ben az alapokkal, mi az object,CC-zünk,Healert ütünk stb.
  • devlking
    #159506
    Nekem 5 hc alatt 1 szaros bracers esett összesen. Tényleg nagyon fasza. :D
  • Terawatt
    #159505
    Nálam a tank meg egy másik anyázott egymással, hogy miért viszi a tank cuccokat a dps. Abszolút megértem és én sem örülnék neki. Return the individual loot Petition!
  • Forrest Tomee
    #159504
    Ez teljesen baromság. Az utóbbi idők egyik legjobb ötlete volt ez a personal loot dolog. Nekem sokkal jobb volt, hogy nem kellett izgulni a sok idióta ninjalooter miatt, Tele vannak az US/Eu fórumok petíciókkal, hogy állítsák vissza personal lootra. Az éjszaka folyamán beindult megint a need mindenre típusú hozzáállás rengeteg játékosnál.
    Én szívesen tankolok, de ha megint kezdődik, hogy a nagy nehezen kiesett ritka tank trinkleteket elviszi a dps tuti befejezem az egészet.
  • Fpocok
    #159503
    "In response to these concerns, we are reverting the default loot method in Dungeon Finder back to Need Before Greed. As always, players who queue with a full premade group may change group loot settings, and may use Personal loot or any other method if they so prefer. We will be evaluating how to better present and structure dungeon personal loot, and hope to re-introduce the system in the future."

    BMEG... ki a faszom az aki panaszkodott amiatt, hogy így több loot esett átlagban? Köszönöm.
  • MaRee
    #159502
    Köszi!
  • BoneDragon
    #159501
    Már nincsenek. Garrison hal le néha, de ma az se volt vészes. Szerintem már nyugodtan megveheted.
  • MaRee
    #159500
    Úgy látom jól tettem, hogy nem vettem meg megjelenéskor a játékot. Mennyire gázos még a szerverek állapota? Konkrétan a Ragnaros érdekelne, lehet már normálisan játszani, vagy még mindig ezres sorok vannak?
  • devlking
    #159499
    #1 nem játszok nyomorékokkal
    #2 2 hét múlva úgyse se lesz sehol megint
  • StrikeFor
    #159498
    a pala "healer" set bónusz valami vicc akar lenni?
  • 1Darton1
    #159497
    Nem maradt a cc, csak még nincs hp-d, és nem éled túl a rövid cc-ket sem.
    A mana pedig gyorsan elfogy, ha a drága healt kell sűrűn nyomkodni, és a haste mennyisége sem mindegy.
  • StrikeFor
    #159496
    :DDDD
  • jazzy
    #159495
    Gold Strongboy? na de kérem..
  • StrikeFor
    #159494
    meglett végre az első:P Gold Strongboy erre mi van benn? gold.... feck :P

    persze devil nem 0 gearrel kell messzemenő következtetéseket levonni,de azért ugyanúgy maradt a CC meg hogy egy kortyot sem kell innom healerként mert unlimited mana van
  • BoneDragon
    #159493
    Juj akkor Kungennel szoktál nyomulni?
  • devlking
    #159492
    Nem a 0 gearrel kell lemérni, hogy hol van most a balance. :p
    Pvp vendor meg nem csak ashranban van, valamelyik nap volt hotfixelve.

    Ha valaki beragad garrisonba, akkor csak próbálgasson belépegetni, amíg egy működő serverre nem rakja (alt+f4). Nekem mondjuk ilyen bajom már napok óta nem volt tarren millen, ahogy sor sem tegnap óta (mindenki quittolt 1 héttel a megjelenés után :D).