World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#157874
Ragnán most az megy, hogy felmész szintezni hordás karakterként 85 ig semmilyen ominózus eset nem ért 85-90 között jött be az ,hogy 90-es ally sok élvezettel kempelték a náluk 5szintel kisebb karaktereket. (Egybõl levágtam ,hogy jelenleg ez az ally kisebbségi komplexus lehet az oka amiatt mert a szerver 60-70% hordás és ezt ki kell élni valakin) Csak én azt nem értettem meg ,hogy mit élvez abban ,hogy Monként escapelve mountra ülve még követ 5 percig hátha utolér. elsõnek azon gondolkoztam ,hogy valami arany jáde szobrocskát kaphat értem ha ennyire feni a fogát rám 😊 Vagy éppen megölték a kis karakterét és most másokon áll bosszút. ki tudja. World PVP rõl csak ennyit.
PiszkosFred
#157873
Nah igen. Lowlvl szinten jelenleg inkább agyaggalamb lövészet a pvp - még azonos (+/-3) szintûek között is -, mint sem az, mint ami régebben volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#157872
Ja mocskosul tulzásba vitték ezt a stat ugrást. Tegnap vagy 6x begenkeltek és azt hittem vmi gm szórakozik hogy instant halok, de nem...

Fehercsoki
#157871
World PVP nem nagyon van már, szóval ez nem túl valószínû, engem legutóbb TBC elején gankeltek be STV-ben...

TBC-ben még együtt questeztek az emberek, ha megláttam valakit elsõ dolgom volt, hogy megkérdezzem, hogy milyen questjei vannak és van-e kedve csapatban megcsinálni õket, aztán persze amikor egy ellenséges csapattal találkoztunk akkor ment a pvp😄 Jó volt mert mindig ott volt az a kis "félelem", ami rávett hogy néha tekerjem körbe a kamerát és nézzek szét hogy mi van körülöttem, mert hát egy-egy támadás elõtt szerették megvárni amíg mobot is húzok be, mert akkor még az is veszélyes volt.

Akkor még öröm volt a 30as magemmel szintezni(részben mert minden új volt) még ha be is gankeltek, emlékszem egyszer egy hunter támadott be, kevés hp-n betolta a feign death-et, viszont én még nem tudtam, hogy mi az, szóval azt hittem hogy megöltem😄, meg akkor még Detect Magiccel látszódtak csak az enemy buffok/debuffok, ami csak magenek volt.

Sajnos cataclysm óta eléggé el van szállva a low lvl self heal/sebzés, szóval nem érdemes nagyon kis szinten pvp harcba bonyolódni, mert az több mint valószínû hogy nagyon igazságtalan lesz, meg hát még ott a heirloom is, ami szintén ha mondjuk nincs az enemynek akkor azért a 2 másodperc izgalomért kár betámadni...

Fpocok
#157870
Tudom, tudom... de akkor is jót nevettem rajta.
Amúgy 3 évig CSAK hordáztam (egyedül egy rózsaszín hajú, copfos kis mage csajom volt, de csak 23-ig vittem el). 4 év kihagyás után eszembe sem jutott, hogy allist csinálnék

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#157869
Akkor, ha most beperli emiatt valaki, rá egy hétre õ is a tévében fog lesmárolni egy palit? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#157868
Nem hiszem, ez inkább "személyes kisugárzás".

ಥ_ಥ

PiszkosFred
#157867
Ajjaj, valakivel reggel megint felmosták a padlót az allysok 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#157866
Meleg vagy? Igen-> Ally Nem -> Horda

Kaszt meg ami tetszik...

#157865
Na playit en megvettem a pandáig bezárólag milyen karatert érdemes inditani?
BoneDragon
#157864
Szóval ez már beépítésre került, köszönöm szépen! 😊

Fpocok
#157863
<#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#157862
Csak simán nyomd a shiftet amikor ráviszed az egeret.

PiszkosFred
#157861
Használj Dominost helyette 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#157860
Na megvan a hunyó. Smartframemover. Ezek szerint mégsem olyan smart 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#157859
Melyik az az addon, ami kijelzi az itemek közötti stat különbséget, ha mondjuk tatyóba van a fegyver?Láttam, hogy alapból a quest rewardnal mutatja, sõt régebben mintha lett volna ilyen addonom de már a fene se emlékszik rá és cursen se találtam. Remélem érthetõen fogalmaztam. 😄

Fpocok
#157858
Már elkezdtem kiszûrni. Gyorsabb, ha így megcsinálom 😊 Amúgy a Lightheaded megy még? Mert nálam nem mûködik vagy nemtom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#157857
Legalább egy listát linkelj, hogy miket használsz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#157856
Mindent kilõve mutatja... na akkor kezdõdhet a játék 😄 Vajon melyik a ludas 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#157855
Van egy nagy gondom: Most éppen virágozom, hogy húzzam skillt. Miért van az, hogy ha minimapon meglátom ugye a virágot, ráviszem a kurzort, de nem írja ki, hogy mi az, illetve van egy ezredmilliméternyi hely, ahova ha rárakom a kurzort, akkor egy pillanatra mutatja. Régen csak rávittem azt mutatta... most valamiért virágért sem akarja. Egy addon okozza? Na megnézem minden addonal kilõve.

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#157854
Hát egyedül, max a goldseller botoknak vagy random general chat trolloknak válaszolgatva tényleg unalmas tud lenni. Keresned kellett volna egy normális guildet 90-re érve/90-esen, és velük együtt játszani, más lenne a leányzó fekvése. Sokat számít egy jó/tolerálható (kinek mi jut) társaság.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#157853
És mit számít az itemlvl? Sok mindent lehet azért a WoWban csinálni...

tigeroo
#157852
és én emiatt untam meg a wowot egy hónap alatt... semmi élvezet nincs benne számomra ,ennyi erõvel egy zacskó kukira is klikkelgethetnénk hogy nõjön az ilvl
Fehercsoki
#157851
Random HCból 120 jp/boss, és 496os itemeket lehet belõle venni. Timeless Islen meg ahogy devlking írta a chesteket kell nyitogatni, ha mindet kinyitottad, akkor coinból vegyél plusz kulcsokat a caveben lévõ chestekhez, van addon ami mutatja az összes chest helyét, mindegyik 496os item, amibõl legalább egy 535ös lesz(bár nekem eddig mindig esett +1 burden of eternity, az már 2 535ös item). Ja és 7500 coinért lehet venni olyan itemet ami random itemet ad(persze azt kiválaszthatod hogy cloth/leather/mail vagy plate itemet adjon) Ha ezt mind megcsinálod biztos, hogy közel leszel az 500 ilvlhez, ami több mint elég SoO LFR-be...

devlking
#157850
Timeless islen nem mobokat kell ölni, hanem 20 perc alatt végigmenni a szigeten, és kinyitni az összes ládát amibõl gyakorlatilag úgy fel lehet öltözni, hogy orgrimmaron kívül mindenhova bemehetsz lfrben.
Az hogy 3 epic esik a kezdõ lfr raiden az szimpla hülyeség. Az ottani esélyek lootra már igen magasak, és a fenti ládákból a +coin még rá is dob. Aki azt mondja, hogy végigmegy az összes lfren és csak gold esett neki, az meg hazudik.
Zenszkij
#157849
És ahhoz mit szólsz,hogy nem raktak be új instákat? Ezzel a pandával nem erõltették túl magukat maradjunk ennyiben. Mellesleg Ragnaroson megint 900as sor van.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#157848
omg. Nem csoda hogy wow veszti az elõfizetõit. Timeless islen már szitne semmit nem dobnak a mobok mert túl sokat lootoltam az elmult napokban. Megjegyzem olyan itemeket amik nem jók monknak. Guardian of Mogu shan bementünk. az összes boss ból 3 ember kapott lootot. 3 ember 3 epic item egy raid alatt. Ezt most komoly? Nincs item levelem a többi raidre viszont jobbakat már nem is tudok kiszedni csak raidekröl: HC bõl nem. Szép paradoxon. Ezek az instancek is tök feleslegesek és idõpocsékolás az egész mert akkora lutri hogy mindjárt a falhoz vágok valamit. És nem csak én panaszkodom. valakinek már 1hete nincs lootja csak a rare zsákokat dobálja amiben gold van. GG blizzard.
#157847
Valahol tudnék olvasni errõl a garrosh ,orc mizériáról? lehetõleg magyarul. úgy látom most már komolyabban bele kell ásnom magam a történetbe mert nem fogom megérteni a következõ kiegészítõt. o.O Már ez az idõben vissza menés sem tiszta meg ,hogy mit mért tesz. Ha errõl valaki boldogan felvilágosítani akkor idevele =)
Fpocok
#157846
IMÁDLAK!!!!<#puszi><#puszi><#puszi>

Baromi jó az addon! Mûködik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#157845
Sziasztok. Ma elértem a lvl90-et. Timeless isle-n szenvedek mert az addon írja hogy mikor halt meg a world boss de azt nem ,hogy mikor fog éledni. Van erre valami jó taktika vagy megoldás?
PiszkosFred
#157844
Ez kérlek szépen égi jel, rápacsáltál, innen már nincs visszaút.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#157843
Megnyitottam a klienst és az elsõ hír ami benne van, hogy múlthét óta tartalmazza a catat. <#eljen>

Fpocok
#157842
Gyere Tatyi... gyere a sötét oldalra!

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#157841
Lehet én is. Ha adtak volna hozzá 1 hónap játékidõt akkor instant megveszem, de így még alszok rá... 😊

Tatyla
#157840
én még ellenállok 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

BoneDragon
#157839

Én is ettõl félek. 😄


Köszönöm szépen a válaszokat!

Fpocok
#157838
Egy hónap játékidõt kap 5 euróért... De ha más is van az accján, akkor nem érné meg újat kezdeni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#157837
Az alapjátékhoz visszamenõleg is jár a cataclysm kiegig mindegyik. Battle chestet így is vehetsz, de akkor új wow accot kell kezdened.

Zenszkij
#157836
úgy látom függõ leszel, ne tedd 😄

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

Fpocok
#157835
Úgy látom megkaptad katát. Akkor csak a pandásat kell megvenned.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#157834
Szerintem is megvan neked a már a Cataclysm.
Úgy néz ki Blizzard mostantól csak az utolsó kiegészítõt veteti meg az emberekkel, az összes elõzõ úgymond "jár" az alapjátékhoz.

BoneDragon
#157833
Igen? Hát sajnálom mert battlechesthez adtak volna 1 hónapot, upgradehez meg nem adnak. 😄

BoneDragon
#157832
Szóval cata-t nem vettem meg, ezért érdekes...

devlking
#157831
Már a cata is jár az alap játékhoz.
Fpocok
#157830
Nekem úgy tûnik, hogy megvan a cata neked már és csak a panda kell... persze a krikszkrakszból nehéz kivenni. Esetleg ha egy képet raknál 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#157829
Hát ezt gyönyörûen bemásolta... Remélem azért átlátható.

BoneDragon
#157828
Na gondoltam visszatérek, mert most úgyis akciós, de egy kis érdekességet találtam az accountomon. Megakartam venni a battlechestet, mert csak a lich kingig van meg a játék, de ezt jelzi:
PRODUCT LEVELCataclysmStandard EditionWrath of the Lich KingCollector’s EditionThe Burning CrusadeStandard EditionWorld of WarcraftStandard Edition
Ráadásul egybõl a pandát akarja megvetetni velem. Ötlet? :/

Fpocok
#157827
ÓÓÓÓ Hatalmas hála. Kipróbálom este.

Találtam egy hasonló addont, ami a serverrõl kérné le a mecsinált küldetések listáját, az nem mûködött. Remélem ez jó lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#157826
Ez az addon páros mutatja zónánként és a térképen is, hogy mely questek nincsenek még megcsinálva:

Wholly
Grail

PiszkosFred
#157825
Használj Bagnont vagy Bagnon forever-t.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”