166745
  • Dobronski
    #159691
    Ahhoz kéne 55+ kari :) Az a baj GW2 után lomha minden kaszt. Talán a rogue.
  • Terawatt
    #159690
    Death knight ? :)
  • Dobronski
    #159689
    Nem találom a nekem való kasztot, már azon gondolkodom nem az én játékom...
  • StrikeFor
    #159688
    akkor cserebere lesz :D köszönöm :)
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.02. 16:45:56
  • devlking
    #159687
    Ha nincs low level followered akkor csak lvl100 missionokat kapsz, és abból se sokat.
  • DarkHorSe
    #159686
    tldr okoskodo itt megint aszt ennyi!
  • HunnernesKonge
    #159685
  • antiqueA
    #159684
  • picket
    #159683
    Ha úgyis az észt osztom, akkor lássuk!

    1. Osztom az észt.
    Az elmúlt 1000 hsz-ből tippre 10-20 az enyém. Kb fele egy kép, esetleg egy popcornos gif. Van az a szellemi szint, ahol ez már észosztásnak számít? Látom, hogy utálsz, de egyrészt nem látom az okot, másrészt leszarom. Ha nem baj nem életcélom, hogy neked megfeleljek, kitérjek az utadból, vagy nem tudom mit akarsz.

    2. Én meg Spock hol vagyunk egymástól?
    Attól, hogy berakok egy képet, vagy poénkodok valakivel, még nem kívánok sem a bőrébe bújni, sem többnek vagy egyenlőnek feltüntetni magamat. Jacko popcornozós képet is linkeltem már, senki nem szólt be érte, hogy ne mérjem már össze vele magamat, és nem álmodozom arról, hogy sokezres tömeg ellőtt moonwalkolva pottyantom az orrom az első sorokra, ahogyan Spocknak sem képzelem magam. Spock egy kitalált földönkívüli, ha valaki linkelni meri a képét és megszemélyesíti, hogy elsüssön egy gyenge poént, és ez téged zavar, akkor a háziorvosod tud a megfelelő szakorvoshoz vagy terapeutához irányítani. Ha a poént nem értetted, akkor az lehet az én hibám is, de én meg a pickpocketes poént nem értem (vagy szóvicc akart lenni, csak nem vették fel a szóvicc-óvodába)

    3. Majom ponttal.
    Ha arra akarsz provokálni, hogy töröljem a hsz-eidet, hogy elmondhasd rossz házigazda vagyok, mert visszaélek a hatalmammal, akkor melléfogtál. Itt hagyom, nem engem minősít. Az elmúlt egy évben szerintem 20 hsz-t nem töröltem (csak anyázást meg reklámot), ellenben váltottak dizájnt, amivel dolgozni kellett azért pár órát... és mindezt egy olyan játék topikjában, ahova csak azért jövök maximum, hogy nosztalgiázzak, vagy nagyjából tudjam, hogy hol tart. Ha azt hiszed jobban csinálod, akkor csináld, bár egyelőre nem tolonganak a támogatóid, és azt sem mondtad el, hogy mi a bajod a téma karbantartásával, vagy a hsz-ek törlésével / nem törlésével, miért csinálnád te jobban. Nem tettél javaslatot rá, hogy én mit csináljak jobban (tudom, csak húzzak el a pébe, mert utálsz - lásd leszarom pont alatt a szótárban). Azért mert nem én vagyok a házigazda még épp úgy olvasnék és kommentelnék, és nem más a tartalma sem ettől a ténytől. Ha csak azért akarsz házigazda lenni, hogy az ártalmatlan hsz-eimet töröljed, mert neked derogál a személyem, akkor feljelentelek a moderátoroknál, és megint nem vagy házigazda, én meg még mindig köcsög vagyok és utálsz. Ennek mi értelme lenne? Mit nyersz? Egy majmot ponttal.
  • StrikeFor
    #159682
    best
  • HunnernesKonge
    #159681
    Quartz?
  • s0n1c
    #159680
    (A) Disc lf casual 2v2 arena partner

    Kazsual arena partnert keresek szerdán induló szezonra.
    Jó magam ally disc priest, preferált classok: dk, ret, war, rogue. Továbbiak priv.
  • s0n1c
    #159679
    Azt hiszem ecasting bar, ha még van ilyen.
  • Hurkans
    #159678
    Sziasztok! Van olyan addon ami magát a casting bart cseréli le? Régen tudom , hogy volt, de most nem találok olyat ami lecserélné (dominos egyedül, de számomra túl átláthatatlan és csak a többi castbarral megy együtt :/ )
    Előre is köszönöm!
  • StrikeFor
    #159677
    valami nem baba,mert volt olyan nap,hogy 40-50-et megcsináltam
  • Fpocok
    #159676
    Türelem?
  • StrikeFor
    #159675
    ti kaptok rendesen Garrison Follower Mission-t?? tegnap reggel óta összesen 5 db-ot kaptam...............25 follower és mind 100-as
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.02. 09:41:13
  • Zenszkij
    #159674
    értelmes megnyilvánulásod nincs csak osztod az észt mint valami önjelölt próféta
  • jazzy
    #159673
    Az a legdurvább, hogy még egyet is értek, azzal a különbséggel, hogy kilométer magasról leszarom ki a házigazda.
  • picket
    #159672
    De kemény vagy ha iszol!
  • Zenszkij
    #159671
    te meg Spock kb ég és föld te maj.m
  • Zenszkij
    #159670
    egy újabb kép egy újabb PICKPOCKET, takarítsuk már ezt az embert a házigazda címszó alól, én vállalom +-ot kérek ha egyet érsztesz kommentben
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.12.01. 23:05:35
  • StrikeFor
    #159669
  • 1Darton1
    #159668
    Egy guildnek nem nagy tétel. Aki meg nem raidel, annak úgysincs rá szüksége.
  • StrikeFor
    #159667
    ?????

    -megállás nélküli anyázás
    -mindenki más hülye
  • BoneDragon
    #159666
    Egyértelmű, hogy ő az. Azt hittem már kinőtte a 14 éves rage korszakot.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.12.01. 20:32:02
  • picket
    #159665
    -pvp > all
    -zárójelek helyett per jel
    -megállás nélküli anyázás
    -mindenki más hülye

    Kapitány, a szenzorok Crassus-t észleltek!

  • StrikeFor
    #159664
    1 misi? :D beteg árak vannak

    annyi stat van azon a cuccon mint 3-om másikon :D
  • Fpocok
    #159663
    Lényeg, hogy nem pay to win a játék
    WTF
  • StrikeFor
    #159662
    kaptok garrison missionöket a followereknek?? mintha bebugzott volna.....több mint 2 órája 0-án áll
  • StrikeFor
    #159661
    az a baj nekem annyira bugos,hogy nem tudom nem leszarni :D konkrétan nem mutat semmit :P a képem helye szürke és a csíkok nem mutatnak semmilyen változást :P
  • devlking
    #159660
    wowacen ami van legújabb, de nem mondom hogy nem bugos (csak én leszarom).
  • StrikeFor
    #159659
    Devilking melyik XPERL verziót használod?
  • Kryon
    #159658
    A "fákkoláson" olyan jókat szoktam nevetni, nem is hinnék milyen jól szórakozok rajtuk a gép előtt. Sok évnyi mmo pályafutás és healelés után rólam már lepereg :D
  • StrikeFor
    #159657
    na végre valaki aki hasonlóan cselekszik mint én :D

    csak akkor te is tudod,hogy ha ezt megteszed egyből jön a "fákkolás" akkor már egyből megtanulnak csetet olvasni/írni a kis gyépések :) ahogy te is mondod ennyi oktatás belefér! nem hiszem,hogy arrogancia lenne :P PEACE :)
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.12.01. 13:12:29
  • StrikeFor
    #159656
    mára már egyetlen emberke játszik ő is másik szerveren van /PVP ni szoktunk együtt/ én anno átmentem Stormscale-ra, voltam vezető PVP guildben is,vezettem olyan 100-150 győztes Premade BG csapatot,de azok az emberek is szétszéledtek....aztán meg 6-8 hónapok kimaradtak meg volt pár éve egy éves kihagyás is.....most gondolkodom azon lehet traszferelek valami Magyar guildhez,de mivel nekem annyira kiszámíthatatlan,hogy mikor és mennyit érek rá játszani így lehet csak "kolonc" lennék :)

    kingofnOOb ahogy mondod a Tank valóban többet megengedhet magának :) de ahogy írtam is nem véletlen minimális játékos játszik ilyen szerepkörben......én Tankoltam sokat,iszonyatos pszichikai,fizikai teher nehezedik rád és DPS-el szemben neked folyamatosan 100% on kell tolnod különben rántod magaddal a többi embert! Nem véletlen,hogy sokan nem is bírják ezt elviselni pszichésen ! Én élveztem,igaz az akkori guildem 90% ban nagyon jó és nagyon jófej emberkékből állt
  • Kryon
    #159655
    A tank neccesebb ügy, de ha nincs mana és esélytelen a heal akkor bizony leülök inni és sok szerencsét kívánok neki chaten, ha nem áll meg :)
    1 halált megér, ha tanul az esetből, de többnyire túl szokták élni, annyit hamar töltök, hogy még épp menthető legyen a helyzet, de arra jó, hogy megijedjen.
  • kingofn00b
    #159654
    " nem 4 gépi AI-vel ülök le játszani hanem 4 másik érdekes emberrel "

    Itt van a probléma. A DF nem erről szól, hanem arról, hogy azt a kötelező minimumot, ami gearben kell ahhoz, hogy érdekes emberekkel tudj játszani, kiszedd valahogyan. Ez olyan, mint a BKV. Ott sem haverkodsz a melletted ülővel. Egy eszköz ahhoz, hogy eljuss A-ból B-be.

    A játék felépítéséből adódóan egy tank pedig sajnos többet megengedhet magának. Őt 2 perc alatt hívja be az insta, a DPS-t meg fél óra minimum. Szóval nem ő van rászorulva az alkalmazkodásra.
    Utoljára szerkesztette: kingofn00b, 2014.12.01. 13:00:03
  • jazzy
    #159653
    Az ovis sértődés mindig megoldás mindenre, főleg ha a tank gyökér, mert akkor az egész csapatot ÉS magadat is szopatod.
  • Kryon
    #159652
    Ha tanács kell, javaslom tedd amit én szoktam healerrel. Írj a delikvensnek, aztán ha tovább csinálja a hülyeséget vagy nem áll ki, akkor ne healeld. 1-2 halál után meg szokták tanulni, az anyázásról meg ne vegyél tudomást és meg van oldva :)