166745
  • kingofn00b
    #159571
    És melyik guildben vagy? Van hozzátok toborzás?
  • LeWyTy
    #159570
    Pl.. én.
  • kingofn00b
    #159569
    Sziasztok,

    Van itt valaki PvP guildből? (Ragna; Horda)
    Szeretném elkezdeni, eddig PVE contentet toltam, de kipróbálnám komolyabban ezt a részét is a játéknak.
  • Pio
    #159568
    A tavern nem arra van, hogy tápos followert adjon, hanem arra, hogy olyan followert toborozhass, amiből hiányod van.
    Magas szinűt followereket repuval, instákból lehet például szerezni.
    Amúgy nemrég volt egy hotfix, aminek hatására mindig van a followered szinttartományába (90-94, 95-99) eső küldetés, 1-2 szinttel nagyobb küldetésekért pedig fele XP jár, szóval nem olyan nehéz felhúzni, ennyire ne félj tőle. :)
  • StrikeFor
    #159567
    megcsináltam a 3-as városokmat: pakoltam is bele gyorsan egy war mill-t meg tavern-t a cuccok miatt és hogy legyen fasza followerem.....na igen ám,de 90-es! followert ad a tavern.....szóval kb. cseszhetem úgy ahogy van...hiszen 90-as küldi szinte nincs és 91-94 is alig....ha magasabba teszem csak 10% XP-t kap :S így aztán van sok értelme :S majd jövőre lesz 100as kb :D


    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.24. 21:13:18
  • DarkHorSe
    #159566
    mit kebzelsz magad'ro!!!!!4454
  • jazzy
    #159565
    Azt hittem ilyen gép mellé és "Hobby: Minden ami számítógép :)" mellé jár már google skill is.

    http://lmgtfy.com/?q=wowhead+wod+profession

    Hú mit kapok én ezért, hogy mekkora bunkó fasz vagyok.

  • Terawatt
    #159564
    Köszi, akkor enchant és jewel lesz :)
  • alph4
    #159563
    Most melyik szakmák érik meg amúgy legjobban? Vhol van egy link ahol leírják melyik mit is ad pontosan? Nem találtam pontos infót. Köszi.
  • devlking
    #159562
    BS ad egy 4 órás buffot, amikor nem vesztesz durabilityt, és harc közben spawnolhat egy erős elemental melléd.
    (nincs a buffon cd, rajtad lehet mindig)
  • Zenszkij
    #159561
    nem, alchemy, a bs már nem ad bonust, javasolnék mellé jewelcraftingot, vagy enchantingot, többi szakma kb semmit nem ér, tailoring még jó talán, meg a játék elején az inscription a darkmoon kard miatt, utána kuka
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.11.24. 14:31:22
  • Terawatt
    #159560
    Warrior a classom, ezesetbem blacksmith? Alchemyt könnyebb lesz alton húzni
  • s0n1c
    #159559
    tailoring vagy alchemy
  • Terawatt
    #159558
    Holnap meglesz a WoD és azon filózok, hogy melyik két szakmát húzzam fel a 60as karival amire a boostot nyomom. Enchatra gondoltam elsősorban és nem tudom mi legyen a párja. Friss acc nulláról tolom. Mit ajánlotok? :-)
  • StrikeFor
    #159557
    Leatherwork 1-700
  • hawkie22
    #159556
    Ti hogy fejlesztitek a Leatherworkinget? Én sehogy se bírom elkezdeni. 67/700-on állok, de amennyi leather ennek kell, nem tudom, mikor fogom tudni elkezdeni.
    Tudnátok ajánlani egy jó helyet, ahol viszonylag gyorsan lehet Raw Hide Scrap-et gyüjteni? A garrison melletti farkasok viszonylag jók, csak kevesen vannak. :) Esetleg valami más ötlet?
  • StrikeFor
    #159555
    jön valaki kiütni CROMAG-ot a barbárt ? :P
  • StrikeFor
    #159554
    köszi
  • devlking
    #159553
    lvl100on zöldből rare 60k xp, rareből epic 120k xp
  • StrikeFor
    #159552
    szóval senki nem vágja,hogyan lesz epik egy follower? /azon kivül hogy amikor megszerzed kaphatsz alapból epiket/
  • StrikeFor
    #159551
    jaja csak éppen az egy db medium épület...úgy is sokáig tart :P épp most lett meg a 2000 a T3 váramhoz
  • devlking
    #159550
    2 lvl100as 25 followerrel
  • devlking
    #159549
    2 scavenger follower csinálgatni a resource missionokat.
  • ddany7
    #159548
    lumber mill / trading post / stables eleg sok resources-t tud adni.
  • StrikeFor
    #159547
    na szép :P akkor mégsem jó ? vagy csak pech?

    amúgy honnan szedtek annyi resourcest? nekem ma lesz meg a 2000 a LVL 3-as városomhoz pedig már 4-5 napja 100-as vagyok...3 és fél mapen megcsináltam az összes küldit és a treasureok felét is kiszedtem már
  • BoneDragon
    #159546
    Hány karival húzod a salvaget? Gondoltam én is felhuzom de úgyse fog dobni és lvl96os karik kellenek hozzá :/
  • devlking
    #159545
    Egy kurva epic sem esett még a 400 mission alatt lvl3 salvagel. Persze betaban meg csak úgy potyogott...
  • StrikeFor
    #159544
    jaja......a kövi karim már elég durva gearben lesz lvl100-ra,mert tudom milyen épületeket húzzak :) sajnos ebből a pénzkertesésből mi kimaradtunk :P igaz ez a része sosem izgatott a WOW-nak....az én karimnak legyen meg a cucca azt hali.
    Az,hogy nem account bound az valóban faxság...már 2 karinál is hülyére logolgatom magam :S

    A professionok húzása amúgy mocskosul lassan megy ! legalábbis a JC-ENG ami nekem van......50-100 ilyen biszembaszom kell egyetlen cumóhoz,de egy nap alig termelnek az épületek

    amúgy a followereket,hogyan lehet epikra trainelni? azt vágom,hogy amikor megkapod őket akkor léphetnek "szintet" zöldről-kékről-lilára :P de láttam videókat ahol a csávó összes followerje lila :P az oké,hogy 100 után ILVL-t kapnak,de hogyan kapnak még képességeket ?
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.23. 10:52:37
  • WiLDoR
    #159543
    nem szukseges vele foglalkozni, de erdemes. akik pl. vagtak a mukodeset, s meg az elejen felhuztak a 3-as salvage yard-okat, azok mostanra gennyesre kereshettek magukat a ladakbol eso boe epic-ekkel.
    emellett meg ha van profession-od, akkor is musthave.
    ami engem zavar benne csak annyi, hogy jo lenne, ha account bound lenne a garrison, a follower-ek szempontjabol, mert akinek van 3-4 alt-ja az gyakorlatilag mast se fog csinalni, mert ki-logolgat veluk aztan mission-okre klikkelget, ami egy ido utan baromi agyzsibbaszto es faraszto lesz...
  • ddany7
    #159542
    ez az ashran fight-ot (ha ez az, bar gonodlom) egyszeruen nem ertem egyelore. se eleje se vege nekem
  • Vincentcloud
    #159541
    Eltekintve hogy nem kell odamenned, hanem minden zónában van olyan asztal ahol el lehet küldeni a followereket, questelni, hát ki tudja, nekem bejön
  • J R Oppenheimer
    #159540
    Pár napja kezdtem el játszani a WoD-dal. Rövid kérdés: kelleni fog nekem ez az egész garrison dolog 100-on? Ahogy eddig is, valószínűleg most is casual raider leszek, néha szólózgatok meg hülyéskedek a spanokkal. Csak az van, hogy engem az egyáltalán nem szórakoztat, hogy fél óránként oda kell mennem, klikkelnem kettőt hármat valamire. Mindenhol azt olvasom, hogy ez mennyire szórakoztató, de én csak egy farmvillet látok benne. Lesz nekem valami hátrányom ha hanyagolom ezt az egészet?
  • jazzy
    #159539
    Államosították
  • StrikeFor
    #159538
    HOPP a reagensek eltűntek a reagens bankból.......GG
  • StrikeFor
    #159537
    Croman Followerért megyünk......minden Boss elsőre ,faszán lemegy....erre a nyomorék Mage az uccsó bossnál végig áll a tűzben......az utólsó másodpercekig életben tartom pedig már 2 másik dps is behal erre BAMM 2 másodperccel a kill előtt meghal......majd kiröhög minket és lelép.....miért vannak ekkora bunkó emberek?
  • LeWyTy
    #159536
    Én sírok hogy milyen hülye a horda. 30percen keresztül menetel a vágóhídra
  • naburus
    #159535
    Wow hoz létezik olcsóbb előfizetés?

    Régen létezett olyan, hogy raf. Van most még most is hasonló? Amivel olcsóbb lenne az előfizetés, mert szerintem elég drága.
  • ddany7
    #159534
    a +5 napot mikor írják vajon jóvá az accountokon?
    ui: épp most néztem, már jóvá van írva, zsír
    Utoljára szerkesztette: ddany7, 2014.11.22. 13:21:51
  • BoneDragon
    #159533
    Helyes. Olyan szépen ragequiteltem ma, mikor a tank warri elneedelte a caster staffomat...
  • Fpocok
    #159532
    We now have a hotfix in the works that will do two things:

    The default loot system for Dungeon Finder groups will once again be Personal, instead of Need Before Greed. Full premade groups that prefer the latter system will be able to select it manually, as always.
    We're increasing loot yield from the final boss of each dungeon.
    With Personal loot active, each player in a group will now always receive an item from the final boss.
    With Need Before Greed active, the boss will now drop 3 items to be shared among the group as desired, up from 2 previously.

    NYERTÜNK! WOOHOO!