166745
  • StrikeFor
    #159611
    első epik :)

    ui: megint gyík 100alatti küldi hegyek :(

  • StrikeFor
    #159610
    jaja megvan ,de 4db 100-ast húzok,hogy mindet tudjanak sacc/kb counterelni.....most kaptam egy 645-ös epik trinketes küldit ,de a keméynek épp küldiben vannak! remélem szerencsém lesz és behúzom :D

    jut eszmebe a 615+ os XP-s küldiknek mi értelme??? a 100-as lila followerek mit csináljanak az XP vel ? :P
  • kingofn00b
    #159609
    Salvage Yard segít. lvl 2-n már eléggé jól dobja a ládikákból az item uppgradeket.
  • StrikeFor
    #159608
    hmm na köszönöm én is skippelem a GR-t beletolni akkor,nem látom értelmét.....viszont ennyire mákosan kaptad a follower itemeket? 645-ös? az széép! nekem 630-as van kettő meg 2 db akik 607 és 620...próbáltam egy csapatot összeállítani : van benne Viviane ,Olin meg Benjamin Gibb: -50% a mission time! Swarm,Timed,SPell, és Mortal...90% ban mindent counterelnek így 3-an bennük bízom :)

    van 3 db followerem 100 alatt /95,96 és 98/ de a küldetéseim rendszeresen 90-98-as küldik...most is van 8 küldim abból 8!!! ilyen low level....viszik az időt,GRt-, adnak 2-300XP-t......kicsit szarul van belőve :P
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.11.28. 09:05:08
  • WiLDoR
    #159607
    3-as van.
    en nem pazarlok gr-t a work order-ekre, egyenlore kell az meg sok mas dologhoz is.
    scrap metal esik mobokbol is, csak daily hc-kal mar 100 felett vagyok, ez boven jo.
  • WiLDoR
    #159606
    az en followerjeim nagy resze mar 1,5x nagyobb ilvl-ű, mint a karakterem.
    s akkor, mikor a 645-ös followert berakom a 95-ös küldihez, kiirja, hogy sucess rate: 61%.
    na ez a vicc...

    ok,persze,vágom én, hogy nincs counter ability-je, de 572 ilvl-ben én is anno ránéztem timeless isle-n a 3,5 milla hp-s elitre, s az összecsuklott 4-5 mp alatt, minden megerőltetés nélkül -.-
  • Spaceghost
    #159605
    Az ilyenekkel ne foglalkozz, nagy az arcuk mert jó cuccuk van, ezek így haladnak cm-ben is meg guildes runokon is. Vagy tudod tartani a tempót vagy ez van, ne vedd magadra. Én is utálom amikor guildes runon TS-en hallgatom a többieket hogy mekkora az arcuk.
  • StrikeFor
    #159604
    bakki :S oké most még nincs elég ressources,de később úgyse lehet mire költeni.....
  • devlking
    #159603
    Az annyit is ad. Meg igen kevés esély van apexis/follower cuccra,
  • StrikeFor
    #159602
    komolyan mondom csak velem történnek ilyenek???

    rányomok random insta: berak Blackrockba ahol épp 4 emberből 1 halott 3 pedig 30-45% on ölik a mobokat az Insta legelején.....eltolom LOH,Szárnyak bementem őket ,de elbaxtam a manám.....felélesztem a halott gyereket majd köszönök /semmi válasz OFC/ buffolok majd leülök inni.....eközben fél HP alatt, a felélesztett gyereknek még annyi se és már rohannak is a kövi mob csapathoz......felállok 30% manán sajna egyikőjük meghal,de lemegy a mob csapat ! Megint resselek ,iszom....eközben írom várjanak és induljunk el normálisan! Semmi válasz.....és megint rohannak a kövi GrP-ra..........megint bementem őket,megint elfogy a manám,ott vagyunk első Bossnál: kérdezem nem lehetne normálisan tovább menni? Majd végre megszólalnak : elküldenek az anyámba! kiröhögnek,hogy noob, ha nem tetszik kidobnak úgyis...............hát nem vártam meg kiléptem.....és a poén az,hogy ilyen 18-20 ezres DPS-t tolt mind a 4 player,ergó nem voltak rossz cuccban....ez mi ez?? ,de most komolyan játszom egy ideje ,de ami itt megy instákban ilyet még életemben nem tapasztaltam /mármint ilyen mértékben,mert azért volt jópár hülye grp/ de ebben a kiegben képtelenség 4 normális embert találni?
  • TBTPumpa
    #159601
    Hálaadás 2014 Blizzard módra:


  • StrikeFor
    #159600
    WAR MILL,DWARF BUNKER van valakinek? 3 napja csak 1 db!! Iron scrap metalt ad 20 garrison ressources work orderért cserébe 4 óránként.....bebugzott?
  • DonPedro22
    #159599
    Hova rakták el a heirloom vendort? a guild vendoros meg van de a heirloomost nem találom.
  • StrikeFor
    #159598
    jobban jársz az addonnal,amugy Asharaban árulja egy terrokar hátul egy sátorfedél alatt közel a BS-hez

    szóval addont tegyél fel,mert a térképet csak azután tudod megvenni,miután megcsináltad a story questeket /ergó kivégezted a mapet és mész tovább :P
  • BoneDragon
    #159597
    Hol? Erről még nem is hallottam.
  • Fehercsoki
    #159596
    Warspearben lehet megvenni a mapot, nem kell hozzá semmiféle addon.
  • torrente111
    #159595
    nagyon köszönöm
  • dantor7
    #159594
    Handynotes addon, plusz hozzá a Draenor Treasures plugin. Rettentő hasznos!
  • torrente111
    #159593
    sziasztok.láttam fórumokon és a twitchen,hogy a draenor mapokon mutatja a rareket meg a chesteket.de nekem semmit sem mutat.ez valami extra beállítás?kösz
  • StrikeFor
    #159592
    hát a napi HC+ tavern küldikből öltöztem fel /meg Mc és JC/ és nem rohantam egyáltalán....sőt az összes küldit megcsinálom ! most jön az 5. map....4 map-en megvan minden küldi meg majdnem az összes kincs meg rare

  • Zenszkij
    #159591
    Akkor ne játsz, ez nem iq játék, hagyjatok már ezzel, menj CS-zni ott a szakértelmednek az az előnye, hogy rommá lőheted a sok ilyen tardot :D. Mindenki rohan előre, hogy hamar geart szerezzen. 1 hónap múlva már a játékosok csuklóból vágni fognak mindent a hc instákban. Minek 2 perc alatt kigearelődni. Én messziről kerülöm a HC-t addig amíg az embereknek nem lesz normal gearjük.
  • StrikeFor
    #159590
    mai HC napi reggeli KV mellé: a srácok konstans 8-9 ezres DPS-el szenvednek Grimrailben...../638 iLVL-ben spam heal kell nekik,mert össze vissza attackolják a grpokat/ 3. mob csoport az első kanyar után a hunter lövés közben,mert megijed beugrik a másik grp közepébe....8 mob plussz felrobbantja azt a goblin kerékbombát is ,mert belelő a majom-->WIPE
    beírom: Hunter pls figyelj oda: majd 4 -en nekem esnek,hogy miért nem healelek és STFU ,NOOB healer és kibasztak.............nem fényezem magam,de most már olyan gearem van,hogy értelmes emberekkel még innom sem kell és 60% alá nem csökkennek.......tényleg elkeserítő!

  • kingofn00b
    #159589
    Ez egyébként egy jó kezdeményezés. Legalább valami minimál DPS-szakítás-WASD képessége megvan az illetőnek.
  • StrikeFor
    #159588
    akkor te legalább tudsz szakítani :D mert ma azt is megkaptam mikor "beszóltam",hogy ugyan ne castoljon már szét a spellcaster mob,hogy ő nem tud szakítani ,mert ő nem PVP-zik......OMFG


    más: már van 630iLVL-es Followerem :P igaz még 640-es geares küldit nem kaptam,de bizakodom :D
  • LeWyTy
    #159587
    Az is egyik másik castal 2 gomb és megvan míg másikkal azért le kell izzadni.
    De voltaképpen en sem eröltettem mive még normalon se coltam egyik új dungeonban sem... mivel csak pvpzek.
  • BoneDragon
    #159586
    Nem próbáltad? Anélkül nem mehetsz instázni...
  • antiqueA
    #159585
    Nem tudom, nem emlékszem rá, nem próbáltam azt.
  • devlking
    #159584
    Mint a proving grounds random hc előtt?
  • antiqueA
    #159583
    Talán lehetne egy challenge rendszert beleépíteni a játékba, ami kicsit sem könnyű. Olyas valami, mintha egyedül mennél instába, pl NPC-ket healelsz, de vért izzadva. És bizonyos contentekhez csak akkor enged hozzá, ha ki van pipálva a challenge.
  • StrikeFor
    #159582
    arra lenne hápogás :)
  • LeWyTy
    #159581
    Akárki eljuthat 100ig egyedül is. Ez egyáltalán nem jelenti azt hogy tud játszani. Kellene valami olyan a játékba 100on hogy csak azokat engedi tovább akik tényleg tudják mit is csinálnak.
  • Gear
    #159580
    Azok az idők elmúltak hogy lvl90-ig szintezve megtanítson a játék a normális dolgokra (kb. BC végén). Nagyon gyorsan különösebb odafigyelés nélkül végigrohannak a questeken , instákon gyakorlatilag csak időráfordítással lépnek 90re. Onnan sem nehéz a lvl100.
    Talán ebben a kieg ben már jobb lesz a helyzet mert teljesíteni kell olyan dolgokat hogy bejuss egy HC instába amihez már oda kell figyelni s kihasználni a karaktered és ez talán nevel a "vér pistiken" kicsit vagy kiszűri őket valamennyire. Ha ez nem jön be vagy kiveszik akkor minden remény elveszik és marad az amiért panaszkodsz :) Másik megoldás - ami tudom, nem mindig egyszerű - hogy klánnal mész vagy friend listbe begyűjtesz ismerősöket akikkel jól tudsz játszani és szervezetten együtt mentek .
  • BoneDragon
    #159579
    Nem az. Inkább az, hogy naponta olvasni kell a sírásodat. De majd próbálom szelektálni.
  • StrikeFor
    #159578
    nem lesz az ember instant 100-as.........azért feltételeztem,hogy nem okoz nehézséget egy átlagos képességű játékosnak egy 5 fős instance ami a játék egyik alapja /már 10 éve :) /

    BoneDragon : szerinted nem bosszantó,hogy vársz, majd a 20-30 perces menet helyett elbaszol egy órát? és ha kilépsz akkor magaddal cseszel ki,mert megkapod a debuffot? vagy ellövöd azt,hogy oda mehess amit te választasz? annyira alap dolgok kellenek és mégis rengetegen képtelenek rá......
  • BoneDragon
    #159577
    Azt hinni az ember 10 év alatt te is felnősz, de ugyan úgy 14 éves szinten hisztizel. :)
  • LeWyTy
    #159576
    Miért feltételezed azt hogy csak veteránok játszanak? Vagy olyanok akik eredendően tudnak is játszani? Vagy egyáltalán életképesek? Üdv a "gaming era"-ban
  • StrikeFor
    #159575
    mertem remélni 10 év alatt a legszerencsétlenebb is megtanult annyira játszani,hogy egy 5 fős instában elboldogul :P

  • LeWyTy
    #159574
    Üdv a wowban
  • StrikeFor
    #159573
    637 iLVL healer pala :P

    de már agyfaszt kapok annyi barom idiótát láttam instában......

    Tank húz mikor 20% manám van
    Tank húz mikor a csapat átlag HP-ja egy grp után 50% alatt
    DPS nem szakít
    DPS nem Fókuszt tol
    Tank nem látja,hogy jön a patrol
    Tank nem látja,hogy 2 grp-ot húzott be
    Tank chargeolva húz
    üt a mob healerként és mikor odaviszem elé még akkor sem veszi észre
    DPS áll az AOE-ban
    Tank áll az AOE-ban /ofc észre nem vennék/
    Tank: első HC-m
    Tank: első tankolásom

    így hirtelen ennyi! komolyan mondom ezekkel olyan 2003 november 26.-a körül is tisztában voltunk már
  • LeWyTy
    #159572
    Írtam privátban.