World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Olyan kérdésem lenne, hogyha megrendelem a battlechest-et ami tartalmazza az alaptól a cata-ig, ugye itt adnak 30 napos idõt az alap wow miatt.
Nos a kérdésem az lenne hogy muszáj megadni a bankáratya adatait hogy élesítsem a 30 napos idõt, vagy nem? Mert én majd 60 napos credit card fogok venni, ha lejár a 30 napom. Mert egyik helyen azt olvastam hogy 30 nap idõt akkor lehet aktiválni ha megadom a bankártya számomat!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Digitális kulcs így nincsenek határok 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Don Kartács :)
Szóval az idõutazás nem most kerül elõ elsõ ízben.
Pl: volt egy Northrendi küldi, amikor találkoztál saját magaddal.
Meg ott volt a Dragon Soul dungeon, amikor elcsórtuk a DS-t a múltból.
Az meg simán lehet, hogy a Titánok teremtményei, az Aspectek az idõsíkokon kívül léteznek, kvázi egyszerre mindenhol. Mert a titánok úgy alkották meg õket, hogy rájuk nem vonatkoznak az idõsíkok történései, az halandókra meg igen. Így az idõsíkok csupán a halandók szempontjából különböznek. És ha egy halandó visszamegy a múltba és ott mókerál (Garosh) akkor ott új idõsík keletkezik. Az Aspectek meg csak átruccannak oda, mintha egy másik szobába mennének.
A paradox az az, hogy ha valaki(k) nem mennek eléggé messzire vissza (itt is csak 35 évrõl beszélünk) akkor simán találkoznak önmagukkal. Viszont ez úgy hidalható át, hogy az átmenés pillanatától az a világ nemcsak, hogy létrejött, hanem mindig is volt, és így a másik világbeli éned csak egy idegen ott, és nem te magad.
A következõ probléma, ha valaki átmegy, és visszajön, mert ekkor csak azonos vagy késõbbi idõpillanatban tud visszajönni, mint ahonnan elindult. Itt igazából azt kéne megvizsgálni, hogy létezik-e szuperszimetria az idõsíkok között, vagy az egyszer idõutazott dolgok kiszakadnak az adott kontinuitásból.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Ettõl függetelnül mindenféle találgatás az idõutazásról illetve párhuzamos világokról, merõ fantáziálás, mert eddig senki nem tudott bebizonyítani semmit errõl a dologról.
"A blizzard mondta a blizzconnon. Garrosh visszament a múltba, hogy az Orkok NE igyanak Mannoroth vérébõl, de ez nincs kihatással a mi idõsíkunkra,és a kiegészítõnk Azeroth jelenében játszódik.
Draenorra pedig akkorra megyünk át, mikor Garrosh már építgeti az Iron Horde-ot. Az magyarázat teljes egészében a Blizzard által elmondottak alapján készült, rendet tenni a fejekben."
Ezzel az a gond, hogy vagy vegtelen szamu idosik/dimenzio letezik (Sliders) vagy csak 1. Akar Garrosh teremti azzal, hogy utazik az idoben, akar ott volt mar magatol nem all ossze...Egyreszt a masik dimenzionak is megvannak a maga Aspectjei, Bronze Dragonflightja, ami valoszinuleg nem Nepszabit olvasgat, mig Garrosh belerondit az o idosikjukba (Hiaba megy Draenorra, cselekedetei kihatassal vannak az ottani AZertoh idejere is) A paradoxon feloldasahoz mindenkeppen masik dimenzio multjaban kell lennie, mert a mi jelenunk azonnal megszunne kulonben, hisz nem tortenne meg ami mar tortenelem. MAsreszt azzal, hogy az alap teridon kivulrol jon 1 Horda, az vagy mindenkeppen beleronditas az idosikba vagy minden alapbol eleve elrendeltetett, de akkor Nozdormu /Murozond felelme a halaltol, a bronze dragonflight, az infinite dragonflight (akik boszen probaltak megvaltoztatni az idovonalat..a csacsik, nem tudtak, hogy csak 1 alternativ dimenzio multjaba kellene visszamenni...) letezes felesleges.
A blizzard mondta a blizzconnon. Garrosh visszament a múltba, hogy az Orkok NE igyanak Mannoroth vérébõl, de ez nincs kihatással a mi idõsíkunkra,és a kiegészítõnk Azeroth jelenében játszódik.
Draenorra pedig akkorra megyünk át, mikor Garrosh már építgeti az Iron Horde-ot. Az magyarázat teljes egészében a Blizzard által elmondottak alapján készült, rendet tenni a fejekben.
Picket a másik kettõt töröld pls
Egyébként az instant lvl90 megpezsdítette az állóvizet, a guildban már elkezdõdött a susmus, hogy ki mire rerollolna. És azért jó,mert én is kipróbálnék másik kasztot, de nincs az az isten, hogy végighúzzak még egy karit 0-90 re. Rühellem a szintezést.
A videókat meg persze, hogy megnézi az ember. 1*. Max 2*. De N+1 alkalommal már annyira nem izgi.
Ezt már eljátszottuk bc elõtt is.
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Ezek az emberek is végigfikáznak mindent, amit blizzard letesz az asztalra, hogy aztán remegõ kézzel és a boldogságtól könnyes szemmel installálják, ha megjelent a kieg.
Én baromira vártam a pandát is, baromira várom ezt is, 90es karakter nem kell, mert van 7+a bank guild, de jó lesz a garrison. Ha elfogy a content és sokat kell várni a következõre, akkor nem fizetek pár hónapot. Ha nem lehet repülni 6.1-ig, akkor megyek gyalogmounttal, úgyis van 1-2 ami szép és sosincs használva. Sok mobot kell ölni? Sok xp/loot/profit.
sírni majd ráérek 50 év múlva ha drága lesz a farhát...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Pandás szar, múltos szar, ménem vanilla, minek a 90es, nemétemhülyevagyokcigiisdrága...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ಥ_ಥ
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
