166745
  • Strayhand
    #159651
    Eleve minek mész random emberekkel? Tök hülyeség az egész, számomra pl. egy felesleges funkció a DF. Sőt, egyenesen közösségromboló dolog. Az egyik fő oka annak, hogy folyamatosan butulnak az MMO-k, mert frankón belenevelte a türelmetlenséget a játékosokba.

    (Bocs, ezt nem Kryon-nak akartam, hanem csak úgy mindenkinek.)
    Utoljára szerkesztette: Strayhand, 2014.12.01. 12:54:06
  • StrikeFor
    #159650
    nem értem miért van azzal baj,hogy kommunikálni próbálok egy online játékban aminek tudomásom szerint éppen az a lényege,hogy nem 4 gépi AI-vel ülök le játszani hanem 4 másik érdekes emberrel és arra a 20-25 percre szeretnék egy jót játszani és nem ínyhüvely gyulladást kapni csak,mert 4 ből 3-om vagy 4 ből 4 szarik a fejemre és ha nekem nem tetszik akkor oldjam meg! nem "fuckolni" szoktam hanem értelmes ,emberi,udvarias kommunikációval megkérni a társaimat,hogy a sikeres,vidám szórakozás jegyében mire kell figyelni ha esetleg még nem tanulták volna meg,hogy OOM-ből nem lesz heal és 3 grp-ot lehet már nem lehet lemanagelni :)

    "LK óta játszom,soha nem volt ilyen gondom"--> ha meg nem megy akkor leave" :)

    itt meg azért írtam le,osztottam meg,mert feltételeztem,hogy van rá orvosság a leave-en kívül is....amit esetleg ti tudtok.....
    én anno és most is meghallgatom ha okos tanácsot javaslatot kapok amivel jobb lehet a játéktechnikám és nem mondom azt az illetőnek,hogy azért mondja,mert biztos arrogáns meg egy fogadatlan oktató :P

    ja és még annyi ezeket érdekességnek írtam le,mert kirívó esetek és mivel rég játszottam furcsa volt ismételten ezzel szembesülni ,persze ,hogy elújságolja az ember...vagy amúgy mire van ez a fórum? szerinted mit lehet ideírni?
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.01. 12:48:46
  • Kryon
    #159649
    Azért tankok és healerek közt is akad bőven retardált. Gyakori eset pl. az istenkomplexussal súlyosbított papír tank, aki ráadásul ész nélkül rohan, és ha valami nem jön össze mindenki hülye csak ő nem. Szintén sűrűn találkozni az önjelölt healerrel, aki egyik nap arra ébredt, hogy ő mostmár healer és igaz ugyan hogy fogalma sincs a healelésről, de azért bejelent...

    Sok a béna minden szerepkörben, az igazán ügyesek pedig nagyon ritkák, de ezen kár bosszankodni. A nehézség szerencsére úgy van belőve, hogy félhülye csapattal is simán lemegy minden. Szélsőséges esetek persze vannak, de fogd fel gyakorlásnak, vagy ha nagyon reménytelen akkor leave.

    Köszönésről meg annyit, hogy randomban már valamiért nem divat, ami tény hogy bunkóság, de így alakult.
  • kingofn00b
    #159648
    A probléma nem ott van, hogy azt mondod, az átlag játékos béna. Béna. Pont.

    A gond az, hogy az általad leírtakból egyfajta idegesítő arrogancia és fensőbbség jön, ami nem szimpatikus. Ha X év után nem tudod elfogadni, hogy a játékosállomány olyan, amilyen, az egy eléggé éretlen személyiségre utal, főleg, ha utána még tele is sírod ezzel a netet.
    Ha akkora pro healer vagy, kihíleled, esetleg leavelsz. De nem játszol fogadatlan oktatót, senki nem kért meg rá, és főleg nem kellene utána még felháborodnod, ha megkapod az oltást miatta.

    LK óta játszom, csak tank vagy heal karakterekkel. Soha nem volt még ilyen gondom. Soha. Ugyanis nem olvasom a csetet, nem állok meg pofázni és vitatkozni. Tankként nézem a healer manáját, healerként szólok, hogy OOM. Ha ennek ellenére mennek, akkor megyek utánuk, és igyekszem tolni. Úgy vagyok vele, hogy ha ki akarom tartani a raidet, akkor ezt is meg kell tudni oldani. Ha meg nem megy, akkor leave, és megyünk még egyszer. Eszembe nem jutna más emberek ostobasága miatt elcseszni a szórakozásomat.
  • Vorrhess
    #159647
    Szerintem te néha azt se tudod miről beszélsz :D Ritkán látni ennyi sületlenséget :D :D
  • StrikeFor
    #159646
    nincs igazam ugye? csak a DPS lehet síkhülye majd a tank meg a healer megoldja,de ha nem akkor legalább őket lehet szidni :)

    ebben a játékban a Tankok a PVP-sek/akik el is érték a 2200-at már legalább egyszer! szerény személyem minden szezonban :P/ és a Healerek tudnak játszani ! a DPS játékosok 90%-a/és az összes játékos legalább 70-80%a csak DPS-el játszik!!/ nem véletlenül nem indít ilyen karakterosztályt avagy nem PVP-zik...... :D
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.01. 09:07:47
  • kingofn00b
    #159645
    Lécci írd le a karakternevedet, hogy ignorera tehesselek, mert véletlenül sem szeretnék veled összefutni instában.
  • StrikeFor
    #159644
    hmm X perl? nekem is az volt ,de most valamiért nem megy rendesen....pedig curse-ről rendszeres update-elem
  • devlking
    #159643
    dominos action bar
    xperl a unitframe
    skada dps meter
    prat a chat
    basicminimap
    moveanything
    ennyi
  • StrikeFor
    #159642
    :D

    összeadódnak a scavengerek? LOL

    ui: az milyen UI frame?
  • bowden
    #159641
    Van itt esetleg olyan disc pap aki használ mark of the thunderlord enchantot? Esett challeng napi q-ból egy egész jó kis staff, rászántam kis goldot, hogy ráteszek egy ilyet azonban azóta toltam pár instát és azt vettem észre, hogy egyszer sem proccolt. Valaki tud erről valamit esetleg?
  • devlking
    #159640
    Szeressük az ilyet.
  • flashpointer2
    #159639
    Inkább tanulj valamit 4év ilyen meló és mellette elvégzel egy hasznos egyetemet, vagy több nyelvből meglesz a tárgyalási szint
  • StrikeFor
    #159638
    ó bakki még az elején tettem csak be followert....és mivel csak hülye napi kvesztet adtak ezért kiszedtem őket :S nem olvastam el rendesen,hogy adnak több materialst is :D
  • torrente111
    #159637
    kösz.igen a meló jó csak kevés a pénz ((
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2014.11.30. 13:47:45
  • WiLDoR
    #159636
    jó melóhely lehet ez, hova kell küldeni az önéletrajzot? :D
    amúgy olyan 10 gigás kvóta TALÁN lefedné...
  • torrente111
    #159635
    bocs az offért.sziasztok.szeretnék venni mobil netet,de nem tudom mekkorát vegyek.kb havi 200 órában twitch (WoW)nézésre kellene a melóhelyemre.szerintetek mekkora forgalmat generálhat a twitch nézése.kösz
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2014.11.30. 13:36:21
  • devlking
    #159634
    Ugyanonnan ahonnan mindenkinek. Work order lootolás előtt berak lvl100 follower ez napi 12 + cd 4-10. Ennél többet csak az szerez aki primalért vesz még.
  • StrikeFor
    #159633
    jaja honnan volt mats? /ki vesz 20 ezerért lootolos engi baromságot?? nekem összesen van 20k goldom
  • s0n1c
    #159632
    És honnan a fenéből volt ennyi matod? :D
  • devlking
    #159631
    Mindig azt amiből nem volt ahban. Engiből a lootolós bumeráng ment el 20k felett mindig, amíg a többiek a puskát próbálták eladni dupla annyi materialból kevesebb goldért. Meg kezdésnek én bs fegyverem 1 nappal előbb lett meg mint bárki másnak (50k instant sell). Tailoringból belteket, cipőket.
  • torrente111
    #159630
    te nem a régi öreg crassus vagy?
  • Dobronski
    #159629
    Köszi!
  • Zenszkij
    #159628
    csak és kizárólag új account
  • Dobronski
    #159627
    Sziasztok!

    Egy barátom megvette tegnap az alapjátékot (Battlechest). Az lenne a kérdésem, hogy ha recruit-el, akkor csak új accountot csinálhatom, vagy fel lehet használni már meglévőre is? Csak azért kérdezem mert még nem tud, de ha nem lehet akkor nem is szarakodnánk vele, megvenném már most én is.
  • s0n1c
    #159626
    Upgrade-eket craftoltál vagy mit?
  • StrikeFor
    #159625
    a sok agyhalottnak hála elkezdtem én is "köcsög" lenni instában: ha bemegyek és nem köszön senki,de legalább egy ember akkor nem vagyok hajlandó elindulni,inkább dobjanak ki,nem érdekel! A köszönés azon kívül,hogy egy alap dolog számomra,hogy ezzel megtiszetelem a játékos társaimat egy teszt is,hogy figyelik-e a csetet a játékosok,ergó ha információt osztunk meg elolvassák-e......bár érdekes módon ha értelmesen kér valamit az ember,hogy castert ütünk,szakítunk,focusolunk ha lehetséges azt senki nem veszi észre...,de ha miután spam heal kell negyed órán át és felbaszódik az agyam és "CAN YOU PLEASE FUCKING FOCUS THE DPS ON CASTERS FIRST" felkiálltást nyomok akkor az a 4 prosztó egyszerre ugrik nekem,hogy rage kid,stfu, l2p stb.stb. értehetelen........ekkor szoktam azt csinálni,hogy elkezdek csak lassú nagy healt tolni, állni az AOE-ban és egyáltalán úgy cselekedni mint ahogy azt a 4 agyhalott játékostársam teszi ! Persze ilyenkor ismételten egyszerre ugranak nekem mind a négyen,hogy noob healer ! És IGEN ilyen egy Noob healer --> ilyenek ők ! ilyen embereket kell folyamatosan koncentráltan figyelve életben tartnaom 15-20 percen át egy rohadt instában,hogy nekem is meglegyen a napi questem?? hát LÓFAXT :) remélem,hogy ez a görbe tükör esetleg néhány játékosban pozitív változást fog előidézni! Kaptam már "SORRY MATE YOU ARE RIGHT"whispert és lement utánna rendesen az isnta....igaz inkább kidobják az embert,de nem bánom ! Rohadtul frusztráló,hogy healerként egyszer sem hibázhatsz ,de a kurva DPS úgy végigmegy az instán,hogy egyszer nem szakít,egyszer nem asszisztol vagy CC-z vagy azt a targetet üti ami első a prioritási sorrendben !

    Napi filozófiai rovatunkat olvashatták a kedves érdeklődők :)

    ja és már 5. napja nem tudok egy leeeeeroy -t kiütni,hiába szervezem meg a csapatot, hiába mondok el mindent az elején, idáig nem sikerült...
  • StrikeFor
    #159624
    370k? ÚramIsten !nekem 10 év alatt most van az egyik karimnál 21000 a másiknál 7000 meg max 5000 szétszórva bizbasz altoknál :)
  • BoneDragon
    #159623
    Az megnyugtat, hogy tegnap végre meg lett a lvl3-as és utána kb a 4. ládából esett? :D
  • devlking
    #159622
    Jól kezdődött ez a kieg. 2 hét alatt jött kb 370k gold csak 2 karakter craftjaiból (na meg egy world epic 100kból). Már csak el kéne adni.

    Viszont ami kibaszottul bosszant az az hogy az eddigi 1100 missionból, ami salvage lvl3 óta lement egy kurva epic sem esett. Betaban meg persze kb minden századik után jött valami...
  • Akuman
    #159621
    Köszi.
    Nagrandban néztem az ah-t de csak egy bárány pet van benne folyton.

    Majd meghirdetem hogy vennék. Köszi a tippet.

    Rare-t is majd megnézem melyik dobja
  • devlking
    #159620
    Hát azt biztos nem ezért a semmiségért kapnám.
    Aki tud ésszel exploitolni, annak még csak egy warningja sincs (mint nekem).
  • StrikeFor
    #159619
    ú basszus nagyon brutál sok durva followered van! én az elmúlt héten,volt,hogy 40-50 küldit is megcsináltam naponta followereknek és nincs ennyi ilyen gearben! jó nagy a random faktor :)

    ennek a Brawl arénának mi a lényege?
  • Pio
    #159618
    Csak aztán nehogy kapj egy 3 napos jegyet a Banamákra. ;-)
  • Pio
    #159617
    AHban biztosan van, vagy ha van egy ismerősöd, aki már bentvan, akkor kérd meg, hogy adja Neked, ha jól emléskzem a rank4 eléréséért jár 1.
    Ezen kívül egy rare dob Nagrandban.
  • Akuman
    #159616
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne hogy a Brawl arénához hogyan szerzek meghivot?
    Pandában nemigen játszottam, WOD-ra jöttem vissza.
    Annyit találtam hogy black marketből kéne meghivot szerezni de ott egyenlőre nem láttam semmien formában.
    Aki tudna tippet adni, azt megköszönném.

  • devlking
    #159615
    Magas ilvl missiont az szerint kapsz, hogy hány olyan ilvlű followered van. Ha van 3 630-as akkor jönnek a 630as missionok, ha van 3 645, akkor jön high maul.

    Millhouset pedig egyszerűen elő lehet hozni, csak odébb kell rakni a tavernt a másik medium spotra (csere, nem veszik el semmi), ezt addig csinálni amig meg nem jelenik.
  • WiLDoR
    #159614
    jaja, salvage yard a follower boost bánya, cca. minden 2. ladaban follower upgrade item.
  • Pio
    #159613
    Szerintem első körben 615-re vidd az ilvl-t, mert főleg olyan kveszteket fogsz kapni. Persze én se bírtam megállni, hogy Millhouse-t 655-be öltöztessem. :D

    Érdemes magas szintű followereket fenntartani és minden küldetésre elmenni, hogy folyamatosan jöjjenek a salvage yard ládák, de érdemes mindig tartani 1-2 followert 95-100 és 90-95 közt is, mert akkor kapsz egy csomó freeloot lowlevel küldetést is, én ezeknek úgy csinálok helyet, hogy azokat az epik followereimet elteszem inaktívba, amik counterjeire van legalább 3 másik followerem.

    Általában minden nap jön annyi garrison resource-os küldi, hogy fenn bírd tartani, de főleg eleinte érdemes lumber millt és/vagy trading postot tartani resource termelésre.
    Trading post ha jól tudom lvl2-től, LM pedig lvl3-on followerrel 30 resource-ot termelnek.

    Kezdeti resource lökést adhat a treasure hunter acsi, az összes wanted kveszt, illetve Gorgrondban a sziklák/gyökerek kifarmolása.

    Epic (2 counter) 100-as follower szerezhető könnyen bloodmaul slag minesból, UBRS speedrunnal, brawler guild rank4ért, illetve ha van inned, akkor Millhouse, de ahhoz szerencse kell, hogy megjelenjen.

    Amúgy érdemes valami listát vezetni vagy addont használni arra, hogy lásd, mire van countered és megpróbálni mindenre nagyjából ugyan annyi countert fenntartani, tapasztalatom szerint 3-as barrack mellett legalább 3 counter mindenre tartható.
    Én például így vezetem és így állok most aktív followerekkel:

    4 Danger Zones 622 615 615 615
    4 Deadly Minions 655 615 615 91
    3 Group Damage 615 615 615
    4 Magic Debuff 615 615 615 94
    4 Massive Strike 615 615 615 91
    3 Minion Swarms 615 615 99
    5 Powerful Spell 615 615 615 615 615
    4 Timed Battle 655 615 615 99
    4 Wild Aggression 618 615 615 98
  • Fpocok
    #159612